OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Ocekujem

Poll ended at Thu Nov 24, 2011 11:05 am

Prolaz OFK Beograda
6
32%
Prolaz Partizana
6
32%
Penale pa sta bude
7
37%
 
Total votes: 19

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by BU Shid »

@ ofkovac
Ok, tako je kako je nema se para, drzava u totalnom kurcu a pomaka ka boljem nece biti u skorije vreme... Ali! Jel nije moglo da se produzi ugovor sa Veseljkom i Saranovim na vreme, pa da se uzme tu neka kinta? sto hiljada, sto hiljada samo da ne idu za dzabe!!! Valjaju nas menadzeri, to je najveci problem...Tacno je i da svi jedva cekaju da odu sto dalje... Mali Milunovic zapalio cim pre, ja tu nemam koga drugog da krivim osim upravu... Izjave koje daje Momcilio vise lice na neku smehoteku a ne na neki ozbiljan klub. Pa zar da Kolarova uvaljaju za 200 000 e? I onda dodje predsednik Lazia i napusi upravu OFK-e da je amaterska... Ne znam, al klub nam tone sve dublje i dublje...
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by ofkovac »

nismo se najbolje razumeli, ja ne kazem da je nasa uprava dobra, naprotiv, lose rade, mada vidim spominjes saranova, njega su mogli da prodaju, nisu, cekali su jos i dobili kitu, nisu jevreji slucajno cekali da mu istekne ugovor, veseljka niko ne bi platio zbog godina koje ima, jedino kao slobodan igrac je mogao da ode negde...

perkins se tu nista ne pita...nije valjda da njegove izjave uzimas za ozbiljno...

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: Sreda u 13h: OFK Beograd - Partizan

Post by Usamljeni hashishar »

ofkovac wrote: ja ne znam koje filmove gledas, ali da se pravi tim za narednih 5-10 godina??? pa kakva je to poltika, ko ce da finansira projekat na tako dugacke staze, pa ovde narod za 3 godine nece imati leba da jede, koga ce boleti kurac za tamo neki fudbalski klub, u normalnim drzavama je to moguce, presece se finansijsko stanje, odreknes se skoro svih igraca na cije ugovore ide najveca para, itd, itd, ali ove je to prosto nemoguce, luda je ovo drzava za tako unosne projekte gde veliki broj ljudi treba da se zrtvuje godinama uz minimalnu finansijsku nadoknadu...a nemas apsolutno nikakvu podrsku grada dok se neki klubovi na silu vade iz vatre i grad ih gura maximalno kako bi se vratili na scenu, kao recimo sloboda, radnicki, spartak, jagodina...
Ja ne znam koje ti filmove gledas? ;) i takve komentare zaobidji...mozemo normalno da raspravljamo...

Politika i finansije jednog kluba ne zavise od toga kavo je stanje u drzavi jer igraci koji se prodaju ne idu na selo, nego u 99% slucajeva idu u inostranstvo za evre!!! Kapiras...

Ako te ne mrzi stavi na papir koliko je nasih igraca u proteklih 10 godina otislo i koliki su bili njihovi transferi...a, koliko od toga je doslo u klub... e, to je pogresna politika kluba...ali prava za one koji zele da pune dzepove...

To da li ce grad da stane iza tebe nije toliko bitno u slucajevima kao sto je nas...zato sto oni znaju koliko si ti profitirao i da ti pomoc nije potrebna...to je prica za Nis, Zajecar, Valjevo...za klubove koji ne prodaju po par igraca godisnje u inostranstvo, i koji nemaju nikave sponzore...

Mi smo ostali uskraceni pomoci grada bas zbog toga...jer se novac od angazmana igraca ne sliva u klupsku kasu...nego u necije dzepove...a, to je i razlog sto je tim takav...jer nema ko da dovede igrace...klub je godinama bez budzeta...

Ono sto je tuzno je to da smo dosli u situaciju da klub nema generalnog sponzora! A, to je opet zbog te klupske politike i ljudi koji je vode...niko nece da dodje...beze od nas jer znaju sta se desava u i oko kluba...bolesna situacija bez izlaza...

Kada bi se neki mozgovi u klubu promenili nama bi svanulo...da samo malo drugacije razmisljaju i vode politiku kluba...tribine bi bili punije, sponzora vise, rezultati bolji...

Aj, za sad toliko...nastavicemo... ;)

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by ofkovac »

da,da, tribine bi svakako bile punije, ljudi prosto trce da vide neko sportsko desavanje, mnogo sanjate, mnogo palamudite i pricate sta treba a ne kapirate da nece bre niko da radi, zato ce da se pojavi misko, beko, cane, i da udesi stvar...ne mozes u sred srbije da pravis ajax...mrtvi partizan koji je godinama prvak zavalja 10 igraca, a navodno para nemaju pa opet uzimaju od drzave, politicari im obezbedjuju generalne sponzore...tako da tvoja ( ustvari nije ni tvoja nego djilasova prica) ne pije vodu...da on navija za OFK-a mogli smo 150 igraca da prodamo opet bi sredio da dobijemo lovu za stadion...tako to ide...mi smo jos i dobro prosli kao klub, mnogo je azdaja, mogli smo da najebemo kao proleter iz zrenjanina...

User avatar
BU Shid
...disem za tebe...
Posts: 1396
Joined: Mon Oct 16, 2006 2:28 pm
Location: ШИД
Contact:

Re: OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by BU Shid »

Pre 5 godina smo imali i tim i nesto crkavice. 2006 a i par godina ranije se radilo. Igraci poput Baneta su ostajali bar dve sezone i odlazili za lepe pare(i tada su neki odlazili za dz ali su uglavnom vec bili u godinama). Ne mozemo reci da sad nemamo nekog poput Baneta, mozda Petko bude sjajan igrac a videcemo za koje ce pare otici. Pre samo par godina smo bolje poslovali i odjednom kurac. I tada su pare isle u tudje dzepove al je bilo malo i za klub, al najgore je sto sada nema ni para a i to sto ima, opet ide u te dzepove pa za klub nema ni dinar.

Odose nam treneri, strucni ljudi koji su znali da prepoznaju te klince, razbezase se svi!

Slazem se da smo mogli i gore da prodjemo...
Image
МАРКО ПАВЛОВСКИ ФАН КЛУБ
ПЛАВА УНИЈА-СЕКЦИЈА ШИД-

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by Usamljeni hashishar »

ofkovac wrote:da,da, tribine bi svakako bile punije, ljudi prosto trce da vide neko sportsko desavanje, mnogo sanjate, mnogo palamudite i pricate sta treba a ne kapirate da nece bre niko da radi, zato ce da se pojavi misko, beko, cane, i da udesi stvar...ne mozes u sred srbije da pravis ajax...mrtvi partizan koji je godinama prvak zavalja 10 igraca, a navodno para nemaju pa opet uzimaju od drzave, politicari im obezbedjuju generalne sponzore...tako da tvoja ( ustvari nije ni tvoja nego djilasova prica) ne pije vodu...da on navija za OFK-a mogli smo 150 igraca da prodamo opet bi sredio da dobijemo lovu za stadion...tako to ide...mi smo jos i dobro prosli kao klub, mnogo je azdaja, mogli smo da najebemo kao proleter iz zrenjanina...
Tribine ce biti svuda punije kada nam i fudbal bude kvalitetniji i kada ljudi koji zele da dodju na stadion imaju i sta da pogledaju...pa, naravno da su sada prazne kada je kvalitet fudbala gori nego u Gruziji!

Sto se grobosa tice ne znam koja je to finansijska pomoc koju onu dobijaju od drzave???

A, da imamo nekog politicara koji nam je naklonjen, naravno da bi bilo vise sponzora i novca u klubu...tako je oduvek i bilo...ali ja sam u no politica fazonu...i sport treba da bude sport...a, ne necija maska...

Poenta bi trebala da bude da se nas klub okrene pravim vrednostima...sportskim..i da to bude prvo nacelo klupske politike...i da se na tome sve zasniva...onda ce ljudi imati u cemu da se ogledaju...ovako u nasem klubu vide samo bandu lopova koji dekra pare za sebe...

Aj...sad nastavi da palamudis...

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by ofkovac »

kvalitet fudbala u engleskoj diviziji 2. je ocajan ali stadioni su puni...u poljskoj se igra jako tezak fudbal za gledanje ali stadioni su krcati...kvalitet fudbala moze da ima efekta tako sto ce ti umesto proseka od 5000 gledanost skociti na 7-10 k...ali kad na stadionu bude 300 gledalaca bez navijacke grupe i loze, tu je onda mnogo problema... i nije to samo kod nas, smederevo, cacak, subotica, pojavi se neko u gasu kao kragujevac recimo, ali cim pocnu da padaju gledanost ce da im ide na 30%...dakle razloga je mnogo, ljudi nemaju pare, 300-400 dinara karta, ako hoce da povede dvoje dece i zenu treba da plati crvenu minimum, ako pada kisa treba da kisne, regularnost ne postoji, kvalitet los, a plata kasni, a kuci na sport klubu pici manca-arsenal sve prsti od fudbala gde igraci trce i bore se pa jedno 10 puta jacim intezitetom nego kod nas, aj razmisli sta ce neko normalan da izabere a pritom ne oseca pripadnost klubu kao mi koji cemo uvek biti tu...

partizan je dobio od eps-a 800 000 evra kad je usao u ligu sampiona ( mozda cifra nije tacna ali sigurno je bila ozbiljan cifra), nenormalna cifra i nenormalno s ozbirom da eps zivi od gradjana srbije, ne od stranih investitora, jos ja slabo pratim njih, mogu da zamislim odakle im sve stize pomoc i ko sve pere lovu preko njih, mi se pitamo gde je lova a prodali smo 4,5 ozbiljnih igraca, ovi su prodali preko 10 za 3 puta vece pare a opet nemaju, maltene iz svake stranke imaju po coveka u upravnom odboru, a ti si kazes u "no politica" fazonu, taj fazon moze da prodje u beogradskoj zoni, u prvoj ligi tako nesto je NEMOGUCE jer ovde vaze NEKA DRUGA PRAVILA...

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by NekoIzMase »

Nece on sad cu ja :D

Znam da je glavna tema nas klub, ali...

Nije razlog za prazne tribine kvalitet, kao narod mi nemamo fudbalsku kulturu.... pocnes lepo od reprezentacije, nama za utakmicu sa Italijom dodje na stadion 30.000 ljudi, 2/3 dodje da bi skandiralo tole lopove i onda nam je krvi neko treci kad ne odemo dalje.

Sto se klupskog fudbala tice, u koji god grad da odes svi navijaju samo za dva kluba iz Beograda.

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Re: OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by Usamljeni hashishar »

@ofkovac

Brate, ti si dao odgovor na sve...to sve i ja pricam...ali izgleda drugim jezikom pa se ne razumemo! :)
Sve to sto si napisao i ja navodim kao razloge za losu posetu...a, sta je sve iza toga???
Nismo mi koji dolazimo...ljudi koji i dalje veruju u nas fudbal...krivi su ljudi koji ga vode...ja o tome pisem...muka mi je...kenja mi se...o pricama o kvazi pojacanjima...planovima za sledecu sezonu...konferencijama za stampu i analizama utakmica...

Zato su tribine prazne, ljudi nemaju sta da vide...

Rumunija, Poljska, Engleska od Premier do poslednje...nije bitno koja je liga...stadioni puni...jer ljudi znaju zasto igraju...namestanja sigurno ima...ali jedno 100 puta manje nego kod nas...ljudima je od toga muka...od onoga sto su rukovodioci raznih klubova godinama radili sa njim...sjebavali ga...

To je razlog i za rezultate reprezentacije, klubova u evro takmicenjima...kada se te stvari budu promenile porasce i kvalitet fudbala...ljudi ce imati sta da vide...klincii idola u koga ce da se kunu! Tada ce stadioni biti puniji...

Za klub koji volis, igraca koji gotivis, i protivnika koga ne podnosis uvek ce biti 200-300 kiniti jednom u dve nedelje...

P.S. To je najjaci fazon...igrac u koga se kunes...u dresu koji volis...toga na Karaburmi vise nema...taman krenes da se vezujes za nekog igraca i on caoooooo...ode...koga da gledas? Takaca?

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: OFK Beograd - Partizan 0-2 (0-1)

Post by celtic »

Ne vidim chemu rasprava kad se u pravui jedan i drugi... drzhava u kurcu ljudi nemaju kintu, omladina samo gleda kako tje da smuva nekog ili neshto za kintu...
opet sve ovo bi mozhda palo u vodu da ljudi koji dodju na stadion znaju da su doshli da gledaju utakmicu kojoj se ne zna rezultat unapred...mozhda bi i dali tu crvenu da znaju da netje itji u nechiji dzep..
nash klub drzhe...menadzeri i ko zna ko josh ..oni uzmu vetji deo manji ide igrachu a shta ostane klubu, tj nekome iz kluba ...zato treba da se promeni uprava da sjebu te kvazi menadzere... ali opet se vratjamo na ofkovca i da je drzhava takva kakva je da bi blo ..sjaho kurta da uzjashe murta... da bi se sve to preseklo treba dobar sponzor koji osim shto bi dao pare naravno treba i da uzme neshto ali da se to ne oseti u rezultatima...ko je spreman da izdvaja pare 4-5 godina bez nekog profita ali da stvori i igrache i da podigne klub iz blata bio bi na konju posle toga.. tako da se ovom pricom vrtimo u krug...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

Post Reply