Deutschland '06

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ma ja...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

mister NO
novajlija
novajlija
Posts: 4
Joined: Fri Jun 23, 2006 12:29 pm

Post by mister NO »

Usamljeni hashishar wrote:Bilo bi bas bezveze kad ne bi popili po pivu... :lol:
Siso... :lol:

User avatar
STONE KNIGHT
junior
junior
Posts: 151
Joined: Mon May 01, 2006 11:35 pm

Post by STONE KNIGHT »

Buzo svaka cast... 8)

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

:smt023
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...znaci opet na put... :roll:
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Ma cuti ne i ne...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...sudbina moj bskovce...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
otkaceni profesor
junior
junior
Posts: 137
Joined: Sun Dec 11, 2005 3:59 pm
Location: zbornica

Post by otkaceni profesor »

Usamljeni hashishar wrote:Bilo bi bas bezveze kad ne bi popili po pivu... :lol:
Provokatore :D ! Nije ni cudo sto si usamljen :lol: :lol: :lol: (kad smo vec toga imam klinku za tebe,ali o tome na PM)

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

otkaceni profesor wrote:
Usamljeni hashishar wrote:Bilo bi bas bezveze kad ne bi popili po pivu... :lol:
Provokatore :D ! Nije ni cudo sto si usamljen :lol: :lol: :lol: (kad smo vec toga imam klinku za tebe,ali o tome na PM)
....e neces...ovaj put ces meni namestiti picku...ja sam na redu...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
BadMan
lošica
Posts: 1042
Joined: Fri Sep 02, 2005 9:04 am
Location: Belgrade
Contact:

Post by BadMan »

otkaceni profesor wrote: Provokatore :D ! Nije ni cudo sto si usamljen :lol: :lol: :lol: (kad smo vec toga imam klinku za tebe,ali o tome na PM)
Ne na PM, daj prljav ves na videlo!

User avatar
otkaceni profesor
junior
junior
Posts: 137
Joined: Sun Dec 11, 2005 3:59 pm
Location: zbornica

Post by otkaceni profesor »

Richard III wrote:
otkaceni profesor wrote:
Usamljeni hashishar wrote:Bilo bi bas bezveze kad ne bi popili po pivu... :lol:
Provokatore :D ! Nije ni cudo sto si usamljen :lol: :lol: :lol: (kad smo vec toga imam klinku za tebe,ali o tome na PM)
....e neces...ovaj put ces meni namestiti picku...ja sam na redu...
Nista nije ostalo od Marme,samo me pitaju za njega,sve mi bivse pukle na njega(zato su i bivse :evil: )i jos kad se sjetim da je htio da ga upoznam sa S****...ma nema sanse...
A jel ba sto ti meni ne namjesti onu konobaricu,a bila zagrizla...samo kad se sjetim kako mi je zabiberila onaj kupus :smt055 ...uh sunce ti je*em

User avatar
otkaceni profesor
junior
junior
Posts: 137
Joined: Sun Dec 11, 2005 3:59 pm
Location: zbornica

Post by otkaceni profesor »

BadMan wrote:
otkaceni profesor wrote: Provokatore :D ! Nije ni cudo sto si usamljen :lol: :lol: :lol: (kad smo vec toga imam klinku za tebe,ali o tome na PM)
Ne na PM, daj prljav ves na videlo!
Ne mogu,zaglavicu na robiju i dobicu dozivotnu zabranu rada u skolama :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

User avatar
SpongeBob schwammkopf
piće
Posts: 2004
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:00 pm

Post by SpongeBob schwammkopf »

otkaceni profesor wrote:
Richard III wrote:
otkaceni profesor wrote:
Usamljeni hashishar wrote:Bilo bi bas bezveze kad ne bi popili po pivu... :lol:
Provokatore :D ! Nije ni cudo sto si usamljen :lol: :lol: :lol: (kad smo vec toga imam klinku za tebe,ali o tome na PM)
....e neces...ovaj put ces meni namestiti picku...ja sam na redu...
Nista nije ostalo od Marme,samo me pitaju za njega,sve mi bivse pukle na njega(zato su i bivse :evil: )i jos kad se sjetim da je htio da ga upoznam sa S****...ma nema sanse...
A jel ba sto ti meni ne namjesti onu konobaricu,a bila zagrizla...samo kad se sjetim kako mi je zabiberila onaj kupus :smt055 ...uh sunce ti je*em
...jel moze ovako- konobarica iz Dunava za tri gimnazijalke :wink:
Image

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Ja nudim uz to i kacu kiselog kupusa.... :?:
ImageImageImageImage

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Pa evo i ja da napiskaram ponesto o Mundijalu....dok nisam zaboravio detalje...


Krenuli smo 8 uvece sa glavne stajge,ja sam obezbedio 10 kila rakije specijalno naruchene sa Zlatibora KLEKOVACHA (uhhh kako nam je dobro dolazila i klizila,svaka mi chast sto sam to poneo,jeste da sam se iskilavio ali vredelo je)Imali smo ispracaj kao u filmu "Floyd" samo sto su ostali zakazali nedonevsi nam pomorandze u papirnoj kesi da nam se nadje...
Naravno nasa zeleznica ne bi bila nasa kad ne bi cekicali u Subotici dobra 2 sata,ko zna koga i sta...Prvog navijach koga smo sreli je NS casualac lik koji je na chudesan nachin dosao do vize (prijavio se na neki Svapski kamp) i svaka mu chast,znaci ko hoce da ide ima dosta nachina pa chak i bez karata da dobije vizu (nasa trojica ga izduvala,a imali su sve papire)..
Stigosmo u Bech i kao ajmo da ga dilivimo posto imamo fore do vecernjeg polaska za Lajpcig.Chim smo izasli sa stajge cujemo nase gastose kako govore sa ne znam ti ni ja kojim naglaskom (Pozarevac ili slicno)..Jedan od njih nas uputi ka centru uz oprez,kao mojne da se svercujete,kad vam Svaba nesto kaze ti predji na drugu stranu ulice i naravno poceo odmah da pljuje i Duleta i Iliju...Bilo je u fazonu ma sisaj ga matori mishu...Bech smo sasvim solidno videli chak sta vise ja sam se zaprepastio koliko je lep...
Ulazimo u voz za Lajpcig kad ono unutra Grobari,Zemunci,DJavoli i jos koji pojedinac,uz nazdravljanje klekom krenusmo svi djuture...
U Lajpcigu moram priznati da je bilo i najbolje zezanje,Holandjani pravi karneval boys fazon,Srbi ultra gastos fazon itd..Ali to nije bio razlog da mi pravimo extra atmosferu i pre i posle tekme...Na samoj tekmi adrenalin na visokom nivou,nasi gastosi su smorili zato sto nece da navijaju (mi se cimali kao budale,ali ne vredi)...Posle tekme extra zezanje na gastos trgu,najbolju atmosferu je napravio nas brat iz Londona,ja sam se piplizovao sa nekom nasom iz Chikaga (mrmbas)...(Druzili smo se i sa jednim nasim likom koji je dosao iz Chikaga,Baja je platio karte preko interneta 2.200 dolara
:shock: +avion+hotel...svaka mu chast)..Kasnije zavrsismo na takozvanom Lajpciskom moru sa nekim nasim iz Svedske koji prati tekme (valjda Helsinborga) i sa dva Firmasha (jedan od njih je napravio extra striptiz sa nasim Sundjerom) :D ...
Raspalismo putanju ka Frankfurtu gde ce nam biti baza (iznjmismo gajbu na 5 min od shtajge u kvartu gde su uglavnom chamuge),sa nama su bili pojedini Varvari i drugi...u jednom momentu nas je spavalo 13 u 60-tak kvadrata.Frankfurt je isto bruka dobar grad...Bili smo u zoo vrtu i onakve zivotinje u zivotu nisam ni chuo da postoje,a kamoli da ih vidim...Druzili smo se sa prijateljicama noci (Pale su Tajlandjanke,Filipinke,Brazilke i Dominikanke) uh bese dobar trip razgledati bordele (citave zgrade) jos smo bili otkinuti od shita i alkohola)...
Neki su zaboli Nirnberg a neki otisli da prate na fun festu u Frankfurtu istu tekmu (ENG-TiT)Inace fun fest je uradjen na sred Majne (siroka je kao Sava u Bgd-u) znaci ogroman video bim na sred reke i ljudi sa jedne i druge obale prate tekme...Ja i jedan Varvar smo tu dovatili i malo se piplizovali on sa jednom chamangom iz Holandije,a ja sa nekom Engleskinjom iz Ipsvicha,inace obe rade i zive u Fra..On je chamugu kasnije karao,a mene ova nesto iskulirala (ma ko je jebe tu je zato bila Dominikana)...Ovi drugi se vratili iz Nirnberga sa plenom (Engleska zastava chini mi se Preston,nisam siguran)...
Posetili smo i Dortmund gde su igrali Nemacka i Poljska i pravo da vam kazem nista se znacajnije nije dogodilo,videli smo Nemacku hool ekipu u jednom pabu (ima svakakvih,ali nista posebno) mnogo je bilo undura (sto civili sto specijalci)...
Na red je dosao i Gelzen (ruzan kraj)..U vozu smo se jos nalizali rakije,koke i ostalih sranja...U centru grada opet kacenje nasih zastava (Blueunionbelgrade i mala OFK Beograd) uz ispijanje piva i naravno opet je glavni za atmosferu bio Chelzi (chuo sam da smo tad bili na amaterskoj sos televiziji)..Uzeli smo i jednu ARG zastavu na kojoj pise La Plata.Na stadionu sranje i u povratku jos vece,neki su tu zapalili za Amsterdam,a mi nazad za Fra...
Bili smo i u Kelnu ENG-SVE tada smo se nakrkali nekih kolacha iz Amsterdama (doneli Varvarchad).Pokrivljeni smo isli kroz masu Engleza,kojih u gradu i na fun festu ima toliko da mogu da napune jos jedan stadion...Svedjana-ki nigde...
Opet zezanje u Frankfurtu do Minhena,samoposluzenja u raznim modnim kucama,ispijanje piva u bistrou kod Johna gde se slusa uglavnom gangsta rap i gde su posetioci uglavnom Somalijci i Etiopljani koji se non stop kockaju,verujem da tu Nemac jos nije krocio,a od belaca smo samo mi i neka sholja na dopu koja je overila od spavanja...Unutra zatichemo lika koji se zove Zoran inache chamac iz Etiopije koji zna Srpski i koji samo nazdravlja sa nama uz prichu "Vi moja pravoslavna braca"Morao sam da im poklonim pola kile kleke (odusevili se chamci)...Jedino sto smo propustili u FRA su mozda neki nasi gastos klubovi,ali u sustini nasi ljudi su ovde indijanchine tako da ko ih jebe...
Krenuli smo jos i za Minhen...ovog puta smo se dobro nalizali kleke ja i Richard u vozu...Bili smo u pivnici gde je svojevremeno drzao govor Hitler (kaput...dole...pljuc)..Opet je bilo kacenja zastavi...Mala OFKB,Banja (trans boys),Pride 94,Krstas...Inache sluzi se pivo od litar u krigli,opet atmosfera kao na stadionu...Na samom stadionu navijanje malo bolje nego na prethodne dve tekme (ali opet to nije nista koliko mora da se radi) Stadion je vrh vrhova,jedino sto je dosta udaljen od centra (kao kod nas da je u Zemun polju,ali opet brzo stignes jer je povezan metroom)...Ja sam na stadionu sa gornje platforme bacio neki selotejp (kacili zastave sa njim) iznervirali me Nemci jer svi navijaju za chamuge...kad ono kurac na izlazu opkoli me brdo pandura i kao ausvajz bite,auu ja reko sad ce da mi uzmu kesh...kad ono ja tu kao to je bio samo papir,izlazimo ovog momenta sa stadiona (zurili smo na voz) drzi przi i oni kao OK...
Tu se isto podelismo mi se preko zagreba vratili u Bgd,a neki opet odose u Italiju (Firenza,Djenova ,Venecija)..


I sveopsti komentar nam je bio...
"U KAKVOJ NAM RUPETINI ZIVOT PRODJE,KUKALA NAM MAJKA"..
odgovor "STA CES SUDBINA MOJ BRATE"
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

Post Reply