Drugi o nama

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Drugi o nama

Post by PLAVA FAMILIJA »

Ovo su izjave nekih igaca ili trenera ili uglednih ljudi o OFK Beogradu.
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

Ilija Petkovic
"Uvek sam tu. Tu cemo I ostati sa na?im vernim navijacima kojima ?elim da na? OFK Beograd u danima koji dolaze ostvari ?to bolje rezultate"
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

Milan Raki Arandjelovic
OFK Beograd je moj ?ivot, moja pro?lost, sada?njost I buducnost. Uvek I svuda sa OFK Beogradom I reprezentacijom u srcu
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

Ljubi?a Samard?ic
"Godine novog milenijuma donece OFK Beogradu vrhove Evrope kao nekada. U to sam potpuno siguran"
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

Mitar Mrkela
" ofk Beograd je moj prvi klub a prva ljubav zaborava nema. Gde god sam kasnije igrao i selio se uvek sam se secao divnih ljudi i porodicne atmosfere u klubu. Danas je OFK Beograd na dobrom putu da se vrati na stare staze slave i ja mu iz kancelarije predesdnika FSB to od srca ?elim"


Dragan D?ajic
"Sve je pocelo na Karaburmi tog 8.juna 1963.godine kad sam debitovao za Crvenu zvezdu protiv Buducnosti iz Podgorice. Odigrao sam nakon toga bezbroj utakmica protiv OFK Beograda i nikada nije bilo lako. Veoma cenim i po?tujem ovaj klub


Nenad Bjekovic
"OFK Beograd je uvek bio za mene veliki klub, od ljudi koji ga sada vode ocekujem da nastave tim putem. Ja iskreno verujem da oni to mogu"


Mile Kos
"Sudbina ovog kluba je bila da nad sobom podnosi senku "vecitih" . Ali ta okolnost nije oduzela ni?ta od ponosa i sportskog dostojanstva plavih, naprotiv. U ?irokoj javnosti OFK Beograd slovi kao tim romanticara. To nije slucajno . U igri timova kroz sve generacije izdvajala se poetika, lepota fudbala, a svoj vrhunac je dostigla generacija koja je u finalu Kupa Jugoslavije maja 1966.godine pobedila zagrebacki Dinamo (6-2). Ko nije video tu utakmicu ostao je osiroma?en za najvi?e dostignuce fudbalske ve?tine i lepote. Dana?nji tim koji predvodi direktor Zvezdan Terzic i Dragoljub Bekvalac autentican je izraz "vecitih plavih" - znaju da nas uznesu do bo?anskog iznenadjenja i potom ohlade nekakvim cudnim neocekivanim porazom. Mo?da je i zato fudbal romanticara najbli?i ?ivotu."


Dejan Savicevic
"I dok sam nosio dres Buducnosti i kad sam igrao za Crvenu zvezdu u utakmicama protiv OFK Beograda uvek je pobedjivao fudbal"

Ivan Curkovic
" Za OFK Beograd me ve?u ne samo nezaboravne uspomene vec i duboko prijateljstvo i po?tovanje iskrenog prijatelja. Sa mnogim generacijama romanticara bio sam sportski rival sa svima ostao prijatelj i veliki po?tovalac svega ?to su generacije mladica u ploavo-belim dresovima dali jugoslovenskom fudbalu"

Dragoljub Lekic
"OFK Beograd kod mnogo po?tovalaca fudbala budi sjajne uspomene. Ja licno vi?e razmi?ljam o buducnosti. Po meni je to klub sa najvecom perspektivom na na?im prostorima. Klub koji ce uz pomoc navijaca i prijatelja u narednim godinama stasati u istinskog konkurenta Zvezdi i Partizanu"

Miko Bra?njovic
"U novom Milenijumu kada slavimo 90 godina romantike put ka Evropi mora biti ostvaren"

Miko Bra?njovic
"U novom Milenijumu kada slavimo 90 godina romantike put ka Evropi mora biti ostvaren"

Mihajlo Todic
"Duga tradicija OFK beograda pro?ima skoro ceo vek fudbala u Srbiji. Sa?eti sve u jednu knjigu predstavljalo je jedinstveno zadovoljstvo putovanja kroz uzbudljivu istoriju kluba. Kad se sklope korice, ostaje saznanja da je ljubav prema romantici stil ?ivota. Zato je rad na monografiji OFK Beograda predstavljalo privilegiju kakvu tokom karijere dobije malo kolega"
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

E ovo se zove topic :wink:
Ajde daj jos izjava...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Post by BF Karaburma »

:lol:

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

BSK 1911 wrote:E ovo se zove topic :wink:
Ajde daj jos izjava...

Kad budem pronasao jos bice za par dana.
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

genije je dao dobru izjavu... :D
Ilija Majstore :!: :!: :!:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

mislim,sta reci posle ovih izjava =D>

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Post by BF Karaburma »

:P

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

Iskreno ja mislim da je Petkova izjava najjaca Petko bravo za tebe!!!
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Shakal B.F.
junior
junior
Posts: 217
Joined: Mon Mar 13, 2006 7:16 pm
Location: Banovo Brdo

Post by Shakal B.F. »

Bravo Plava Familija za topic...Napredujes :wink:
nasa je titula

User avatar
KRVOPIJA
junior
junior
Posts: 143
Joined: Sun Sep 04, 2005 10:03 am

Post by KRVOPIJA »

Svaka cast za izjave! :D :D :D :D :D :D :D :D

Blue fan

Post by Blue fan »

Свака част за изјаве...мада смо их сви читали у романтику....

Post Reply