OFK Beograd - Hajduk 2-3 (2-2)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Bice:

pobeda OFK Beograda
15
94%
remi
0
No votes
pobeda Hajduka
1
6%
 
Total votes: 16

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

OFK Beograd - Hajduk 2-3 (2-2)

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Subota, 13. avgust u 17:30 h: OFK Beograd - Hajduk

Post by voja 10 »

glasao sam za pobedu ali realno se plašim da nećemo dati gol...jbg, ne znam šta da mislim...nisu ovi bog zna šta, trebalo bi da dobijemo...ko zna, nadam se samo da će da se rastrče i da zagrizu...ovo jednostavno mora da se dobije jer nam je raspored takav da lako možemo da na početku upadnemo u kanal i da iz tog moda ne izađemo do kraja sezone. I da, verujem da ćemo ove godine polako da dižemo formu i da neće biti klasičnog oktobarsko-novembarskog pada, ipak nismo počeli u julu.
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

WAZOVAC
novajlija
novajlija
Posts: 37
Joined: Mon Jul 04, 2011 12:57 pm

Re: Subota, 13. avgust u 17:30 h: OFK Beograd - Hajduk

Post by WAZOVAC »

moja prognoza:
2-0

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota, 13. avgust u 17:30 h: OFK Beograd - Hajduk

Post by Booze Brothers »

napad na ovoj tekmi skroz sasecen... ja bih mozda nastupio bez klasicnog spica, a ako mora vec taj jedan da igra trazio bih ga izmedju takaca ili alekse! uzdam se u bokove, u mijica i pavlovica...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Subota, 13. avgust u 17:30 h: OFK Beograd - Hajduk

Post by Tar-Andukal »

valjalo bi krenuti pobedom i baš me zanima koga će Švaba da pusti od prvog minuta u navali. Mislim da ni on sam još ne zna :)
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Subota, 13. avgust u 17:30 h: OFK Beograd - Hajduk

Post by voja 10 »

Da znaš da bi i ja Aleksu rado video u špicu...dosta mi je ovih balvana. Ali postavka igre je takva da ko god igra, igra dosta daleko od gola...praktično se vraća na 35 metara i mora da igra leđima, da podeli loptu na bok, pa da se vrati u šenaest kada su već svi tamo...e sad kad je to tako onda su i centralni vezni daleko od njega i jako retko dolaze na ivicu šesnaesterca na neki odbitak, povratnu, dupli pas, za loptu iza leđa odbrane, u prostor...toga nema već godinama. Mi golove dajemo slučajno, iz prekida iz nekog muljanja, iz šuta-pa šta bude, po igri - samo posle centaršuta...to mene brine, a čini mi se da to ne menja centarfor nego sistem igre i trener... a najsmešnije je što Švaba tvrdi da igramo napadački. Ok, kapiram ja da je to njegova filozofija fudbala i da kada složi kockice, može da se prenese na teren ono što je u njegovoj glavi...šta više, voleo bih to da vidim i ništa ne bih imao protiv toga ako bi to davalo rezultate, a nadam se da hoće...ali bre mnogo je tvrdoglav.
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: Subota, 13. avgust u 17:30 h: OFK Beograd - Hajduk

Post by Tehnodrom_BU »

Tradicionalno 1:0 . . .

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Subota, 13. avgust u 17:30 h: OFK Beograd - Hajduk

Post by poplaveliorgan »

Mora da stavi 2 napadaca.Imali su vremena da ih pronadju.Danas ima mnogo univerzalnih fudbalera bitno je da je brz i bitna je dobra postavka golovi ce doci sami ako se igra fajterski.Mi nema sta da kalkulisemo idemo na pobedu boli gde i bilo kad a narocito na naem stadionu.Ocekujem dosta prostora po strani.Ko su oni da mi zaziremo.jeste pocetak prvenstva ali to nema nikakve veze.U evropi vec u prvom kolu pljuste golovi...
2-0

Dej@n
novajlija
novajlija
Posts: 1
Joined: Thu Feb 17, 2011 3:02 pm

Re: Subota, 13. avgust u 17:30 h: OFK Beograd - Hajduk

Post by Dej@n »

Jbg, msm da Aleksa, nazalost, nije ni licenciran, pa nema nade da bude u spicu! Svaba vec sezonu forsira igru u kojoj napadac nije ni potreban, jer ne primi ni dve lopte po utakmici, i to kada je okrenut ledjima golu, a o pasu u prostor da ne pricam!!! Da nategnemo kladionicarski iz X-1! 2:0 [0:0]

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: Subota, 13. avgust u 17:30 h: OFK Beograd - Hajduk

Post by Tehnodrom_BU »

sutra Takac ili Pop u napadu. . . Mada msm da je pre tu Takac. . .

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Re: Subota, 13. avgust u 17:30 h: OFK Beograd - Hajduk

Post by Garfield »

Pobeda nego šta.....2-1! Mada,ovi kuljani mi uopste ne deluju naivno ove sezone..doveli su one odbačene pazarce Hadzibulica(koji je rešetao prošle godine u Javoru) i Ragipovića....tu je još par novajlija..u svakom slučaju dovoljno da budu ispred Metalca i Borče koji će ispasti iz lge... :P .....Očekujem gol ili iz prekida ili neki kontranapad,prodor po nekom od bokova....U prekidima mislim da ćemo biti jaki,imamo Kecoja i Gašića.dobre štopere..Kecoje se već dokazao prošle sezone.....naš prošlosezonski najbolji strelac računajući sva takmićenja,ako se ne vram......Gol daje Gašić ili Takač.. :salut: ..
31300

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Subota, 13. avgust u 17:30 h: OFK Beograd - Hajduk

Post by poplaveliorgan »

Kad ovako krenes odmah das do znanja svima da nemas tim za vrh tabele i evropske ambicije.Primas 3 gola na svom terenu u sred Beograda od Kule.Pa koji tim je primio prosle godine od nekog 3 gola na svom terenu?Trener se prosle godine provukao na lepu i simpaticnu zvaku koji on poseduje ,na ''suvu'' dipolomatiju.Nije imao nikakve rezultate niko mu nije zamerio a poceo je po starom.Bez igre bez koncepcije na juris neodgovorno .Ako je to sto on kaze krecemo iz SKROMNOSTI onda uredu, ali dosta vise toga nama treba trener persona koji ima gard i ime .Djurdjevic jeste Ofkovac i to je lepo ali ne poseduje tu licnost niti ima rezultate.Uprava nece to uraditi posto su svi u nekoj sprezi ali je doslo vreme da dobije ultimatum od 4 utakmice i 10 bodova ili rastanak ..kako to rade u Evropi....igraci su isto odgovorni i krivi.Kod nas ,a to nema nigde u svetu igraci su zasticen od kritika kao b.medvedi.Na kraju krajeva oni su sprovodili u delo zamisli trenera i nisu uspeli zato su podjednako krivi.Ali ajde neka prodju jos par kola mozda se poprave.....DANAS NEPRIHVATLJIVIH 2-3 pa neka pricaju sta hoce....noge,pripreme,sreca....

Cipiripi
novajlija
novajlija
Posts: 11
Joined: Sat Jul 30, 2011 1:36 pm

Re: Subota, 13. avgust u 17:30 h: OFK Beograd - Hajduk

Post by Cipiripi »

Đurđević je na sav glas i iz petnih žila vapio i tražio samo da dovedemo iskusnog špica i iskusnog golmana pa možemo da budemo treći ili četvrti na tabeli TO SU NJEGOVE REČI !!! Moma Minić izjavljuje" struka je tražila mi smo doveli,, ??? I ŠTA STE DOVELI, ŠVABINE ŽELJE !!! Špica koji nema snage ni za pola sata igre i koji je zaboravio da igra fudbal.Golmana koji nezna gde se nalazi,pogledajte njegove intervencije,neznam da li su tužnije ili smešnije.SA ovom taktikom igre,ovim trenerom i ovim "iskusnim,, pojačanjima, bojim sa da če mo biti treći ili četvrti ali od pozadi.

User avatar
Y.B.F.
junior
junior
Posts: 370
Joined: Sat Nov 18, 2006 7:09 pm
Location: karaBUrma

Re: Subota, 13. avgust u 17:30 h: OFK Beograd - Hajduk

Post by Y.B.F. »

ma ja ne znam sta da kazem..mislim u prvom poluvremenu su oni drzali konce,trcali su po celom terenu,vrsili presing a mi nismo mogli nista. Golman nas ne moze 1 normalnu loptu da ispuca,2 greske odbrane sa,verovatno,ne uvezbanom ofsajd zamkom i 1 na 1 sa golmanom i potop. Drugo poluvreme smo vec bili bolji,imali neku igru( pohvaljujem naseg,br 22,decko se trudi i trci) ali kada Takac promasi 2 onakve prilike normalno je da sledi kazna,tako je oduvek bilo u fudbalu al dobro. Razocaran jesam,ali ne u potpunosti,nadam se odlicnoj tekmi nasih protiv Jagodine,i pobeda od 3:0 bi pokazala da je ovo bio maler. SAMO NAPRED PLAVO-BELI!!!!!
!!!!!!!!!IT'S TIME TO SAY GOODBYE!!! UPRAVA NAPOLJE!!!!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: Subota, 13. avgust u 17:30 h: OFK Beograd - Hajduk

Post by celtic »

Organ, razumem tvoju ogorchenost i tu ne mogu da ti prebacim ama nishta...
4 utakmice i 10 bodova ili rastanak ..kako to rade u Evropi.
ti jebeno zaboravljash da je to Srbija a ne evropa(zakon kroje kako im odgovara..drugim rechima nema zakona i pravila)... i ono najvazhnije... idesh mi bolesno na kurac shto si uvek prvi posle poraza sa komentarima poput ovog iznad ili slichnim... utuvi bre u glavu da dok je god ovakva situacija u Srbiji, OFK nema shanse da ishta uradi ..crveni na prva dva mesta a ostali za evropu se unapred odredjuju... ako imash nachina da sjebesh upravu, promenish trenera, dovedesh igrache koji vrede, uradi to a ako ne znash kako da to uradish, tjuti i pushi shto se u narodu kazhe i bes iskaljuj na tribini prozivajutji koga vetj smatrash krivcem a ne ovde da se ponavljash posle svakog poraza...
chekam izveshtaj... jer sam i ja popichkanio kad sam video da smo pukli...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

Post Reply