OFK Beograd - FK Partizan 0-2 (0-2)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

......bice......

Poll ended at Sun Aug 29, 2010 12:47 pm

......pobeda OFK Beograda.....
4
24%
.............nereseno................
6
35%
.......pobeda FK Partizana......
7
41%
 
Total votes: 17

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Nedelja, 29.08.2010. u 17 h OFK Beograd - FK Partiz

Post by poplaveliorgan »

Nista nije problem i da izgubis....prihvatam.Ali da se npr Tomic iz Partizana oseca i drilbla ko Ronaldo..pretrcava.....smesno.Sa jednim spicem polu bunker.0-2 na svom terenu ko sa decom......ma mislim neka igraju neka se hvale izmedju sebe kako su napravili stabilan OFK BEOGRAD.
Za 2 sata igre na nasem stadionu videh 7 golova u nasoj mrezi.To je 1 poluvreme.A sta ce biti u 2 poluvremenu valjda i nije bitno....
Ponavljam razocaran sam igrom,kvalietom i odnosom.....neka.....tako nam i treba.....

БСК1911

Re: Nedelja, 29.08.2010. u 17 h OFK Beograd - FK Partiz

Post by БСК1911 »

0-2 смешно и трагикомично као и увек

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Nedelja, 29.08.2010. u 17 h OFK Beograd - FK Partiz

Post by NekoIzMase »

Cini se da ova pauza dolazi u pravom trenutku, taman da Svaba malo konsoliduje ekipu...

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: Nedelja, 29.08.2010. u 17 h OFK Beograd - FK Partiz

Post by celtic »

ove dve zhalosne sove kao da jedva chekaju da krene loshe da mogu da se "iskazhu"...
gledao sam takmu i ne kontam shta su gledala ova dvojca... grobari su jaki to je chinjenica ali nisu nishta vishe pokazali od nashih klinaca..dve shanse u prvom i dali su dva gola...

BSK(kopija) i organ...vi ste bash penzioneri sa zapada... grickate semenke psujete sudiju, posle pobede slavite a posle poraza pljujete po upravi...pa predjite sa pljuvanja na neshto konkretnije..za pochetak mala parola...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

vojvodina
junior
junior
Posts: 94
Joined: Fri Jan 01, 2010 10:54 pm

Re: OFK Beograd - FK Partizan 0-2 (0-2)

Post by vojvodina »

Moram da priznam da nisam odgledao dobar deo meca,ali na osnovu onog sto sam uspeo da vidim,
sve mi je jasno.Jos jedan mec ciji se ishod znao jos pre pocetka same utakmice.Prosto je neverovatno koliko predhodni mecevi i porazi OFK Beograda protiv blizanaca lice jedan na drugi.Moj stari je dao najbolji prikaz utakmice,tako sto je konstatovao da je igracima OFK Beograda neko zabranio da igraju fudbal,tj da tako izgleda.Nesto slicno je i konstatovao posle polufinala proslogodisnjeg kupa protiv Zvezde,kada je momcima u plavo belim dresovima bilo zabranjeno da predju pola,bar dok neka od Zvezdinih vedeta ne postigne gol i donese prednost Udbaskom klubu.Najgore je to sto su igraci Partizana bili jos mamurni od slavlja,tako da u normalnim i regularnim uslovima OFK Beograd bi imao odlicne sanse da to iskoristi.Kako god Partizan je na pravi nacin proslavio plasman u LS,dok je OFK Beograd opet dobio g....o i to na svoj 99.rodjendan. :oops: :oops:
I sto se tice rodjendana plavo belih,slabo se spominje u medijima,izgleda ih b..i k....c za isti.Kako god mecevi protiv Galate su bili trenutni svetli trenuci,a sada se OFK Beograd polako vraca u sumornu stvarnost.I opet malo koga to zanima. :oops: :oops:

Post Reply