TOXIC

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

back in a house!! $%^
B.U. TILL I DIE

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Post by pinoce »

posto mi je topik moje grupe zakljucan onda cu da se oprostim na ovom topiku od bivse grupe!!!!
posto su ovde svi pametni i samo pametni mogu da pisu na forumu i da im se nebrisu postovi onda serem se ja na to.....
nisam preko neta dosao na tribinu ali cu preko neta da izadjem sa nje,normalno ofkovac do smrti,ali moji sledeci dolasci u bgd i sledece tekme ofkine praticu sa zapada toliko od mene!!!pametni sa pametnima,a mi glupi posto smo u manjini povlacimo se na drugu tribinu tj. ja!!!!!!!drugo djura sve sto je do sad napisao na ovom topiku decko je u pravu sto posto,zato i nedolazi na tribinu .......................pozz
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

JAŠTA SLŽEM SE SA TOBOM BRATE PO PLAVOJ KRVI!!I RAZUMEM TE OVDE SE NEKI PONAŠAJU KAO DA NAS NE ZNAJU KAO DA NIKADA SA NAMA NISU PILI ZAJEBAVALI PODRŠKA !100%
B.U. TILL I DIE

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

i apelujem na domaćine ta bar na ovoj mojoj temi ne brišu postove!!
B.U. TILL I DIE

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

Ja ne razumem sto se prepirete preko internetA???Svi lepo mozemo das se nadjemo napijemo zajedno i vidimo u cemu je problem,ovako nista necemo postici!!!Zato ja svia na neko pivo i da opet budemo drugari :wink: :wink: !!!Ovako se nista ne postize!!
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
lamin
panda
Posts: 844
Joined: Mon Oct 22, 2007 9:38 pm
Location: ...U Diznilendu...
Contact:

Post by lamin »

jbt sad se setih ove ekipe, msm secam se kad sam isho pre "par godina" sa dedom na tekme da je uvek bio onaj znak kao i sve ono toxic.. jaaaooooooooo.........
')* $%^ -*V! !Z!'
БОЈ НЕ БИЈЕ СВЈЕТЛО ОРУЖЈЕ, ВЕЋ БОЈ БИЈЕ СРЦЕ У ЈУНАКА!

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Post by NOZDRVA »

mogu reci da se secam pojedinih toxic faca koje odavno vise nisu prisutne na tribini... Ajde se malo aktivirajte pa dolazite bar protiv komunista na tekme ako nista drugo
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Ofkas_Familija
senior
senior
Posts: 560
Joined: Fri Jan 25, 2008 1:04 am
Location: KARABURMA

Post by Ofkas_Familija »

PLAVA FAMILIJA wrote:Ja ne razumem sto se prepirete preko internetA???Svi lepo mozemo das se nadjemo napijemo zajedno i vidimo u cemu je problem,ovako nista necemo postici!!!Zato ja svia na neko pivo i da opet budemo drugari :wink: :wink: !!!Ovako se nista ne postize!!
potpuno se slazem,sto jednostavno ne dodjete na da se druzimo,pa tu mozemeo o svemu lepo da popricamo,a ne ovako preko poruka
I ZANESEN TOM LEPOTOM
Image

TO JE TAJ GAS...MI SMO LJUDI KOMPLEKSASI...

User avatar
PACIJENTI O5'
novajlija
novajlija
Posts: 31
Joined: Thu May 22, 2008 3:40 pm
Location: PSIHA NA NULI

Post by PACIJENTI O5' »

PUNO POZDRAVA ZA BIVSU OFKINU EKIPU TOXIC!!PACIJENTI 05'.......!!! :salut: :salut:
PACIJENTI ,,PSIHA NA NULI''

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

PACIJENTI O5' wrote:PUNO POZDRAVA ZA BIVSU OFKINU EKIPU TOXIC!!PACIJENTI 05'.......!!! :salut: :salut:
ma nismo bivša i sada postojimo!!!jednom ofkovac uvek ofkovac trenutno se sakljupamo sa svih strana aktiviramo stare clanove da opet budemo jedno!!!pa kao ustara vremena pokrećemo budućnost!!
B.U. TILL I DIE

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

PACIJENTI O5' wrote:PUNO POZDRAVA ZA BIVSU OFKINU EKIPU TOXIC!!PACIJENTI 05'.......!!! :salut: :salut:

HVALA NA POZDRAVIMA!!!! !Z!' %^
B.U. TILL I DIE

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

ma nema raspravke niti svđe nije ovo mesto gde bi se tako nešto odvijalo!!!svi smo mi porodica i rspravke ne postoje!!!neka crknu dušmani ako se slade na ovoj priči....ali su svi u zabludi ako misle da problem postoji!!!jači smo nego ikada !!KAČIĆE SE PONOVO TOXIC ZASTAVA!!!
B.U. TILL I DIE

User avatar
Projektor
ex gazda coffee shop-a
Posts: 120
Joined: Tue Mar 11, 2008 6:51 pm

Post by Projektor »

pozdrav za djuru grka ako si ti ...

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

Projektor wrote:pozdrav za djuru grka ako si ti ...


Ja sam otkada nisam čuo to grk.... :P
B.U. TILL I DIE

Post Reply