OFK Beograd - Zeta 0-1

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

OFK Beograd - Zeta 0-1

Post by Booze Brothers »

U sredu 2. novembra sa početkom najverovatnije u 13:30h(sa zvezdom u subotu se igra u ovom terminu) Beograd u zaostaloj utakmici dočekuje golubovačku Zetu.
http://www.sportskastatistika.com/contr ... 06_G360554
Mi imamo dva poraza u nizu a zećani dve pobede.Ovo je poslednji voz da ne izgubimo priključak sa vrhom tabele.Posle ove utakmice na Karaburmu dolazi zvezda tako da bi pobedom napravili dobru atmosferu protiv trenutno vodećeg tima na tabeli.
Last edited by Booze Brothers on Wed Nov 02, 2005 6:43 pm, edited 1 time in total.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Za ovu utakmicu najverovatnije ćemo biti li?eni usluga gosn Rajkovića koji se povredio u Kuli.U tim se vraća Petrović a treba videti da li ce u kombinaciji za tim biti Baković,Ivanović i Bo?ović koji su roviti igrali u Kuli...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Sudijsku trojku na danashnjem mechu sachinjavace D.Stojanovic,D.Zivanovic i I.Radisavljevic.Bicemo oslabljeni za Stanchica i Kashcelana koji imaju 4 zuta kartona a povredjeni su Zivkovic i gosn Rajkovic.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Nemam shta reci na danshnju "igru"...samo shto pre sve ovo da zaboravim...
evo sa SC...

Novi poraz "romantičara"
02.11.05. 15:30

OFK Beograd - Zeta 0:1 (0:0)
Todorović 64'

Meridian Super LigaPred oko 500 gledalaca na Omladinskom stadionu na Karaburmi fudbaleri Zete su u odlo?enom meču 10. kola Meridian Super Lige kao gosti savladali OFK Beograd golom koji je u 64. minutu postigao mladi reprezentativac Srbije i Crne Gore, Ivan Todorović.

Novi strateg "romantičara", Slobodan Krčmarević, tako je na svoj i konto kluba iz prestonice upisao i drugi poraz od kada je preuzeo kormilo OFK Beograda od prethodnog trenera, Branka Babića, dok su Golubovčani ovim trijumfom uspeli da dostignu trećeplasirani Partizan po broju osvojenih bodova.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

NekoIzMase
junior
junior
Posts: 488
Joined: Thu Sep 01, 2005 7:24 pm

Post by NekoIzMase »

nisu meni cita posla u vezi ove utakmice, mozda je razlog za sosin odlazak 'ambicija' kluba kojoj se vise msucilo da daje premije igracima

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Bruka,jebes ti te uspone i padove....bas padove u igri,jebes Krcmu.

kasha casuals

Post by kasha casuals »

BSK 1911 wrote:Bruka,jebes ti te uspone i padove....bas padove u igri,jebes Krcmu.
Ozbiljna tema!
Nisi pacove u pravu, fudbalska lopta je okrugla i sve je moguce. Bilo m e drago dok smo bili prvi ali sada je situacija drugacija i od nje ne mozemo d apobegnemo!
Mi treba da odradjujemo nas "posao" i da grmimo svaku tekmu! A sa njima cemo lako!
Sada nam predstoji najveca muka cigojneri i o njima treba da razmosljamo a sa igracima i Krcmom cemo lako!
Oni nemaju gde da pobegnu!

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Post by voja 10 »

Sreo sam juce jednog ortaka cigana. Covek mi kaze da je za ovo sa Zetom znao pre nedelju dana. Kao, grobari nam dali Krcmarevica da bi mi umesto njih vratili bodove koje im je Zeta dala u Golubovcima. Ja bas nisam sklon da verujem u te ciganske teorije zavere, ali da nesto smrdi, smrdi. Ovaj nesrecnik jos uvek misli da trenira neke kadete. Strashno!

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Rezultat ocajan ali kada to stavimo na stranu na tekmi je bilo i zanimljivih stvari!
Po meni najbolja je bila kada je redar, koji je zamoljen da nas slika, umesto nas uslikao sebe!!! :D :lol: :D

A evo kako je to izgledalo...

http://img338.imageshack.us/img338/779/dsc039629ai.jpg

najjaci je...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Ne verujem... :lol: :cry: :lol: iz nekoliko pokushaja baja nije uspeo da nas slika...ali zato je njegov mladi kolega odradio posao dodushe uhvativshi praznu tribinu ali to toliko nije ni vazno...glavno da je baja slikao... :evil: :roll: :lol:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ali najjache je shto je zazmurio na jedno oko... :lol:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

...shto se tiche tih pricha oko namestanja ne bih se obazirao na to...ne bi Bulatovic dozvolio da mu se drug iz njegovog sela(Golubovci)Radojica ovde olako umasti...kako ce kuci od sramote kada ode na odmor...
Ozbiljno mislim da je to malo previshe...a onaj Krchma me sve vishe i vishe nervira...svaki novi dan chujem o njemu neshto novo kako pricha po medijima o njegovoj partizanskoj pripadnosti a o igri koja je na nivou neke omladinske selekcije josh necu da govorim...bar josh neko vreme...samo me zrachi jer mu je za svaki poraz kriv sudija...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
danguba
novajlija
novajlija
Posts: 40
Joined: Fri Oct 28, 2005 10:18 am

Post by danguba »

Malo smrducka, a?

Post Reply