Hajduk-OFK

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
original ultras
novajlija
novajlija
Posts: 4
Joined: Tue Feb 21, 2006 11:11 am

Hajduk-OFK

Post by original ultras »


Underworld
junior
junior
Posts: 137
Joined: Tue Sep 06, 2005 9:12 pm

Post by Underworld »

Kad su stavili ogradu ovi iz Hajduka ?

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

Opa sezzione Sombor je bio prisutan........svaka cast momci,davaj Boozo izvestaj....zabrinjavajuce mali broj ljudi..... :oops:
31300

User avatar
RAMMS+EIN
novajlija
novajlija
Posts: 13
Joined: Thu Feb 07, 2008 5:20 pm
Location: Kula-Novi Sad
Contact:

Post by RAMMS+EIN »

Underworld wrote:Kad su stavili ogradu ovi iz Hajduka ?
У зимској паузи.

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

Izvinjavam se sto nisam isao u Kulu a pricao sam da treba sad kad je najteze.To je iskljucivo iz zdravstvenih razloga. Cuo sam da nismo imali organizovan prevoz pa ako je to tacno neka neko kaze sta se desava ako zna
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

Zar se i u somboru navija za Vozdovac :o :shock:
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

peshtanac...pa sto ne dodje na cugu... :?: ionako hocu na mejdene na ziget na leto...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

ukratko, meni danas DO JAJA, EXTRA, FULL zezanje, da ne kazem u Kuli jer smo bili dobar deo i u Vrbasu :8) ...ma prava pustolovina!! Somborcima svaka chast!
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

original ultras
novajlija
novajlija
Posts: 4
Joined: Tue Feb 21, 2006 11:11 am

y

Post by original ultras »

Evo još dve...
Image
Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

jedno od onih gostovanja koje ce se prepricavati i pamtiti za ceo zivot(mnogo vise pozitivnijih stvari nego negativnih)...
i pre puta smo znali da ce nas biti dosta manje nego kada je organizovan prevoz tj. exkurzija zvana dodjem na mesto polaska,dajem licne podatke rijimu,spakuju me u bus,ne daju ni da soram ili cugam usput,izbace me na stadion,budem tamo 2 sata ,slikam se,pa nazad isto tako uz neko koskanje sa undurima...dodjem kuci i kazem bilo nas 60+ ili 100+....to su utisci sa takvih gostovanja...e pa resismo daj malo da se vratimo korenima i da krenemo mladju navijacku populaciju da edukujemo i pokazemo na delu kako su nekada izgledala gostovanja...
rano izjutra krenu mala ali zaista fina ekipica...bedak jer su nas unduri provalili iako smo se podelili po ekipicama...no za njih nismo uopste marili ,bilo ih je svega par i cak su nam celo gostovanje i ucinili zanimljivijim a nasa rec bila uvek poslednja...put Kule smo krenuli sa nekoliko vrsta prevoznih sredstava...oni koji su tamo trebali da najlakse stignu nisu stigli...bar su pogodili da se ide prema severu zemlje...no Senta je za njih bila poslednja stanica... :shock: :lol: :lol: :lol: U NS-u kupimo par nasih bandita koji su krenuli dan ranije na ovo gostovanje kao i dva zmaja sekcija Sombor... :8) dovukosmo se do Vrbasa...domaci Kumovi nas nisu namirisali tako da smo prosli bez problema.... :) tu popismo neko pivo a uzesmo zalihe za 10-km dalju Kulu...imali smo extremnu alko sekciju koja je do Kule zabola dva viskija...njih trojica... :D U Kuli se nadjosmo sa ostalima zaposesmo neki kafic-pab valjda se zove Romano ili tako nesto...navija se,cuga se...solidna zurkica...vreme za polazak na tekmu...raja poljuljana do jaja...nekako udjosmo na nas sektor gde sada ima i ograde na tribini...pokacismo zastave i polako krenu tekma...navijali smo solidno u prvom poluvremenu...izgledali smo kao Cete Cacak(bez uvrede) 90 i neke... :) dva nasa su prespavala celu tekmu a treci je sve vreme padao po tribini...kud stavise one stolice,moze pijan covek i da se saplete... :) drugo poluvreme je pocelo nategnuto jer je vladar Kule dzomba naredio murji da nas izbaci sa tribine ako ga jos samo jednom pomenemo...naravno pomenusmo ga :) ali unduri nas neizbacise...dok smo ga pljuvali a on nas provocirao sa klupe primismo gol a da to nisam ni konstatovao...strahota... :oops: :oops: :oops: jebem ti i pivo i dzombu...sramota...ali eto to se desilo... :oops: :oops: :oops: i bio sam ubedjen do pred kraj tekme da je 0-0...vidim ja u drugom napadamo mi...reko sumnjivo bre sto nismo napadali tako i u prvom... :) onda me fonom zvao hashishar a ja mu rekoh da je 0-0...on mi rece sta lupas bre,ne znas sta pricas a pored mene ljudi mi rekose ma bre dali su nam gol...i eto...
posle nazad istim putem...malo blejasmo u NS a jedan nas deo krenu nazad prema Subotici :D pa je neko povukao kocnicu tako da su ipak odlucili da nastave prema Beogradu... :lol:
i tako...po meni bas dobro gostovanje ali sa previse cuge...ipak nije se vecinu drugog poluvremena navijalo sto je za osudu ali ovakva gostovanja spajaju raju i jacaju prave odnose koji prave jezgro...
do sleceg vidjenja... :8) :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

veteran
novajlija
novajlija
Posts: 18
Joined: Thu Mar 27, 2008 9:21 pm

Alo opomena

Post by veteran »

Alo ovo neka bude opomena za sve kojima je OFK Beograd u srcu da se neigramo sa organizovanim putovanjem na gostujucim terenima,a ko god hoce da ide samostalno,i pored toga hoce da vuce sa sobom grupu ljudi neka to i radi,ali organizovano putovanje mora postojati.




DjAVO Blue Blood
mislim sta reci

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

a mogli bi i neki sendvic da ti damo da podjesh na gostovanje...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

original ultras
novajlija
novajlija
Posts: 4
Joined: Tue Feb 21, 2006 11:11 am

d

Post by original ultras »

Auuuuu sad vidim Vaš budućnost...2018.07.28....

još jedan bonus slika, casual girl from kula...
Image

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

NOZDRVA wrote:Zar se i u somboru navija za Vozdovac :o :shock:
U Somboru se Vozdovac voli :wink:
Sto se mene tice ovo je vase najbolje gostovanje ove sezone! Ko razume shvatice
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

Vuk Mandusic
novajlija
novajlija
Posts: 16
Joined: Sat Jul 08, 2006 3:14 pm
Location: on the road again

Post by Vuk Mandusic »

Dzomba sticice te bomba...
Silvana, bil' mi oprostila?

Post Reply