C.Zvezda - OFK Beograd 1-0 (0-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

ocekujem

pobedu
11
58%
remi
5
26%
poraz
3
16%
 
Total votes: 19

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

и колико људе сте очекујете на Маракане, јер бар хиљада офковца? :wink:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

1200+...svi preko 28,5+ godina... :wink:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

Booze Brothers wrote:1200+...svi preko 28,5+ godina... :wink:
погледаћу слике са текми па онда ће бити видно...или код вас један уз шест? :D

dejan

Post by dejan »

Cestitke nasim igracima na zalaganju i treneru krcmarevicu na sasvim solidnoj taktici

Ponovilo se finale kupa i svaka prethodna utakmica sa dusmanima uvek im sudije namestaju; na ovoj veoma veoma mirnoj utakmici 29 faulova
mi napravili :twisted: zvezda 13, neverovatno je da ova pizda od tanovica kako im je u 2 poluvremenu skot namestao faulove prad nasim sesnaestercom :oops: pa cist penal u 87 minutu nije sviran za nas.

Kad ce napokon strane sudije poceti da sude odlucujuce utakmice u nasem prvenstvu :?:
Ko je ovo govno od tanovica delegirao polse njegovog skandala na kipru :?:
Pa zar ne moze zvezdan trezic da ucini kao predsednik fss da imamo ravnpravan tretman kao drugi timovi :?:

allforblue

Post by allforblue »

Godine prolaze a sve je isto samo njega nema......

onakvu zvezdu ,da ostanes neporazen makar.Onda i netreba da se puno sekiramo.Sa taktikom kvari fudbal i umiri igru dobis na kraju PLODVIV LOKOMOTIVU i jos 20 takvih utakmica...i naravno nikom nista...


posle onoliko pretnji i najava o pobedi mi nismo mogli da dodamo 1 loptu RAKICU za 90 min...jeb...s onda fudbal.
Ali dobro sobzirom da mi jurimo izmedju 2 i 3 mesta eto prilike da dobijemo SMEDEREVO i opet budemo CVRSTO drugi.......ole :cry:

pokazali smo samo borbenost...ali to nije dovoljno u profesionalnom fudbalu se svi bore tako nevidim zasto bih mi bili odusevljeni borbenoscu to se podrazumeva valjda........To je ipak nasa sudbina...tu nam je negde mesto.Duhovi proslosti nam nedaju mira...tu smo gdesmo ali prvi nismo

glavu gore ja sam mnogo tuzan kao i svi mi....zivot ide dalje..ali gorak ukus ostaje .........dokle brate dokle.........OFK

User avatar
zlotvor OFKBGD
junior
junior
Posts: 361
Joined: Sun Sep 11, 2005 9:24 pm
Location: Vrtic

Post by zlotvor OFKBGD »

Ovo sto se desilo je sramota, da iskoristim pravo psovanja sudija, jebem ti mater u picku! Sta on ponistava akcije, sta ne svira penale...
Cigani nemaju pojma sa fudbalom nego im se svaka tekma ovako zavrsi pa tako i ona sa Bezanijom i sad ovo, svude gde je kriticno odmah jedu govna sudije.
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

allforblue

Post by allforblue »

• Posle ove utakmice nek mi neko kaze da je prvenstvo regularno. Pa OFKovci nisu hteli da predju centar, a ako slucajno predju sapletu se o vazduh, iz slobodnjaka gadjaju semafor. Terzicu i Piksi nek vas je sramota, nemojte posle da se cudite sto nas prase neki Tromzo, strazbur, Bazel ili Liberec.


• Ko ce bre da gleda ovaj fudbal? Vec nekoliko kola ima manje golova nego utakmica. Nasi genijalni fudbalski "stratezi" umeju samo bunker da postave. Da li ima jos neka liga u kojoj je prosek manje od 1.5 gola po utakmici? A vi jadnici, prepucavajte se...
(Mare, 21. oktobar 2006 20:05)

• SRAMOTA!LJUDI PENAL PROTIV SMEDEREVA,PONISTEN CIST GOL SMEDEREVU,PARTIZANU NIJE SVIRAN CIST PENAL PROTIV S.D.,PONISTEN GOL PROTIV OFK,NIJE VECERAS SVIRAN OFKI CIST PENAL ITD ITD,PA LJUDI MI TREBA DA ISTUPIMO IZ OVE LIGE PA NEKA IGRAJU TERZA I PIXI SAMI SA SOBOM,A MI CEMO SAMO U EVROPI,TAMO LJUDI CENE ZNANJE A NE NE ZNANJE!!!!!!!!! SAMO JEDAN KLUB NA SVETU CELOM...
(Grobari su Doktori, 21. oktobar 2006 20:06)

• @odi
Prvo, vi se ne penjete ka vrhu, nego bezite iz zone ispadanja. Drugo, Zvezda je pobedila, tako da se uzalud nadas
(Ulixes, 21. oktobar 2006 20:08)

• BOLJE DA BUDEMO 12 POSTENO NEGO DA IGRAMO OVAKO JADNO I DA SATRO BUDEMO PRVI!!A CIGANI CE SADA RECI DA JE LIGA NIKAD POSTENIJA!!!!SAMO JEDNO PITANJE---KAKO VAS NIJE SRAMOTA???
(Grobari su Doktori, 21. oktobar 2006 20:09)

• evo gledao sam sada fudbal na tv-u, moram reci: jad i beda ): loš fudbal, ubi bože... šta ces, tako je...
ovaj zvezdin tim ne moze da se dozove, a i igraci nisu nešto, prodade pixi sve, ajd moralo je, al bas sam se razocarao kad su javili da se sastao uo cz i da su izdali saopštenje da je zvezda ,,poslovala'' sa 1.6 miliona dobitka i da je sada dug 6mil. jes da bi sada mlatio praznu slamu kad bi pocneo da nabrajam milione koje je zvezda uzela za ceo prethodni tim koji je rasprodala, dok se zadovolje menadžeri i oni koji su nekad sa njima pravili ugovore 50-50, treba i njima deo kolaca... kad je sve ovako, samo se pitam kad ce zvezda izaci iz minusa...?
(ercov, 21. oktobar 2006 20:17)

• kakva liga takav i derbi. Novo poglavlje u fudbalskoj taktici - bunkerom protiv bunkera. Kao dva boksera koja se 12 rundi gledaju i kruze jedan oko drugog. katastrofa.
(Ivan, 21. oktobar 2006 20:21)

• kako mi je zao ovih grobara koji se ko sirocici nadaju tituli... "dobice ofk, idemo sigrno ka vrhu".
(ja, 21. oktobar 2006 20:23)

• @Elixie
Zar ti nije bre sramota da se i javis sa tvoj komentar pa gde tije kultura pa zar ne vidis da vam sudije poklanjaju pobede ...
(Fr.Savojar, 21. oktobar 2006 20:28)

• Prvo:zvezda,ove sezone, moze da dobije sve osim partizana,mogu da se kladim da ce pixi i terza do kraja praviti reziju kakva im odgovara(1.zvezda 2.ofk 3.nije bitno)
Drugo:zvezda bi trebala da startuje iz DRUGE lige,(5. namestenih utakmica minimum)kad vec moze Juve,mogu i oni.
Trece:treba uvesti strane sudije u nas fudbal i niko se ne bi ljutio
Chetvrto:Dok ne ozive drugi fudbalski centri,mozemo da se slikamo sa ovom ligom
(karadjordje, 21. oktobar 2006 20:30)

• Da li se moze na prste jedne ruke nabrojati koliko je puta sudija ostetio OFK u vecerasnjem mecu? Ne bih rekao. Sudija je mogao slobodno da obuce crveno beli dres.
(A da prestanete da namestate?, 21. oktobar 2006 20:32)



B92 FORUM

User avatar
marmozet iz dvaestrojke
GSP egzibicionista
Posts: 1288
Joined: Fri Sep 09, 2005 2:45 pm
Location: Nize nego ljudski

Post by marmozet iz dvaestrojke »

Definitivno imamo problem u glavi po ko zna koji put u svakoj iole vaznijoj utakmici primamo gol u zadnjih 10 minuta Partizan,Okser,Bezanija sada Cigani dokle vise,kad prilazim onoj marakani pegla mi se iz godine u godinu samo neuspesi
Cuj on Zivorad a cale Marko...valjda bi trebalo da je cale Zivorad a on Marko


Image

User avatar
Velja
junior
junior
Posts: 111
Joined: Wed Dec 07, 2005 1:55 am
Location: Bgd

Post by Velja »

mnogo licno shvatam poraze ofk-e... Po dan, dva , ne mogu da se oporavim :smt100 . E voleo bih da mogu da kazem , ma boli me k***c i da gledam kako ja da pobedim :smt011
Mi ne trazimo nista novo samo Carstvo Dusanovo!!!

User avatar
oKo sOkoLovo
novajlija
novajlija
Posts: 22
Joined: Mon Feb 27, 2006 6:07 pm
Location: kzs

Post by oKo sOkoLovo »

A jel' Kolarov igrao za zvezdu ili za OFK-u :?:
mi nismo ljudi mi smo sa KaRaburme

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

pa jebi ga ja se tripujem da je on solidno odigrao,zajedno sa Bajalicom
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
celtic
...chuvam notj od budnih...
Posts: 2937
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:32 pm
Location: tamo gde je hladno

Post by celtic »

uhhhhhhhhh....ma ok su svi odigrali.....
samo jedan komentar sa SC
Pitam se za koga se igra fudbal u Srbiji?? Zbog navijaca ili funkcionera?? Bojim se da ce uskoro samo oni biti na stadionu. OFK je dobio bodove protiv Partizana da se ne bi usudio da danas pobedi! Za svaki slucaj je tu bio Tanovic da ne bi nesto krenulo pogresno! Zato u Evropi ni jedan nas sudija ne sudi jer u nas vladaju Terza+ Pikseto+ Vukadinovic + Tanovic i deca su znala jos pre pocetka da ce Zvezda dobiti. Uostalom i da ce biti prva da bi Piksi ostao predsednik!
Bivsi - 21.10.2006 20:47
"Mladiću, smatrajte se opsovanim..."

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Не знам шта да напишем кога прво да изнапушавам судију,Пиксија или можда неке наше играче ?

Ма не к се носе они у пизду материну ја ћу и даље волети ОФК-у ма како она играла
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

allforblue

Post by allforblue »

Zakljucak posle prespavane noci:
Pretili smo igrom i pobedom a igra je bila opstruktivna i dekadentna
Navijaci su sa pravom ocekivali povoljan rez.a dobili su.....0
Taktika ,tesko je to komentarisati...ali kad nenapadas i cekas 0-0 onda stize kazna.
A bila je dosta opustena utakmica bez krvi bez zara kao da nije bio derbi. kao da smo mi prijateljski klubovi-to se primetilo po Petrovicu koji mrzi Zvezdu,cak je i on bio miran i tih-cudno.cudno
price o nasoj jakoj klupi su nerealne.Mnogo se osetilo neigranje Simica i Bozovica koji preko krila mnogo znace za Rakica
Nasa je forma takodje diskutabilna
A o primanju golova u zadnjim minutima utakmica necu da diskutujem...
To je ipak odraz zrelosti kluba i trenera.
Prosao je i ovaj derbi bolno.bice naravno jos pobeda i poraza .Igrace treba podrzati i nastaviti dalje ,jer OFK je vazniji od svega.

Samo je tuzno sto je i dalje sve isto a mi navijaci smo vec odavno sazreli za mnogo mnogo vise

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Derbi Zvezdi, Partizan dobio u Kuli

Veliki derbi prvog kruga Meridijan Superlige pripao je Crvenoj zvezdi. Jedini gol u ne naročito kvalitetnoj utakmici postigao je Alehandro Kastiljo u 84. minutu utakmice.

Dve ekipe vodile su ravnopravnu bitku tokom većeg dela utakmice, a odlučio je centaršut Nenada Milijaša iz slobodnog udarca, na koji je Ekvadorac odlično reagovao i postigao drugi gol u "crveno-belom" dresu.

OFK je u nekoliko navrata tokom utakmice pretio golmanu Zvezde Banoviću, koji nije imao savršenu podršku svojih saigrača, posebno kada je u drugom poluvremenu Tutorić zamenio vidno povređenog Ibrahima Gaja.

Zvezdini navijači sigurno neće biti zadovoljni igrom svog tima, koji je uprkos tom stvorio dve stoprocentne šanse - u prvom poluvremenu Ailton je bio sebičan dok je Trajković bio u situaciji iz koje bi teško promašio, u drugom Đokić nije uspeo da reši 1 na 1 sa Radišom Ilićem.


Fudbaleri Partizana pobedili su u gostima Hajduk iz Kule sa 1:0 u meču 10. kola Meridijan Superlige. Jedini gol postigao je centarfor Partizana Odita u 66. minutu. Crno-beli su, posle druge uzastopne pobede, došli do deobe četvrte pozicije.

Utakmici je prisustvovalo samo par stotina gledalaca, i to zbog cene od čak 800 dinara za ulaz na stadion u Kuli.

Isti broj bodova kao Partizan ima Bežanija (17), koja je u Čačku odigrala nerešeno protiv Borca, 1:1. Meč je odigran bez prisustva publike.

Jedini preostali gol u mečevima od 14 sati postignut je u Zemunu, gde je Banat slavio pogotkom Baljka. Dueli Smedereva i Vojvodine, odnosno Voždovca i Mladosti završeni su bez golova.

http://www.b92.net/sport/tabele-fudbal. ... nd_id=2568

а ево и табеле и резултата овог кола
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

Locked