ДАНАШЊА СКУПШТИНА ОФК БЕОГРАДА-22.12.2009.

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: ДАНАШЊА СКУПШТИНА ОФК БЕОГРАДА-22.12.2009.

Post by NOZDRVA »

zamolio bih haska ili nekoga ko je upucen da objasni kako ce po pravilniku (ako je usvojen i ako postoji) stvari funkcionisati nakon privatizacije i da li onaj ko kupi klub moze da kaze cao zdravo svima u upravi?
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: ДАНАШЊА СКУПШТИНА ОФК БЕОГРАДА-22.12.2009.

Post by Usamljeni hashishar »

@Nozdro

To je do zakona o privatizaciji ali mislim da ce onaj ko sutra bude kupio klub postaviti svoje ljude na sve pozicije, sto je i normalno...

@Dusane

Nisi shvatio moj post...napisao sam da Skupstine nece biti jer ce u medjuvremenu doci do privatizacije i posle toga taj organ u klubu vise nece postojati...a ovi ce do tada moci da rade sta hoce...
A ovo so si ti napisao je vezano za Sabor kluba ( koji FK "OFK Beograd" nema), organ koji je visi od Skupstine i koji bira clanove Skupstine...u Saboru bi trebali da budu svi koji su clanovi kluba ali to kod nas nije definisano kako se postaje...

dušan
junior
junior
Posts: 114
Joined: Tue Apr 28, 2009 1:35 pm

Re: ДАНАШЊА СКУПШТИНА ОФК БЕОГРАДА-22.12.2009.

Post by dušan »

NOZDRVA wrote:zamolio bih haska ili nekoga ko je upucen da objasni kako ce po pravilniku (ako je usvojen i ako postoji) stvari funkcionisati nakon privatizacije i da li onaj ko kupi klub moze da kaze cao zdravo svima u upravi?
смешно је што ћу ти написати-нема приватизације, док о томе не одлуче партизан и звезда да буде по њиховој мери.ова два клуба су се сто пута оглашавала о томе а наши хвала богу никад.стварно бих и ја волео да знам докле се стигло са том приватизацијом али сада о томе ћути и држава и не оглашава се.
ДУШАН

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: ДАНАШЊА СКУПШТИНА ОФК БЕОГРАДА-22.12.2009.

Post by NOZDRVA »

inace, ko ne zna za svaki zakon postoji i pravilnik koji ide uz njega (ili bi bar trebalo da postoji) i koji preciznije odredjuje kako ce to izgledati u praksi. A ovi izgleda jos ni zakon nissu doneli...
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: ДАНАШЊА СКУПШТИНА ОФК БЕОГРАДА-22.12.2009.

Post by Booze Brothers »

alo bre, niste sa marsa pali...Nozdrvo 1000 puta sam ti rekao da razmislis pre nego sto nesto napises, nisi sam u sobi vec ovo citaju i ostali...imas ceo topik sa ovom tematikom i napisano je 6 strana o tome...da si to pratio video bi da jos nije donet taj zakon...
http://www.blueunionbelgrade.com/forum/ ... ?f=5&t=433
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply