OFK Beograd - FK Hajduk 2:1 (1:0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply

.....bice.....

Poll ended at Sat May 01, 2010 8:06 pm

.......pobeda OFK Beograda.....
17
94%
................nereseno.............
1
6%
.......pobeda FK Hajduka........
0
No votes
 
Total votes: 18

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

OFK Beograd - FK Hajduk 2:1 (1:0)

Post by Tehnodrom_BU »


User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: 01.05.2010. U 17 H OFK Beograd - FK Hajduk (Kula)

Post by poplaveliorgan »

Realno mi se borimo za evropu a oni su nekako pogubljeni svim ovim dogadjajima sa njihovim gazdom..[cujem d je zabranio Lukicu harmonikasu iz Sopota da udje na stadion....]
Mozda je ovo prilika da se ''stavi'' iz 1-1
Cak mislim da bilo koji sastav izadje na megdan, mi smo ipak favoriti.Deluje da smo u formi....

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Re: 01.05.2010. U 17 H OFK Beograd - FK Hajduk (Kula)

Post by PLAVA FAMILIJA »

Nemoj leba ti da stavljas nista da ne malerises ja nas ne igram jos od kad ,kad god igram na nas izduvamo :)
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: 01.05.2010. U 17 H OFK Beograd - FK Hajduk (Kula)

Post by Garfield »

ova spada u red onih utakmica kad se bodovi unapred upisuju,ali tesko osvajaju.,,ako bude sve posteno,a nema razloga da ne bude,trebalo bi da ih oduvamo kao od sale...jesenas smo ih na njihovoj oranici odvalili,da ne pricam koliko smo sad uigraniji,kompaktniji,samo ne znam kakva je kadrovska situacija kod nas?..nama su ova tri boda presudna,posto ne verujem da ce Spale dobiti carapane u gostima jer krusevljanima gori pod nogama...ali i da ih dobiju,mi se opet pitamo(ako sutra pobedimo)...mislim da ce se u toku ove sedmice sve iskristalisati,ko ce u Evropu,ko ispada,ko je sampion,kome kup...zato zelim pobedu,da "na miru" ispratim duel kupa,i navijam (teska srca) da ganija osvoji kup,a naravno da sledeci vikend pukne od grobosa u nazovi derbiju i da i cetvrtoplasirani tim prvenstva ode u ligu evrope...da ne gubim zivce zadnja dva kola posle....nego da spremam sosku za juli..... :cheers: .......
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 01.05.2010. U 17 H OFK Beograd - FK Hajduk (Kula)

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 01.05.2010. U 17 H OFK Beograd - FK Hajduk (Kula)

Post by Booze Brothers »

yajebano...igramo protiv davljenika i grobara koji se bore ya titulu do kraja sezone...licno se pribojavam cuke najvise...naravno sve držimo u svojim rukama i ne vidim razloga da ne ostanemo na trećem mestu, naravno ako ne bude nekih prljavih rabota koje su sveprisutne, pogotovo na kraju šampionata...
neka uhvate za vrat ovog rodju koji će sigurno dati sve od sebe da pokaye svoj seoski mentalita da nam yabije koji gol...
nece biti saranova i laye(pogledajte najavu)...bas me zanima da li ce staviti trivuna posle pauze gde se pokazalo da možemo bez njega i da igramo dosta brže nego sa njim...no njegove teledirigovane lopte nemaju alternativu...takodje me zanima koga će izvesti u celom veznom redu...tu su mare, žera, trivun, simke, sinđa, krle...
u svakom slučaju polako, hladne glave, od utakmice do utakmice i agresivno od početka...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: OFK Beograd - FK Hajduk 2:1 (1:0)

Post by Garfield »

ova tri boda su bas jedva iscupana...stvarno dosadna utakmica,i antipropaganda fudbala od gostiju iz Kule..realno,oni bolje i ne znaju.....vazna tri boda,i to je to.....nastavljamo dalje borbu za evro-vizu!!!!! :!:
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Hajduk 2:1 (1:0)

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply