Liga Evrope

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: Liga Evrope

Post by PLAVA FAMILIJA »

ofkovac wrote:kako kaze sosko...istok i zapad 500 dinara...turcima 1500...ko ih jebe nama su 20 evra naplacivali...

AA JUG 100,SVI NA JUG!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Liga Evrope

Post by ofkovac »

pa to se podrazumeva :mrgreen:

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: Liga Evrope

Post by vojvodina »

Prvo da cestitam na sjajnom rezultatu!!!BRAVO!!!BRAVO!!!Bio sam sprecen ranije da ovde izrazim odusevljenje onim sto je prezentovao OFK Beograd.SVAKA CAST!!!U cetvrtak uvece sam se vratio sa lokalnog turnira u malom fudbalu,i odmah sam prebacio Dnevnik 3 da saznam rezultate.I kad je usledio sportski deo onaj smrad Strajnic je podneo kompletan izvestaj sa CMARAKANE,da bi na kraju citiram rekao sledece:A inace OFK Beograd je igrao nereseno 2:2 na gostovanju u Turskoj protiv Galatasaraja.Toliko o njihovoj zainteresovanosti.Bez obzira na to meni je dovoljno,koliko sam radovao zbog OFK Beograda toliko sam se i radovao zbog poraza UDBINOG projekta.Inace ceo dan(CETVRTAK) u Beogradskim informativnim emisijama(onim sto sam bar ja odgledao),su spominjali Partizan i Zvezda i njihovi evropski mecevi,i tako u krug.O momcima sa vetrovite Karaburme ni REC!!!I zato mi je drago sto zbog obaveza nisam koristio kompjuter i internet juce i prekjuce,jer bi pale teske reci na racun svih "objektivnih' medija koji su na "pravi" nacin ispratili OFK Beograd.Da neduzim jos jednom SVAKA CAST MOMCIMA U PLAVO BELIM DRESOVIMA!!!

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Liga Evrope

Post by NekoIzMase »

ofkovac wrote:kako kaze sosko...istok i zapad 500 dinara...turcima 1500...ko ih jebe nama su 20 evra naplacivali...
Sta rekose od kad ce biti u prodaji? :?

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Liga Evrope

Post by Billy Bright »

NekoIzMase wrote:
ofkovac wrote:kako kaze sosko...istok i zapad 500 dinara...turcima 1500...ko ih jebe nama su 20 evra naplacivali...
Sta rekose od kad ce biti u prodaji? :?

Dodji na jug i resen problem... 100 kinti, pravimo spektakl!

БСК1911

Re: Liga Evrope

Post by БСК1911 »

nek kukaju zvezdaši mamu im njihovu,današnji sport je odvojio toliko mesta njima kao da je propast sveta-napolje komunjare-mi idemo dalje

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Liga Evrope

Post by NekoIzMase »

Billy Bright wrote:
NekoIzMase wrote:
ofkovac wrote:kako kaze sosko...istok i zapad 500 dinara...turcima 1500...ko ih jebe nama su 20 evra naplacivali...
Sta rekose od kad ce biti u prodaji? :?

Dodji na jug i resen problem... 100 kinti, pravimo spektakl!
Kupio sam nov aparat, hocu da slikam sa zapada :scratch:

Salim se, videcu sta kaze cika Misa, ako je on za Jug moze, mada poslednju pobedu kad sam gledao sa juga smo zabelezili bolje da ne kazem kad :oops:

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Liga Evrope

Post by Tar-Andukal »

A na Ali Sami Jenu...MUK!!!
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Liga Evrope

Post by Booze Brothers »

e, ali muuuuuuk!

postavljena reportaza!
www.ofkbeograd.net
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
PROKA
novajlija
novajlija
Posts: 48
Joined: Sat Dec 29, 2007 1:15 pm
Location: Leskovac

Re: Liga Evrope

Post by PROKA »

Jel sigurno karta za Jug 100 kinte? Ako moze neko da mi potvrdi posto dolazim iz Leskovca da bih znao kako da se uklopim!hvala i vidimo se na jug u svakom slucaju!!!
Prvo OFK BEOGRAD PA DUBOCICA

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Liga Evrope

Post by Billy Bright »

dve zanimljive stvari iz Sporta od subote...

Galatasaraj je trazio 750 karata za cetvrtak...

Danilo Basic predsednik SO Palilula:
"Ucinicu sve da gradonacelnik Djilas sto pre poseti najuspesniji klub na nasoj opstini i klub koji nosi ime njegovog grada, ali i da pruzi moralnu i finansisku pomoc. Takodje, pomocicemo da se postave reflektori koji bi bili od koristi na mecu u cetvrtak protiv Galatasraja"

-------------------
e to i meni danas pade napamet, mozda ovi nasi iznajme reflektore, da se kurce malo...

MareGL
novajlija
novajlija
Posts: 3
Joined: Thu Jul 29, 2010 11:31 pm

Re: Liga Evrope

Post by MareGL »

Billy Bright wrote:dve zanimljive stvari iz Sporta od subote...

Galatasaraj je trazio 750 karata za cetvrtak...

Danilo Basic predsednik SO Palilula:
"Ucinicu sve da gradonacelnik Djilas sto pre poseti najuspesniji klub na nasoj opstini i klub koji nosi ime njegovog grada, ali i da pruzi moralnu i finansisku pomoc. Takodje, pomocicemo da se postave reflektori koji bi bili od koristi na mecu u cetvrtak protiv Galatasraja"

-------------------
e to i meni danas pade napamet, mozda ovi nasi iznajme reflektore, da se kurce malo...
A hoce li postavljati stolice tamo gde ih nema, posto u Evropi vazi pravilo da gledaoci ne mogu da budu na onom delu gde nema stolica, a koliko ja znam valjda ih na jugu ili severu nema. Inace ja sam iz Gornjeg Milanovca, i navijac lokalnog FK Takova, ali sam pre svega veliki ljubitelj srpskog fudbala i sigurno cu doci u cetvrtak da navijam za OFK-u u ovako vaznoj utakmici. Nadam se pravom spektaklu i valjda ce Plava unija spremiti neku koreografiju! ')*

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Liga Evrope

Post by ofkovac »

vise od pola juga ima stolice...na severu takodje ima deo sa stolicama...

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: Liga Evrope

Post by PLAVA FAMILIJA »

PROKA wrote:Jel sigurno karta za Jug 100 kinte? Ako moze neko da mi potvrdi posto dolazim iz Leskovca da bih znao kako da se uklopim!hvala i vidimo se na jug u svakom slucaju!!!


SIGURNO 100 KINTI :wink: :wink: :wink:
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: Liga Evrope

Post by Tehnodrom_BU »

četvrtak Sunčano
5. avgust Vetar: 10 NW
min:17˚C Vlažnost: 62%
max:27˚C Padavine: 0%
Image

Post Reply