OFK Beograd - FK Mladost 2-1 (2-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply

Očekujem

Poll ended at Sun Nov 23, 2014 9:11 pm

1
7
78%
X
2
22%
2
0
No votes
 
Total votes: 9

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

OFK Beograd - FK Mladost 2-1 (2-0)

Post by Booze Brothers »

')* $%^ !Z!' -*V! .@(
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Nedelja u 13h: OFK Beograd - FK Mladost

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Nedelja u 13h: OFK Beograd - FK Mladost

Post by Booze Brothers »

Sutra je strasno vazna tekma. Ako ne pobedimo idemo ka dole i na dobrom smo putu da se vratimo u mucnu prethodnu sezonu, a ako se dobije onda možemo da se nadamo necemu normalnom za dalje. Uglavnom, na poslednjih 6 tekmi igra nula, ajd taj Partizan nije los bio, dali smo samo 3 gola! Vise nemamo igru koju smo imali u prvom delu jeseni, sad se vracamo na staru mucnu taktiku napada u kojima se drži lopta i prebacuje sa jedne na drugu aut liniju. Moramo da grizemo, a ne da cekamo protivnika na 5 metara udaljenosti i da im pravimo prazan prostor. Valjda je Švaba skapirao nešto od postavke koju je imao Čukarički!

Mora da se menja tim, ali ne da se experimentiše kao sad sa Gigom koji je glumio veznog igrača pa da zbog toga i nemamo klasičnog fora. Vasila je strašno loš, umesto njega Aksentije koji se cini mi se spustio na zemlju, a radi se o kvalitetnom igraču. Menjao bih i štoperski tandem. Obradović unutra (mada ne znam ni on u kakvoj je formim nije ga bilo dugo), a na klupu Vasiljko, koji kad ima loptu i kad okrene ledja, to je pola primljenog gola, ili Savke koji ne stoji uz igrača već pravi prostor suparnicima. Draža nikako da pocinje tekmu! Max poslednjih pola sata, mislim da bi bio neuporedivo korisniji! Očigledno ga guraju na silu, razumem ja da neko mora da se proda, da klub od toga živi, ali dečko nista skoro cele jeseni nije uradio! A odnos prema dresu sraman, da ne pričamo da svaku kontru upropasti komplikovanjem...

Gledao sam i tu Mladost na Voždovcu... Radi se o krajnje skromnom sastavu koji izvlači od onog sto ima njegov maksimum! Ništa nisam od njih video, niti nekog kvalitetnog pojedinca, niti neku kontru, niti bok, vezu, prekid... Cela filozofija se svodi na krljanje do maximuma (al nisu prljavi!), da daju sve od sebe u borbi za svaku loptu, solidnu disciplinu, pa ko napravi gresku i primi gol taj je izgubio...

Tim koji bih izveo sutra je sledeći: Čupić, Aksentijević, Obradović, Savić (Vasiljević), Antonov, Zdjelar, Gajić (s tim što bi Gaja imao ofanzivnije uloge), Janković (ali da mi se ne vraća do defanzivaca i trči po celom terenu već da stoji skroz napred, skoro iza Gige), Alempijević (Micevski), Jovanović i Vuković. U nastavku, ako ne bude nekoh povreda, ili kartona, u igru Draža, Alempije/Micevski, dosta sirovi Andrić umesto Ivice ako se njegova zajebancija na terenu ne isplati. Eventualno Paločko ako Janković bude bez glave po terenu. Alempije je ubijen skroz, gledam ga na prijateljskim, pa njega bodre klinci saigraci, umesto on njih! Dobar je to igrac, ali ume da uspori napad strasno, a bas može brzo da prebacuje lopte napred. Mice je spor, nije neki defanzivac, ali dobar je tehničar i ume da raspali po lopti iz drugog plana.

To je ono što mislim da treba da se izvede na teren, a Švaba će po mom mišljenju izvesti sledeći tim: Čupić, Vasilić, Vasiljević, Savić, Antonov, Zdjelar, Gajić, Janković, Dražić, Jovanović, Vuković.

Iskreno, nisam optimista, jer je predug niz loših rezultata bez ikakvog napretka u igri! Videćemo, nadam se ipak golu na vreme i da će da presudi neki naš pojedinac koji za razliku od protivnika ima kvalitet. U prekid se slabo uzdam, to nam jednostavno ne radi posao par sezona već! Ajd pa neka bude 2-1, da se najdokazaniji kukavac Nesko Milovanović žali posle tekme na konferenciji kako su oni nepravedno izgubili i kako traži opravdanja za sebe sto su bili nikakvi...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Re: Nedelja u 13h: OFK Beograd - FK Mladost

Post by ofkovac »

lucani su drugaciji ove sezone, nije to onaj bunker koji pamtimo od pre par godina, guraju dosta ovog camanga da da sto vise zbog prodaje, sto se nas tice sve je vec napisano u prethodnom postu, cak se u potpunosti slazem sa zeljenim sastavom, jedino sto jankovic mora brze da se odluci hoce da proigra saigraca ili ce solo da zavrsava, mada kretanje vecina igraca je jako lose pa to dodatno otezava posao organizatorima igre...

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Re: Nedelja u 13h: OFK Beograd - FK Mladost

Post by BW_casual »

Subotnji deo Superlige sa 4 utakmica i postignuta 2 (DVA) gola, pokazuje da prohladjeni novembarski tereni ne deluju inspirativno na domace majstore fudbala. Crne slutnje vecernje me ne odbijaju od prognoze 0:0 ili u najboljem slucaju 1:1, uz veliku nadu da 100procentno gresim.

O ekipi koja dve uzastopne prvenstvene utakmice resava bez golova ne treba previse, a u slucaju nastavka prakse, prvotimce u pratnji TV strucnog konsultanta poslati u Estoniju, na ''7+'' usavrsavanje.

To su laicke prognoze a cvrsta istina jeste da je Nedelja fudbalski dan.

zato sto sam tebi odan ja.
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

Re: Nedelja u 13h: OFK Beograd - FK Mladost

Post by BW_casual »

Na konferenciji za medije posvećenoj predstojećoj utakmici 13. kola sa OFK Beogradom a koja je na programu u nedelju od 13 časova, pred okupljene novinare su izašli pomoćni trener Mladosti Radojica Vasić, štoper Vladimir Golemić i bek Igor Zonjić. Prvi se predstavnicima sedme sile obratio Vasić: „Teško gostovanje, OFK je mlada, brza ekipa. Imaju dosta kvalitentnih pojedinaca u svojim redovima, pomenuću Paločevića, Dražića, Gajića, Vasiljevića, u špicu iskusnog Vukovića. Očekujem od naše ekipe maksimum zalaganja i verujem da dobar rezultat neće izostati.“ Visoki štoper Golemić složio se sa trenerom: „Očekuje nas veoma težak meč ali uz disciplinu i timski duh koji nas krase možemo se vratiti iz Beograda sa dobrim rezultatom.“ Sve bolji bek Zonjić izneo je svoja očekivanja: „Veoma su brzi po bokovima ali i mi smo poznati po sjajnoj defanzivi. Jako bitna utakmica koja može da odredi naše ambicije u Super ligi.“
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

Post Reply