OFK Beograd - BSK Borca 0-1 (0-1)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply

Očekujem

Poll ended at Sun Apr 15, 2012 2:42 pm

Pobedu Beograda
14
88%
Nereseno
2
13%
Pobedu Borce
0
No votes
 
Total votes: 16

User avatar
NeVla
junior
junior
Posts: 351
Joined: Sat Aug 27, 2011 7:04 pm
Location: KaraBUrma

OFK Beograd - BSK Borca 0-1 (0-1)

Post by NeVla »

Image
http://youtu.be/5IRjYqmEg50
BEOGRADSKI PLAVI !!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 16h : OFK Beograd - BSK Borca

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofk-se-voli
junior
junior
Posts: 85
Joined: Sun Mar 25, 2012 5:24 pm

Re: Subota u 16h : OFK Beograd - BSK Borca

Post by ofk-se-voli »

Nadamo se pobedi!!! :)

User avatar
leksi18
novajlija
novajlija
Posts: 33
Joined: Fri Mar 02, 2012 10:54 am

Re: Subota u 16h : OFK Beograd - BSK Borca

Post by leksi18 »

Dobijemo i teze protivnik, a gubimo od ovakvih... :ncool:

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Re: Subota u 16h : OFK Beograd - BSK Borca

Post by BW_casual »

Image

Image

Image

Image
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - BSK Borca 0-1 (0-1)

Post by Booze Brothers »

Mili raspali pa da krenemo i mi...

nemam sta da kazem... sa zapada sam pogledao tekmu i nadam se da nije svaka tekma ovakva... bar ona protiv Vojvodine prosle godine u isto vreme je bila daleko bolja... ovo razoruzava jednostavno... opalili smo dupetom na zemlju...
ako je ovo fer tekma, onda je dizaster totalni... ma one omladince sto smo gledali prekjuce, to vise lici na fuzbal nego ovo... uh, oko cega mi kidamo zivce... auuuuuuuuuuuuuu...
prvo poluvreme je toliko bilo grozno da ja nemam reci... igramo sa dva zadnja vezna koji retko prelaze polovinu, a izmedju TOG i TAKVOG veznog reda, koji treba da organizuje napade, ima bar 30 metara praznog prostora do napadaca... strahota... milkicu stavio na nekog poluspica, ili nekog prednjeg veznog, nije mi bilo jasno... u glavnom, tu je momak totalno neupotrebljiv... Puro se tukao celu tekmu... covek dolazio do centra da bi primao loptu zbog naseg naopakog dvojca Nikolic-Simic.... ljudi krenu, pa se okrenu ka nazad... to su verovatno jos repovi Svabine taktike... Puro je sirovina, nista on nije spektakularno, ali ja mu ipak skidam kapu jer se tukao celu tekmu, po trojicu je primao ne ledja... ubise ga... njega i petka... Uloga Mijica i Batija totalno nepoznata... ma grozno... mali Vasiljko je preplasen i dobro je da nas jos vise nisu kaznili za njegove pocetnicke greske... Prelaznu ocenu dobijaju Puro, Petko, Roda, Kecoje i Lukac... ostalo, sramota!
Soso sram te bilo za ovu taktiku! Jedino si napravio goru protiv rada na banjici kada si izasao bez ijednog centarfora! celu tekmu si presedeo na klupi... i onda pricas o nekoj zelji kod ovih amatera koje su menadzeri nabedili da su zvezde... Soso - NULA! ti pricas o nekom napadackom fudbalu... fuj...
Ova ekipa bsk iz borce je pravi primer antipropagande srpskog fudbala... toliko su pogani da ja nemam reci... sram te bilo Kaplanovicu pogani... jebem ti ja takvu pobedu... lezanje, autobus i to dupli pred golom, devedeset petica zglobna...
nije ni cudo sto su nam stadioni prazni! sve te ljude i razumem, iako su previse razmazeni... ostali smo mi ludaci klasicni kojima je ovaj klub jednostavno deo zivota pa su uz njega kako god da je...
sve se poklopilo... i to sto nije bilo navijanja, i pogano vreme, i pogan protivnik i pogana taktika...
a kada se pogleda ovaj video izvestaj covek bi stekao utisak da smo non stop stvarali sanse, ali da nismo imali srece...
http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=9660
skor sa Borcom je 1-1-4!
u glavnom, mozda i previse ocekujemo od ovih igraca, ako se pobedi neko, odlicno... a jos veca zamerka ide na racun soskagona koji je uveo da se trenira samo jednom dnevno... Svaba ih bar fizicki ubijao...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Billy Bright
mučki provokator
Posts: 1746
Joined: Mon Jul 23, 2007 11:56 am

Re: OFK Beograd - BSK Borca 0-1 (0-1)

Post by Billy Bright »

NEMAČI POJMA! TUŽNO!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - BSK Borca 0-1 (0-1)

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Re: OFK Beograd - BSK Borca 0-1 (0-1)

Post by celtic »

Au bata Boozo, kad si ti osuo ovakvu paljbu osetjam da je Milija ipak sramota da napishe shta je hteo..previshe i za navijachki forum... Ne mogu da kenjam o tekmi ali mogu o Sosi, jbte pa pred svaku nashu tekmu on je u "elektronskim medijima"..sa izjavama.."mi smo, mozhemo, moramo, hotjemo, ne sme da se ponovi"...neko njega dobro reklamira.. od kad je on trener vishe se puta pisalo o OFK-i tachnije "njegove izjave" nego zadnjih 3-4 godine...stiche se utisak da se on ogradjuje od neuspeha..."nismo se pridrzhavali dogovorenog" . Nadam se da tje natji neki inostrani angazhman (van Beograda) :) i da tje otitji ...
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

Post Reply