SOUTH AFRICA 2010!

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Krajnji domet Srbije na ovom prvenstvu je...

Poll ended at Mon Jul 05, 2010 11:21 pm

Grupna faza takmicenja
5
24%
1/8 ili 1/4 finala
14
67%
1/2, finale ili osvajac SP-a
2
10%
 
Total votes: 21

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by ofkovac »

Black Bloc wrote:E ovako...posto je Ante objavio spisak igraca za SP ja cu da sirem auditorijumu predocim rezultate na koje glat' mozete da se kladite kao konacne ishode...


Srbija : Nemacka - 0 : 3

Srbija : Gana - 1 : 2

Srbija : Australija - 0 : 0 ili 1 : 1

i cao...

"Sada nam ostaje da se sto bolje pripremimo za predstojece Evropsko prvenstvo, igraci su ovde u JAR dali svoj maksimum ali vremenski uslovi su ipak bili preteski i sudije nam nisu bile naklonjene, kao sto ste i sami mogli da vidite, zar ne...Sta da kazem, ostaje zal za propustenim prilikama ali nadam se da cemo prevazici sadasnju krizu i uspesno igrati u kvalifikacijama za EP 2012...Takodje, porucio bih navijacima da ne gube veru i nadu u ove nase sjajne igrace a na FSS-u je da odluci da li cu i ja i dalje voditi reprenzentaciju Srbije...hvala"
tacan krajnji ishod ali promasen tacan rezultat :scratch:

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by NOZDRVA »

Tirani sivac - vrh stvar! Prosto nemam reci koliko mi je stvar simpaticna. Svaka cast!
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by Booze Brothers »

auu ljudi koje razocaranje...moram da napisem moje utiske pa koga zanima neka procita i neka se ukljuci...
sjebase nam party juce skroz...
toliko jalovo i bezidejno, fuj...a ni ovi drugi nista bolji...odvratna tekma i da nije bilo par sansi bas dno dna...mislim da je presudio Rajevac koji je odlicno zatvorio sve puteve ka njihovoj mrezi i na sredini je postavio pravi bedem koji je bio nepremostiv za nas...
gana je dosta snazna ekipa, jaka u duelu, ali bas nisu nista posebno i iz par kontri smo morali da damo gol i pobedimo...
Mislim da dosta krivice snosi i Antic zbog postavke igre...pa cemu ti sluzi zigic ako nisi isao visokim loptama...ako vec vidis da su nam skroz blokirali krila i da nema korisnih centarsuteva vadi majmuncinu napolje...jedino ako ga je drzao zbog defanzive i zbog prekida i pretnje nasem sesnaestercu, no ni tu ga nije bilo...lane ti prima loptu na nasoj polovini, to se tako ne radi...mislim da je najvise zakazao vezni red na celu sa Interovim Stankovicem koga ocigledno breme godina stize i videlo se kako ne radi posao koji treba da radi i da ne moze da isprati duele sa rivalskim Lumumbom vec samo trckara iza njega dok ovaj kidise ka nasem sesnaestercu.,..takodje zameram anticu sto je stavio dva slicna igraca u veznom redu - stankovica i milijasa...treba ti prednji vezni bre, zato je sve bilo i staticno...od pocetka sam pricao da izvede millijasa i ubaci kuzmanovica ali kad je ovaj mali usao, Antic ga opet drzi na zadnjem veznom umesto da ga gurne ka napadu da napravi vezu izmedju napadaca i zadnjeg dela i tu je bila nasa najveca mana juce...onda jedino da su pokusavali sa dubinskim loptama nesto, da se prebaci njihov vezni red, ovako nisu mogli da probiju odlicno postavljene gancije...
igraju ti skoro tri spica - zigic,pantelic,jovanovic, ali oni su u najvecem delu bili odseceni od nasih pocetaka akcije...krasa skroz zaustavljen a par puta mu salju odlicne lopte u prazan prostor, no nije ni primio loptu, isto kao ni pantelic sa svojim primanjem lopti sa strane...ne moze tako, vidis konju da je lopta cudna, brza i da menja pravac...
odbrana losa...jedino odajem priznanje praziLukovicu koji se borio kao lav, a sam zadnji red je dosta neorganizovan, te su njihovi napadaci u nekoliko navrata sami ostajali no nisu koristili visinske lopte na pravi nacin, a kvalitetnije reprezentacije ce te poklone sigurno koristiti...
Banetu je skoro svaki njihov napad kroz njegovu stranu prosao, te on nikako ne prelazi pozitivnu ocenu...od njega smo jedino videli dobar sut pred kraj, a saradnja po boku sa krasom - nikakva...
Kolarov solidan, malo spor u odbrani, slabiji u napadu, a steta je sto ne ulete onaj slobodnjak iz prvog...
u drugom dosta drugacija igra...dosta vise desavanja posle prvog poluvremena gde su igraci ocigledno igrali pod grcom i nisu se trudili kako uvek treba, a pobeda bez toga sigurno nece doci sama...
ganci propustaju par sansi a imaju i dve stative...
debilcina zigic propusta gol sansu i ulazi u fail svetskog prvenstva, a krasic ne koristi "penal" i losijom levom nogom puca direktno u njihovog golmana...lazovic sve to namesta no avaj...
ulazak lazovica nesto pokrece, no mislim da je antara i to obavio dosta kasno i da je morao da vadi onog karana od dva metra mnogo ranije...lukovic, po meni prestrogo dobija drugi zuti, a subotic sasvim dobro obavlja defanzivne zadatke i dalje fine dubinske lopte, a on mi je igrac koga se najvise plasim da nesto ne iskiksira... kuzman, koji ocigledno nije odoleo pritisku i bremenu koje nosi najveci sportski dogadjaj na svetu, pecati nasu sudbinu i sasvim prosecna Gana dolazi do velikih tri boda...neverica, no sami smo krivi za poraz...
jebala ih ona reklama crveno, fuj...jebale ih one vuvuzele, ne cuje se navijanje...fuj...
u glavnom - ovako se ne dolazi do pobede...usli su pod grcem u mec, i mislili da ce sam razvoj situacije na terenu ici u nasu korist...to tako ne moze, mora da se kida, grize i da se bude disciplinovan...antara nije postavio lepo igru a smuseni rajevac ga skroz nadmudrio...odlicna postavka lumumbi i nasa odsecena krila, te problem sa vezom napad-zadnji red...bar ste dugim loptama nesto trebali da pokusate...sramotni promasaji nasih igraca, no i oni imaju dve stative...
sledeca tekma je sa shvabama u petak...juce su se pokazali opasno skroz...ili su ovi ragbisti australijanci bas sramotni ili su ovi bas toliko jaki ne znam...mislio sam da ce ovi zatvotiri skroz gol i da ce prebiti nemce a ovi se poigravali sa njima...
u glavnom, antaro sada se pokazi kao covek i menjaj tim...da se ja pitam igrao bih sa samo jednim spicem ili sa cak dva ili tri poluspica bez klasicnog fora...treba pojacati vezni red...frka je bez Lukovica, a videcemo kako ce Subotic odigrati...
takodje zatvorio bih vrata svim ovim novinarima, neka puse kurac...vec je juce ovaj sa b92 krenuo da kenja da medju novinarima ide prica kako cemo gledati reprizu nemacke od pre 4 godine kada smo u prvom kolu izgubili 1-0, a posle nas svi napunili...a do juce ove dizali u nebesa...mater bih im jebao bre...anticu zatvori vrata tim smradovima, jebi mater igracima i hladne glave na tekmu u petak ali sa skroz drugim stilom igre...pobeda mora da se jako zeli da bi se i ostvarila!
takodje poznat je i nas seljacki metalitet da dobro odigramo sa jakim reprezentacijama...
u glavnom idemo dalje, tako su nas svabe jebale sa 4-1 u italiji ali smo se vratili...
moj sastav za svabe...
Stojkovic, Ivanovic, Vidic, Subotic, Kolarov, Stankovic, Kacar (Kuzmanovic), Krasic, Jovanovic, Pantelic (Mrdja), Lazovic (Toshic).
Imam dilemu da li Lazovica treba od pocetka jer mislim da je najbolji kada se ubaci u poslednjih pola sata, mada moze i Toshic isto tako umesto njega, da razmrda...takodje dilema mi je Kacar, Kuzmanovic...treba nam prednji vezni a to je Kuzmanovic, Kacar je malo statican, ali zna svabe i moze da iznenadi sa topovskim udarcem sa distance, a ova lopta pravi kaos golmanima...frka su nam stoperi, jer na klupi vise niti jednog klasicnog nemamo...plasim se nase leve strane, jer je Kolarov jak ali spor, a svabe igraju na krila...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by PLAVA FAMILIJA »

Ma i ja mislim da mozemo da se vratimo,pa Svabe su na EP isto tako dobili Poljake na pocetku,i posle ih Hrvati spustili,a ova Australija je losa do jaja,al bas su losi nisu jedan napad knkretan napravili.....A sto se nas tice slazem se skroz Buzo sa tvojim vidjenjem samo sto bih umesto oba spica stavio Mrdju i Lazovica....
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by Billy Bright »

Black Bloc wrote:E ovako...posto je Ante objavio spisak igraca za SP ja cu da sirem auditorijumu predocim rezultate na koje glat' mozete da se kladite kao konacne ishode...


Srbija : Nemacka - 0 : 3

Srbija : Gana - 1 : 2

Srbija : Australija - 0 : 0 ili 1 : 1

i cao...

"Sada nam ostaje da se sto bolje pripremimo za predstojece Evropsko prvenstvo, igraci su ovde u JAR dali svoj maksimum ali vremenski uslovi su ipak bili preteski i sudije nam nisu bile naklonjene, kao sto ste i sami mogli da vidite, zar ne...Sta da kazem, ostaje zal za propustenim prilikama ali nadam se da cemo prevazici sadasnju krizu i uspesno igrati u kvalifikacijama za EP 2012...Takodje, porucio bih navijacima da ne gube veru i nadu u ove nase sjajne igrace a na FSS-u je da odluci da li cu i ja i dalje voditi reprenzentaciju Srbije...hvala"
Covek ne zna fudbal, ali poznaje igru! :salut:

I to je problem kod svih nasih ''strucnjaka'' :wink:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by Booze Brothers »

PLAVA FAMILIJA wrote:Ma i ja mislim da mozemo da se vratimo,pa Svabe su na EP isto tako dobili Poljake na pocetku,i posle ih Hrvati spustili,a ova Australija je losa do jaja,al bas su losi nisu jedan napad knkretan napravili.....A sto se nas tice slazem se skroz Buzo sa tvojim vidjenjem samo sto bih umesto oba spica stavio Mrdju i Lazovica....
pa dobro, vidim da Mrdju vise gura na desni bok, a ne kao klasicnog spica...kada bi samo uspeli da napravimo bedem kao sto su nama ganciji napravili...no videcemo, mozda nam vise odgovaraju te reprezentacije koje napadaju...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by vojvodina »

Izgleda sam bio u pravu kad sam rekao da se Antic poceo gubiti pod pritiskom javnosti.Od pocetka priprema nacinio je mnogo nelogicnih poteza,sto se sada i vidi i na nasoj igri koju nemamo.Ali gledajuci dosadasnji deo Prvenstva vecina reprezentacija ima taj problem.Ocigledno da igracima fali svezina i energija koju su ocigledno istrosili tokom iscrpljujucih klupskih takmicenja,i cini mi se da ce ovaj sampionat biti najdosadniji i najlosiji u istoriji.U svakom slucaju nadam se da gresim.Sto se tice predhodnih komentara sve je manje vise receno.Nasa igra je procitana i predvidljiva i Antic ce morati da napravi dve tri izmene sve u cilju da se malo prodrma ekipa,jer ovako vise ne ide.Dosta je vise kumovskih i prijateljskih veza,u tim moraju najbolji i najspremniji...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by Booze Brothers »

valjda nece biti tako, mislim na tvoju prognozu o najdosadniujem SP ever...meni ne moze nista biti odvratnije od koreje i japana 2002. godine...stvarno ovo do sada prikazano je lose, no tek je pocetak, mislim da su jos svi pod grcom i da ce to biti kako treba...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by Black Bloc »

@ofkovac - krive su vuvuzele, jebem ih, otkud sam znao da ce dole "stare trube da zatrube" - da nema njih, bilo bi kako sam rekao :wink: ...mada je i bolje kada gledas bez zvuka, ne slusas ove degene od komentatora...

Idemo dalje...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by Booze Brothers »

cika Moma ultras...

Code: Select all

http://www.pressonline.rs/sr/jar2010/Najnovije_vesti/story/121914/Navijači+na+treningu+bodrili+Orlove.html
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by PLAVA FAMILIJA »

axxaxaxa...Aca Stojanovic sto stoji u Kopu i navija :) :) :) :)


http://www.sportal.rs/news.php?id=29591
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by Tar-Andukal »

Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by NekoIzMase »

Slazem se da je Antic puko pred pritiskom javnosti, ali u kvalifikacijama smo na nekim mecevima pokazali zavidan nivo igre i postavili smo malo vise standarde pa navijaci samim tim ocekuju vise. Kada se tome doda da su nasi novinari (bez ljutnje Billy molim te) skloni da igrace i trenere dignu u nebesa a da ih zatim jos brze puste da ateriraju nista ne teba da cudi.

Mislim da je Rajevac procitao Antica kao knjigu, zatvorio je Jovanovica i Krasica a mi hvala Bogu plan B nismo ni imali, da je Petko kojim slucajem selektor na Terazijama bi se spremala vesala.

Pored Obale slonovace, Gana je ubedljivo najjaca reprezentacija sa Africkog kontinenta, pa pored njih nasi igraci su delovali kao da su neuhranjeni! Nismo imali srece sa zrebom a ni sa rasporedom utakmica...da se kojim slucajem mec Gana - Australija igra pe naseg meca sa Nemackom znali bi sta nam je ciniti, ovako se nalazimo na raskrsnici, cak mislim da Antic nema ideju kako da igra u petak.

Mene brine to sto dugo nismo slavili protiv "velike" reprezentacije

03.06.1934 Yugoslavia - Brazil 8-4 (2-2) (prijateljska)
28.12.1996 Argentina - Yugoslavia 2-3 (1-1) (prijateljska)
05.06.1968 Yugoslavia - England 1-0 (0-0) (Evropsko prvenstvo)
19.11.1988 Yugoslavia - France 3-2 (1-1) (Kvalifikacije za SP)
13.06.1979 Yugoslavia - Italija 4-1 (2-1) (prijateljska)
09.05.1973 Germany - Yugoslavia 0-1 (0-0) (prijateljska), 1984. smo dobili Istocnu Nemacku, ali to nije to.
26.06.1990 Yugoslavia - Spain 2-1 (0-0)aet (SP u Italiji)
31.05.1975 Yugoslavia - Netherlands 3-0 (2-0) (Prijateljska)


Necu biti iznenadjen ako protiv Nemaca pocnemo u formaciji 4-5-1....


Stojkovic

Ivanovic, Vidic, Subotic, Kolarov
Krasic, Stankovic, Kacar, Kuzmanovic, Jovanovic
Pantelic ili Zigic....

Napad nam je ubedljivo najslabija tacka.

U svakom slucaju, ako krenemo da se jurimo sa Nemcima proci cemo gore nego protiv Argentine pre cetiri godine. Sa ovakvim timom Kacar i Stankovic bi mogli da stite zadnju liniju, Kuzmanovic malo ispred njih dok bi Krasic i Jovanovic trebalo da iskoriste brzinu i sto cesce se prikljucuju napadu.

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by Garfield »

"Dragi Vodjo" mi ti se kunemo...... :cry: :cry: :cry:
http://www.tportal.hr/sport/sp2010/7300 ... himne.html
31300

User avatar
Black Bloc
zaista me boli kurac...
Posts: 2885
Joined: Thu Jun 14, 2007 11:59 pm
Location: Daleko od alkohola u zagrljaju karaktera

Re: SOUTH AFRICA 2010!

Post by Black Bloc »

Severna koreja prolazi grupu - pa vi vidite...
His Excellency President for Life, Field Marshal Al Hadji Doctor Idi Amin, VC, DSO, MC, Lord of All the Beasts of the Earth and Fishes of the Sea, and Conqueror of the British Empire in Africa in General and Uganda in Particular !

Post Reply