Borac Cacak - OFK Beograd 1-1 (0-1)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply

Očekujem

Poll ended at Sat Sep 13, 2014 9:33 pm

1
0
No votes
x
4
40%
2
6
60%
 
Total votes: 10

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Borac Cacak - OFK Beograd 1-1 (0-1)

Post by Booze Brothers »

')* $%^ %^ _% -0/ !Z!' g`! -*V!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 19:30h: Borac Cacak - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

Ne znam za vas, ali moje misljenje je da mi, bar na papiru, imamo opasan tim! Možda još neki jak napadač da je došao, eventualno i krilni napadač, a plašim se odbrane, pogotovo smo porozni na bokovima. Vasila bije, ali po mom misljenju to u dosta slučajeva radi nepotrebno i previše sirovo... kod njega crveni uvek visi u vazduhu. Antonov i dalje ispada iz linije. Ipak, mi skoro na svakom mestu imamo po dva kvalitetna rešenja! Mene ovo podseća na sezonu 2009/10 kada smo bili treći i polufinalisti kupa. Videcemo! A dosto toga će biti jasnije i sutra. Prvenstvo je dugo, doći će kartoni, povrede, ekipa će se tumbati, izleteće neko kog nismo očekivali. Naša jaka klupa, kako se čini, je naša najveća prednost ove sezone, zato mi sve to izgleda kao ta sezona gde smo bili odlični! Sad je sve na Švabi! Klinci neće imati toliko prostora da se dokazuju kao do sada kada su i činili 95 posto sastava, ali ce svakako rasti uz kvalitetne igrače! Baš me zanima sutrašnji sastav! U ovom trenutku bih izveo ovakav -

Čupić (mada je Dragoje sjajan golman i sportista!), Vasilić (Aksentijević će mu biti ogromna konkurencija!), Vasiljević, Obradović (kod njega vise kartoni i penal na svakoj tekmi. Tako da bije može u partizanu pa da prodje bez sudijske sankcije, kod nas je drugacije. U ovom trenutku bih mu dao prednost nad Savićem koji je sad u Krajovi imao katastrofalno izdanje). Antonov koji je sve bolji u napadu, popravio je i defanzivu, ali je to daleko od onog što nazad mora da radi. Alternativa mu je Čolović koji može biti dosta zanimljivo rešenje! E sad ide najveća muka, koga tu sve staviti... zadnji vezni... Ipak Zdjelar, iako nema takmičarskih mečeva u novoj sezonu, a uz njega na zadnjem veznom imamo Micevskog, Gajića, Cakića, Alempijevića... Baš gusto, pregusto, a sve solidna rešenja! Na mestu plejmejkera će biti baš velika konkurencija između Paločevića i Jankovića koji je na zajmu iz Olimpijakosa. Taj Janković je opasan igrač! Možda loptu treba da čeka malo bliže ka golu samo. Od krilnih napadača tu su Dražinjo za koga mislim da Švaba nije našao pravu ulogu, tera ga da se vraća unazad mnogo. On treba da stoji gore i da mu se baca lopta u prazan prostor, a Švaba treba da reguliše da ovaj ne komplikuje već da bude konkretniji. Tu je i Ješa koji nije starter ni u drugom timu na prijateljskim, pa onda sve bolji Ivica Jovanović koji se ističe i asistencijama i golovima, al ima malo ćuka u glavi :) Najistureniji je Giga Vuković koji će se nadavati golova, videćete. Iskusan skroz. Od ostalih tu je Andrić, Sarajlin se povredio, par klinaca 1997, kao i još par momaka koji nisu dobili šansu...

Biram sledeći tim, sad definitivno :)

Čupić, Vasilić, Vasiljević, Obradović, Antonov, Zdjelar, Gajić, Janković, Dražić, Jovanović, Vuković. Ako ne ide, u drugom gurnuti Aksentija, Paločka, taj Alempije mi je malo spor, ali specifičan tip igrača, nema ih često takve konstitucije... Mada razmisljam sada da li je pametnije Dražu gurati kao džokera poslednjih pola sata kad padne tempo. Paločko mi je malo spor da se rotira na krilo, al možda da se i to proba.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 19:30h: Borac Cacak - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

izgleda da se nece menjati tim od Pazara, samo umesto Cavre igra Giga Moravac...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Subota u 19:30h: Borac Cacak - OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply