OFK Beograd - FK Sloboda 1-0 (0-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply

Očekujem

Poll ended at Sat Mar 30, 2013 8:42 pm

Pobedu
7
100%
Remi
0
No votes
Poraz
0
No votes
 
Total votes: 7

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

OFK Beograd - FK Sloboda 1-0 (0-0)

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 14:30h: OFK Beograd - FK Sloboda

Post by Booze Brothers »

Nekada mi bude krivo sto nema strucnijeg komentarisanja pre i posle tekme na nasem forumu, ali kad odem na forume gde se napise po nekoliko strana pre tekme i kad se par sveznajucih, punih teorije zavere koji samo dizu glas kada njih namestaju, a utrkuju se koga ce da sjebu na foru, onda mi je ovako i bolje... samo tehnicki... napise se najava na neoficijalnom i to je dosta... zipa ove...
Mare wrote:Главни судија: Сантрач Дејан


Spremite se za sakaćenje.....


Terzin sudija,u par navrata pokazao se kao najkvalitetniji igrač OFK-a
FREEkalo wrote:Pretpostavljam da je Dejan u nekom srodstvu sa legendom OFK Beograda Slobodanom Santračem :?: :!: :?: :!:
a na prethodnoj strani stave, uz naslov tipa - upoznajte naseg narednog protivnika, pisanje onog skota cvetkovica iz politike koji nam je ismejao celu istoriju i pljunuo na nasu naslednost i vezu sa predratnim klubom... a da podsetim, taj isti cvetkovic nije hteo da objavi pismo sa kontraargumentima u politici... pa kad si toliko siguran, zasto ne pustis da se vidi i druga strana medalje, nego si napisao da mi postojimo od 1957. godine... klasicni izdanak crvenih i njihovog taloga...

momci/djevojke, nije u redu da nasu svetinju tako napadate i ponizavate toliko veliki srpski klub! Prvo razmislite je li Sloboda posle fuzije sa Sevojnom isti klub, ili nije bas... prosle godine neki imbecil pise da smo nastali fuzijom metalca i sumadije... sve zna covek... idu klasicnim primerom dela kragujevcana, novosadjana... pih...

takodje, njihova publika, ne ultrasi, pa trener (ali nas bivsi igrac) i uprava su poznati po tome sto prave seljacki pritisak na sudije i tako hoce da na silu dodju do pobede!

Inace, FK Sloboda je usla na nacin kakav je usla u Super ligu... Ipak, DRAGO MI JE sto je u najvisem rangu i super je kad vidim da se uradio nov stadion, iako arhitektonski lose resen na svojim delovima... nema potrebe za nekm isiljenostima, a nadam dobroj tekmi sa taktikom Piskavca u kojoj nece biti defanzivan...

Moramo do pobede, sto je mnogo, mnogo je! Celog proleca nismo nikog pobedili! Mislim da je ekipi dovoljna jedna pobeda, da se probije ta psiholoska barijera pa da konacno krenemo ponovo sa pobedama... Milinko, igraj kao protiv Partizante, nikako kao protiv Vojvodine! Dosta nam je tri zadnja vezna i pickica na terenu... ubaci i klince, ali one koji hoce da igraju i da se bore za svaku loptu!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Re: Subota u 14:30h: OFK Beograd - FK Sloboda

Post by BW_casual »

Image

Sa-ka-ce-nje!
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 14:30h: OFK Beograd - FK Sloboda

Post by Booze Brothers »

NAJAVE ZA UTAKMICU:

Neoficijalni sajt - www.ofkbeograd.net

Oficijalni sajt - http://www.ofkbeograd.co.rs/?tip=najava&show=787
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Subota u 14:30h: OFK Beograd - FK Sloboda

Post by ofkovac »

piskavac svake godine ulazi sa slabijim timom i drzi se dobro na tabeli, mozda nije simpatican ali je svakako dobar trener i treba ga respektovati vise od bilo kog trenera u ligi, videcemo kome ce los teren biti saveznik,poznajuci milinkovica, bice to jedna teska utakmica za gledanje, zanimljivo da kod njih igra pilipovic koji je onomad munuo gol okseru, mi smo u takvoj formi da nemamo pravo bilo kome da pretimo, dace bog da grbic pocne da igra, da se dize pred kup, , mozda je ovo dan kada izlazimo iz krize, ko zna, mozda nas pomogne taj "santracev sin"...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 14:30h: OFK Beograd - FK Sloboda

Post by Booze Brothers »

sve zavisi od Milinka i od toga da li ce nikolic, zdjelar i Vesa da igraju svi na istoj poziciji, ili ce vesa i zdjelica biti pomereni ka napadu... nadamo se da ce se nastaviti sa ofanzivnijim pristupom kao u proslom kolu protiv Partizante... Obratiti paznju na Jesica ako ga bude izveo... samod a ne izgori, on ce sigurno da kida...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Re: Subota u 14:30h: OFK Beograd - FK Sloboda

Post by NekoIzMase »

Booze Brothers wrote:Nekada mi bude krivo sto nema strucnijeg komentarisanja pre i posle tekme na nasem forumu, ali kad odem na forume gde se napise po nekoliko strana pre tekme i kad se par sveznajucih, punih teorije zavere koji samo dizu glas kada njih namestaju, a utrkuju se koga ce da sjebu na foru, onda mi je ovako i bolje... samo tehnicki... napise se najava na neoficijalnom i to je dosta... zipa ove...
Mare wrote:Главни судија: Сантрач Дејан


Spremite se za sakaćenje.....


Terzin sudija,u par navrata pokazao se kao najkvalitetniji igrač OFK-a
Ja kad ivdim nesto ovakvo prosto pozelim da nam svira sudija 3 nepostojeca penala.... i ako promasimo da sutiramo dok ne postignemo gol...

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Re: Subota u 14:30h: OFK Beograd - FK Sloboda

Post by BW_casual »

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: OFK Beograd - FK Sloboda 1-0 (0-0)

Post by Booze Brothers »

Slike odlicne... a ne znam jesi li uhvatio onog mitu sto je dosao sa sajkacom i petokrakom na njoj... ja sam bio u shoku... slikao sam ga ali se ne vidi lepo... neki komi popaj...

Image

http://www.dodaj.rs/f/3F/Mp/1fMcBROP/im ... 133724.jpg
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply