Partizan away

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Partizan away

Post by Booze Brothers »

'ajd pa pisite kako bi danas sto se tice ultra strane...nisam mogao da dodjem kisa ipak nije bila jaka da bih uspeo da se izvucem...bio sam u kontaktu sa dosta unionista tokom cele tekme koji su me obavestavali o razvoju situacije(pas jebo mater majmunima(igracima) koji su osramotili ime Beograda)...velika zahvalnost svima na informacijama...cuo sam da je bilo mali milion murje koja je dosta provocirala...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Chessmate
novajlija
novajlija
Posts: 38
Joined: Tue May 08, 2007 8:28 pm
Location: Svuda po malo...

Post by Chessmate »

Mi smo dosli 15 min posle pocetka tekme i nisu nas pustili da udjemo... :evil: :evil:
Uz moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva....

User avatar
Doktor Gonzo
jooo instruktore
Posts: 1616
Joined: Wed Aug 30, 2006 2:58 pm
Location: na Beogradskom asfaltu gde legende nastaju...
Contact:

Post by Doktor Gonzo »

:shock:

Image

Image

Image
"Веруј ми, ми П******и смо страшно пргави!"

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Evo ovako...

Nas nesto preko stotinu krece sa dogovorenog mesta. Ne uspevamo da se potrpao u buseve zbog guzve, policija pita koji br cekamo i nakon dobijene informacije svi autobusi mnailaze, neki i poluprazni osim onog koji je nama potreban (nekim cudom :shock: :roll: ).

Stizemo do stadiona, a ono policije za :shock: licno nisam mogao da vrerujem i moja reakcija je bila da im se smejem, na sta su se mrstili.
Onda krece proseravanje. Naime, govore nam da skinemo kackete, kapuljace, salove...neki momci nisu to uradili pa im se prifgovara na naasve nepristojan nacin. Kulminacija kada pandur prilazi i skida liku sal, a mi tu kao nesto skacemo u njegovu odbranu. Ja krecem nesto da serem i pandur kaze "Sta 'oce majmun, da mu ja skidam sal, aaaaaaaa..."
Ja reko' "dobro ali nije lepo da mu bacate". Teleci pogled "Sto?" "pa mozda mu taj sal nesto znaci". "Sta mene boli kurac da li mu znaci" "Pa niko vas ni ne pita da li vas boli kurac i uz to :lol: "

I tako su nas flesirali naravno uz snimanje sve vreme. Na stadionu ni jednog jedinog policajca, ali ih je zato pun kurac po clom gradu!
Tekmu ne bih komentarisao :oops: samo bih rekao da smo i pored ocajnog rezultata svi kao jedan pevali "Nikad ne boj se..." :8) :8) :8)

U svakom slucaju da se sto pre zaboravi...voleo bih da vidim slike da vidite sta je bilo pandura.
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Gonzo, preduhitrio si me, ali nije ot nista, ako je neko sa tribine slikao kako je ispred ulaza ili tek kad smo izasli iz busa to je HC... :x
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

:shock: jebem ih u usta skrbava...znaci nije ih bilo na stadionu...e to je za pohvalu...znaci postuju zakon...
Gonzo bices ti nas oficijalni fotko vidim ja...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Post by pinoce »

daj te fotke sa tribine................
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

mislim da uniju nikad nije dodhekao ovoliki broj zandarmerije, mislim da ni na finalu kupo nije bilo ovoliko njihovih snaga, intervju pred kamerama je davao svako pre ulaska na tribinu :lol:

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Sta bre Gonzo, a ja?

Na stanici...snimali su svaki pokret! :lol:

Image

I samo jedan deo ispred stadiona...bilo ih je vise! :shock:

Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

auuuuuuuuuu sta je ovo pobogu...koji idioti...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Post by Archibald Rajs »

I pored katastorfalnog rezultata ovo mi je jedna od najdrazih tekma u navijackom smislu od kad idem na OFKu. Dolazak na stadion, pun kurac murije, nervoza medju svima nama zbog toliko kornjaca. Bacanje jednog sala na pod, otimanje drugog, unervozilo nas je do jaja.
Ulazimo na stadion, nisu nam dali da unesemo iscepkane konfete udzbenika za osnovnu i srednju skolu. Kace se zastave i krecemo lagano.
U prvih 30 minuta smo grmeli, bili bolji od grobara kojih je bilo pet puta vise, a onda padaju golovi i zadnjih desetak minuta muk.
Krece drugo poluvreme, svi smo bili nekako nezainteresovani za navijanje, sto je i logicno na rezultat, a onda su momci iz BF krenuli sa pesmama i tada nastupa onaj trenutak zbog koga navijas. Ne zanima te rezultat, ne zanimaju te protivnicki navijaci, sudija, policija, zanima te samo da pevas i da bodris svoj klub.
Citavih 25 minuta smo pevali:
Nikad ne boj se
s tobom neko je
ko zeli jubav da ti da
deo svoga toplog sna
ti si jedina
nasa zakletva
srca u nama bodre te
ti sa nas Beograde!
Do kraja smo se malo zajebavali sa grobarima, pevali Radisi, koji nas je pozdravio otvorenom sakom (pet komada neko rece).
Na kraju nas je pozdravio samo Radisa, dok su se ostali igraci zaputili ka svlacionici bez pozdrava. Verujem da im nije bilo ni do cega, ali su ispali sise.
Pohvalio bih momke iz BF, kada je bilo potrebno digli su nas, kao na tekmi u Novom Sadu sa Vosom.
Drzali su nas oko pola sata u kavezu, a onda svako svojoj gajbi.
Na izlazu ponovo pun kurac murije, kad ih je toliko bilo ne znam zasto su nas uopste drzali u kavezu, samo da nas sprovedu do trole i ajd kuci.
Sledeci je Banat home, hitno nam treba pobeda.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

e to je izvestaj samo malo nepotrebno od cega su se pravile konfete... :lol:
to kako se islo nazad treba pricati...moraju ljudi ici nazad u grupi...!!!
ajde slike,ajde slike...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Archibald Rajs
senior
senior
Posts: 609
Joined: Wed Aug 09, 2006 11:48 am

Post by Archibald Rajs »

Morao sam da spomenem udzbenike, ja nisam hteo da cepam istoriju, D*** biologiju, a i od cega smo pravili konfete, barem zvuci zanimljivo.

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

I evo kako je to izgledalo....

Radost posle jedinog gola...

Image

Junacke ruke!
Image


Iskreno, muka mi je od danasnjeg dana...neki pisu da im je bilo extra ali ja nazalost to ne mogu da kazem...prso sam kao lajsna zbog ovih dogadjanja i mnogose opterecujem sa tim! Dodje mi da zavucem nekog pandura ili redara koliko mi idu na kurac sa svojim nadrkanim ponasanjem...napuse mi se kurca!
Danas smo podbacili sa brojem, navijanje lose (sto se da razumeti zbog rezultata)...moramo mnogo, mnogo da radimo da bi odrzali neki nivo...ne kazem da je i ovo lose ali mora mnogo bolje!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Ma iskreno,serem se na vreme odigravanja tekme....Subota je radni dan....VRATITE ODIGRAVANJE TEKMI NEDELJOM...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

Post Reply