Rezime fudbalske polusezone

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
Post Reply

Da li ste zadovoljni polusezonom

Bolji smo nego ranijih godina
7
58%
Isto je kao i prethodnih sezona
5
42%
Loshiji smo nego pre
0
No votes
 
Total votes: 12

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Rezime fudbalske polusezone

Post by Booze Brothers »

http://www.sportskastatistika.com/contr ... 6_TH355786

Da li je ovo po vama fudbalski bila uspeshna polusezona ili ne...
Zavrshili smo chetvrti,ushli u polufinale kupa...Pobedili smo grobare na njihovom stadionu a isto tako gubili bodove od raznih Javora,Zeta(i to na nashem terenu),B.Dvorova,remizirali na Karaburmi sa Borcem...
Da li smo isti kao i prethodnih sezona ili smo bolji ili gori...Promena trenera loshe je uticala na nash mladi tim,a takodje povredjeno je pola ekipe i to nosioci igre a klupa nam je prekratka...kraj sezone je u velikoj meri popravio utisak...sta je po vama valjalo a shta nije u ovom delu takmichenja...
Last edited by Booze Brothers on Sun Mar 05, 2006 11:50 am, edited 1 time in total.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...mislim da smo posle svega ipak bolji nego predhodnih godina makar za nijansu...drzali smo 1. mesto na tabeli prvih 9 kola...konacno smo se plasirali u polufinale kupa...i zavrsili smo polusezonu na 4. mestu sto je ipak ok...najvise sam zadovoljan time sto je nas mlad tim nasao snage da izadje iz rezultatske krize posle promene trenera,to me hrabri i cini mi se da smo konacno preboleli neke decije bolesti vezane za neiskustvo i sl koje se nam pravile probleme predhodnih sezona...ocekujem jos bolje prolece kad nam se oporave Rajkovic,Bajalica i Bakovic a i neka pojacanja tokom zime koja su kako vidim vec pocela da dolaze...

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Da nije bilo kupa rekao bih kao do sada ,ali s obzirom da smo se plasirali u polufinale, definitivno korak napred!

User avatar
marmozet iz dvaestrojke
GSP egzibicionista
Posts: 1288
Joined: Fri Sep 09, 2005 2:45 pm
Location: Nize nego ljudski

Post by marmozet iz dvaestrojke »

Mislim da smo bez obzira na odlican plasman u kupu isti kao proslih sezona.Da bi moje misljenje bilo drugacije potrebno je da ove velike oscilacije u igri(od sjaja na pocetku preko ocaja na sredini pa do postizanja neke ravnoteze na kraju sezone)svedemo na minimum
Cuj on Zivorad a cale Marko...valjda bi trebalo da je cale Zivorad a on Marko


Image

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Ipak se mora uzeti u obzir 1/2 kupa...iako smo imali povoljan zreb ovo je veliki uspeh i prvo polufinale posle 15 godina...isto tako smo bili na prvom mestu pola polusezone i napravili odlichnu reklamu i ulili ljudima u Srbiji nadu da se stari ofka vraca tamo gde mu je i mesto...odlazak trenera u sred polusezone pogubno je uticao na mlade igrache...
Moram ipak reci da smo za nijansu bolji nego prethodnih godina iako nam je tim po imenima slabiji ali mozda je i cela liga slabija...
Polufinale kupa i biti na prvom mestu toliko dugo zasluzuje sigurno pozitivnu ocenu...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Da dodam josh da smo sa primljenih 11 golova najbolja odbrana lige ali nam je napad bio strashno losh...a josh su vecinu golova dali igrachi odbrane i sredine terena...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
zlotvor OFKBGD
junior
junior
Posts: 361
Joined: Sun Sep 11, 2005 9:24 pm
Location: Vrtic

Post by zlotvor OFKBGD »

Mislim da smo isti, jer ako se ne varam svake sezone krenemo odlichno i pri kraju se sve sjebe...
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Shto se tiche kartona na fer-play listi zauzimamo 6. mesto sa 35 zutih i jednim crvenim...najdisciplinovaniji bili su grobari sa 25-z i 1-c a shibadzije su bili Bjelopoljci sa "skorom" z-47 i c-5...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Izbeglaja
stara šunjara
Posts: 105
Joined: Thu Dec 01, 2005 6:48 pm
Location: sjebes

Post by Izbeglaja »

u pocetku nije bilo lose stavise sjajno ali sjebo nas debeli.posle smo pali zaredjali sa porazima.mislim da cemo na prolece biti jos bolji,samo ne bi smeli lako da dajemo bodove kod kuce nekim glupim ekipama,a na strani malo vise da stisnu muda.pozdrav za marmu
mi nismo ljudi mi smo sa karaburme

Post Reply