Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by Booze Brothers »

'ajmo ostali -
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by Booze Brothers »

Evo da bacim i ja glasove, iako sam mislio da sacekam i tekmu protiv Spartaka.

Svojih 5 poena ipak dajem Lukaču! Već dve sezone brani vrhunski, mada je imao milion kikseva, nema šta. Sezonu je počeo očajno, kao i ostatak tima da bi se kasnije vratio u pavi kolosek i dokazao svoj veliki kapacitet. Ipak presudjuje to što nas je toliko puta spasao poraza i to onih katastrofalnih. Odigrao je skoro najviše utakmica, i ove i prošle sezone, nije imao nekih faulova sa glupim izjavama po medijima i ophodi se prema našem klubu kako treba.

3 poena idu Petru Grbiću! Nema šta, za našu ligu suvi kvalitet, i kao što sam već napisao, igrač koji pravi razliku na terenu u konkurenciji gomile prosečnih i igrača koje guraju ko zna koji menadžeri. Naš je najbolji strelac i igrač čiji su golovi rešili mnogo mečeva, nama najvažnijih onih protiv cigana. Teška odluka kako da se raspodele poeni, ali ipak sam uzeo u obzir to da je od do sada 24 odigrane utakmice, samo njih 7 je kompletne odigrao, a i na početku sezone je bio totalno nespreman a isto tako je gubio orijentaciju na terenu pa je trčao sa kraja na kraj!

1 poen dajem Petkoviću! Momak igra konstantno već tri sezone, a mišljenja sam da može još mnogo više da pruži! Ima pravi odnos prema klubu i navijačima koji nije isiljen, isfoliran i nametljiv i to je veoma važan aspekt! U drugom delu sezone se nažalost povredio pa je odigrao i nešto manje utakmice od igrača koji su u najužoj konkurenciji da se proglase za laureate. Isto tako moram da pomenem da je imao nekoliko losih izdanja kada se bazirao na napad, a u defanzivi ga nije bilo i ta strana nam je bila prazna! Tu pre svega mislim na par utakmica ovog proleca i one koja me je najvise pogodila kad nas je razbucala Jagodina. Petko, želim ti da ostaneš sledeće sezone, da poneseš kapitensku traku i da eksplodiraš igrački!

Nažalost nisam mogao da nađem mesta i za Jovanovića koji je svakako u vrhu igrača koji su ušli u najužu konkurenciju za izbor. Takođe, tu su i Roda i Bogavac, ali ipak su odigrali samo polusezonu, ali sjajnu!

E sad... kod mladih igrača baš imam dileme... ovako sam odlučio...

5 poena dajem Vasiljeviću! Jedan je od naših najstandardnijih igrača i konačno se oslobodio grča u igri i dobio je samopouzdanje. Može on još mnogo više da pruži! Sve pohvale na njegov račun idu za to što je sasvim solidno odgovorio na zadatke koje ima levi bek! I ofanzivne i defanzivne! Imao je i dosta kikseva, a mišljenja sam da isto kao i svoje kolege štoperi, Gašić i Adžić, svojom korpulentnošću moraju u prekidima da daju golove! Imali su dosta prilika za to!

3 poena idu Zdjelaru koji je skoro sve utakmice odigrao sasvim solidno, a od njega se očekuje da u narednoj sezoni, ili onoj nakon nje još više sazri i preuzme važnu ulogu u našoj ekipi.

1 poen ide Goluboviću! Momak me je prosto oduševio kako sam već ranije napisao. Čim je debitovao pokazao se kao da već sezonama igra na glavnoj sceni i sve rutinski radi. Menjali su ga i sa pozicije na poziciju u zadnjoj liniji i sve je obavio kako treba. Vidi se da ima i čvrstinu i znanje, a i odnos prema dresu i našem klubu je na najvišem nivou. Samo tako nastavi!

I na kraju moram da kažem da mi je žao što nisam dao neki poen mom "ljubimcu" i igraču za koga verujem da će biti opasna igračina i momku koji pre svega ima kućno vaspitanje, Marku Pavlovskom. Šansa mu je na kašičicu davana tek u finišu sezone i prava je šteta što nije dao neki gol posle dosta pokušaja, a da je neka od tih lopti ušla u mrežu to bi bilo za TV špice. Od ostalih iz plejade mladih igrača dosta verujem u Ješića, Škrbu, Paločevića... O Čavriću neću da trošim reči... sezona za zaborav, a od njega očekujem da u sledećoj sezoni bude jedan vođa tima!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Pendula
junior
junior
Posts: 431
Joined: Fri Jan 27, 2006 2:19 pm
Location: karaBUrma
Contact:

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by Pendula »

5 Grbic, jer stvarno odskace od nase lige i ima tu dovoljnu dozu sportske drskosti da se ne plasi nikoga, slazem se da nekad i previse solira,bilo bi dobro zadrzati ga i zbog mladih igraca a i sa njim bi nesto ozbiljnije moglo biti jer vidimo da je liga po mom misljenju nikad izjednacenija i da nema ovih sudija koji prave razliku da bi blizanci bili u problemu,ali znam da od njegovog ostanka nema nista.

3 Lukac, spasavao nas je dosta puta i drzao u igri,ima kontinuitet dobrih igara i po mom misljenu je jedan od najboljih golmana lige.

1 Jovanovic, njega sam stavio zbog golova koje je davao i sto neko rece u odnosu na Milica koristi sanse,a morao bih se osvrnuti i na to da on nije bas bio standardan tokom sezone i da je dosta meceva odigrao sa klupe,od njega ocekujem dosta vise sledece sezone.

Ovde bi sigurno bodove uzeli Rodic i Bogavac,jer su stvarno imali odlicne igre u prvom delu,Roda koji je pokazao klasu i nagovestio nam sta moze postati. Bogavac jedan veliki sok za mene,igrac od kog sam ocekivao poput Purovica da solira i statira cisto da odradi taj period kod nas,a ono on motor ekipe pokazao je zelju u tim godinama koju kod mladjih igraca nisam video,a izjavama koje smo mogli citati me je takodje kupio jer je bio svestan kluba u kom je i pokazao kakav odnos treba imati prema Ofk Beogradu.

Mladi:
5 Vasiljevic, dosta odigranih utakmica u dobrom svetlu se pokazao naravno imao je i kikseva ali za tako mladog igraca na toj poziciji koji je i u par utakmica bio i na beku je za pohvalu. Cesto su mesani igraci na toj poziciji i on se u raznim kombinacijama pokazao dobar.

3 Zdjelar, za mene otkrovljenje ovo sto je igrao odigrao je jako dobro i cak bi rekao da je to bilo mnogo bolje od Vese i Nikolica koji su davitelji lpote,za razliku od njih on je dosta ubrzavao tu igru, stvarno ocekujem mnogo od ovog momka.
Za čast za obraz za bez poraza Beograd!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by Booze Brothers »

i jos jedan bod za mladog?
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Pendula
junior
junior
Posts: 431
Joined: Fri Jan 27, 2006 2:19 pm
Location: karaBUrma
Contact:

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by Pendula »

Greskom je otisao bez poslednjeg glasa

1 Pavlovski, za njega vazi slicna prica kao i za Zdjelara samo on je dobijao sansi i ranije a tek sad pokazuje pravo lice pa je zato iza njega,sto dokazuje da nije bas pusten u pravo vreme,plasio sam se da ne propadne kao i mnogi igraci koji su obecavali a prerano i u nezahvalno vreme dobili sansu. Odigrao je par dobrih utakmica,ima dobar prekid,sut i moze jos dosta toga da pokaze.

Sad bi se osvrnuo na Milinkovica i mislim da covek radi dobar posao i da igra iz finisa jeseni treba da bude reper, u drugom delu je igra licila na Svabinu ali ja mislim da je tako izgledalo zbog kadrovskih problema koje je imao. Ostali smo bez beka i napadaca koji su bili bolji deo ekipe,i sad mi je nezamiliva situacija da nikog nismo doveli,ako ne za spic onda obavezno beka pa bilo kog samo da mu je to pozicija. Jer se spustanje Mijica na tu poziciju pokazalo pogresnim i mislim da nam je to i prouzrokovalo onako los start proleca i da nam je to odnelo kup. Sad ako je to bila Milinkoviceva procena da Mija moze to da igra onda ide na njegovu dusu.
Sve pohvale moraju ici na njegov racun sto se tice pustanja mladih igraca,mislim da je iskoristio pravi momenat i dobijali su sansu tek malo vise od mogucnosti. Znajuci ranijih godina kako su bacani u vatru klinci u veoma nezgodo vreme i od njih se ocekivalo da budu nosioci pa ko se snadje snadje i po svaku cenu mora tim da bude mlad i igraci koji su za max 60 min igraju 90. ovde se nazire jedna strategija kako stasavaju uz starije i nije pritisak na njima i mogu nesmetano da se razvijaju.Samo se setite Ignjovskog i Adamovica na kojim su mukama bili i borbu za opstanak da vuku na ledjima,mislim da je ovo daleko bolja atmosfera za napredak.
Za čast za obraz za bez poraza Beograd!!!

Romantic
junior
junior
Posts: 129
Joined: Tue Nov 22, 2011 11:51 pm

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by Romantic »

Mladi:
1. Pavlovski
2. Vasiljevic

Romantic
junior
junior
Posts: 129
Joined: Tue Nov 22, 2011 11:51 pm

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by Romantic »

3. Zdjelar
nesto sam ispretisko ziv, i ispade ovako...
al' sta cu...
izvinjavam se jer nije pregledno.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by Booze Brothers »

Trenutno su najvise poena dobili Lukac i Grba, a prati ih Petko... Kod mladih je najvise glasova pobrao Pavlovski, a prate ga Golub, Vasiljko i Zdjelica... Ajde glasajte... Glasacemo sigurno do petka, a moguce i u subotu... sutra na putu do Sabatke ce se isto sakupljati glasovi... :thumright:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Thunder
novajlija
novajlija
Posts: 19
Joined: Wed May 24, 2006 4:38 pm
Location: COFFEE SHOP

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by Thunder »

5 Poena Lukac
3 Poena Grbic
1 Poen Gasic

Mladi
5 Poena Pavlovski
3 Poena Vasiljevic
1 Poen Zdjelar

J. Malinovski :))) :queen:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by Booze Brothers »

:D znaci jos jedno glasanje iz vašeg klana čekamo... :)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Thunder
novajlija
novajlija
Posts: 19
Joined: Wed May 24, 2006 4:38 pm
Location: COFFEE SHOP

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by Thunder »

Da,da glasace i Kure.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by Booze Brothers »

:) ajde -
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Thunder
novajlija
novajlija
Posts: 19
Joined: Wed May 24, 2006 4:38 pm
Location: COFFEE SHOP

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by Thunder »

Odluke su u toku :D

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by Tar-Andukal »

zeznuto glasanje, već dva dana razmišljam kako da rasporedim poene...

5 Lukač, za konstantnost protiv "manjih" ekipa koje bi nas ponizile da njega nije bilo na golu i za kup u Novom Sadu koji ne bih preživeo da smo primili 4, 5 komada. Pravi sporista na terenu i ponašanjem pokazuje da Beograd oseća kao svoj klub.

3 Grbić, klasa napadač, igra i glavom i mudima. Voleo bih da ga gledam na Karaburmi i sledeće sezone...ali to je naučna fantastika...

1 Petko, iako mi je kidao živce u nekoliko navrata ove sezone, sa stavom "pokriće me neko dole, ne moram da se vraćam". Ipak klasa bek za našu ligu i brzo će on stopama Rodića.

Jbg, Ivica i Bogi su morali da ostanu bez poena ali obojici kapa dole za ovosezonske igre...


za plavo-bele mladiće...

5 Paja, možda i ima boljih klinaca za pet poena ali Pavlovski me je kupio od prvog gledanja, i izrasta u majstora iz meča u meč...onoliki čovek a sevaju munjeviti šutevi i pasovi. "DESETKA" naša!

3 Vasiljević, najpouzdaniji defanzivac u ekipi, očekujem od njega da bude stub odbrane sledeće sezone u tandemu sa Golubom.

1 Golub, iskoristio pruženu šansu da zaigra za prvi tim, očekujem od njega da bude stub odbrane sledeće sezone u tandemu sa Vasiljevićem. :mrgreen:
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Re: Po mom mišljenju sezonu su obeležili -

Post by voja 10 »

jbg, ja bi glas dao rodi i bogavcu...ovako
5 petko zato što je naš
3 grba da ne ode sa diplomom kod cigana :D
1 lukač

mladi
5 vasiljko
3 pavlovski
1 golub
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

Post Reply