C.Zvezda - OFK Beograd 1-0 (0-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

ocekujem

pobedu
11
58%
remi
5
26%
poraz
3
16%
 
Total votes: 19

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

C.Zvezda - OFK Beograd 1-0 (0-0)

Post by Booze Brothers »

http://www.soccerway.com/match/super-li ... ad/373798/

Derbi jesenjeg dela sezone...Oba tima su u slichnoj formi...Nismo ih dobili od 2003.
Vreme je da se razbiju tabui u nashem fudbalu o nedodirljivosti timova osnovanih 1945.
SVI U SUBOTU NA STADION !!!
Last edited by Booze Brothers on Mon Oct 23, 2006 11:39 am, edited 2 times in total.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Post by BF Karaburma »

Glasao za pobedu,al bih bio zadovoljan i sa remej.S obzirom da posle utakmice sa nama zvezda ide u apatin a mi cekamo smederevo.bod po meri!!!

User avatar
O.F.K.B
junior
junior
Posts: 158
Joined: Sun Nov 20, 2005 11:25 pm
Location: M3

Post by O.F.K.B »

SVE ILI NI?TA !!!!!!!!!!!!
Karabinjeri u Milanu u Londonu bobi obrni, okreni, ja batine dobi...

User avatar
plavobeli
junior
junior
Posts: 69
Joined: Thu Mar 30, 2006 5:48 pm
Location: pekam

Post by plavobeli »

bice gusto bice 0-2 nananananana

allforblue

Post by allforblue »

do sada sam pogodio 7 nasih utakmica od toga 3 puta tacan rez. ko neveruje neka pogleda postove

1-2 bratic,petrovic,rakic neko od njih ce pogoditi mrezu strokavih

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Ocekujem pobedu...mislim da je sve na nasoj strani!
Mi nikad jaci, cigani nikada slabiji...a uz to vreme je da ih suknemo kod njih nismo ima desetak godina!

POBEDA! 8)

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

I ja se nadam pobedi.....mislim vreme je.
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

zadnji put smo ih shuknuli kod njih u sezoni 93/94 rezultatom 0-2...strelci Mashic,Milovanovic...to im je bio prvi poraz kuci posle neshto tipa 2 godine...
pre toga slavili smo u sezoni 91/92 takodje rezultatom 0-2 a oba gola postigao je Lonchar...
Red je da ih zviznemo... 8)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

evo ciganskog igrachkog pogona...

1 Ivan RANDJELOVIĆ
2 Dušan ANĐELKOVIĆ
4 Aleksandar PANTIĆ
5 Nikola TRAJKOVIĆ
6 Milan BIŠEVAC
7 Nenad MILIJAŠ
9 Dušan ĐOKIĆ
10 Radovan KRIVOKAPIĆ
11 Marko PEROVIĆ
13 Đorđe TUTORIĆ
15 Nebojša JOKSIMOVIĆ
17 Blahoj GEORGIEV
18 Ely THADEU
19 Takayuki SUZUKI
20 Milan PUROVIĆ
21 Ibrahima GUEYE
22 Zoran BANOVIĆ
23 Vladimir MUDRINIĆ
24 Bojan MILADINOVIĆ
26 Goran ADAMOVIĆ
27 Milanko RAŠKOVIĆ
28 Miroslav LEČIĆ
30 Dušan BASTA
31 Saša RADIVOJEVIĆ
32 Dejan MILOVANOVIĆ
40 Nenad TOMOVIĆ
54 Aleksandar TRISOVIC
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Uuuu optimistcna Unija to je do jaja!!!
Ocekujem pobedu,samo me malo brinu povrede prvotimaca,ali kapiram da ce se junacke rane zaleciti do subote,da pobedimo cergare i u da se u velikom stilu vratimo na mesto koje nam pripada,a to je vrh Superlige...

Prognoza 0:1

P.S. Ne bih bio nezadovoljan ni bodom...
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Djeneral
junior
junior
Posts: 115
Joined: Sat Sep 17, 2005 10:38 am
Location: sabac

Post by Djeneral »

POBEDA i nista drugo.A sad bi iskoristio priliku da se zahvalim BLUE UNION-u sto mi pomazu u vidu finansijske nadoknade za povratnu kartu. Drugacije ne bih mogao gledati tekme svake nedelje uzivo.
jos jednom hvala
necu zvaku,ocu kusur

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Kada budemo izvukli Machvu u nekom kupu ti cesh da platish uniji bus... :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

"Romantičari" žele Zvezdin skalp
Petak, 20. oktobar 2006. 15:39

Fudbaleri Crvene zvezde i OFK Beograda u subotu će igrati derbi 10. kola Merdijan Superlige Srbije i verovatno najznačajniju utakmicu jesenjeg dela sezone.

Crvena zvezda, koja prikuplja bodove i pored bledih igara, ima ulogu favorita, jer igra na svom stadionu, ali OFK Beograd , bar prema najavama sa Karaburme, ne dolazi da se brani.

Trener Zvezde Dušan Bajević neće moći da računa na povredjene Dušana Bastu, Ivana Randjelovića, Marka Perovića i Blagoja Georgijeva, ali će se u timu uprkos povredama verovatno naći Ibrahim Gej i Aleksandar Pantić.

"Čeka nas teška i neizvesna utakmica jer nam dolazi ekipa koja igra lep fudbal o čemu govori i pozicija na kojoj se nalazi na tabeli. Očekujem borbu tokom svih 90 minuta, ali verujem da ćemo uz podršku navijača i ovu prepreku uspešno preskočiti i učvrstiti se na prvom mestu na tabeli. Pobedom bi na neki način prelomili prvenstvo jer bismo stekli lepu prednost u odnosu na sve rivale", rekao je defantivac Milan Biševac koji je fudbal počeo da trenira baš u OFK Beogradu.

Biševac je rekao da pretnje koje dolaze iz suparničkog tabora mogu samo da budu dodatni motiv.

"Ne pamtim kada je neko tako pretio Zvezdi, pogotovo kada dolazi na Marakanu. Te pretnje mogu samo da budu motiv više za nas. Teren je jedino merilo i na njemu ćemo pokazati da smo bolji iako poštujem kvalitet protivnika i igrače poput Rakića, Petrovića i Simića. Najvažnije je ipak kako ćemo mi odigrati i ako ispoštujemo sve što trener od nas bude tražio sve ćemo uspešno odraditi", dodao je Zvezdin reprezentativac.

I Aleksandar Trišović, koji je pre Zvezde i inostranstva, nosio dres OFK Beograda, očekuje neizvestan, meč, ali lep fudbal i pobedu crveno-belih.

"Od uloge favorita ne možemo da pobegnemo, igramo na našem stadionu i nemamo čega da se plašimo. Zato i očekujem pobedu iako je protivnik veoma jak o čemu najbolje govori njegova pozicija na tabeli", rekao je Trišović.

"Teren je jedino merilo kvaliteta, a izjave po novinama mogu samo da iritiraju. Njihovo je pravo da se nadaju osvajanju bodova, a naše je da pokažemo da smo bolji. Što se tiče pozicije na kojoj igram, meni je najvažnije da budem u timu, svejedno na kom mestu u timu. Najvažnije je da svi budu zadovoljni igrama koje prikazujem", izjavio je Trišović.

Igrači OFK Beograda prilično su naoštreni pred subotnji derbi, a posebno nekadašnji igrači Partizana Ajazdin Nuhi i Stefan Babović, koji je blistao u dresu mlade reprezentacije u revanšu baraža za EP protiv Švedske.

"Ne pretimo Crvenoj zvezdi, jer to nije pametno, pogotovo ako idete njoj na noge, ali naša želja jeste da pobedimo i da preuzmemo lidersku poziciju na tabeli. Nikome ne priznajemo da je bolji dok to ne pokaže na terenu", rekao je Nuhi.

Babović ima slično mišljenje. "OFK Beograd će igrati fudbal, pa šta bude. Za razliku od Zvezde mi nismo opterećeni da nešto moramo da osvojimo i to je naš plus u ovoj utakmici".

Biće to i duel dvojice najboljih strelaca u dosadašnjem toku šampionata Djordja Rakića iz OFK-e i Dušana Djokića, centarfora Zvezde.

Zvezda ima 23, a OFK Beograd 21 bod pred subotnji duel. Utakmica počinje u 18 sati uz direktan televizijski prenos (RTS), a ulaznice koštaju - 200 dinara (sever), 300 dinara (istok) i 400 dinara (zapad).

Od ovog kola fudbalskog šampionata uvodi se i novina - doping kontrola, a odlučeno je da prvi "zamoričići" budu upravo fudbaleri Crvene zvezde i OFK Beograda.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Upravo sam saznao da sutra sigurno nece igrati Simic i Bozovic... :roll:
Pod znakom pitanja su Rakic i Petrovic...Stevanovic je dobio rumenigea na proshloj tekmi...znachi prilichno smo oslabljeni... :cry:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
marmozet iz dvaestrojke
GSP egzibicionista
Posts: 1288
Joined: Fri Sep 09, 2005 2:45 pm
Location: Nize nego ljudski

Post by marmozet iz dvaestrojke »

Ma idi u kurac vazda na tu smrdljivu marakanu izlazimo sa kadetima pun mi je kurac toga
Cuj on Zivorad a cale Marko...valjda bi trebalo da je cale Zivorad a on Marko


Image

Locked