Liga Evrope

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
БСК1911

Re: Liga Evrope

Post by БСК1911 »

Господин, наш председник мома минић, још једном је дао изјаву, која иритира сваког навијача офк београда а то је" за Звезду и Партизан се навија а Офк Београд се воли",
па моли навијаче, ова два комунистичка клуба да дођу на наш стадион.
Па господине Момо,ја навијам за Офк Београд а мрзим Звезду и Партизан.Што се мене
тиче а верујем и наших навијача не треба од њихових да нам дође ни један.
Очекујем, да пролазимо у следеће коло ми и Спартак а Звезди желим убедљив пораз.

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: Liga Evrope

Post by vojvodina »

Po vasim komentarima,vidim da nece biti prenosa na RTSu.Ja nemam ARENU tako da jedino preko interneta cu eventualno moci da odgledam mec.Sto se tice Tijanica i RTSa mozda je i bolje da OFK Beograd raskrsti sa tim smradovima,bar dok se njihova politika prema plavo belima drasticno ne promeni,a to mozda moze da se desi tek kad novi ljudi preuzmu "nacionalnu televiziju".Kad je sama utakmica u pitanju ovo je utakmica decenije za klub.Pobedama na ovakvim utakmicama se sticu i novi navijaci.Vreme je i da OFK Beograd posle dosta vremena izadjenje iz medijskog mraka.Ovo je i idealna prilika da OFK Beograd okupi bar 5-6 hiljada svojih navijaca,jos kad se doda i hiljadu navijaca gostiju,dobra atmosfera bi trebala da bude zagarantovana.Kako god svi pravi Beogradski ljubitelji fudbala su na pravom ispitu.Tu mislim i na one starije generacije,koje pamte i mnogo bolja vremena kad je nas klupski fudbal u pitanju.I jos mi ostaje mi da pozelim srecu svima kojima plavo bela krv tece u venama!!!

PS.Ako bude prenosa na internetu neka neko postavi link,ne bi mi prijalo da propustim ovaj mec...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Liga Evrope

Post by Booze Brothers »

@vojvodinas, odlican post...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
MelbourneOFK
novajlija
novajlija
Posts: 3
Joined: Fri Jul 23, 2010 3:31 am
Location: Melburn ,Australija

Re: Liga Evrope

Post by MelbourneOFK »

Kako ce biti lepo da vidimo pun stadion

nek se deslio sto vise puta!! to je OFK zasluzio!!!!!!!!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: Liga Evrope

Post by celtic »

@vojvodina, uvek mozhesh da potrazhish prenos na justintv
http://www.justin.tv/directory/sports
verovatno tje biti turski komentator ali ipak gledash... NEMOJ DA KUCASH tamo na chatu ako ti se pojavi sa desne strane..par puta sam probao da se registrujem i kucam ali onda nisam mogao da gledam niti opet da nadjem link...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: Liga Evrope

Post by Tehnodrom_BU »


User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Liga Evrope

Post by poplaveliorgan »

Sve je tog 5 avgusta bilo lepo ambijent , energija na stadionu.Maldi tim OFK Beograda portiv iskusnijih i bogattijih Turaka igra hrabro i sa sansama za gol.Nista se ne moze zameriti na htenju i borbenosti ,ne iskustvo uzelo danak.Ofk je igrao dobro .Cini se da je preko granice mogucnosti srpskih fudblera iz domace lige.Narvno da ostaju ona vecita pitanja kada ce mo mi biti ''matori'' kada ce mo da prestanemo da budemo samo mladi .Nismo smeli da primimimo 5 komada na nasoj karaburmi bez obizra na okolonosti i na sudiju.Nismo smeli zbog mladosti,inata i buducnosti .Ostaje nejasna taktika trenera Djurdjevica koji je mogao mozda da rizikuje sa tvrdim bunkerom i polu kontrama-da vise drzi loptu ,da igra na rezultat ..on se nekako upustio u igru spustenog garda i klince doveo u nezgodnu poziciju.Nije na vreme uvideo Rajkardove dugacke lopte koje nas sahranise...Sve je gotovo, lako je sad pricati ,verovatno je covek zeleo najbolje.Mala zamerkica je da su suvise respektovali turke koji su se izlezavali i jedva disali....generalni utisak je dobar ,sem primljeni golovi.Nismo izvukli pouke iz slicnog poraza od Atletiko Madrida....ali valjda za to treba vise love i bolji predsednik od onog matorog komunjare....navijaci me odusevili,poseta odlicna,to samo OFK-u ide u prilog .......

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Re: Liga Evrope

Post by John Matuszak »

-*V! -*V! -*V! -*V! -*V!

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Liga Evrope

Post by NekoIzMase »

Ja nemam zamerki, platili smo danak neiskustvu i to je to...idemo dalje. Onaj aplauz sa kraja utakmice bi igracima trebalo da pokaze da nisu razocarali i da u ovaj poraz ne treba da gledaju kao da je smak Sveta.

Idemo dalje, pred nama je nova sezona, novi izazovi...

Svaka cast ljudima sa Juga....fantasticno tokom cele utakmice, mada je u jednom trenutku (posle zicera na 2:1) i zapad zagrmeo OFK-a OFK-a, nadjacali smo vas :P

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Re: Liga Evrope

Post by John Matuszak »

Galatasaraj-Karpaty :shaking:

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: Liga Evrope

Post by vojvodina »

Nadam se da igraci nece ovaj poraz doziveti tragicno.Ovaj poraz je samo jedan u nizu na kakve su nas navikli nasi klubovi, a to je naivan i glup.Ovakvi porazi su postali svakodnevnica srpskog fudbala.Igrali su OFK Beograd koji ima veliki broj igraca koji su mladi i koji su u ovom trenutku veliki potencijali,a sa druge strane Galatasaraj u svom sastavu ima iskusne igrace koji su prosli sito i reseto.I to se jednostavno vidi kroz rezultat.Treba reci i to da dugo neki nas klub u Evropi nije stvorio(promasio) ovoliko sansi kao juce plavo beli.Naravno raduje i lepa atmosfera.I to je po meni najlepsi deo ove Evropske price.Da igraci OFK Beograda dozive da igraju pred lepo popunjenim stadionom,u kome su njihovi navijaci apsolutna vecina.Ostaje da se vidi kako ce se ova Evropska odiseja odraziti na posetu u domacem prvenstvu.Siguran sam da ce biti odredjenog pomaka po tom pitanju,a da li ce to biti u onoj meri koliko bi svi mi zeleli videcemo...

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Liga Evrope

Post by ofkovac »

John Matuszak wrote:Galatasaraj-Karpaty :shaking:
bili su u povlascenoj grupi, mi da smo prosli ne bi nam ginuo neki juve, studgart ili mancester siti...

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: Liga Evrope

Post by vojvodina »

I da ne zaboravim koje je godiste mladi Milos Filipovic???Negde sam nasao da je rodjen 1990. godine ali mi je nekako izgledao da je mladji.U svakom slucaju mislim da je sve iznenadio solo prodorom i pogodjenom preckom.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Liga Evrope

Post by ofkovac »

izgleda da jeste '90 god...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Liga Evrope

Post by Booze Brothers »

on je iz generacije Rodica, Markovica, Aleksica, Brkica....znaci '91. godiste...godinu dana su stariji Milic, Scepovic, Matek...a iz generacije '92 su Milunovic i Petkovic...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply