Liga Evrope

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Liga Evrope

Post by ofkovac »

ma nema teoretske sanse da izbacimo galatu....cak nam tamo ne gine ciscenje, ali ne bih voleo da ispadnemo od belorusa....

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Liga Evrope

Post by Garfield »

ofkovac wrote:steta prizeljikvao sam aris :scratch: galata je m nogo jaka, ali mnogo...baros, kewel, elano, arda turan.....

ko god da je bio,izuzev mozda Madervila,ispali bi....ali navijacki ovo je do jaja........zamisli da su ti Skoti..pa ko bi gore isao odma posle jebene Belorusije..iliti Kipar..mislim..bulja....Aris-bez komentara-znas da sam prestao da idem u Grcku :mrgreen: ...tako da...Levski ili Galata....bili smo u Sofiji.....CARIGRAD!!!!! :king:
31300

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Liga Evrope

Post by Tar-Andukal »

prva tekma u Instambulu?!
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Liga Evrope

Post by Garfield »

Booze Brothers wrote:i ja sam hteo aris...jebem mu mater...prva se igra kod nas, naravno ako prodjemo beloruse...

kako prva kod nas????? :shock: .......valjda je pisalo Galata-OFK/Zodino.....
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Liga Evrope

Post by Booze Brothers »

da,da...moja greska...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Re: Liga Evrope

Post by pinoce »

GALATASARAJ MOZEMO DA PRODJEMO SAMO AKO KARADJORDJE USTANE IZ MRTVIH :)
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Liga Evrope

Post by Booze Brothers »

ubacena reportaza...bem ti kurac, 4 sata je pisem, nisam ni jeo jos...
www.ofkbeograd.net
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Liga Evrope

Post by Booze Brothers »

http://footballnews.com.ua/newslent/7/115557/

Данас, 15. јула, у првој утакмици 2. кола квалификација за фудбалске лиге Европе Зходино "Торпедо", одмах са српским ОФЦ. Борба ће се одржати у Београду, на стадиону Омладински ", која места 13.912 гледалаца, и почеће у 17:30 (18:30 белоруски време). Судија задовољава Шпанац Антонио Рубинос Перез.


"Белавија" о клијентима да бисте сачували

Торпедовтси отишао у своју другу у историји страних путовање у мистериозни расположење. С једне стране, прелив игра против исландски "Фиулкира" подстицање наставак УЕФА начин. Истовремено, случај на домаћем фронту у очекивању сусрета са једним од лидера српског фудбала не улива оптимизам. Автозаводтсев наставити да се затвори на табели, и разумљиво, то не може, али утиче на ситуацију у тиму. Александар Бразевицх не желе да се екстремне и поднео оставку. А последњи дан пред полазак за путовања у иностранство, она је усвојена, и марш на Београд, на челу са сада компетентно тренера Александра Лисовски. Под његовом командом су 19 играча: Владимир Бушмана, Денис Парецхин, Јуриј Остроукх, Јуџин Брановитски, Јуриј Рижков, Валериј Карсхакевицх Сергеј лимит, Артјом славуј, Антона Брусникин, Артур Левитскием, Александар Папусха, Алексеј Козлов, Иља Алексиевицх Мартинетс Алекс, Андреу Цасарин, Дмитриј Гинт, Денис Каролицки Игор Кривобок и Симона пророк.
Истог лета одржана је под окриљем ноћи. Авионом отпутовао у пет сати, али долазимо на аеродрому, сама, је потребна за пола или два сата раније. Касно ризик од губитка у кући, јер су сви у петом терминалу се разређује са групом туриста лети на одмору у Анталији. И на неки начин и покушао да се инфилтрира у авион у Београду, окупља се, очигледно, да заустави транзиту. Игор Тсаплиук објаснити што је почетком лета комплексност претраживања прозора за чартер у Минску и Београду аеродрома. Али мислим да је прави вид много дубље - сигурно водич клуб је одлучио да ослободи фудбалских вечном дилемом шта да ради са себе у моје слободно време, али у исто време без њих искушење да лутају по граду у врућим солтснем, изгубивши преко потребне снаге.
Врућим временским преваре путовање није исцрпљен. Док водећи светски авио-компаније траже начине цхеапскате на све, и пре свега изложена запленити мени ручак у авиону ", Белавија" клијентима апсолутно штедњу. Многе земље су путовали, много лети, али су возила вечере никада Видал. Ту је вруће избор, и зелена салата, црне маслине са маслинама (стварно некога заиста воле), сушене и димљене шунке, пецива и више - фиоке јела једва стане. Постојао је само један "али". До пет сати ујутро апетит, авај, већина путника је очишћено. Покушао сам најбоље што могу, али брзо схватио узалудност напора, јер је изузетно ограничен капацитет стомаку. То мора да буде у припреми мени неко миксед уп играча са везбаца. Или је мислио да не може да лети до Београда за два сата, па чак и даље него пре Рејкјавик или неке Спитсберген. Можда све ово интрига српске стране, која, са неким уз обострану сагласност, покушао да заведе наше виртуозни поседу колорииними јела. Онда су могли једва се вукао. Ох, оне балканске трикове! Али, момци су превазишли искушење. Савладају цео оброк не може ни играч.
Само три члана вентилатор покрета Зходино, седи на задњим седиштима, са ентузијазмом задовољи глад. Стјуардесе већ су тврдили скоро све касете од унеатен јер су до тада је тек почела трећи. Шта рећи, момци - велика. Одмах је постало јасно да због могућности да подрже ваш омиљени тим у тешкој пута, они сте на све.
У принципу, лет оставио повољан утисак. Особље у Зходзина клубу покупили само право. Фудбалери занимљива, скромна и иуморние. Не јасно је да трају ићи? Осим тога привремено.
Неки анксиозност проузрокована авион. Ја сам тако урадио како лети 30-седиште, где је ветар ховлед из сваке пукотине. Од тада, малих авиона однос са неким неповерењем. Али, овај авион је као нов - леп и удобан. Нигеријска пророк поподнева чак успели да се положај поправити, довољно простора на две столице. Овде је - Афрички Флексибилност!
Међутим, завој на нози налик на који играју у Београду Сајмон тешко суђен. Ипак, и поред повреде, руководство клуба одлучило да га понесу са собом да комуницирају са тимски дух. За визу за Исланд момак одбио. Партнери Огара навијали као што су могли, и уопште својим напорима не иде узалуд. Нигеријска сасвим подношљива прича на руском, у ком случају се може говорити и преводилац.

Жена на броду

Међутим, зходинтси припремио темељно и да је израђен у БФФ професионалне полиглота Химна. За играче, жена на броду био је велико изненађење. Неко је огорчен: "То је у чињеници да њихове жене не могу ..." Други је наставио да виц: "Ох, и наша је потонуо брод", али је одмах добила одговор да је ИНА, а, напротив, све сачувати.
Спасавања већ након слетања у Београду. Тим се састао како би требало - са аутобусе и аутомобиле са трепери светлима. Али проблем је, нико од малобројних српске делегације на енглеском језику се не говори. Стога сваки покушај да ИНА на језицима Шекспира да се појасне услови за боравак и вежбе без успеха. Чујем речи као што су "равнати", представник ОФК само да су велике очи. Када се пребацили на руском, то је много јасније. Ипак, ми смо браћа, што би могло бити тамо ... укључујући у односу на енглески језик. На крају је обећао да ће "Торпедо" све бити као у ОФК - у ствари одлучио.
Хотел Балкан, склоништа белоруски тим, који се налази у веома повољној локацији, у непосредној близини Кнез Михаилове улице у транзицији - аналогија Арбат. То директно доводи до главне атракције града - Калемегдана, искључите зид који се отвара диван поглед на ушће Саве и Дунава. Међутим, полеђини била мало гора од фасаде. Неки превидети гомилу отпада. Ми немамо разлога да Жаљење, уверени зходинтси, сећајући се да ће наредни излаз бити Слоним. Гостољубиви домаћини у хотелу нуди дечаци други доручак, али они некако глатко одбио. Спавати! "То је све оно што желимо!" Па, мало више воде.
Представник ОФЦ смо испоставило се исправно схватити - од хотела до стадиона је стварно близу. 15 минута аутобусом и мало висе хода. Изнад свега, играчи у потпуности обновљена звона и у одличној духови оде да види место битке. До вечери од 35 степени топлоте почео да приметно смирити. Дакле, тренинг је био живахан и ентузијастичан. Данас, у исто време зходинтсам да идем имати званичну утакмицу. Надамо се да правилно постављен Биоритам помоћ скромних торпедовскои тим да та борба тежак противник.

Александар Лисовски: муња
Оставка врховног команданта "Торпедо" Александар Бразевицха уочи одласка за европске утакмице да Србија дође као изненађење за његов помоћник Александра Лисовски. Међутим, за дуго времена говорити о, да ли вреди колега, тако категорички одговорити на критике од оснивача клуба у вези са интервенцијама Автозаводтсев у националном првенству, нису дозволили привремено рогоза - У раним јутарњим зходинтси полетео за Београд. Морали смо да хитно предузме тим руководство, које је требало да буде тежак меч.
- Искрено, ја сам још увек у шоку. Када Бразевицх позвао и рекао: вести не верујем у то, мислио је Александра шалио. Звучало је као да ме гром из неба.

- Ипак, морали сте да пуца на себе.
- А шта да радим? Морално сам спреман за то. Срећом, у процес обуке је био веома активан, добро знају могућност играча.

- Како је дом припрема за утакмицу?
- У нормалном режиму. Обучени у Минску на сок "Олимпијски".

- Сви добро?
- На дугорочне проблеме са раменом Схвидакова знате, наравно - у последње време претрпео операције Николе. Нажалост, повреде у сенци Симон Огара. На последњем тренингу незгодно пао Нигеријска - сумња штете на бочним лигамента. То је срамота, јер момак је постигао добром стању. Сајмон је веома разочаран када није питање виза за Исланд и желео да игра у Србија. Нема среће. Иако смо опорника путовање. Своју моралну подршку партнера неће бити сувишно.

- "Торпедо" дозаиавило Александар Папусха и Ласху Деконосиде. Али, у Београду полетео само украјински легији. Зашто?
- Физички услов грузијске ми и даље нисте задовољни, је да радимо на себи. И на активној помоћи Папусха наду. Да би га и узео тима.

- Колико прикупљених информација о противнику?
- Не баш. Постоји нека врста статистике, наћи на интернету сечење појединца тренуцима утакмице ОФК. Али то, наравно, није довољно да формира објективно мишљење о предности и слабости непријатеља. Све у свему, треба да се упознају са Србима на терену. Али оно што је озбиљан противник - нема сумње. Српски играчи су увек другачији атлетске, борбу квалитета, способност да покаже техничке у фудбалу.

- ОФК Али само три недеље одмора, успео да задржи само два спаринг. Мислила сам да је довољно да пронађете оптималну форму?
- Слажем се, ово је превише мали времена. И у том смислу, ми смо мало среће.

- Власници одређених домаће утакмице у 17:30 по локалном времену - и то је 30 степени топлоте!
- Да, ми изгледа да су одлучили пржити. То ће бити тешко.

- У Рејкјавик стручног штаба поставили тиму да победи. А сада?
- Желимо да се утакмица се завршила резултатом који би нам пред реванш добра прилика за укупни успех. Било би лепо да реши све куће, са својим фановима.

- Шта тактику изабрати?
- Сви 90 минута седе у одбрани, наравно, не иде. Али розхонииа не краул. 'Лл Играј опрезно и рационално. Дечаци су свесни високог одговорност. На крају крајева, они ће се бранити част не само Зходино клуб, али и земље белоруски фудбала.

- Верује се да изненада оставку Александра Бразевицха утиче на расположење играча, њихових психичко стање?
- Не знам ... Волео бих да видим момци све добро схватио, а промена није дошло до било подељено, као и обратно, да се уједине. Заиста, у овој ситуацији, најједноставније решење - да се, разбити у групе да се представљају увријеђен. Ми ћемо покушати да докаже да је запослени у "Торпедо" здрав, јак карактер и тим јединства. И разговарају о томе како утицати на оставку играча, могуће је након најмање неколико игара ...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Liga Evrope

Post by Usamljeni hashishar »

Vodim zenu u Tursku, gotivi Seherezadu! :)

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Re: Liga Evrope

Post by BSK 1911 »

------*-----*- jbo te Onur. ja mislim da ce biti gusto u Bjelarusiji,a kamoli da razmisljam o Galati
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Liga Evrope

Post by Garfield »

Usamljeni hashishar wrote:Vodim zenu u Tursku, gotivi Seherezadu! :)
i ja to razmisljam.... :lol: ...bracno putovanje... :lol: ....

p.s.jednim udarcem tri muve... :mrgreen:
31300

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

Re: Liga Evrope

Post by pinoce »

taman i KANA da obidju :) :)
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Liga Evrope

Post by Usamljeni hashishar »

A, pratis, pratis! :)

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Liga Evrope

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Liga Evrope

Post by Usamljeni hashishar »

To nas neko tmurno vreme ceka... :)

Post Reply