TOXIC

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
Ofkas_Familija
senior
senior
Posts: 560
Joined: Fri Jan 25, 2008 1:04 am
Location: KARABURMA

Post by Ofkas_Familija »

Djura THRUE BLUE wrote:koje organizacije!!!??? zar to postoji kod nas....???nikada nas manje nije bilo!!koja je zadnja akcija urađena,sve mise čini da je nivo kvaliteta duboko opao!!!nema pravog čoveka da se sve to organizuje i povede u nove pobede.....broblem je što mnogi od vas furaju ofk-a je karaburma..zato nas i ima toliko koliko nas ima!!!OFK-a su svi krajevi našeg grada a ne samo karaburma!!
ne mogu da se slozim sa tobom ni u jednoj stavki,sem u tome da nas trenutnu ima manje nego inace.Pa najlakse je reci nema nas,boli onda i mene kurac da se cimam,pa bas zato sto nas nema,treba da se iscimamo,ima tu momaka i iz drugh delova grada i iz drugih gradova,a i ne mozes da ocekujes da se fura drugi fazon,kada trenutno 95 % tribine cine ljudi sa kraburme,kada dodju ljudi iz ostalih delova grada,rado ce biti primljeni,a ima nas toliko koliko nas ima,bas zbog takvog razmisljanja kao sto je tvoje,svi hoce nesto na gotovo...
I ZANESEN TOM LEPOTOM
Image

TO JE TAJ GAS...MI SMO LJUDI KOMPLEKSASI...

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

poštujem karaburce šta više imam mnogo prijatelja iz tog dela grada i znam da su oni ofk beograd ne samo sada nego i ranije i sve glavne njuške su odatle i normalno je da će dizati svoj kraj najbrojni su!!!samo se meni to ne sviđa ..ali to je moje mišljenje nije na meni da sudim...sami procenite kada je bilo najviše ljudi na jugu koji se tada fazon furao...
B.U. TILL I DIE

plavobelibmw
junior
junior
Posts: 173
Joined: Sun Mar 30, 2008 12:18 pm

Post by plavobelibmw »

Ajde ljudi manite price bolje cimajte drugare pa svi na stadion,od price kad je i sta je bilo nema nista.

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

pa moramo da razmenimo misljenja da vidimo gde skripi i sta je to sto ne dostaje da jug bude pun!!ipak je to ime našeg grada i sramota je da nas bude malo.... :roll:
B.U. TILL I DIE

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

možda se sada radi o kvalitetu a ne o kvantitetu!!ako je tako ja to pozdravljam bolje i manje ali pravih!!!nego gomila a pi....ce :wink: :wink:
B.U. TILL I DIE

User avatar
Doktor Gonzo
jooo instruktore
Posts: 1616
Joined: Wed Aug 30, 2006 2:58 pm
Location: na Beogradskom asfaltu gde legende nastaju...
Contact:

Post by Doktor Gonzo »

Djura THRUE BLUE wrote:poštujem karaburce šta više imam mnogo prijatelja iz tog dela grada i znam da su oni ofk beograd ne samo sada nego i ranije i sve glavne njuške su odatle i normalno je da će dizati svoj kraj najbrojni su!!!samo se meni to ne sviđa ..ali to je moje mišljenje nije na meni da sudim...sami procenite kada je bilo najviše ljudi na jugu koji se tada fazon furao...
Brate, ne znam odakle ti to...veruj mi da sve "glavne njuske" kapiraju OFK Beograd kao simbol Beograda, a ne lokalni klub sa Karaburme. Evo, ja sam sa Karaburme i kad pomislim na OFK Beograd nikad ga ne vezujem za Karaburmu, vec za ceo grad!
"Веруј ми, ми П******и смо страшно пргави!"

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Aj lep[o i ovaj topic CAO. !!!}}

Jednostavno neke stvari se ne pisu na internetu, a da ne govorimo da nista od ovoga nije tacno. Pogotovo ovo zadnje da je :lol: Mozda ima najvecu njusku, ali nije glavni. :lol: :lol: :lol:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Eric Cartman wrote:Aj lep[o i ovaj topic CAO. !!!}}

Jednostavno neke stvari se ne pisu na internetu, a da ne govorimo da nista od ovoga nije tacno. Pogotovo ovo zadnje da je Gonzo glavna njuska. :lol: Mozda ima najvecu njusku, ali nije glavni. :lol: :lol: :lol:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Doktor Gonzo
jooo instruktore
Posts: 1616
Joined: Wed Aug 30, 2006 2:58 pm
Location: na Beogradskom asfaltu gde legende nastaju...
Contact:

Post by Doktor Gonzo »

Ja nisam rekao da sam ja glavna njuska...opet si pijan seo za tastaturu... :lol:
"Веруј ми, ми П******и смо страшно пргави!"

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Doktor Gonzo wrote:Ja nisam rekao da sam ja glavna njuska...opet si pijan seo za tastaturu... :lol:
Ma dobro to, ali nisi ni osporio da imas najvecu. :lol:

Ali, ne pijem, znas vec. :wink: :D
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

Doktor Gonzo wrote:
Djura THRUE BLUE wrote:poštujem karaburce šta više imam mnogo prijatelja iz tog dela grada i znam da su oni ofk beograd ne samo sada nego i ranije i sve glavne njuške su odatle i normalno je da će dizati svoj kraj najbrojni su!!!samo se meni to ne sviđa ..ali to je moje mišljenje nije na meni da sudim...sami procenite kada je bilo najviše ljudi na jugu koji se tada fazon furao...
Brate, ne znam odakle ti to...veruj mi da sve "glavne njuske" kapiraju OFK Beograd kao simbol Beograda, a ne lokalni klub sa Karaburme. Evo, ja sam sa Karaburme i kad pomislim na OFK Beograd nikad ga ne vezujem za Karaburmu, vec za ceo grad!
pa vidi koliko ljudi ima sa karaburme a koliko iz drugih delova!!!!nekada ranije smo pravili akcije po skolama afirmisali ljude i cimali da dolaze na tekme delili karte i stvarno je bilo ok....a sada se to sve izgubilo.....
B.U. TILL I DIE

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

Eric Cartman wrote:Aj lep[o i ovaj topic CAO. !!!}}

Jednostavno neke stvari se ne pisu na internetu, a da ne govorimo da nista od ovoga nije tacno. Pogotovo ovo zadnje da je :lol: Mozda ima najvecu njusku, ali nije glavni. :lol: :lol: :lol:


tebi ocigledno sve smeta sto neko nesto napise sto se tebi licno ne svidja!!sta to da se nepise na internetu???da li znas o cemu se ovde uopste prica???poenta da se grupa malo prosiri i van karaburme!!
B.U. TILL I DIE

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

dodji na utakmicu pa cemo da pricamo...batali internet...prvo podji od sebe pa onda pricaj o ostalima...pricas da nema organizacije a godinama se nisi pojavio na utakmici...otkud znas da nema organizacije...ipak malo razmisli o svemu pre nego sto to napises...necemo nastaviti dalju pricu ovde jer ovo nije mesto za to!!! dodji na tekmu pa radi nesto,pokreni...internet ne sluzi tome!!!
eto okupi bivse Toxic-e...to bi bilo sjajno...dodji na cugu da se druzimo...to je navijacki...
internet sluzi da se neke informacije brze saznaju i da ljudi lakse komuniciraju i ni za sta drugo...samo dela... :8)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

slažem se .....ok!!! :8)
B.U. TILL I DIE

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

!Z!' @!_ -*V! $%^ ')*
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply