Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Biće

pobeda Vojvodine
1
5%
remi
9
45%
Pobeda OFK Beograda
10
50%
 
Total votes: 20

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

evo ovih bolesnika sa vojvodina.com ... stvarno, ja kao "miran" covek hteo bih sada picku da im polupam... ali bas... ne mogu da verujem kakvi su to govnari nabedjeni, prepotentni, malodusni... ovi nasi hejteri sa foruma su suvo zlato u odnosu na njih... ne treba im davati nesto prostora, ali...

U subotu u 20h na našem “Karađorđu“ (RTS konačno prenosi), snage su trebali da odmere jedan klub formiran pre Prvog i jedan formiran posle Drugog svetskog rata (ne ni 1945. godine, kako su do sad "prikazivali", već 1957. godine)...Avaj – nasilna izmena krštenice i lične karte, ali potpuno suprotno ljudskoj prirodi da sakriva i smanjuje godine, pa dođosmo do toga, da će sutra meč odigrati istinska “Stara dama“ i jedan “gospodin“ koji je, tek tako, sebi dodao koju deceniju života, iz jedinog raloga patološke želje da bude najstariji u državi. Ko zna šta će, silniji i moćniji od njega, u budućnosti, potaknuti ovom “idejom“ tek učiniti...Jer takmičenje za “najstarijeg člana odabranog društva“ ovim, kanda, tek počinje.

Kako god, u subotnje veče, sedamnaestog septembarskog ovogodišnjeg dana, crveno-beli momci imaće zadatak da pokažu plavo-belim gostima iz prestonice da su bolji na terenu, a time i “ko je stariji“. Pobedom, nikako drugačije, jer nam je ovaj rival prošle sezone prvo, na istom mestu sutrašnjeg okršaja, “iščupao“ bod, a potom nam u drugom delu sezone naneo poraz koji nas je i isključio iz trke za državnog prvaka (ako u njoj u opšte i bismo). Znam – “zlobnici“ će reći da nam je to sve minule sezone uradio neko ko je bio decenijama mlađi od nas, a da je sutra protiv “lažnog stogodišnjaka“ mladost na našoj strani, te da trijumf ne bi trebalo ni da dođe u pitanje! Neka se “zlobnicima“ želja ostvari!

I još nešto – zamolio bih čelnike našeg sutrašnjeg oponenta, da promisle o promeni imena kluba, jer kako jedan Omladinski FK da ima 100 leta? Nisu Juventus...Još!

Minulo kolo nam je pokazalo da se do njega (trijumfa) može doći samo odgovornom i napadačkom igrom u toku svih 90 minuta. Taj recept se koliko već od sutra mora primenjivati na svim megdanima na kojima će učestvovati FK Vojvodina. Kad bi poradili, uz to, i na većoj kolegijalnosti u igri, onda ne bi upisivali samo recku, već sve tri, nakon onakvih okršaja, kakav je bio pomenuti užički, a koji nas čekaju sve do kraja sezone.

Floskule da meč neće biti nimalo lagan (pa da, zaboravih – dolazi nam ekipa koja je pre samo nekoliko dana u “fantastičnom“ meču savladala čuveni moskovski Dinamo, koji je minulog vikenda “oduvao“ sa terena vicešampiona države i učesnika LŠ CSKA, što samo govori o jačini OFK-e), ovog puta ne prihvatamo – HOĆEMO POBEDU!!! Poslednji put istog takmaca smo pobedili u maju 2009. godine (ubedljivo 6:1), ali to nam je i jedina pobeda u minulih 10 međusobnih okršaja (da ne idemo dalje u prošlost). Zato sutra treba prkinuti taj loš niz i započeti neki novi, daleko uspešniji.

Da je to jedino u glavama stručnom štabu i igračima, uveravao nas je na konferenciji za medije u SC “Vujadin Boškov“ šef struke Dejan Vukićević, koji je istakao da ceni disciplinovanost gostiju kao i njihovo “znanje“ da igraju na rezultat, ali i da sve zavisi samo od nas. “Želim da sutra u predivnom ambijentu pokažemo šta znamo, odigramo meč o kome će publika dugo pričati, a da tri boda upišemo na naš konto i time pokažemo sportskoj javnosti da su nam ambicije visoke“.

Šef struke je dodao i to da Daniel Mojsov sigurno neće nastupiti na meču zbog povrede i da će ga zameniti Dejan Karan, te da je blizu odluke da Ljubinković ne započne meč u startnoj postavi. “Imamo dovoljan broj izuzetno kvalitetnih igrača i gotovo da sam na “slatkim mukama“ koga da uvrstim u startnu postavu, jer sam prezadovoljan radom apsolutno svakog pojedinca koji mi je na raspolaganju“, završio je Vukićević.

O kartama za meč sve znate! Ko kupi sutrašnju za zapadnu tribinu po ceni od 700 dinara, dve nedelje kasnije može sa njom da posmatra i “Osvetu za 11. maj“. Za Istok (200 dinara) i Sever (100 dinara) je “sve po starom“.

Dođi, bodri i (nadam se) uživaj! Pokažimo ko je stariji...


http://www.fkvojvodina.com/vesti.php?id ... na+megdanu

evo teme sa tog sajta za proslu tekmu... kaos jebote...
http://www.fkvojvodina.com/forum/viewto ... sc&start=0

a jos kada sam im video mentalita na zapadu na toj tekmi kada smo ih dobili... auuuuuuu... nije ni krenula tekma vicu lopovi, lopovi... pljuju nas posle tekme sto IH NISMO PUSTILI!? auuuu jebote...

U glavnom bas Vojvodinu kapiram, ponavljam se po stoti put, kao jedinog pravog tradicionalnog rivala, ali za ovakve skotove stvarno nemam rayumevanja... Naravno ostali navijaci Vojvodine koji nisu u ovom shizo tripu ovde ne treba da se pronalaze, jer verovatno ih i oni gledaju kao kretene...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

U glavnom da se vratimo na pravu pricu, veliki peh za nas. Milkica mora na operaciju i verovatno smo bez njega do januara!!! Taman sam pomislio da ce Svabica krenuti sa dva fora od starta, ali eto...
Pod znakom pitanja i Takac, Sindja i Krstić. Uskoro najava...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by Electric Blue »

+-/ +-/ +-/
ImageImageImageImage

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by voja 10 »

Ma treba ih bre iskulirati skroz. Kakva objašnjavanja, prepucavanja, nek laju paćenici, nek mrze - njihov problem.
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by Billy Bright »

Ciribu-ciriba, igra Vosa ko Barsa... ijooooo :roll:

Razumem kompleksase iz FK Traktor, mrze nas jer smo im se proletos usrali u "sampionske" ambicije... Nema sta, uvek im se fudbalski poseremo u zivot i sjebemo kad im trebaju bodovi... i ja bi njih mrzio da nas prcaju kao sto to njima rade ovi Svabini...

Presuda - nesto kasnije, kada vidim timove :D

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by Džo »

meni uopste nije jasan ovaj njihov stav. jebote, uvek mi je vojvodina bila simpaticna jer je mogla da pruzi zestok otpor zvezdi i partizanu... nije mi jasno. kapiram da je to onaj klasican kompleks koji neki novosadjani osecaju prema beogradu. nisu svi takvi, ali ih ima. sad sam se meganadrkao, idemo na pobedu, da ih osurimo! :D
Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by BU Shid »

Serem im se u voshu! A kako im se bese zvao stadion za vreme drugog svetskog rata??(Adolf Hitler!)
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by NekoIzMase »

Ljubomora i kompleksi su cudo....ako treba da im uputimo izvinjenje sto ih proletos nismo pustili.

ville de Québec
novajlija
novajlija
Posts: 11
Joined: Tue Sep 06, 2011 10:26 pm

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by ville de Québec »

da uzmemo bod bice dobro

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by Tar-Andukal »

Uvek je lakše bilo pljuvati i hejtovati nego hvaliti i poštovati...

Tužno, ali samo za njih, što se taj tekst gde kompleksi izbijaju iz svakog reda našao na naslovnoj strani sajta.

Očekujem odličnu utakmicu u subotu, da ponovimo drugo poluvreme protiv Rada, a i Vojvodina ima kadrovskih problema što bi mogli da iskoristimo.

Bio bih zadovoljan i sa "iksom" 2:2 recimo... Milka strelac ;)
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
zoffmann
junior
junior
Posts: 145
Joined: Thu Sep 15, 2011 1:00 am
Location: Opstina Zarkovo

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by zoffmann »

Vala sve mi se cini da ce se tesko bilo sta iscupati...mislim da igraju kompletni :(
Tramvaj 12--Omladinski Stadion

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

pise iznad ko je povredjen i kod nas i kod njih...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
zoffmann
junior
junior
Posts: 145
Joined: Thu Sep 15, 2011 1:00 am
Location: Opstina Zarkovo

Re: Subota u 20 h: FK Vojvodina - OFK Beograd

Post by zoffmann »

vidim....al im je napad opasan,Brana odlican ove sezone kao i Oumaru mrtvi,da oni ne igraju to bi vec bila prednost.
Tramvaj 12--Omladinski Stadion

Post Reply