06-07_OFKB-zemun

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
Niks
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Sun Nov 05, 2006 9:57 pm
Location: NS

Post by Niks »

Svaka vam čast! Parole su perverzija znači :lol: :lol: :lol: E vi BU ste mi uvek bili simpatičniji od glupih zemungosa :lol: :lol: :lol:
To je jedno ludilo, sačinjeno iz bezbroj ludila...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

he,he...sluzimo narodu...a njima nije jasno shta znachi 220+ i 27 +...pa pogledajte kakve izvestaje dajete sa utakmica...
i nesto ozbiljno...evo djuka je postavio jednu nashu sliku sa zapoada...uporedite sektor gde smo sada i ovaj sada...stolice bi bile skroz pune...malo jeste rizik sto se premestamo na veci sektor ali ja sam za...
http://img68.imageshack.us/img68/1791/buad1.jpg
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

odlicno plava unijo,jedna ste od rijetkih grupa koja je objektivna(ne kao zemunci :lol: ) :wink:
svidja mi se konstantnost koju imate,kako kod kuce,tako i na gostovanjima :wink:

:smt061

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Uuuuu definitivno bolje izgledamo kada smo ispod semafora....i sada sam se jos vise smorio, kada sam video fotke, sto nisam stigao u subotu!!!!
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

THE BOYS '95 wrote:Ocigledno je da je grupi Taurunum boys opala brojnost to svi mozete primetiti razloga ima vishe a glavni je svima poznat.Stanje u klubu koje je katastrofalno i koje datira vec dugo,dugo vremena,sve sami porazi jedna nereshena utakmica ispadanje iz kupa od radnickog iz pirota kuci...Takodje u poslednje dve polusezone imamo 34 krivicne prijave mnoga sudjenja su josh u toku,prekrshajne vishe niko i nemoze da izbroji...treba uzeti u obzir da nas nema kao cigana i grobara vec uglavnom padaju isti ljudi zbog svih incidenata,privodjenja represije dosta mladjih se povuklo...to vam je verovatno svima poznata prica bar ljudima iz grupa koje prave ili su imale ikakve incidente (tu blue union ne spada..oni padaju za upaljenu baklju to su njihovi incidenti...i pri tom im posle bakljade izvode ljude iz kopa a oni nemo posmatraju)Pored svega shto nas prati jezgro grupe je tu oni pravi shto u stvari i jesu TB ali nema mase koja dolazi sa rezultatima i boljim vremenima,ljudi koji se loze na fudbal a ne na grupu i navijanje ,nema klinaca...nasha trenutna situacija je odlicna kada se sve to uzme u obzir...nema velike brojnosti ali oni koji treba su uvek tu!

Moj komentar sa utakmice Ofka-Zemun
Nas je doshlo na karaburmu 100 za uniju i previshe to i oni sami znaju!Odlicno smo navijali pogotovo drugo poluvreme odlicno i pored poraza od 3:0 .Sto se ofkovaca tice..lepa brojnost slabo navijanje.Brojnost je ponavljam dobra ali kad se uzme u obzir da su oni drugi na tabeli,da vec cini mi se cetiri godine igraju evropu,finale kupa pa SOSkanalizacija,klub skroz ozbiljan,mislim Terza ga ozbiljno gura,lepe plakate dele 400 besplatnih shalova svakom ko dodje na polufinale protiv kolubare...kada se to uzme u obzir oni su dosta slabi budimo realni ne smem ni da pomislim da mi imamo takvu situaciju,pa i Ufovci,Firma... !Oni su ophte poznati kao miroljubiva grupa u Zemunu su najpoznatiji po nadimku zecevi shto ce za nas uvek i biti dok ne dokazu suprotno!Svoje proshlosti treba da se stide(na relaciji tb-bu) a nisu nishta bolji ni u sadashnjosti njihove akcije
ukrali cetama transparent,forsima bubnjeve,Lavovima Zeleznik neku bednu shetalicu...ma sramota neznam kako ih samo nije sramota mishevi shunjaju se i kradu!
Parole upucene nama bash su nas nasmejale!
220+www neznam ni kako ide ...sprdnja na racun jednog nasheg koji je davno iz zajebancije u svojim izveshtajima na tribini tako pisao pa to samo govori koliko su oni NEozbiljna grupa!
one druge parole na racun kluba...iz nedostatka argumenata poshto na nash racun nemaju shta da kazu oni nas prozivaju na racun kluba!
parola bice nam dosadno bez vas...to su napisali a u potsvesti misle bice nam lakshe bez vas ja mislim da su oni bash u tom fazonu!Ali shteta za njih i u drugoj ligi mi smo tu ....jako blizu :
mrgreen: Ima toliko toga o cemu bi mogao pisati ali mislim da je ovo dovoljno dzaba im sve te parole i ona brojnost sa decurlijom kad i sami znaju kako stvari stoje!
Morao sam da napishem ovoliki post jer znam da od mojih verovatno niko nishta nece pisati a sve to pishem da upavo ofkovci procitaju!
Nasha izdanja koreografije,dimnjade,bakljade,gostovanja,incidente...daleko ste vi josh od toga o tome razmishljajte trudite se tj. vezbajte ako ofka i dalje bude u vrhu mozda i bude neshto od vas...POZDRAV!

Za kraj jedan mali info u povratrku u shesnestici nashi ljudi u busu provale tri ofkovca uz par cushki uzmu im jedan shal koji su posedovali...posle par minuta preplashenim mladicima vracen je shal pushteni su na sledecoj stanici napolje uz poruku da ce mo vas tuci kada budete svi na gomili a ne pojedinacno!
И ко је коме после комплекс :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

smrtfasizmu
junior
junior
Posts: 200
Joined: Tue May 02, 2006 7:39 pm

Post by smrtfasizmu »

Ovi TB pravi internet huligani,covjek kad cita net,reko bi da su po tuci milvol,po koreografijama fosa de leoni,po brojnosti ko navijaci borusije dortmund,a atmosfera u zemunu je sve skupa ko pirej otprilike
VOLIM BABU ABDICA

User avatar
otkaceni profesor
junior
junior
Posts: 137
Joined: Sun Dec 11, 2005 3:59 pm
Location: zbornica

Post by otkaceni profesor »

smrtfasizmu wrote:Ovi TB pravi internet huligani,covjek kad cita net,reko bi da su po tuci milvol,po koreografijama fosa de leoni,po brojnosti ko navijaci borusije dortmund,a atmosfera u zemunu je sve skupa ko pirej otprilike
BU-otkad smo se upoznali u stalnom ste napretku i imate prepoznatljiv i originalan fazon koji gurate sve ove godine,bez obzira da li vas je u kopu 30 ili 300-dobra zajebancija je zagarantovana.
P.S. Ko smisli parole jebo sliku svoju :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ?

User avatar
otkaceni profesor
junior
junior
Posts: 137
Joined: Sun Dec 11, 2005 3:59 pm
Location: zbornica

Post by otkaceni profesor »

otkaceni profesor wrote:
smrtfasizmu wrote:Ovi TB pravi internet huligani,covjek kad cita net,reko bi da su po tuci milvol,po koreografijama fosa de leoni,po brojnosti ko navijaci borusije dortmund,a atmosfera u zemunu je sve skupa ko pirej otprilike
BU-otkad smo se upoznali u stalnom ste napretku i imate prepoznatljiv i originalan fazon koji gurate sve ove godine,bez obzira da li vas je u kopu 30 ili 300-dobra zajebancija je zagarantovana.
P.S. Ko smisli parole jebo sliku svoju :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ?
Pa sto ne obrisaste i ovo citirano kad ste vec obrisali sve vezano za citat :lol: .

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

he,he...a sta je pisalo...na pm...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
FrAnCeSkO
junior
junior
Posts: 56
Joined: Tue Nov 07, 2006 6:17 pm
Location: K.Z.S.
Contact:

Post by FrAnCeSkO »

znao sam da nisam trebao da se razbolim!!!!!
ali dobro barem sam bio miran za rodjendan OFK-a mi poklonila pobedu :lol: :lol: :lol: :evil:

Post Reply