OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Ocekujem

Poll ended at Thu Nov 24, 2011 11:05 am

Prolaz OFK Beograda
6
32%
Prolaz Partizana
6
32%
Penale pa sta bude
7
37%
 
Total votes: 19

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Usamljeni hashishar »

Mozda neko misli da ja bacam hejtove u proteklih nedelju dana ali danas se samo pokazalo da sam bio u pravu...nazalost...

OFK Beograd je u proslosti mnogo vise racuna vodio o igracima i njihovom kvalitetu ali su se pravile greske i oni su prelazili u inostrane klubove posle samo 6 meseci do godinu dana posto su sazrevali (Kolarov, Rajkovic, Tosic, Jokic, Ivanovic...) ...naravno da nisu odlazili samo jer klub nije imao novca i da je morao od necega da zivi vec je to gomilu puta radjeno na stetu kluba i odlazili su bez ostecenja...jer je njihov ugovor pre toga bio prodat nekoj menadzerskoj agenciji...

Kada se sve to skupi + to da gazde nije bilo u nekom periodu dobijamo ovo sto imamo danas...

Nije za ovu situaciju kriv Svaba (naravno da jeste delom sa svojom defanzivnom taktikom) ali krivica je na drugoj strani...ne moze tim da se pravi bez para! Ne mogu u klub da se dovode igraci bez ikakve perspektive i na neciju rec...ili igraci (kao Purovic) koji dodju da odigraju neku tekmu dok ne nadju sebi neki drugi angazman...

Zna se kako se pravi ekipa...godinama...a toga kod nas nema...kod nas se brze bolje pali odavde, prodaje ili se igraci koji su tu od pioniraa stavljaju u zapecak...to je tako...i tako i to ne moze niko da opovrgne...

Da bi se nesto promenilo potrebno je za pocetak promeniti klupsku politiku! Pa onda se baviti sportskim delom i bukvalno ispocetka raditi na pravljenju tima koji ce tek za 5-10 godina imati neke rezultate...

Nazalost, nasa realnost je drugacija...i mislim da svako ko se nadao danasnjem prolazu da laze sam sebe i da ne vidi sta se desava sa klubom u proteklih 5 godina kada smo krenuli da igramo sve losije...kada smo se dva puta u poslednjem kolu borili za opstanak...jednom bili na sredinu tabele, a ove godine bice sta nam Bog da...jer ovi jadnicci ne mogu gol da daju ni mojoj pokojnoj babi!

Najvise od svega bih voleo da smo prosli!

NOZDRVA
senior
senior
Posts: 661
Joined: Mon Aug 27, 2007 4:08 pm

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by NOZDRVA »

Koji je rezultat bio na kraju?
РОМАНТИЧАР ВЕЧНО!

User avatar
Tehnodrom_BU
uvlik
Posts: 1017
Joined: Sun Oct 18, 2009 11:22 pm
Location: ....docice DAN, kad ce nas GRAD, ponovo biti PRVAK....

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Tehnodrom_BU »

2:0

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by NekoIzMase »

Nije svaba kriv nista, sta ces kad onaj ispod istoka prvo poluvreme ne spusta zastavicu a drugo je ne dize....

valjda su menjali pravila......

User avatar
Džo
senior
senior
Posts: 650
Joined: Sun Aug 07, 2011 1:25 pm
Location: uz reku

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Džo »

mislim da je usamljeni lepo rekao... radnicki kg jako lepo radi. ljudi imaju najveci deo ekipe isti kao kad su igrali srpsku ligu. par ljudi su doveli kad su usli u prvu ligu i par sada, kostur ekipe je ostao isti. sve je istina sto je covek napisao...
Nemam smisao za raspolaganje života.

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by poplaveliorgan »

Pre par dana sam pomislio da ostavim poslednji post i zaokruzim 5 godisnji period boravka na ovom zanimljivom i pre svega nasem sajtu ,sajtu zaljubljenika u OFK.To cu da uradim danas 23okt 2011 par sati posle poslednjeg eksera u sanduku zvanom kup Srbije 0-2.Necu mnogo da pricam .Dosta sam bio aktivan svih ovih godina i ako sam delimicno bio upravu bio konstruktivan,zanimljiv(gadjao tamo gde boli,istiniu rogove) ja sam ponosan a istovremeno i razocaran kad vidim kada sam svedok propadanja neceg sto volimo i sto je deo naseg odrsatanja i,zvota.Koristim priliku i da se izvinem onima koje sam mozda mojim tekstovima uvredio.
Ofk Beogradu nije sigurno kriv Svaba(trener).KRIV JE SISTEM koje je ne promenjen u poslednjih 60 god,Taj sistem ne zeli OFK Beograd nigde drugde(nego gde je sad,uvek blizu ponora).Sistem zeli kao sto rece gosn.Minic(znamo mi gde nam je mesto)Ljudi u Ofk Beogradu nisu dobri oni su jako ZLI.Oni nemaju morala,znanja i para i zato je nas voljeni klub vrlo blizu fudbalskom klubu Zemun i kosarkaskom klubo (okk).Videcete da u godinama koje dolaze sem blizanaca i Vojvodine(mozda nekog izmisljenog kluba iz uze Srbije)niko nece prismrdeti regionalnoj ligi koja ce se sigurno igrati posle SP u Brazilu.Ofk Beogradu su uzeli i unistili cak i ljubitelje fudbala koji su dolazili na zapad a da ne govorim o pravim navijacima koji su takodje razocarani.Ofk Beograd nosi takvo svetlo ime prati 300 ljudi pa zar vam to ne govori koliko je sve to trulo ...OFK Beogradu iz klinicke smrti moze jedino da pomogne totalna privatizacija pa cak i po cenu promene ime klunba,lokacije...itd.Ofk beograd vise ne vode velicine i bivsi igraci vec osrednji ljudi navijaci ko zna koga(interesne grupe,menadzeri,tajna sluzba).Razne protuve i bitange cast izuzecima koji se mogu izbrojati na prste....uz sve to treba dodati teska vremena u kojima zivimo.Pravili su projekat OFK BEOGRAD ZA NOVI VEK KOJI JE BIO JEDNA SARENA LAZA.Nista nisu uradili.Stadion je u polu raspadu.Godinama nosimo roze,sive i zute dresove.Nemamo reflektore,igrace,trenere(infrastrukturu).A nije da nismo imali talente.Pa 2 igraca nam igraju u premijer ligi.A gde su tu jos Basa,Tosic,Jokic,Vucicevic.....nakralili su se (usrana motka im negine).Znaci nije samo NEKO DRUGI KRIV.Svi nose deo odgovornosti.U strasno losim vremenima zivimo takvi su nam i ljudi.U firmi zvanoj OFK rade losi zli ljudi i zato smo tu gde smo(jednu uspenu organizaciju cine LJUDI,a mi to nismo)......pozdrav do boljih vremena ja sam se zamrznuo ko Volt Dizni necu vise da im dajem ni 300dinzi.....ni da cujem za njih.Dao sam im 35 godina(malolije)

poz do boljih vremena....

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Usamljeni hashishar »


User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Billy Bright »

I Bata Dragce je juce posle utakmice konstatovao:
- Imamo igru dok ne dodjemo pred gol, onda nista. Jebem li im majku, b'e... :?

Elem, ocekivan rezultat, slabi smo do jaja, posebno fizicki, dok o igri nasih napadaca ne treba trositi reci... Cemer, jad, tuga... Aleksa i Takac izgubljeni u prostoru i vremenu, a na klupi i nismo imali napadaca u protokolu... Partizan u vecem delu utakmice bolji (osim u finisu prvog dela kada smo imali dve manje sanse), a mora da brine to sto nas je "odradio" s pola snage i kombinovanim timom... Jbg, borba za opstanak izgleda do kraja jeseni i na prolece... u kurac... Iskreno, nisam na pocetku sezone to ocekivao...


User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by Booze Brothers »



OFK Beograd - FK Partizan

3 korneri 3
2 ofjsajdi 4
4 šutevi u okvir 7
7 šutevi van okvira 3
1 žuti kartoni 1
14 prekršaji 10
46% posed lopte 54

Statistika je kao bikini, sve otkriva ali nista ne pokazuje!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by Booze Brothers »

Izveštaji

Neoficijelni sajt:

Code: Select all

http://www.ofkbeograd.net/index.php?id=27&tx_ttnews[tt_news]=557&tx_ttnews[backPid]=7&cHash=74c9062fb8
Oficijelni sajt: http://www.ofkbeograd.co.rs/?tip=report&show=508
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Re: OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by NeVla »

ispravka-dijara u 6 a ne u 66 min , i kod dresova partizan u crnoj opremi.
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by Booze Brothers »

ok, hvala...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by ofkovac »

Usamljeni hashishar wrote:Mozda neko misli da ja bacam hejtove u proteklih nedelju dana ali danas se samo pokazalo da sam bio u pravu...nazalost...

OFK Beograd je u proslosti mnogo vise racuna vodio o igracima i njihovom kvalitetu ali su se pravile greske i oni su prelazili u inostrane klubove posle samo 6 meseci do godinu dana posto su sazrevali (Kolarov, Rajkovic, Tosic, Jokic, Ivanovic...) ...naravno da nisu odlazili samo jer klub nije imao novca i da je morao od necega da zivi vec je to gomilu puta radjeno na stetu kluba i odlazili su bez ostecenja...jer je njihov ugovor pre toga bio prodat nekoj menadzerskoj agenciji...

Kada se sve to skupi + to da gazde nije bilo u nekom periodu dobijamo ovo sto imamo danas...

Nije za ovu situaciju kriv Svaba (naravno da jeste delom sa svojom defanzivnom taktikom) ali krivica je na drugoj strani...ne moze tim da se pravi bez para! Ne mogu u klub da se dovode igraci bez ikakve perspektive i na neciju rec...ili igraci (kao Purovic) koji dodju da odigraju neku tekmu dok ne nadju sebi neki drugi angazman...

Zna se kako se pravi ekipa...godinama...a toga kod nas nema...kod nas se brze bolje pali odavde, prodaje ili se igraci koji su tu od pioniraa stavljaju u zapecak...to je tako...i tako i to ne moze niko da opovrgne...

Da bi se nesto promenilo potrebno je za pocetak promeniti klupsku politiku! Pa onda se baviti sportskim delom i bukvalno ispocetka raditi na pravljenju tima koji ce tek za 5-10 godina imati neke rezultate...

Nazalost, nasa realnost je drugacija...i mislim da svako ko se nadao danasnjem prolazu da laze sam sebe i da ne vidi sta se desava sa klubom u proteklih 5 godina kada smo krenuli da igramo sve losije...kada smo se dva puta u poslednjem kolu borili za opstanak...jednom bili na sredinu tabele, a ove godine bice sta nam Bog da...jer ovi jadnicci ne mogu gol da daju ni mojoj pokojnoj babi!

Najvise od svega bih voleo da smo prosli!
ne znam koji je razlog ovakvih komentara, dal zato sto slabo pratis i gledas fudbal u globalu, uglavnom krenimo redom...

1. prodaja igraca

bane ivanovic je kod nas bio 3 godine, tako da nije istina da su igraci prodavani u roku 6-12 meseci, za lokomotivu je odigrao mozda koju tekmu manje, po tvojoj logici je i lokomotiva neozbiljan klub?

djordje jokic je odigrao preko 100 utakmica za nas, ne znam kakve on veze ima sa ovom pricom...

dusko tosic je odigrao 80 utakmica, to je tri sezone...

jedino kolarov i rajkovic ulaze u taj rok, kolarov je bio prodat laciu, rajkovic je prodat na osnovu toga sto je bio cudo od deteta sa svojih 16 godina, normalno je da se kvalitetni igraci u ovoj ligi prodaju cim stigne neka dobra ponuda...partizan i zvezda koji su toliko mocni valjaju igraca cim dodje dobra ponuda a mi cemo da glumimo ludilo i da kazemo ne...tako da nije pitanje zasto se prodavalo nego gde su pare...

2. politika kluba

ja ne znam koje filmove gledas, ali da se pravi tim za narednih 5-10 godina??? pa kakva je to poltika, ko ce da finansira projekat na tako dugacke staze, pa ovde narod za 3 godine nece imati leba da jede, koga ce boleti kurac za tamo neki fudbalski klub, u normalnim drzavama je to moguce, presece se finansijsko stanje, odreknes se skoro svih igraca na cije ugovore ide najveca para, itd, itd, ali ove je to prosto nemoguce, luda je ovo drzava za tako unosne projekte gde veliki broj ljudi treba da se zrtvuje godinama uz minimalnu finansijsku nadoknadu...a nemas apsolutno nikakvu podrsku grada dok se neki klubovi na silu vade iz vatre i grad ih gura maximalno kako bi se vratili na scenu, kao recimo sloboda, radnicki, spartak, jagodina...

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

Re: OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by NeVla »

Booze Brothers wrote:ok, hvala...
nema na cemu :salut:
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

Post Reply