Gostovanje

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

sa Ofkom imam...

preko 100 gostovanja
23
25%
izmedju 50 i 100 gostovanja
14
15%
izmedju 30 i 50 gostovanja
8
9%
izmedju 10 i 30 gostovanja
16
18%
do 10 gostovanja
30
33%
 
Total votes: 91

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

nego da se vratimo na gostovanja... jedno legendarno je bilo na leto,cini mi se 98,u letnjoj pauzi znaci pripremna tekma protiv CSKa u celarevu...krenemo nas petorica sinobusom iz novog sada do backog maglica...S..a nam je rekao da je celarevo odma tu,blizu...izlazimo iz voza pitamo nekog coveka kojim putem najbrze to celareva a on umre od smeha...i pokaze nam pravo kroz njivu do kanala pa onda putem jos 7km do CEa...da skratim...pesacili smo od 11 do 5 po najgorem suncu...mrtvi zedni,povracamo,padamo u nesvest...na kraju dodjemo u CE kad pocne nevreme i utakmica se ni ne odigra...

CPB
novajlija
novajlija
Posts: 20
Joined: Sun Sep 04, 2005 11:33 pm
Location: Novi Beograd
Contact:

Post by CPB »

Evo jedno od gostovanja koje nikada netju zaboraviti...
Golubovci pre 2god valjda... Kada nam se u povratku
pokvario autobus na "Kokinom Brodu". Nas 7oro provalimo
da je ispod tog brda neko jezero, i sidjemo/skotrljamo se dole...
Snimimo 2va chamca, jedan razvalimo i napravimo vesla, drugi ubacimo u vodu...
I tako po magli (ogromnoj) u 3h ujutro na temperaturi koja je u minusu
nas 7oro mortus veslamo tamo... znachi kada se onda nismo prevrnuli
netjemo nikada....
:roll:
...

User avatar
BRIGADA SENKI
novajlija
novajlija
Posts: 5
Joined: Fri Nov 18, 2005 2:48 pm
Location: SOUTH-PARK
Contact:

Post by BRIGADA SENKI »

Richard III wrote:nego da se vratimo na gostovanja... jedno legendarno je bilo na leto,cini mi se 98,u letnjoj pauzi znaci pripremna tekma protiv CSKa u celarevu...krenemo nas petorica sinobusom iz novog sada do backog maglica...S..a nam je rekao da je celarevo odma tu,blizu...izlazimo iz voza pitamo nekog coveka kojim putem najbrze to celareva a on umre od smeha...i pokaze nam pravo kroz njivu do kanala pa onda putem jos 7km do CEa...da skratim...pesacili smo od 11 do 5 po najgorem suncu...mrtvi zedni,povracamo,padamo u nesvest...na kraju dodjemo u CE kad pocne nevreme i utakmica se ni ne odigra...
:P :P :P :P :P
Pitali me neki za koga navijam!!!???
Rekoh smirite se nemoj da vas ispresavijam!!!!!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...upravo smo kashovce i ja pokusali da prebrojimo sva gostovanja nase grupe od njenog nastanka do sada...pod time podrazumevamo sva gostovanja van Beograda...vodili smo se statistickim podacima po sezonama i dosli do brojke od 113 gostovanja s time da za jos 4 nismo sigurni a i ne znamo s kim smo igrali u kupu u sezonama 04/05,02/03...verovatno fali jos nekoliko kupova,ako neko ima preciznu statistiku neka postavi...nismo brojali gostovanja sa invalidima...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

02/03 imali smo Mladenovac...04/05 nismo imali gostovanja van BG-a...
evo to govori koliko nam je liga sjebana...jebeni beogradski zonashi preplavishe ligu...za 11 godina ni 120 gostovanja a retko koje smo propustili...evo podatka koji me je smorio...nisam ishao na gostovanje autoputem nekoliko godina sve do letoshnjeg ali u Bugarsku...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

No da se vratimo na temu...

Ekipa je bila u Bijelom Polju, ucestvovala u pobedi i koliko sam cuo imali su nekoliko zanimljivih situacija o kojima ce nam vise reci, nadamo se, u nastavku topica...>>>

U svakom slucaju, u povratku su i ocekujemo price, slike itd tokom noci/jutra...

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Od gostovanja meni je najjace bilo moje prvo gostovanje Kragujevac 99
pre tekme je bilo neko cimanje sa zandarima i nekim djavolima kod nekog kafica . F*** se tolko napio da je na tekmi zaspao a panduri su nas onda naterali da ga prenesemo jer je spavao na delu tribine koji je trebao da bude prazan a onda u povratku svratimo u neku kafanu da vozac i panduri jedu.Posto smo svi bili bez kesa a normalno gladni krenula je potraga za hranom.Zvuci poznato?
Neko je izvalio neku kucu koja se tu gradila pa se odma zapalila neka vatrica a par najhrabrijih je otislo da nabere kukuruze dok smo ja i p** debeli brali neke paradajize i neke jabuke u nekom dvoristu.Kada su purenjaci poceli da se peku pandui ko za kurac zavrsise da jedu i tu krene potera za nestalim ljudima uglavnom u busu smo se na kraju gadjali sa kukuruzom osto nije bio ispecen onda je neko pogodio undura u galvu i tu su nas nesto iscimali pa smo do Bg ili spavali ili nesto pricali kako ko.
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

ex hooligan wrote:Od gostovanja meni je najjace bilo moje prvo gostovanje Kragujevac 99
pre tekme je bilo neko cimanje sa zandarima i nekim djavolima kod nekog kafica . F*** se tolko napio da je na tekmi zaspao a panduri su nas onda naterali da ga prenesemo jer je spavao na delu tribine koji je trebao da bude prazan a onda u povratku svratimo u neku kafanu da vozac i panduri jedu.Posto smo svi bili bez kesa a normalno gladni krenula je potraga za hranom.Zvuci poznato?
Neko je izvalio neku kucu koja se tu gradila pa se odma zapalila neka vatrica a par najhrabrijih je otislo da nabere kukuruze dok smo ja i p** debeli brali neke paradajize i neke jabuke u nekom dvoristu.Kada su purenjaci poceli da se peku pandui ko za kurac zavrsise da jedu i tu krene potera za nestalim ljudima uglavnom u busu smo se na kraju gadjali sa kukuruzom osto nije bio ispecen onda je neko pogodio undura u galvu i tu su nas nesto iscimali pa smo do Bg ili spavali ili nesto pricali kako ko.
Ajde, molim vas da sacekamo izvestaj iz B. Polja pa onda nastavite da pisete o starim gostovanjima...

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Kad vec zelite izvestaj...

Bilo nas je 25...prevoz...misterija...
Stigli smo sa mozda kojim minutom zakasnjenja...posle gola kao po obicaju upalili smo 20 baklji, sto naravno nemamo slikano, jer gosn Electric nije na vreme usao na teren!!!
Navijalo se sa mozda malim pauzama a na kraju tekme laganeze kuci...donde nam je trebalo 7 sati, a nazad preko 9(devet)! :shock:
Na putu je bilo naravno brdo izvala a li vec cete saznati sve...+
Mozda najbolja stvar je to sto je Electric intervjuiasao i Dzona i Marka(zlo)... :lol:

User avatar
11
atleticar
Posts: 163
Joined: Tue Sep 13, 2005 4:10 pm

Post by 11 »

kasha casuals wrote:Mozda najbolja stvar je to sto je Electric intervjuiasao i Dzona i Marka(zlo)... :lol:
=D>

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Znaci ekskluzivna saznanja
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Idi bre u kurac...pa to je exkluzivni intervju,ajde pozurite sa tim da vidimo ko je pobedio u izboru za naredni mandat vodje ULTRASA. :lol:
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...stigli smo tacno na tekmu,nismo kasnili i....
..SNIMAJ SAD MAJMUNE!!!! hihihihi...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Post by SpongeBob schwammkopf »

inace zamalo da nas forum ostane bez Elektrika, koji je zaboravljen na
nekoj benzinskoj pumpi...
Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

murja,murja Vaiffanculo :!: :!: :!:
:D najzad smo vam dohakali...
inache meni jedno od bash boljih gostovanja...inache stigosmo 3 sata posle druge nashe skvadre... :roll:
uaaa cincarska pirana...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply