06-07_OFKB-zemun

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

06-07_OFKB-zemun

Post by Usamljeni hashishar »

Pa da krenemo...

Moram odmah da se izvinim sto jos sinoc nisam postavio fotke ali imao sam nekih problema sa netom...

Juce sam se lepo proveo na tekmi...kao u stara dobra vremena...nas je bilo do 230 sto nije lose ali navijanje je bilo ljab ljabu!
S obzirom koja je cifra bila moralo je mnogo bolje...
Nasih prijatelja koje necemo videti u narednih pet sezona je bilo cirka 93! Nije me mrzelo da brojim jer ih nije bilo mnogo..ocigledno je da su problemi oko njihovog kluba uticali i na grupu...
Parole...saljive...mislim da su ih pogodile!
I naravno ostaje zal za dimove koje nismo upalili...sigurno da bi izgledalo extra!

A sa malo fotki...

Image

http://img141.imageshack.us/img141/9166/dscf6726gk3.jpg

Image

http://img242.imageshack.us/img242/7796/dscf6735wy7.jpg

Image

http://img136.imageshack.us/img136/7223/dscf6749st6.jpg

Image

http://img246.imageshack.us/img246/4172/dscf6765qn8.jpg

Image

http://img246.imageshack.us/img246/9435/dscf6785sv7.jpg

I naravno zemungosi - vrsta u izumiranju!

Image

http://img292.imageshack.us/img292/3253/zemunci3ev1.jpg

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Zima breeeeeeeeeeee juche... :D Sasvim fin nash broj...cisto da se ne nabadamo sa brojem prodate 232 karte,+zene,nejac...nije loshe...navijanje ultra ljab,ljab... :roll: e da je piro unesen skroz bi druga pricha bila...lepo bi se zagrejali... :D Parole...neke bezveze tipa srecan put u drugu ligu - to mi zvuchi skroz groboshki u najgorim danima :D ali www.220+... :D extra...a njima u fazonu nije jasno sta to znachi...pa prochitajte vashe internet izveshtaje i sve ce vam se kasti...inache ocekivao sam ih otprilike taj broj mozda 100-120 i za taj broj bili su sasvim korektni...ali mi smo imali gostovanje kod njih duplo bolje i to josh prvo kolo,avgust sa sve onom kishurinom...gledalaca nikada manje...chak je i loza bila prazna... :D chini mi se da na ovom sektoru lepshe izgledamo...a opet smo se sabili do jaja... :) veliki minus shto se nije pojavilo vishe ljudi na zakazanom mestu pogotovo starija skvadra tako da je korteo propao...
e i da...rekordno kratko sabiranje utisaka posle tekme u kafani... :roll: chak je i drug Raja koji je inventar u dotichnoj kafani pobegao kuci...ali eto bar sada nisam mamuran... :)
sledeca tekma Kula...valjda cemo se izboriti sa onim idiotom golubarom...
Last edited by Booze Brothers on Sun Nov 05, 2006 4:24 pm, edited 1 time in total.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Текма више мање ОК могло је то много боље али нећу да будем генерал после битке мора навијање да се поправи и то под хитно

Пароле 8) надам се да ће сад опет да буде "мислите о томе" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ко их јебе

Следеће коло Кула надам се да ће се текма играти у недељу и да ћемо успети да уђемо на "зачарани" стадион
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Post by BF Karaburma »

Neznam da li je ovo negde objavljeno ali ja cu ga staviti ovde.


BICE NAM DOSADNO BEZ VAS


Navijaci ko navijaci.Vecito prepucavanje.Prozivke jednih na racun drugih i obrnuto.U jednom trenutku zaculo se ispod semafora,gde sede pristalice romanticara:DRUGA LIGA OLE...Na taj nacin simpatizeri plavo belih hteli su,verovatno, da isprovociraju goste,no to ih uopste nije pogodilo,vec su smireno nastavili:DRUGA LIGA OLE...Pa ipak,ne bi se reklo da im je bilo sve jedno kada su na drugoj strani stadiona procitali:BICE NAM DOSADNO BEZ VAS!Ponekad eto transparenti vise zabole

Izvor SPORT

TifoZemun
novajlija
novajlija
Posts: 10
Joined: Wed Apr 05, 2006 10:11 am
Location: u transu
Contact:

Post by TifoZemun »

e pa ajde sad priznajte da niste iskompleksirani alo `Bice nam dosadno bez vas`,pa ono `Druga liga` pa to je i nama jasno ne vidim razlog da bi vi nas tu nesto iznervirali kad su nam zivci vec pokidani zbog toga tako da ....pa `Srecan put u drugu ligu`....e pa sad stvarno pogledajte se malo u ogledalo pa se zapitajte..........kompleksi su cudo........po meni iskreno trebali ste samo da nas isprozivate za drugu ligu jer je to ocigledno jedna parola i dosta a ne sve ove gore navedene gluposti...........i ono tipa `Nema rezultata nema ni grupe`?! ALO pa vi ste drugi na tabeli a pogledajte vasu brojnost.........nekapiram cemu sve to.........jbg poz do narednog vidjenja...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mrzim Zvezdu Partizan Ofk-u mrzim Rad mrzim tebe mrzim njega ja mrzim ceo Beograd!!!!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Uhhh zima ubi juce dugo se nisam tako smrzao,nije ni cudo sto je bilo losije navijanje,jedino su neke sa skakanjem dobro prosle...
Dobra igra nasih mladica tako da je bilo veselo i na tribini...Parole nisu lose,sto kaze Buza ona internet adresa je najbolja,a kako i mislis da oni to razumeju kad i nemaju nekih kvalitetnijih mozgova,primer za to je njihova pismenost...Oni su me razocarali brojnoscu,ali jebi ga stvarno nije ni cudo jer onaj njihov tim ni za kurac nije(mada se oni vise loze na grupu nego na klub)...Jebi ga valjda ce im sa Indjijom i Vlasinom biti bolje :shock:
Uh samo da su dimovi prosli,mada bi mozda i jak vetar sjebao zamisljeno...
Last edited by BSK 1911 on Sun Nov 05, 2006 6:18 pm, edited 1 time in total.
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

TifoZemun wrote:e pa ajde sad priznajte da niste iskompleksirani alo `Bice nam dosadno bez vas`,pa ono `Druga liga` pa to je i nama jasno ne vidim razlog da bi vi nas tu nesto iznervirali kad su nam zivci vec pokidani zbog toga tako da ....pa `Srecan put u drugu ligu`....e pa sad stvarno pogledajte se malo u ogledalo pa se zapitajte..........kompleksi su cudo........po meni iskreno trebali ste samo da nas isprozivate za drugu ligu jer je to ocigledno jedna parola i dosta a ne sve ove gore navedene gluposti...........i ono tipa `Nema rezultata nema ni grupe`?! ALO pa vi ste drugi na tabeli a pogledajte vasu brojnost.........nekapiram cemu sve to.........jbg poz do narednog vidjenja...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:D A evo ga i mladic sa sajta www.220+,27+.org.yu
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Da li bi neko mogao da napise sta oni pricaju na njihom forumu?

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

neka, neka se zahukta...tek ce da pishu... :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

ZEMUN_NOVI_GRAD wrote:evo da krenem redom:ulazimo 15 minuta po pocetku tekme,na ogradi stari udarni transparent Taurunum boys ,krecemo sa grmljavinom do kraja prvog pol. navijali smo skroz dobro.u drugom pol. dolazi do kulminacije kada se vecina ljudi skida do pojasa i tada nastaje kuvanje .navijanje je danas stvarno bilo na visokom nivou.oko 100 ljudi je bilo sto je sasvim ok brojka sa obzirom na sva desavanja u klubu i losih rezultata.ofkovci su se spustili na nivo najgoruh kompleksa sto i jesu.njihove parole su bile nebulozne skroz.sve u svemu jedno lepo popodne samo jos da su nas igraci obradovali sa nekim pomakom u igri ,ali to se od njih ne moze ocekivati.pozdrav svima koji su bili.
THE BOYS '95 wrote:Ti ulazish u petnaestom minutu poshto si ushao medju zadnjima...inace pred samu tekmu stizemo na stadion uz malo sporiji pretres ulazili smo do 15 stog minuta...tekma pocela u pola dva hladno vreme nismo navikli na ovakve uslove a v idim i kod ofkovaca slicna situacija i oni su dugo ulazili i kasnili iako im je stadion u kraju!Sto se mene tice ja sam prezadovoljan nashim izdanjem,pogotovo navijanjem!Unija zbog ne dostatka argumenata shiri neke smeshne parole ...sretan odlazak u drugu ligu,bice nam dosadno bez vas,nema rezultata nema ni grupe ma smeshno braco voleliu bi oni da imaju za shta da nas prozivaju ali poshto svi znamo kako stvari stoje oni nas prozivaju za rezultate kluba!Dzaba im sve to oni su za nas zacevi dok ne dokazu suprotno!Pisacu opshirnije malo kasnije..zurim pozdrav!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
marmozet iz dvaestrojke
GSP egzibicionista
Posts: 1288
Joined: Fri Sep 09, 2005 2:45 pm
Location: Nize nego ljudski

Post by marmozet iz dvaestrojke »

ex hooligan wrote:
ZEMUN_NOVI_GRAD wrote:evo da krenem redom:ulazimo 15 minuta po pocetku tekme,na ogradi stari udarni transparent Taurunum boys ,krecemo sa grmljavinom do kraja prvog pol. navijali smo skroz dobro.u drugom pol. dolazi do kulminacije kada se vecina ljudi skida do pojasa i tada nastaje kuvanje .navijanje je danas stvarno bilo na visokom nivou.oko 100 ljudi je bilo sto je sasvim ok brojka sa obzirom na sva desavanja u klubu i losih rezultata.ofkovci su se spustili na nivo najgoruh kompleksa sto i jesu.njihove parole su bile nebulozne skroz.sve u svemu jedno lepo popodne samo jos da su nas igraci obradovali sa nekim pomakom u igri ,ali to se od njih ne moze ocekivati.pozdrav svima koji su bili.
THE BOYS '95 wrote:Ti ulazish u petnaestom minutu poshto si ushao medju zadnjima...inace pred samu tekmu stizemo na stadion uz malo sporiji pretres ulazili smo do 15 stog minuta...tekma pocela u pola dva hladno vreme nismo navikli na ovakve uslove a v idim i kod ofkovaca slicna situacija i oni su dugo ulazili i kasnili iako im je stadion u kraju!Sto se mene tice ja sam prezadovoljan nashim izdanjem,pogotovo navijanjem!Unija zbog ne dostatka argumenata shiri neke smeshne parole ...sretan odlazak u drugu ligu,bice nam dosadno bez vas,nema rezultata nema ni grupe ma smeshno braco voleliu bi oni da imaju za shta da nas prozivaju ali poshto svi znamo kako stvari stoje oni nas prozivaju za rezultate kluba!Dzaba im sve to oni su za nas zacevi dok ne dokazu suprotno!Pisacu opshirnije malo kasnije..zurim pozdrav!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zato smo mi pravi navijaaaaci reci
Cuj on Zivorad a cale Marko...valjda bi trebalo da je cale Zivorad a on Marko


Image

User avatar
pistol
junior
junior
Posts: 182
Joined: Thu Apr 27, 2006 8:14 pm
Location: novi beograd

Post by pistol »

Vidim da ovde pojedinci kritikuju navijanje sa zemunom,ja bih samo dodao da treba da popravimo navijanje na svakoj tekmi kod kuce.Klinci bi konacno trebali da pocnu da mutiraju, a ne da od 200 ljudi, 30 urla a 170 prica viceve, cacka nos i forsira glasove "Beckih decaka".Zato vezbajte kod kuce,forsirajte dubok glas pa da na tekmi budemo kompaktni.

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

pistol wrote:Vidim da ovde pojedinci kritikuju navijanje sa zemunom,ja bih samo dodao da treba da popravimo navijanje na svakoj tekmi kod kuce.Klinci bi konacno trebali da pocnu da mutiraju, a ne da od 200 ljudi, 30 urla a 170 prica viceve, cacka nos i forsira glasove "Beckih decaka".Zato vezbajte kod kuce,forsirajte dubok glas pa da na tekmi budemo kompaktni.
U pravu si 100% ali pogledaj prvo ljude iz tvoje ekipe...ja to ne zovem pevanjem nego otvatanjem usta!

A za navijanje uopste sam vec napisao..uzasno lose i stvarno moramo da poradimo na tome..kako se skupi malo vise ljudi tako i kvalitet opadne...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ma trebali smo ovu parolu...jeste da bi bila dugachka ali...
-dodju u kafanu plavusa,pandur,Mujo,Haso,crnogorac,lala,pirocanac,zemunac...
konobar kada ih vide reche:
-"shta je bre ovo neki vic jebote"...!!! :D
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply