Rezime navijachke polusezone

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Da li smo napredovali

Korak napred
32
78%
Isti kao i proshle sezone
3
7%
Loshiji smo
6
15%
 
Total votes: 41

User avatar
BRIGADA SENKI
novajlija
novajlija
Posts: 5
Joined: Fri Nov 18, 2005 2:48 pm
Location: SOUTH-PARK
Contact:

Post by BRIGADA SENKI »

Hvala momci na odgovorima 8) .Neko je bio napisao na Tribini da Pingvin Bojsa ima do 80,cisto sumnjam :?: Sto naziv im je skroz ok,mesto okupljanja i to..ali necemo vise o tome.pozz
Pitali me neki za koga navijam!!!???
Rekoh smirite se nemoj da vas ispresavijam!!!!!

User avatar
Izbeglaja
stara šunjara
Posts: 105
Joined: Thu Dec 01, 2005 6:48 pm
Location: sjebes

Post by Izbeglaja »

dobro je to sto je kop o.k. sto neki novi likovi dolaze i prate klub.pohvale i za omladince kojih je u zavidnom broju ali moze to jos mnogo bolje jer Beograd to zasluzuje.Ne dopada mi se sto je na odredjenim tekmama navijanje jako lose,neki dolaze kao da ih neko puskom tera.Aj sto ne navijaju nego i ne gledaju tekmu.Kao babe kad se sretnu na pijaci.Mora likovima da se objasnjava da prvenstveno vole fudbal i klub a posle toga sve ostalo.
mi nismo ljudi mi smo sa karaburme

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Kao babe kad se sretnu na pijaci
:lol: Hejteru :lol:

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

moja neka ocjena bi bila da ste dosta solidno,cak sta vise i odlicno odradili ovu sezonu.jako mi se svidja to sto kod vas ekipa koja stoji u kop-u na domacim utakmicama je vecinom prisutna i na gostujucim i to je ono gro(iliti jezgro grupe) koje je kod vas konstantno(nekih 100-njak ljudi koji su konstantni i redovni) dok se kod nas na gostovanju moze pojaviti od 20-3000 ljudi.bitno je da se naglasi i to da ste dosta poradili i na izgledu tribine koja je 'usminkana' (sarajevski izraz :lol: ) sa barjacima,novim zastavama(koje su dosta kvalitetno odradjene(narocito mi se svidja toxic belgrade) i ono sto mi se najvise dopada kod vas je izgradjeni taj lokal-patriotizam,dakle sa karaburme si-budi ofkovac ili umri!

nadam se da ce ova predstojeca polusezona donijeti dosta dobrih stvari za vasu tribinu i da cete biti jos bolji i jaci nego sto je to bio slucaj ove sezone.

lijep pozdrav

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Deba hvala na oceni...samo taj osecaj koji mi gradimo prema OFK Beogradu i samom gradu Beogradu prevazilazi lokal patriotizam...OFK Beograd je najstariji beogradski klub koji je dolaskom komunistichke vlasti ukinut...zato je vrlo vazna razlika izmedju nasheg kluba i klubova koji su osnovani "45. godine...
Ofka je osnovan 1911. godine pod imenom BSK(beogradski sport klub) sa kojim je osvojio 5 titula u periodu do 40. godine i bio najbolji klub tadashnje Jugoslavije...pod imenom OFK Beograda(do 52. godine BSK) imamo iza sebe 4 osvojena kupa,jedno polufinale kupa pobednika kupova(shto je prvi internacionalni uspeh jednog tima iz SFRJ),chetvrtfinale kupa Uefa...za nash klub navijali su ljudi shirom cele tadashnje drzave...a potonuli smo u 80.-im godinama...i tu je raspadanje Jugoslavije,dobri rezultati dva favorizovana rezimska kluba i nacionalizam ostavilo nash klub bez armije navijacha...svaki drugi Beogradjanin(ako ne i svaki) ce ti reci da navija za zvezdu ili partizan ali da ofku voli...nepar puta se desilo da nalecemo na nashim gostovanjima starije ljude kako dolaze da gledaju ofku u svom gradu klub za koji navijaju ceo zivot...
Navijachka grupa Blue union Belgrade ima strahovito tezak zadatak da Beogradjane vrati Beogradu...ali ako se mi ne borimo za to niko drugi nece...
Normalno da prvo treba pocheti sa Karaburmom ali u nashoj grupi ima veliki broj ultrasa koji idu na utakmice OFKBGD-a 10-ak godina koji zive shirom Beograda...
Ovo prolece moramo da odradimo extra...mislim da cemo biti bash dobri jer je raspored bash extra...uh kada bi uzeli taj kup... :wink:
i da,treba nam shipka pod hitno...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

winston light
novajlija
novajlija
Posts: 3
Joined: Mon Nov 28, 2005 1:12 pm

Post by winston light »

Evo ja kao neki neutralac da reknem...
Po meni ono sto sam video je vise nego dobro...doduse video sam vas samo ne nekoliko utakmica,u Novom Sadu jebeno dobro odradjena dimnjada sa velikom zastavom,protiv zvezde do jaja koreo,sve u globalu dobru standardna brojka na gostovanjima...samo me interesuje gde mogu da se vide slike?Mogu da vidim jedino ove sa www.imagehack.com .

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ma hteo sam ja odmash da stavim preko imageshack-a ali nije radio taj dan...videcu sutra da postavim nove linkove...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Misa
novajlija
novajlija
Posts: 35
Joined: Wed Oct 12, 2005 2:35 pm
Contact:

Post by Misa »

Sve pohvale za prvi deo sezone. Tribina vam extra izgleda, vrlo lepi transovi, male zastave, originalne pesme, redovni ste na gostovanjima, napredak u odnosu na neke ranije godine je ocigledan.

Kao jedinu manu bih izdvojio brojnost na nekim domacim tekmama. To bi trebalo malo da popravite. Ocekujem da grupa dozivi svoj vrhunac na finalu Kupa (bar sto se tice masovnosti) i da nastavite ovako i u buducnosti, jer ste na pravom putu :wink:

Booze Brothers wrote:svaki drugi Beogradjanin(ako ne i svaki) ce ti reci da navija za zvezdu ili partizan ali da ofku voli....
Ovo ti je Buzo 100% tacno!

Underworld
junior
junior
Posts: 137
Joined: Tue Sep 06, 2005 9:12 pm

Post by Underworld »

Kao jedinu manu bih izdvojio brojnost na nekim domacim tekmama. To bi trebalo malo da popravite. Ocekujem da grupa dozivi svoj vrhunac na finalu Kupa (bar sto se tice masovnosti) i da nastavite ovako i u buducnosti, jer ste na pravom putu
Jedva chekam finale...kolubara je sitna riba u odnosu na ofku,zvezda bi morala da dobije radnichki i eto ludnice...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Postavljene slike preko imageshack-a... :wink:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

E a sta cemo sa ljudima koji nisu iz Beograda?Mislim sta ako nisu rodjeni ovde ili su dosli pre par godina u Beli Grad i zele da navijaju za Ofku.Da li su onda nepozeljni?Ovako gledano mislim realno Beograd pa cigansture i grobarke imaju veliki broj navijaca iz unutrasnjosti i prihvataju ih bez blama,verovatno zato sto i sami to jesu - seljaci! :lol: :lol: :lol:

kasha casuals

Post by kasha casuals »

hugh hefner wrote:E a sta cemo sa ljudima koji nisu iz Beograda?Mislim sta ako nisu rodjeni ovde ili su dosli pre par godina u Beli Grad i zele da navijaju za Ofku.Da li su onda nepozeljni?Ovako gledano mislim realno Beograd pa cigansture i grobarke imaju veliki broj navijaca iz unutrasnjosti i prihvataju ih bez blama,verovatno zato sto i sami to jesu - seljaci! :lol: :lol: :lol:
Verovatno nesto nisi dobro shvatio!
Niko nista nije rekao za ljude koji nisu iz Beograda! Cak sto vise ima ih nepar na tribini iz Sapca, Zajecara, Nisa....
Svi oni su uvek dobrodosli.. 8)

User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

Ok! :idea:

winston light
novajlija
novajlija
Posts: 3
Joined: Mon Nov 28, 2005 1:12 pm

Post by winston light »

Booze Brothers wrote:Postavljene slike preko imageshack-a... :wink:
Slike su extra...Nisam ni znao da ste igrali na kosovu kup...Mada mi je ubedljivo najbolja dimnjada/bakljada u NS 8)

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Booze Brothers wrote:Deba hvala na oceni...samo taj osecaj koji mi gradimo prema OFK Beogradu i samom gradu Beogradu prevazilazi lokal patriotizam...OFK Beograd je najstariji beogradski klub koji je dolaskom komunistichke vlasti ukinut...zato je vrlo vazna razlika izmedju nasheg kluba i klubova koji su osnovani "45. godine...
Ofka je osnovan 1911. godine pod imenom BSK(beogradski sport klub) sa kojim je osvojio 5 titula u periodu do 40. godine i bio najbolji klub tadashnje Jugoslavije...pod imenom OFK Beograda(do 52. godine BSK) imamo iza sebe 4 osvojena kupa,jedno polufinale kupa pobednika kupova(shto je prvi internacionalni uspeh jednog tima iz SFRJ),chetvrtfinale kupa Uefa...za nash klub navijali su ljudi shirom cele tadashnje drzave...a potonuli smo u 80.-im godinama...i tu je raspadanje Jugoslavije,dobri rezultati dva favorizovana rezimska kluba i nacionalizam ostavilo nash klub bez armije navijacha...svaki drugi Beogradjanin(ako ne i svaki) ce ti reci da navija za zvezdu ili partizan ali da ofku voli...nepar puta se desilo da nalecemo na nashim gostovanjima starije ljude kako dolaze da gledaju ofku u svom gradu klub za koji navijaju ceo zivot...
Navijachka grupa Blue union Belgrade ima strahovito tezak zadatak da Beogradjane vrati Beogradu...ali ako se mi ne borimo za to niko drugi nece...
Normalno da prvo treba pocheti sa Karaburmom ali u nashoj grupi ima veliki broj ultrasa koji idu na utakmice OFKBGD-a 10-ak godina koji zive shirom Beograda...
Ovo prolece moramo da odradimo extra...mislim da cemo biti bash dobri jer je raspored bash extra...uh kada bi uzeli taj kup... :wink:
i da,treba nam shipka pod hitno...
odemo na gostovanje u Podgoricu...sretnemo choveka u Budvi koji zna o Beogradu kao zmaj....odemo u kikindi starkelja sa svojih 70-80 god. sacheka nas sa ofkinom znackom...mi mu obrnemo pivo on ga na silu pije jer nemoze od godina, samo da bi sa ofkovcima pivo popio...odemo na Kosovo u Zubin Potok i tamo sa nama deda popije pivo a zna pola istorije Beograda...zaustavimo se na ibarskoj magistrali kod nekog restorana chovek kada je saznao chiji smo navijachi odmah iznese gajbu Nikshica i soka ...ispricha nam sve tekme koje je sa caletom gledao a ima oko 40-45 god...sve koje npr. nisam ja gledao sa Santrachem,Skoblarom,Petkom..kod nas je 96 radio kao pomocni radnik na stadionu ,lik sa Banije koji je navijach kao i pola njegovog kraja OFK Beograda...odemo u Ivanjicu...lik iz Pozege...ushao na sektor za gostujuce i pre nego shto smo mi i stigli...zna o Ofki kao da zivi pored stadiona...a brachni par iz NS-a je nashe bogatstvo... :wink: momci iz Podgorice znaju o Beogradu...
Sve mi to daje veliku energiju da nastavimo dalje...jer se stvarno ponosim mojim klubom kao nepar godina ranije...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply