OFK BEOGRAD - JAGODINA 1-1 (1-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply

Očekujem

Poll ended at Sat Dec 06, 2014 4:14 pm

1
7
78%
X
1
11%
2
1
11%
 
Total votes: 9

User avatar
BW_casual
senior
senior
Posts: 850
Joined: Thu Nov 27, 2008 5:45 pm
Location: curva sud
Contact:

OFK BEOGRAD - JAGODINA 1-1 (1-0)

Post by BW_casual »

POSLEDNJA UTAKMICA U GODINI 2014 !
NEDELJA ! 13 h ! OMLADINSKI STADION!



Image
OFK-A!
lutanje, fudbal i tombole.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: NEDELJA U 13 H! OFK BEOGRAD - JAGODINA

Post by Booze Brothers »



Bo'me gledajući ovaj izveštaj, mi trebamo da budemo presrećni ovim rezultatom. Na tekmi mi i nije baš tako izgledalo.. Video sam da nas je Čupa spasao par puta, ali oni sad vidim da su mogli da nas nakantaju. Razbili su nas kao Čuka. Jagodina je ozbiljna ekipa. Simo ćevap, dijete ulce, radi posao odlično! Švaba je povukao ekipu u drugom delu tekme i to nas je umalo koštalo poraza!

Skoro nisam video sebičnijeg igrača od Gige Moravca... I Janković kao muva bez glave jurca okolo naokolo, al mu skidam kapu na želji i na ostrini! Aksentije neuporedivo bolje rešenje od Vasile na desnom beku... Ivica je bio neobjašnjivo katastrofalan, svaku kontru je uništio! Sve pohvale idu na račun Čupe, Gajimira, Antonova i Zdjelice... Mislim da je Gaja ovim golom sigurno našao drugi klub i da će otići ove zime, eventualno da ostane na zajmu kod nas kao Zdjelar. Sve u svemu, moramo da budemo zadovoljni bodovnim saldom na kraju jeseni! Igrom nisam zadovoljan, i plašim se da će klinci da padnu na proleće po običaju. Moramo da se pojačamo na zimu! Sada sledi 3 meseca grozne pauze...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply