OFK Beograd - Vojvodina 2:0 (0:0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Sta ocekujete?

1
48
75%
X
3
5%
2
13
20%
 
Total votes: 64

Miljan
novajlija
novajlija
Posts: 22
Joined: Sun Apr 27, 2008 7:22 pm

Post by Miljan »

Ja sam bio na Zapadu ali bas je bilo mocno.Sledece sezone svaku uutakmicu ovoliko ljudi i ovakav rezultat...
Jel zna neko ko je bio onaj ofk-ov igrac koji je usao sa klupe,sa kratkom kosom sto je driblao novosadjane i pravio im decu
Jos jednom svaka cast i za navijanje a igracima za rezultat,Sledece sezone da idemo u Evropu...

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Post by poplaveliorgan »

Plava Unija -ZAPAD :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Bravo majstori.......see you next season

User avatar
Pendula
junior
junior
Posts: 431
Joined: Fri Jan 27, 2006 2:19 pm
Location: karaBUrma
Contact:

Post by Pendula »

$%^ ')* -*V! !Z!'


Ludilo...........................
Za čast za obraz za bez poraza Beograd!!!

User avatar
lamin
panda
Posts: 844
Joined: Mon Oct 22, 2007 9:38 pm
Location: ...U Diznilendu...
Contact:

Post by lamin »

drago mi je sto smo pevali i za ove likove iz firme......


ali bilo je loodoooo!!


')* $%^ -*V! -*V! -*V!
@!_ %^ %^ @!_
БОЈ НЕ БИЈЕ СВЈЕТЛО ОРУЖЈЕ, ВЕЋ БОЈ БИЈЕ СРЦЕ У ЈУНАКА!

Miljan
novajlija
novajlija
Posts: 22
Joined: Sun Apr 27, 2008 7:22 pm

Post by Miljan »

%^ %^ %^ %^ %^ %^ %^ %^ %^ %^ %^

-*V! -*V! .@( !Z!' !Z!'

ma koji grobari i cigani mi smo najjaci....Zanima me samo da li ce ostati Radisa,Brazilac i ostali dobri igraci...
Vojvodina uopste nije imperiorna,ne znam kako su stigli do 3. mesta

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Post by BU Shid »

Vosa je opusteno sigla do 3 mesta, imaju odlican tim.....e sad sto su im falili neki igraci nije moj problem i to nikako ne umanjuje nasu POBEDU!!!!!

Bilo je SVE ili nista, na kraju SVE !!

Meni definitivno najbolja utakmica u zivotu..... :8) :8) :8)

A dzombasti ga namestio....kao tekma kasnila 20min sa pocetkom zbog navijaca.......e kurac, to moze samo kod nas, cekao se par pa ako vode, daj zvezdo bod za opstanak.....Steta sto ih mi nismo sutnuli u dupe, velika steta.....

Slede omladinci pa end...

sl. sezone ocekujem ludilo

Igracima svaka dala odigralu su ok, malo se Stevanovic patio, al je izgurao....
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
Mlada Plava Familija MPF
novajlija
novajlija
Posts: 26
Joined: Sun Apr 13, 2008 10:42 pm

Post by Mlada Plava Familija MPF »

LUDILOOOOOO jedva cekam slike !!

User avatar
lamin
panda
Posts: 844
Joined: Mon Oct 22, 2007 9:38 pm
Location: ...U Diznilendu...
Contact:

Post by lamin »

ae kad otvore imam i ja neke....
БОЈ НЕ БИЈЕ СВЈЕТЛО ОРУЖЈЕ, ВЕЋ БОЈ БИЈЕ СРЦЕ У ЈУНАКА!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Za mene definitivno najbolja tekma sezone!!!
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Ludilo ludila,ovako moramo sledece sezone da praktikujemo skoro svaku tekmu,nek sisa vuchica,ziveo salama,unija kao u najboljim danima,a igrachi kad su izasli na bis,ma terajte se u kurac nije mi dobro _- _- _- _- _- _- _- _- _- _- _- _-
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

')* ')* ')* ')* ')* ')* ')* ')* ')* ')* ')* ')* ')* ')* ')* ')* ')* ')* ')*


BELA TVRDJAVA JE NASA STO NA GRBU STOJI MI JE VOLIMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ovo danas je bilo !Z!' !Z!' !Z!' !Z!' !Z!' -*V! -*V! -*V! -*V! -*V! -*V! -*V!


ne znam to se ne da opisati



OSTAJEMO U JEBENOJ SMRDLJIVOJ MSL
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

dobre fore ljudi u kopu se suzbili ko sardine u konzervi i grmelo je kako samo unija zna @!_ -*V! _% ^%^% ^%^% ^%^% ^%^% -*V!
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

lamin wrote:ae kad otvore imam i ja neke....
prvo mi posalji na PM... :wink:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Romantičari izbegli baraž
OFK Beograd - Vojvodina 2:0 (0:0)

BEOGRAD: Stadion “Omladinski” na Karaburmi, gledalaca 500, sudija: Jovanetić (Užice). Strelci: Novaković u 49. i Beljić u 84. minutu. Žuti kartoni: Lazarević, Adamović i Krstičić (OFK Beograd), Stošić, Đurić i Popović (Vojvodina).
OFK BEOGRAD: Ilić 6, Stevanović 6, Lazarević 6, Markoski 6, De Oliveira 7, Adamović 7, Novaković 7, Krstčić 6 (Beljić 7), Bosančić 6, Veselinović 6 (Lazić), Kaluđerović 6 (Marjanović).
VOJVODINA: Brkić 6, Stošić 6, Radović 6, Đurić 6, Kizito 6, Trivunović 6 (Tumbasević), Popović 7, Đurovski 6 (Vukajlović), Pantelić 6 (Aleksić), Tadić 6, Sepuja 6.

Fudbaleri OFK Beograda sačuvali su status elitnog člana. Romantičari su izvojevali u poslednjoj rundi vredan trijumf protiv Vojvodine, što im je bilo dovoljno da izbegnu baraž. Bio je ovo susret karakterističan pre svega po motivaciji. OFK Beograd je morao do tri boda, a na drugoj strani Novosađani apsolutno rasterećeni i u dobroj seriji. Evidentno je bilo da je domaćin pod silnim pritiskom jedva izborio bodove spasa, dok na drugoj strani, bez obzira na najavljene premije, Novosađani nisu bili previše zainteresovani za pozitivan ishod na staroj Karaburmi, kojim bi nastavili seriju od šest vezanih pobeda.

Prvo poluvreme proteklo je u rekreativnom ritmu. Rasterećena Vojvodina bila je angažovanija ali ne i dovoljno konkretna u fazi napada. Imperativ trijumfa okovao je noge domaćinu, koji nije uspevao da spoji ni dva pasa, niti se približi golu gostiju. Sparno vreme svakako nije pogodovalo fudbalerima ali ipak, od profesionalaca se svakako očekivalo daleko više. Istinskih uzbuđenja nije ni bilo, a lopta je najviše vremena provodila na sredini terena. Vredna pomena je tek solo akcija Pantelića u 20. minutu, odnosno dobar prodor Tadića i pravovremeni centaršut koji Đurovski nije pretvorio u pogodak. OFK Beograd je zapretio tek u 45. minutu iz slobodnog udarca koji je izveo De Oliveira ali je Brkić bio na pravom mestu.

Iako je na staroj Karaburmi bilo prisutno samo 500 gledalaca ambijent je bio zaista sjajan, pravi fudbalski. Imao je OFK Beograd silnu podršku svojih navijača, ali i na drugoj strani bili su simpatizeri Vojvodine koji su bodrili svoje ljubimce.
Već na startu drugog poluvremena pala je odluka o pobedniku. Posle prodora Stevanovića po desnoj strani i centaršuta, te nespretne reakcije golmana Novosađana, lopta se odbila do Novakovića koji je topovskim šutem zakucao u mrežu - 1:0. Pao je veliki teret sa pleća romantičara jer su ovim pogotkom imali u džepu opstanak.
Praktično, fudbalska priča na staroj Karaburmi bila je tog trenutka i okončana. Do kraja susreta akteri su otaljali posao, a treba istaći još i to da je u 65. minutu sudija Jovanetić poslao u svlačionicu trenera gostiju Brzića zbog prigovora.
U samom finišu utakmice najzad je usledila lepa akcija u munjevitom kontranapadu. Novaković je proigrao rezervistu Beljića, a ovaj bez oklevanja raspalio po lopti sa 15-tak metara postigavši pravi evro gol.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

moze se reci da nam je ovo jedina svetla tachka ove sezone(mada nismo mi odigrali ne znam kolko kvalitetno, vosa je bila dosta oslabljena), e sada krenuti u ozbiljan rad, uprava, igrachi ima tu dosta ljudi koje treba proterati iz kluba

klinci stoje kod ograde i cekaju igrace a oni daruju familiju dresovima, JEBEM VAM MATER bas, ovima sto su dosli kod nas sve pohvale :wink:

Post Reply