FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

......bice......

Poll ended at Sun Nov 07, 2010 5:23 pm

.....pobeda FK Crvene zvezde......
4
29%
.................nereseno................
5
36%
.....pobeda OFK Beograda...........
5
36%
 
Total votes: 14

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

FK Crvena zvezda - OFK Beograd 1-0 (1-0)

Post by Tehnodrom_BU »

Image

----------------------------------TABELA--------------------------------
3 Crvena Zvezda 10 7 1 2 13 : 5 (+8) 22
6 OFK Beograd 10 4 3 3 10 : 9 (+1) 15
--------------------------------------------------------------------------------
POSLEDNJIH 5 UTAKMICA CRVENE ZVEZDE :

Hajduk Kula - CRVENA ZVEZDA 2:0
CRVENA ZVEZDA - Borac Čačak 4:0 (KUP)
CRVENA ZVEZDA - Partizan 0:1
Sloboda Point Sevojno - CRVENA ZVEZDA 0:3
CRVENA ZVEZDA - Metalac G.Milanovac 2:0
--------------------------------------------------------------------------------
POSLEDNJIH 5 UTAKMICA OFK BEOGRADA :

OFK BEOGRAD - Smederevo 2:2
Vojvodina - OFK BEOGRAD 0:0
OFK BEOGRAD -Spartak 2:0
Borac Čačak - OFK BEOGRAD 1:1
OFK BEOGRAD - Rad 0:1
--------------------------------------------------------------------------------
MEDJUSOBNI SKOR :

Crvena zvezda - OFK Beograd
Ukupno 24 18 4 2 45 : 15 (+30)

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: 06.11.2010. 18:00 h FK Crvena zvezda - OFK Beograd

Post by poplaveliorgan »

Uvek glasam za pobedu i to nije bitno sta ja mislim
Vazna je igra iz dobre igre idu rezultati,publika,transferi....
Zvezdu u zadnje vreme nismo dobijali .Cak smo uvek igrali bolje kad je bila jaka.A istorija pokazuje da kada su u krizi, protiv nas su bodovi kao zagarantovani.Bez obzira koliko je negotivan Dzomba ,Bekvalac i Kula su dokazali da sa krs timom mozes da igras i protiv zvezde.Mislim da je liga totalno ujednacena i da OFk moze da izvuce povoljan rezultat.Sa onakvom odbranom oni nemogu nista.Nasa igra je u fazonu toplo-hladno ,nije se promenila vec 15 godina tako da ne vidim razloga da se ista promeni i sad.Ako bljesnemo bice 1-3 ako se poplasimo bice 3-1.Ove godine sam totalno ravnodusan jer vidim da stagniramo.Ako pobedimo Ok ,ako izgubimo nema tuge i zivot ide dalje.....samo napred plavo-beli

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 06.11.2010. 18:00 h FK Crvena zvezda - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

ne znam...mislim da cigani jednostavno MORAJU da pobede u subotu...zamisli da ta bagra, drzavni pojekat, izgubi ili ne dobije trecu utakmicu za redom...pa smak sveta bi bio (uh kako bi bilo lepo da ih razjebemo)...sudije su sigurno njihove...a ne verujem da ce klub praviti neki dogovor sa njima, kao sto je to bilo kad se dzaji drmala klupa (ubrzo posle toga i otisao), pa su nam trazili da ih pustimo...tada je na cigan mali bilo 4-2 ili 4-1 za njih...fuj...tada je tim vodio sosa babic koji je kenjao ceo zivot da ne da da mu se iko mesa u posao, a pusti ih posle intervencije uprave...to je skroz proverena info...
Electric i jos par ljudi mi kaze da misle da ih dobijamo...voleo bih mamu mu jebem, ali mislim da je to stvarno vrlo tesko...treba ih pljuvati celu tekmu...al daj boze da gresim...
evo jos jedne zanimljivosti..."jedan nas igrac" sretne kaludjera u gradu i pita ga da li ima razlike u odnosu sudija, sada kad igra za gane i kada je igrao u OFK - i i radu...kaze kako nema, pre me ubise, nece nista da sviraju, a sada me pipnu a ovaj svira faul,...prosto ti glupo...kaze, a samo ako jauknem jos, tu je zuti sto posto...eto to je ta cigansko-grobarska politika o kojoj ja govorim...neka bre igraju ligu za sebe, kad vec postoje samo dva tima u Srbiji...bar se takav utisak stice iz medija, od poganih politicara...neka oni igraju svoju ligu - drzavni projekat, a mi ostali da igramo Srpsku ligu...ne obracajte paznju na kalasturske izjave po medijima lukica, adzica i ostalih govnara...jadni oni, teorija zavere a namestaju sta god moze...zamisli ovi iz kule bre sutnuli ka njihovom golu...kako su se usudili...sramora...dakle na njih ne obracajte paznju!
U glavnom ocekuje nas standardni folklor cigansko-sudijske saradnje...i uvek tamo gostujemo kad su oni u krizi ili slave neku titulu...to je stvarno pogano kako se uvek namesti...
Ja bih bio zadovoljan kada bih video da ovi nasi klinci pokazu zube, da se ne prepusti teren odmah na pocetku kao sto je to UVEK slucaj...da se ne boje izvikane crvene zvezde, vec da hladne glave pokazu sta znaju, a na sudijske govnarije mi tesko da mozemo uticati...
Vidimo se u subotu...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: 06.11.2010. 18:00 h FK Crvena zvezda - OFK Beograd

Post by ofkovac »

da je ovo normalna drzava imali bi brdo razloga za optimizam da ih razbucamo ali ovo je neka druga prica, oni su odavno postali tim koji sastavljaju menadzeri i uticajni ljudi iz senke...ako treba bice i 2 penala i 2 crvena za nas, grobari su popusili u evropi pa ce sad u ligi sve da razbijaju tako da ciganima nikako ne odgovara gubitak bodova, jos je nama odbrana tanka, bez dace ce tu biti dosta promaje...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 06.11.2010. 18:00 h FK Crvena zvezda - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

Daca trenira sa ekipom, ali 90% nece biti na terenu jer nije spreman...a i ne treba da riyikuje po meni da obnovi tesku povredu koju je tek zalecio...svi ostali su u kombinaciji...i Sindja...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: 06.11.2010. 18:00 h FK Crvena zvezda - OFK Beograd

Post by Usamljeni hashishar »

To i jeste poenta..da ih sada dobijes, kada su najslabiji...ali malo morgen, kao i godinama unazad...na nama je samo da se nadamo...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 06.11.2010. 18:00 h FK Crvena zvezda - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

u pitanju su sudije, veze i vezice, a ne trenutno stanje u njihovom timu...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 06.11.2010. 18:00 h FK Crvena zvezda - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

Postavljene najave na klupskom i neoficijelnom sajtu.

Code: Select all

http://ofkbeograd.net/index.php?id=79&tx_ttnews[tt_news]=435&tx_ttnews[backPid]=7&cHash=e5b49b89ac

Code: Select all

http://www.ofkbeograd.co.rs/index.php?tip=news&page=65
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: 06.11.2010. 18:00 h FK Crvena zvezda - OFK Beograd

Post by voja 10 »

ja se više ni ne nadam... kada idem u rupu, ko na saranu, ajde i to da prođe, da se naguzimo, da nas iskaraju (po mogućnosti između 80-og i 90-og iz prekida - jer tako najviše boli) pa posle gajbi...makar će vreme da bude ok.
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 06.11.2010. 18:00 h FK Crvena zvezda - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

CRVENA ZVEZDA: Stamenković - Ninkov, Adi, Mikić, Tošić - Isah, Milovanović, Koroman, Kadu - Kaluđerović, Trifunović.

OFK BEOGRAD: Šaranov - Planić, Kecojević, Popović, Rodić - Marković, Sinđić - Radivojević, Trivunović, Žeravcica - Milić.

KVINTET “ROMANTIČARA“ U ZVEZDI
BOJE Crvene zvezde brane četiri bivša „romantičara“ Duško Tošić, Ognjen Koroman, Andrija Kaluđerović i Aleksandar Jevtić, dok Aleksandar Mijatović i Veseljko Trivunović nose dres OFK Beograda, a ponikli su na „Marakani“. Takođe, Aleksandar Kristić je trenersku karijeru počeo na Karaburmi (mlađe kategorije).
http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... re-ti-kesa

copy/paste casuals :thumright:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: 06.11.2010. 18:00 h FK Crvena zvezda - OFK Beograd

Post by NekoIzMase »

Booze Brothers wrote:ne znam...mislim da cigani jednostavno MORAJU da pobede u subotu...zamisli da ta bagra, drzavni pojekat, izgubi ili ne dobije trecu utakmicu za redom...pa smak sveta bi bio (uh kako bi bilo lepo da ih razjebemo)...sudije su sigurno njihove...a ne verujem da ce klub praviti neki dogovor sa njima, kao sto je to bilo kad se dzaji drmala klupa (ubrzo posle toga i otisao), pa su nam trazili da ih pustimo...tada je na cigan mali bilo 4-2 ili 4-1 za njih...fuj...tada je tim vodio sosa babic koji je kenjao ceo zivot da ne da da mu se iko mesa u posao, a pusti ih posle intervencije uprave...to je skroz proverena info...
Electric i jos par ljudi mi kaze da misle da ih dobijamo...voleo bih mamu mu jebem, ali mislim da je to stvarno vrlo tesko...treba ih pljuvati celu tekmu...al daj boze da gresim...
evo jos jedne zanimljivosti..."jedan nas igrac" sretne kaludjera u gradu i pita ga da li ima razlike u odnosu sudija, sada kad igra za gane i kada je igrao u OFK - i i radu...kaze kako nema, pre me ubise, nece nista da sviraju, a sada me pipnu a ovaj svira faul,...prosto ti glupo...kaze, a samo ako jauknem jos, tu je zuti sto posto...eto to je ta cigansko-grobarska politika o kojoj ja govorim...neka bre igraju ligu za sebe, kad vec postoje samo dva tima u Srbiji...bar se takav utisak stice iz medija, od poganih politicara...neka oni igraju svoju ligu - drzavni projekat, a mi ostali da igramo Srpsku ligu...ne obracajte paznju na kalasturske izjave po medijima lukica, adzica i ostalih govnara...jadni oni, teorija zavere a namestaju sta god moze...zamisli ovi iz kule bre sutnuli ka njihovom golu...kako su se usudili...sramora...dakle na njih ne obracajte paznju!
U glavnom ocekuje nas standardni folklor cigansko-sudijske saradnje...i uvek tamo gostujemo kad su oni u krizi ili slave neku titulu...to je stvarno pogano kako se uvek namesti...
Ja bih bio zadovoljan kada bih video da ovi nasi klinci pokazu zube, da se ne prepusti teren odmah na pocetku kao sto je to UVEK slucaj...da se ne boje izvikane crvene zvezde, vec da hladne glave pokazu sta znaju, a na sudijske govnarije mi tesko da mozemo uticati...
Vidimo se u subotu...

Ako nesto slicno ovome napises na B92 komentar ti nece biti objavljen, takodje ne smes da pominjes SKOJ, AVNOJ, Slobodana Penezica Krcuna i UDBU.

Elem, kad god na nekom od nasih medija procitam ili cujem da zele "Jadransku Ligu" ja se ponadam da ce je i dobiti, pa neka lepo idu kod Hajduka i Dinama da ih filuju peticama i slicno...

Jedino ne znam kakvi su tamo prema prosjacima, da li ce da salju SMS i slicno...

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: 06.11.2010. 18:00 h FK Crvena zvezda - OFK Beograd

Post by NekoIzMase »

Booze Brothers wrote:ne znam...mislim da cigani jednostavno MORAJU da pobede u subotu...zamisli da ta bagra, drzavni pojekat, izgubi ili ne dobije trecu utakmicu za redom...pa smak sveta bi bio (uh kako bi bilo lepo da ih razjebemo)...sudije su sigurno njihove...a ne verujem da ce klub praviti neki dogovor sa njima, kao sto je to bilo kad se dzaji drmala klupa (ubrzo posle toga i otisao), pa su nam trazili da ih pustimo...tada je na cigan mali bilo 4-2 ili 4-1 za njih...fuj...tada je tim vodio sosa babic koji je kenjao ceo zivot da ne da da mu se iko mesa u posao, a pusti ih posle intervencije uprave...to je skroz proverena info...
Electric i jos par ljudi mi kaze da misle da ih dobijamo...voleo bih mamu mu jebem, ali mislim da je to stvarno vrlo tesko...treba ih pljuvati celu tekmu...al daj boze da gresim...
evo jos jedne zanimljivosti..."jedan nas igrac" sretne kaludjera u gradu i pita ga da li ima razlike u odnosu sudija, sada kad igra za gane i kada je igrao u OFK - i i radu...kaze kako nema, pre me ubise, nece nista da sviraju, a sada me pipnu a ovaj svira faul,...prosto ti glupo...kaze, a samo ako jauknem jos, tu je zuti sto posto...eto to je ta cigansko-grobarska politika o kojoj ja govorim...neka bre igraju ligu za sebe, kad vec postoje samo dva tima u Srbiji...bar se takav utisak stice iz medija, od poganih politicara...neka oni igraju svoju ligu - drzavni projekat, a mi ostali da igramo Srpsku ligu...ne obracajte paznju na kalasturske izjave po medijima lukica, adzica i ostalih govnara...jadni oni, teorija zavere a namestaju sta god moze...zamisli ovi iz kule bre sutnuli ka njihovom golu...kako su se usudili...sramora...dakle na njih ne obracajte paznju!
U glavnom ocekuje nas standardni folklor cigansko-sudijske saradnje...i uvek tamo gostujemo kad su oni u krizi ili slave neku titulu...to je stvarno pogano kako se uvek namesti...
Ja bih bio zadovoljan kada bih video da ovi nasi klinci pokazu zube, da se ne prepusti teren odmah na pocetku kao sto je to UVEK slucaj...da se ne boje izvikane crvene zvezde, vec da hladne glave pokazu sta znaju, a na sudijske govnarije mi tesko da mozemo uticati...
Vidimo se u subotu...

Ja mislim da je OFK za klasu bolja ekipa od ovih prosjaka sa kojima smo igrali danas....da kojim slucajem nose neke druge umesto crveno boleih dresova bili bi sa istim bodovnim saldom kao Cukaricki...pri tom ne zelim da vredjam igrace Cuke.

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: 06.11.2010. 18:00 h FK Crvena zvezda - OFK Beograd

Post by poplaveliorgan »

Tesko je ovo komentarisati.Zadnjih godina se desavaju u najmanju ruku cudne stvari.Nebih o tome posto svi znaju o cemu se radi.Na B92 forumu su ogorceni na Zvezdu a i na OFK koji vec 4 utakmice za redom na ''Marakani" igra mlako bez startova,kartona,golova.Kome je sad bitno sto smo mi bili nadmocni i DIKTIRALI TEMPO.To je najvece dostignuce naseg stratega DIKTIRANJE TEMPA.Ne krajnji rezultat, ne frka i muka za rivala vec dopadljivo i fer.....covek je to izjavio.U pocetku njegovog trenerovanja sam pomislio da je to taktika udvaranja i hvaljenja protivnika zarad opustanja istih...ali ne ,njegova ekipa nema zutih kartona vec 4 utakmice...smesno.Kakva je prznica na terenu bio kao igrac sad je u fazonu igrali smo protiv VELIKANA sto je realno izjava za povracanje, izjava gubitnika.Ali mozda je glupo i iluzorno pricati o njemu mozda decko i nije toliko kriv ima tu mnogo mnogo faktora u klubu i nasoj zemlji koji uticu na atmosferu,ligu,sistem vrednovanja...Pa uporedimo onaj sveopsti rat u Kuli i ovo pozoriste veceras.Svi nas optuzuju da smo u lepim odnosinma sa Zvezdom.Ali meni nije jasno zbog cega nas taj gals bije.Nekada smo bili ugrozen i siromasan klub (stara yu)pa smo cesto ispadali,eto razloga za sumnju.Sta je sad u pitanju ?kada su oni pre gasenjem u totalnom rasulu....eeeej VELIKAN.I dokle ce sve ovo ovako da se desava ,dokle isti scenarijo ,dokle cemo da se osecamo kao da smo ovo vec proziveli....nema svrhe.Secam se gola Zorana Stojadinovica pod precku kada smo dobili cigane na Karaburmi..za njih dao Musemic.Kako smo kidisali kako je tukao Serpak kako je asistirao Silja Markovic kako je delio lopte onaj odvvratni grobar Zelenovic.....vidi sad.Nema veze to je istorija mi samo zelimo buducnost za nas klub i promene.

KOMENTAR UTAKMICE
U modernom fudbalu posed lopte i diktiranje tempa nisu presudan faktor
Nikad mi nece biti jasno kako igrac centrira loptu i kako niko ne izadje u blok.Imas 2 centarhalfa od 2metra koji gledaju protivnickog igraca na 5 metara koj kao na treningu sutira glavom dok je golman skucan na liniji i to te onda kosta 3 boda....
Mlaki sutevi koji smo upucivali su neverovatno frustrirajuci..mada je to sveopsta boljka
O borbenosti nebih mnogo posto se to podrazumena valjda
STA JE BILO DOBRO
Radivojevic se trudio
Milic je dosta trcao ali decko vec 2 sezone pretrci nepotreno jedno 5 kilometra igrajuci konstantno sam u napadu..
Posed lopte
Na trenutke polu kontra

generalno sve je za zaborav

БСК1911

Re: 06.11.2010. 18:00 h FK Crvena zvezda - OFK Beograd

Post by БСК1911 »

13. утакмица на маракани без победе и ремија-репризе већ одавно не гледам,нити сам кореографија на циганском стадиону.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: 06.11.2010. 18:00 h FK Crvena zvezda - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

Nikako ne gledam na tekmu kao ti poplaveli i ti bata Duco, cak sta vise skroz suprotno misljenje imam, mada vi se, kao i jos par ljudi uvek i javljate samo kad je nesto lose po navici, te me ni to nesto ne iznenadjuje (bolje da ste iz naseg malobrojnog, ali glasnog kopa pokusali da pomognete klubu), a ovo danas je bilo bar drugacije nego sto sam godinama navikao da gledam tamo...a to sta svaba izjavljuje me ne dotice...
evo jos dok sam vruce glave da kazem sta mi je na srcu...po prvi put da nasi igraci nisu izasli na teren i odmah prepustili inicijativu i igru izvikanom rivalu...stvarno svaka cast nasim igracima! po prvi put da vidim nesto drugacije!
Odmah na pocetku Sarance spasava siguran gol. Nase igrace to nije izbacilo, vec naprotiv, krece se sa totalnom opsadom oko njihovog sesnaesterca...Trivun znalacki spista loptu na zemlju i daje fine pasove...
sudija ne utice previse na igru, kako smo tamo navikli, jer je komotno mogao da svira penal za cigane posle nespretnog igranja rukom mladog Petkovica, ali je isto tako mogao da svira penal ya nas posle starta nad Milicem...propustamo par sansi, a najzreliju preko Radivoja kog je valjda Adi stigao...pamtim jos pokusaj Mareta...
dakle u prvom nam je pripao pocetak a njima nastavak, gde primamo strasno jeftin gol, ovi sa teorijom zavere mogu komotno da kazu da nasi kao da nisu hteli da intervenisu da se ne primi gol...stvarno pocetnicki...steta...
u drugom totalna dominacija...svaba rotira krila te Radivoja stavlja na levu a zeru na desnu stranu, a posle ulaska Simketa Radivoje se vraca na desno...
Mare ima nekoliko dobrih pokusaja ali nema promene rezultata...Cigani takodje propustaju sansu kada posle guzve Saranov spasava drugi put siguran gol!
Mi drzimo igru i ponasamo se kako uvek treba! jednostavno nam se jebe da li smo na Karaburmi ili na toj cigan mali, igramo nasu igru, a ciganski igraci skroz bezidejni i u momentima panicni...nisu navikli da im se ovo desava ocigledno...
Radivoje strasno aktivan, a ovaj ninkov prespor za njega, no radivoje ne daje upotrebljive lopte sto mora, te se sve svodi na njegovu lavovsku borbu i sevanje majmuna...
zera strasno los i trebao ga je ranije izvuci iz igre...
ubacuje se drugi spic - La Merd, po meni prekasno...malo je trebalo kurazi sa svabine strane ranije...
nasa inicijativa ne daje rezultate do kraja i stvarno ostaje velika zal sto bar nismo uzeli bod, nismo nagradjeni za stvarno sjajnu partiju, iako ruku na srce nije bilo nekih stopostotnih sansi sa nase strane...a cekam da pogledam izvestaj na miru, mada ce mi biti tesko da to gledam...
suma sumarum - STETA! pisu se bodovi i rezultar, a ne kako smo igrali. dzaba sto smo bili , mogu slobodno reci, egal sa Galatom, kad ce neki nas klinac za nekoliko godina videti da su nam dali pet komada. No svaka cast nasim momcima, ovako se igra protiv ovih! Bez kalkulacija jer nista nisu bolji od nas! ocekivao sam da ce sudija biti glavni akter meca no na srecu nije bio...Propustio je da da nekoliko zutih ciganima, ali je mogao da svira penal za njih, a jeste nas seckao nepostojecim kontrafaulima...
Danas dobri - Radivoje (mada opet nema upotrerbljivih njegovih lopti sa strane), Kecoje, donekle Popovic, u prvom Trivun, Mare koji je jos dosta zelen, ali ipak je bio odlican, Saranov svakako, Roda, pa Petko koji je za mene iznenadjenje posle niza bledih partija, Milka koji se stvarno borio koliko je mogao sam u napadu, Sindja solidan...losa partija Zeravice...zakasnelo pojacavanje napada Svabe...
U glavnom, imamo strasno dobar raspored u preostala cetiri kola gde tri puta igramo na Omladincu i mislim da je minimum da se osvoji bar 10 bodova sa kojim cemo imati mirnu zimu!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply