OFK Beograd - FK Sindjelic Nis 2:0 (1:0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Sta ocekujete?

Poll ended at Thu Nov 13, 2008 8:42 am

1
21
95%
X
0
No votes
2
1
5%
 
Total votes: 22


User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Глупо би било очекивати било шта друго осим победе...како год лоше ми играли у овом тренутку, ипак мислим да смо за класу бољи од њих и да ћемо их добити у регуларном току утакмице...

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Post by poplaveliorgan »

Skim igramo!!!!!! :shock: :shock: za njih igra Barak Obama.Sta je ovo ,ovo takmicenje treba ukinuti pa oni bi trebalo da man daju kintu ako hoce da igraju na STADIONU ali pravom.....

prva pobeda od 2 razlike

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Mili ne prdi vise!!! ako imas nesto pametno da kazes reci,demagogisi negde drugde...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

plus 4 za nas!!!došlo je vreme da se i mi malo radujemo :twisted:
B.U. TILL I DIE

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

....prvo skoci,pa reci-hop........... :wink: :lol: ......to vazi za ovu tekmu...ne da smo favoriti,nego i vise od toga.........mora se" prezimiti "u Kupu.... :lol: ...pa na prolece ,uz par pojacanja,da napadnemo trofej... :8)


...DA SE PEHAR VRATI KUCI.......... :!:
31300

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

Bilo bi lepo da se ponovi polufinale!!!samo da se reši u našu korist :wink:
B.U. TILL I DIE

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

..Djuro,brate ko da nam je polufinale najveci domet,pa da ga ponavljamo.... :wink: ....koji ce mi qrac polufinale ,ako ne uzmemo trofej.... :8)
31300

User avatar
Djura THRUE BLUE
junior
junior
Posts: 107
Joined: Sat Oct 25, 2008 7:51 am

Post by Djura THRUE BLUE »

jašta i to što kažeš ili finale ili ništa!!! :P
B.U. TILL I DIE

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Post by poplaveliorgan »

Booze Brothers wrote:Mili ne prdi vise!!! ako imas nesto pametno da kazes reci,demagogisi negde drugde...
Pazi,Booze Brothers ja upijam sve tvoje postove i jako cenim tvoje misljenje.Ali samo da te obavestim da sam ja OFKOVAC, da NE PRDIM.Tako se ne razgovara sa OFKOVCEM.I nema potreba da me teras negde drugde...

posto ja nemam negde drugde-imam samo OFK,KEVU i NAVIJECE OFKE.ja sam OFKOVAC 30 godina i niko nece da mi kaze sta cu da pricam i gde..kapiras.Ti si Ofkovac Karaburac i to cenim...Ali ja sam BRATE OFKOVAC TASMAJDANAC gde je leglo cigana i grobara i mogu ti reci da tamo i tekao PRDIM pa me postuju...pozdravljam te i probaj da skapiras moje postove kao sarkasticne i duhovite a ne kao atak na nekog.EEEE jedino ako si ti administrator sajta ili ako takav postoji pa se onda odluci ciji post nije podoban..onda OK...onda mi BRISI sve ako TAKO TREBA><

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Post by poplaveliorgan »

I zaboravih jos nesto.

ja mozda ne dolazim na utakmice redovno i nemam vise vremena i zivaca kao nekada ali to ne znaci da ne postujem one koje dolaze i koji idu na gostovanja.Ljudi mene mozda ne znaju i nisu me videli na JUGU ali to nije nista strasno.Zasto moras nekog da vidis da bih ga postovao i cenio.ja imam specificne postove i svestan sam toga.Ali razlicitost je lepa i to daje kvalitet.ja nisam nikakav ULTRAS navijac niti mislim da sam poseban.Ali neznaci da ako neko napise nesto sto se nekom licno ne dopadne da je to DEMAGOGIJA.Ako se to tebi ne dopada ti nemoj to da citas...Ja uopste ne gledam stvari tako meni su svi navijaci OFK BEOGRADA ISTI..i nikad ne mogu da se na nekog naljutim posto su navijaci OFK specificni ljudi kojima je dusa slicna a na takve ne mogu.....Ja se ovde sit nacitam postova i uvek uzivam u ovom sajtu.Nekad to navijaci OFK nisu imali.
Ja ti iskreno kazem prijatelju uopste mene zanima nikakvo napredovanje u OFK niti hiararhija ovde sam da uzivam jer kapiram da sam medju svojima i nemoj to da mi kvaris.....tvoje statisticke postove i sve druge redovno citam a ti mi tu nesto zameras....nemoj jbg...aj ziveli.....

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

evo ovako moj dobri Mili...
Pametnom je dovoljno jednom dobronamerno ukazati na gresku odnosno na pisanje koje ovde sve zive nervira ali tebi izgleda mora po 100 puta...ostali ce mi reci da sam budala no eto jos jednom cu pokusati da doprem do tebe a ti ako hoces skapiraj a ako neces bas me briga no takvi postovi vise nece stajati ovde a ti kako hoces...
postovi tipa koji su bre ovi,sta ima da igramo protiv ovih uopste,samo smo mi do jaja a ostali ne zasluzuju da procitaju nase ime u novinama a kamoli da igraju protiv nas, mogu da se pisu ali na nekom sos kanalu gde pisu takve njuske...
znaci kada u FA kupu Sruzberi izbaci Celzija onda je to ok a ovde u najmasovnijem takmicenju mi smo sve i sja a ostali ne trebaju ni da se takmice...Kada smo pobedili Juventus,Bajern,Fejenord onda je to normalno...to su velikani svetskog fudbala,jel mi tada klub iz odvratne komunisticke tvorevine nismo trebali da se takmicimo sa njima? to je fudbal,za mene je moj klub najveci ali postujem svakog protivnika na terenu,ono sto mislim o njima van tekme to je tema za drugi topik!!!
najbolje je da mi budemo liga za sebe i da budemo non stop prvaci jer smo gospoda a ostali olos...e pa nije tako...i ja bih voleo da mi je u ligi Radnicki Nis,Spartak,Macva,Pristina...ali jednostavno nije tako...otvori drugu temu gde ce se pisati o upropascavanju klubova koji su istorija naseg fudbala pa cemo tu izbacivati cinjenice koje su dovele do toga da mafijasi uzimaju titule,da policija ima svoj klub,da Banat ostaje u prvoj ligi,ciganska i grobarska drzavna ubijanja svega lepog u nasem fudbalu a da niko o tome ne prica...
ovo je stvarnost(mada protiv Sindje u kupu nemam nista protiv,cak mi je to skroz simpa), meni je ova utakmica vazna kao i sve ostale takmicarske...to sto si ti pisao mi sigurno sutra nece biti od koristi...zanima me ko igra kod njih,koji su na tabeli,da li imamo povredjene,kaznjene,statistika...
I da, znaci mi misljenje vise onog koji je na svakoj utakmici uz svoj klub...ti kao Ofkovac(voleo bih da ih ima mnogo vise) treba da osecas u sebi da si svome klubu potreban i na gostovanju i ne sedeci i pljujuci sudije nego pevajuci iz sveg glasa...to je njima od pomoci...ne moras biti ultras ali npr. Inglizi idu zajedno na gostovanja...i staro i mlado i pevaju svom timu celu tekmu i to ih cini ponosnim...
i tako...molim te pokusaj da skapiras neke stvari,batali klinacku sujetu i fazone ko je zasluzniji u podrsci klubu...svi trebamo biti kao jedan jer nas je malo...i svi zelimo dobro Beogradu od kojeg poludesmo... :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

UTAKMICA POCINJE U 13:00h!!!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Post by poplaveliorgan »

sve zive nervira i gde pisu takve njuske...A ja ti lepo posaljem tekst i pokazem ti da sam kulturan,iskren i opet ne vredi.Meni je zao sto tebe to vredja i sto smatras da su moji postovi za SVE smarajuci i uvredljivi.Prvi post koji sam napisao u stili Sidjelic Nis je trebao da bude zajebantski...ali nema veze .....uopste me to ne dotice ,svako ima prava da se izrazi i kaze svoje.Ja mozda preterano volim svoj klub pa ponekad preteram ali ga volim na svoj nacin..gledajuci utakmice,kupujuci karte i dresove,svadjam se sa kolegama sa posle i propagiram klub.Ocito da ti smatras da je to pogresno da su moji tekstovi i moje poimanje ljuabavi prema klubo pogresni..ok..to ti tako mislis i neka ostane tako.....samo mi je zao sto uvek pozivas ljude i odredjene grupe u stili SVE nerviras....ali nema veze ja sam stariji navijac i normalno je da sam razlicit i svi ljudi koji imaju strpljenja i hoce da prihvate razlicitost ce da me razumeju ,ja nikoh ne ugrozavam niti me interesuje bilo kakava duza polemika..svako je navijac na svoj nacin.

ja ovde nisam pljuvao ni jedan klub osim petokrake cak sam izbegavao i njih stavljam u usta.Nijedan moj tekst nije uvredio nijednog pripadnika navijackih grupa a kamoli OFK BEOGFRADA.Postovi jesu nekad sarkasticni i drski ali su u domeni pristojnosti.

meni je slazes se teze .ja iza sebe nemam nikoga ...totalno sam sam i navijam za OFK BEOGRAD moj klub.Ti imas dosta prijatelja i navijaca UNIJE iza sebe i glupo je da se ja poredim sa tobom.ti navijaj i zivi svoj zivot i voleo bih da me cenis sto sam OFKOVAC a to sto imam drugacije misljenje i to sto sam ponekad lud i blesav TO N E ZNACI DA SAM NJUSKA.Zavrsio sam fakultet u USA i govorim 2 jezika,volim BEOGRAD,OFK i sve ofkovce...znas onu pesmicu ZA NJEGA ZIVIM I DAJEM SVE...MOJ BEOGRAD itd

I na kraju.uopste me prica o mafiji namestanju Banat,Macvi,Partizanu ne zanima niti sam ja pominjao u bilo kom kontekstu te klubove i mrznju prema njima.Nikakav sistem u drzavi niti sam nesto preterano pljuvao upravu OFK sve u domenu realnog...osim onog caj i sendvica za navijace :D :D takva se glupost vise nece ponoviti......

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Post by poplaveliorgan »

Skapirao sam..iskul;iracu i poslusacu tvoj savet.necu jedno vreme da saljem postove.Bicu tu praticu sve, ljude koje sam upoznao preko njihovih avatara i imena .postali su mi mnogo dragi i duhoviti..sve sam te momke citao i upijao.Pozdravljam ih i porucujem da ostanu ofkvci do sudnjeg dana...........uzgred ko jos voli smarace i matorce sa SOS-a.To mi je kanal za zatvoriti..... :D

Post Reply