zemun-OFKB...i planovi i deshavanja oko ostalih tekmi

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Post by SpongeBob schwammkopf »

sve je to zivi mrak i Bog ce nas kazniti zato sto pricamo o tome...
Image

User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

:lol: :lol: :lol: U PRAVU SI
ROxaNE you don't have to put on a red light!!!

User avatar
SoulRebeL
novajlija
novajlija
Posts: 17
Joined: Fri Mar 31, 2006 4:41 pm
Location: BorchaZoo
Contact:

Post by SoulRebeL »

Bedak za mene sto nisam isao ali bio sam u bolesnickoj postelji...

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

SoulRebel...dobar ti avatar : )))))))))
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Evo i mog izvestaja iz zemuna....Blue Uniona oko 400 minimum...Odlicno navijanje,koreografija sa plavo belim kartonima i natpisom CASUALS sto je novi navijacki stil kome se okrenula navijacka grupa....Bilo je i incidenata i sa zemuncima i sa policijom i na kraju sa vojskom i vatrogasciima....Evo i jedne slike ....

Image
Last edited by Electric Blue on Mon Jul 17, 2006 11:57 am, edited 1 time in total.
ImageImageImageImage

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Electric Blue wrote:Evo i mog izvestaja iz zemuna....Blue Uniona oko 400 minimum...Odlicno navijanje,koreografija sa plavo belim kartonima i natpisom CASUALS sto je novi navijacki stil kome se okrenula navijacka grupa....Bilo je i incidenata i sa zemuncima i sa policijom i na kraju sa vojskom i vatrogasciima....Evo i jedne slike od fotografa koji je bio na terenu....

Image
Dobra fotka...mozda i najbolja iz Zemuna!!! :shock:

TifoZemun
novajlija
novajlija
Posts: 10
Joined: Wed Apr 05, 2006 10:11 am
Location: u transu
Contact:

Post by TifoZemun »

Electric Blue wrote:Evo i mog izvestaja iz zemuna....Blue Uniona oko 400 minimum...Odlicno navijanje,koreografija sa plavo belim kartonima i natpisom CASUALS sto je novi navijacki stil kome se okrenula navijacka grupa....Bilo je i incidenata i sa zemuncima i sa policijom i na kraju sa vojskom i vatrogasciima....Evo i jedne slike od fotografa koji je bio na terenu....

Image
Bravo mangupe pa vi takvu koreografiju nikad niste ni napravili mozete samo da se ugledate na nas i bilo vas je oko 150 i to jos tri navijacke grupe vi,invalidi,trans boys....o cemu ti pricas...........ccccccc...... 8)
Mrzim Zvezdu Partizan Ofk-u mrzim Rad mrzim tebe mrzim njega ja mrzim ceo Beograd!!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

da spustimo loptu na zemlju i budimo realni...Eletric Blue je ipak u pravu...bilo nas je oko 390+...koreo nam je bio fin kako i dolikuje casual pokretu...svi smo bili obucheni u stone island sa shalovima oko ruku (shto je nash prepoznatljiv detalj)...ipak ono sranje sa vojskom shto su nas namestili vatrogasci nije nam trebalo i za to vojacima priznajem poraz...ipak jedan nash(Micko plavi) zna glavnog njihovog tabadziju tako da su odnosi izgladjeni i sledeci put nece biti frke sa njima... 8)
za sledecu tekmu spremamo spektakl sa ogromnom kolichinom konfeta a pravi se veliki broj bubnjeva(onih od ambalaze za mleko i jogurt) tako da ce se napraviti mini Argentina plus zavidna kolichina petardi iz Bugarske(2 kutije)...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Evo i ja da dam izvestaj...konachno...
Buzo mislim da nisi u pravu,ja mislim da nas je bilo 403,4+1,5(one dve polutke iz Azije su kasnili).No mislim da je ekipa iz Centralne afrike koja nije imala karte htela da gleda tekmu sa drveca koji se nalaze tik iza tribine gde smo se mi nalazili,tu su poceli da ih smaraju vatrogasci (zamisli lumumbu hteli da prisilno skinu sa drveta),e tada krece frka...Mi razbijamo spoljnu ogradu i zalecemo se na vatrogasce,dok ovi sa drveca razbijaju kamion sa vodenim topom,tu sad dolazi vojska iz kasarne U Novogradskoj...jer smo mi pobacali pandure preko ograde gde se nalaze zemunci.Kada je krenula vojska na nas mi se svi tu pocnemo smejati jer su vojaci bili u SMB uniformama,medjutim tu se nasi afrikanci na celu sa Lumumbom zalete prvi (iznervirali ih vatrogasci to je chudo)..Vojaci krecu da nas odbijaju prema Crkvi Sv.Trojice,ali kada smo se svi prekrstili pored Crkve Gospod nam da snage i teda smo krenuli u kontra ofanzivu gde smo vojake sabili sve do Muhara..tu je kasnije postavljena tampon zona,a mi smo polupali sve sto nam se naslo na putu....(da ste videli samo Lumumbu kako majgerijem razbija vilicu Kapetanu prve klase)...

Pazi razumem ja sve te uniformisane neprijatelje,jer kad su nam videli koreografiju na kojoj pise CASUALS i posto smo svi na rukave od jakne Stone Ajlend imali salove (a zamislite Lumumbu u takvoj postavi uhhh) pa i ja bi bezao i to sve do Lida jer bi im mozda samo ostrvo moglo tada pomoci...
Zemunce necu da pominjem oni su daleko ispod nas i po incidentima i po koreografijama i po navijackim pesmama,i po tome kako stojimo na tribini i po tome kad se slikamo svi se namrgodimo i kad damo gol koliko se proderemo "GOOOOL"
Eto toliko od objektivog SKB 1191....
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

dobro to je tvoje mishljenje ali po meni su nas vojaci totalno oduvali...a Lumumba je bio odvojen od zivota od njegove domace bananovache...Uagadugu ga je jedva smirio...jebi ga deshava se...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Sta Buzo meni ne verujes,a ja se toliko trudim da budem objektivan...ee videces,neka napise nesto Tifo Zemun ili Elektrik Blue pa ces sam da se uverish...
Auuu dobra je ona Bananovacha,kad ni ja nisam od nje poludeo...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

u pravu si ...neka oni kazu svoje mishljenje...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

TifoZemun
novajlija
novajlija
Posts: 10
Joined: Wed Apr 05, 2006 10:11 am
Location: u transu
Contact:

Post by TifoZemun »

Ma Opusteno 8) 8) 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :wink: :wink: :D bole vas ...........................
Mrzim Zvezdu Partizan Ofk-u mrzim Rad mrzim tebe mrzim njega ja mrzim ceo Beograd!!!!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

TifoZemun wrote:Ma Opusteno 8) 8) 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :wink: :wink: :D bole vas ...........................
Nemoj sad tako,nego obrazlozi da sam ja u pravu...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Mislim nema smisla oni hoce da ospore herojstvo.Sve je to u redu,al ovde se mesa politika prijatelju...
Ja sam na utakmicu krenuo Tehnodromom koji je krenuo iz Iloka 4 dana ranije.Lumumba i ja smo tehnodrom parkirali na keju(zbog mesta za parking) i transportnim modulom stigli do stadiona...Prethodno nam je Nesa Jajara otvorio portal da bi prosli bez problema...
Incidenti su objektivno opisani samo bih dodao da je Lumumba poneo Bananovacu da bi se osvezio a ne da bi je njeno dejstvo zloupotrebljavao u ulicnim okrsajima u kojima je ucestvovao za razliku od mene.Ja sam utakmicu odgledao iz dirizabla sa Vukom sa ex hooligan BK televizije odakle je i napravljena goreprikazana fotografija...
ImageImageImageImage

Post Reply