07-08_c.zvezda - OFK Beograd

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply
User avatar
Doktor Gonzo
jooo instruktore
Posts: 1616
Joined: Wed Aug 30, 2006 2:58 pm
Location: na Beogradskom asfaltu gde legende nastaju...
Contact:

07-08_c.zvezda - OFK Beograd

Post by Doktor Gonzo »

Image

Image

Image

Image


Ne treba zaboraviti ni BU sekciju MUP, koji su do stadiona dosli u finom korteu :lol:

Image
"Веруј ми, ми П******и смо страшно пргави!"

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Post by Black Bloc »

Najjaci korteo ikada...muriji se zurilo na tekmu pa nisu hteli da upadnemo na sever i da razbucamo tamo sve...bila im je frka da ne padnu...u ovakvom sastavu, steta sto to nismo uradili...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

A ovaj Sef glumi nekog Baju, njemu ne treba ni kaciga!

Sa ovakvim korteom na svakog!!!

:lol:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

bogami ova sezona ce svakako biti upamcena... :shock: :shock: :shock:
nas 50-60 solidno zagrejanih krece vozom...dolazimo do Karadjordjevog parka ali unduri totalno neorganizovani...kao da su sa marsa pali...prolazi par popularnih alealestina cigana i grobara(zajedno) i oni u fazonu cekajte da prodju...ali kurac voz krece...oni u panici mi halachemo...povlaci se kocnica...stajemo ali ovaj idiot masinovodja krece ponovo i eto nas kod Prokopa...e tu krece zajebancija...unduri nam ne daju da krenemo na estadio...tu se smaramo sa njima pola chuka...dolaze undurski kombiji jedan za drugim...ja u zivotu nisam video toliko undura oko nas...nisam bio na jna jesenas(tada je bio kaos undura)... povuci potegni i nekako krenusmo...odlican pravilan korteo...pravougaoni...ma svaka im cast...broj undura ne znam...ali jedno 3 puta ih je bilo vise od nas...provedose nas negde okolo naokolo...isetasmo se po prijatnom vremenu dobrano...ali na tekmu kasnimo pola chuka... :roll: prilazimo kaFezu a cuje se pesma prisutnih koji su dosli u solo reziji ,njih 30-40...na pretresu smo morali da se izuvamo...ulazimo i krece fino zezanje do kraja prvog poluvremena...znaci nas oko 100-tinjak...
drugo poluvreme odlicno...par puta bas dobro otpevana nova sudamerikana...golaca trip... :8) nove zastave su ulepsale nasu "ogradu"...dogadjaji na terenu totalno nezanimljivi...mi nesto napadamo a oni cuvaju rezultat(a cini mi se i mi)...zavrsi se tekma nasim porazom...
posle tekme ostadosmo sta ja znam...jedno 45 minuta i nazad opusteno gajbaroni...tj. na sabiranje utisaka...
sledeca tekma ,poslednja ove sezone je odlucujuca...igra se jedini pravi derbi nase lige OFK Beograd-Vojvodina...dodjite da zajedno napravimo spektakl i zadrzimo Beograd u prvoj ligi...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Doktor Gonzo
jooo instruktore
Posts: 1616
Joined: Wed Aug 30, 2006 2:58 pm
Location: na Beogradskom asfaltu gde legende nastaju...
Contact:

Post by Doktor Gonzo »

"Веруј ми, ми П******и смо страшно пргави!"

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

sto mu gromova umesto da nas je svake godine sve vise ono sve naopacke ide. Ponovo sam ispizdeo... PA GDE STE BRE LJUDI? Doduse,navijanje odlicno dok ona govna ciganska pevaju sebi u bradu mi urlamo... da nas je bio pun kafez culi bi se jace od onih komunistickih burzujskih picketina
SVI NA STADION PROTIV VOJVODINE jedinog naseg pravog rivala
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

Nikad nas manje( kad sam ja bio), a nikad vise murije.....Sve mi je bilo super, ni kada su nas drzali vise od pola sata, mi nije bas doslo preko glave, ali posle tekme, nem pojma svaki zivac mi je proradio....JEBOTE LJUDI PUSTITE NAS....hocu da jedem!!! :mrgreen:

Kada smo konacno izasli, onda tek smorise.
I kao covece pusti me da idem, nisam iz BG-a, treba da se nadjem sa drugarima....MA NE NEMA SANSE.... i onda ga Buza i pita i ufazonu ajde bezi.....

Neznam dal je neko skontao kada ismo krenuli sa Marakane, jedan pandur sto je bio pored nas rece: je**m vam mater u p***u....e kako moze...brate odakle mu snaga za takve gluposti.....ja ga u prolazu pogledah -/*/- , on bulji u mene neskida pogled, samo je cekao moj jebeni komentar pa da krene.....

ipak konacni utisci, su super, pomislih ma nece mi oni unistiti dan....
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

Invalidi VFC

Post by Invalidi VFC »

Doktor Gonzo wrote:KLIP

http://www.flyupload.com/get?fid=10788

13.92MB
4:05min
Odlican klip,trebalo bi sa svake tekme da postavljate....

Zagrizeni 1987
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Sat Mar 22, 2008 8:29 pm

Post by Zagrizeni 1987 »

ako moze tekst ove pesme sto se peva skoro ceo klip,mislim od 39 sekunde,posto mi se cini novim bar je nisam do sad cuo a nemogu lepo da ratumacim tekst

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Doktor Gonzo wrote:KLIP

http://www.flyupload.com/get?fid=10788

13.92MB
4:05min
Nadam se da smo ovim klipom zastitili prava na ovu pesmu odnosno melodiju,bar na ovim prostorima :8)
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Doktor Gonzo
jooo instruktore
Posts: 1616
Joined: Wed Aug 30, 2006 2:58 pm
Location: na Beogradskom asfaltu gde legende nastaju...
Contact:

Post by Doktor Gonzo »

Gusteri-Teleoptik wrote:ako moze tekst ove pesme sto se peva skoro ceo klip,mislim od 39 sekunde,posto mi se cini novim bar je nisam do sad cuo a nemogu lepo da ratumacim tekst
bela, tvrdjava je nasa,
sto na grbu stoji
mi je volimo....

i plavo, plavo bele boje
u srcu nam stoje
jer ih volimo....

i beo, beograde igraj
igraj i pobedi
mi ti pevamo...
"Веруј ми, ми П******и смо страшно пргави!"

User avatar
Ofkas_Familija
senior
senior
Posts: 560
Joined: Fri Jan 25, 2008 1:04 am
Location: KARABURMA

Post by Ofkas_Familija »

jel me to oci varaju ili navijanje vodi lik koga nije bilo duze vreme???
I ZANESEN TOM LEPOTOM
Image

TO JE TAJ GAS...MI SMO LJUDI KOMPLEKSASI...

User avatar
parafoil
novajlija
novajlija
Posts: 2
Joined: Fri May 16, 2008 12:54 pm
Contact:

Post by parafoil »

i meni se cini,na ovom klipu da je to taj lik

Borota
junior
junior
Posts: 80
Joined: Thu Dec 15, 2005 11:28 am
Location: Beograd

Post by Borota »

Ne varaju vas oci,slike su dobre,dobro zezanje tokom cele tekme.
Mi smo momci plave krvi,u tuci smo uvek prvi!

Post Reply