Bezanija-OFK Beograd

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Bezanija-OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

'ajd' da otvorimo i navijachku temu sa ove danashnje zajebancije...
da kazem slaba organizacija a na tekmi oko 80-100 plavo belih ultrasa...za mene odlichan broj gledajuci gde smo isli,organizaciju i koliko je ofkovcima ovo omiljeno gostovanje...bezanija u zelezniku kako to lepo zvuchi... :roll: prvi deo prvog poluvremena prolazi u ulasku ljudi na stadion posto su se karte placale...navijanje...shta ja znam...lose kao i veceg dela ove polusezone pogotovo zadnjih tekmi ali se navijalo...drugo je obelezilo pevanje jedne pesme dobrih 15-ak minuta a ostalo vreme je proteklo u pljuvanju i komentarisanju fudbala koji su nam priredili nashi igrachi...strashno...pa bre ovaj fudbal je...ma strahota...
murije prepun kurac...bili su primeceni "drugovi" sa rampe sa izlaska iz beograda na putu za dzombu...
moram da pomenem mladje zmajeve koji su prisustvovali danashnjoj tekmi...bash su mi bili simpa...
posle tekme na sabiranje utisaka a kao odlican domacin pokazao se drug ex huligan sa nasheg dragog foruma... 8)
slike ocekujte od hashishara...bulja sigurno ali neka...bili smo sa nashim klubom i ovde...samo mi je muka kada zamislim da cu i sledece godine morati na isto mesto...osim ako banda ne bankrotira i proda svoje mesto nekom drugom shljamu...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Eto na kraju sto se mene tice veoma dobar broj uzevsi u obzir sve one stvari koje je BB naveo u prethodnom postu.Unija u transu dok se orilo "O Beograd,o Beograd...",takodje odlicne peme koje se ponavljaju zbog "akustike stadiona".ipak ovu utakmicu cu jedino pamtiti po stvarno dobrom sabiranju utisaka i naravno sve pohvale Ex hooliganu,koji je zaista bio krajnje predusretljiv,a slobodno mogu da kazem da se pesacenje isplatilo!!! :wink:
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
FrAnCeSkO
junior
junior
Posts: 56
Joined: Tue Nov 07, 2006 6:17 pm
Location: K.Z.S.
Contact:

Post by FrAnCeSkO »

znaci opet sam se zajebao :(
znao sam... cim ja ne mogu da odem na tekmu ljudi smisle neko zezanje...

no dobro sad, za navijanje sam pretpostavio da ce biti u naletima i to kratkim. Ma bice i to bolje...

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Slika ce biti ali kada ne znam!

Sto se broja navijaca tice..Buza je lepo napisao...Bezanija u Zelezniku!

Nadam se da je trece poluvreme ispunilo ocekivanja! :lol:

User avatar
FrAnCeSkO
junior
junior
Posts: 56
Joined: Tue Nov 07, 2006 6:17 pm
Location: K.Z.S.
Contact:

Post by FrAnCeSkO »

A ZASTO NE ZNAS?!

pa ko zna ako ti ne znas?
dokle ovako?
sram da te bude.... :!: :!: :!:
ovo nema smisla......... C,C,C,C,C,C......
PA OVAKO SE NE MOZE U EVROPU :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
zlotvor OFKBGD
junior
junior
Posts: 361
Joined: Sun Sep 11, 2005 9:24 pm
Location: Vrtic

Post by zlotvor OFKBGD »

Najvijanje nikad gore!
pocinje se sa navijanjem u 30. min i to par pesmica onda u drugom se vrti jedna pesma duze vreme, a peva max 20 ljudi i cudno smo stali nekakom 10 ljudi se izdvojilo gore, 10 levo 10 desno a u sredini neka rupa (10tak min) i posle nije ni bilo navijanja... i kako to da meni niko nije na ulazu rekao da treba karta? samo sam normalno usao, dok su svi usli ovo ono a od navijanja nista. treba nam jos par sporijih pesama. Treba da bude navijanja sve vreme i to da se svi deru (zato su i navijaci, mogu da idu i na istok/zapad da cute). Bolje 50 ljudi koji ce da se deru nego 2000 koji cute i kvare volju ostalima.
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

zlotvor OFKBGD wrote:Najvijanje nikad gore!
pocinje se sa navijanjem u 30. min i to par pesmica onda u drugom se vrti jedna pesma duze vreme, a peva max 20 ljudi i cudno smo stali nekakom 10 ljudi se izdvojilo gore, 10 levo 10 desno a u sredini neka rupa (10tak min) i posle nije ni bilo navijanja... i kako to da meni niko nije na ulazu rekao da treba karta? samo sam normalno usao, dok su svi usli ovo ono a od navijanja nista. treba nam jos par sporijih pesama. Treba da bude navijanja sve vreme i to da se svi deru (zato su i navijaci, mogu da idu i na istok/zapad da cute). Bolje 50 ljudi koji ce da se deru nego 2000 koji cute i kvare volju ostalima.
Mozda ti nisu naplatili kartu zato sto si dosao ranije,a nama su karte itekako naplacivane,i posle su se skupljale pare na tribini za one koji nisu imali,da bi usli svi,zato je i nvaijanje kasnilo!
Slazem se da kad neko cuti,"kvari volju" onima koji zele da pevaju,a to su naravno oni kojima je klub sve,na srecu takva je vecina u nasem kopu,samo treba zapaliti masu...Kad je krenulo "O,Beograd,o Beograd...",masa je bila u transu,meni je bas bilo lepo dok je isla ta pesma,a za nenavijanje u dobrom delu drugog poluvremena je kriv kako "kvalitet" samog meca,tako i "zar" s kojim su nasi igraci igrali(bolje reci bez zara,sa ponekim izuzetkom),ali i ovaj odvratni Zeleznik za koji mislim da ga se nikad necemo otarasiti,Bezanija u Zelezniku,da je bilo sta drugo bilo garantujem da bi bilo jos ovoliko ljudi i da bi bila mnogo pozitivnija atmosfera!!!
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

evo ga zloca...posle svake tekme samo kritikuje...pa bre zloco moj zasto ne utichesh na te koji ne navijaju...na tvoje godishte mozesh sigurno...lako je kritikovati a nista ne raditi za organizaciju...organizuj se malo sa mladjom bandom...slazem se da tu dosta ne shtima ali da bi bili bolji moramo se svi iole potruditi...
ma shto se mene tiche ova utakmica je odlichno prosla shto se unije tiche...odvratni zeleznik... :roll:
eto u ovo vreme sa Vozdom na zelezniku unije je bilo 60-ak plus 20-ak zmajeva a juche do 100 ljudi sa sve placanjem karata...gde smo bili dobri smo se pokazali... :)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Booze Brothers wrote:evo ga zloca...posle svake tekme samo kritikuje...pa bre zloco moj zasto ne utichesh na te koji ne navijaju...na tvoje godishte mozesh sigurno...lako je kritikovati a nista ne raditi za organizaciju...organizuj se malo sa mladjom bandom...slazem se da tu dosta ne shtima ali da bi bili bolji moramo se svi iole potruditi...
ma shto se mene tiche ova utakmica je odlichno prosla shto se unije tiche...odvratni zeleznik... :roll:
eto u ovo vreme sa Vozdom na zelezniku unije je bilo 60-ak plus 20-ak zmajeva a juche do 100 ljudi sa sve placanjem karata...gde smo bili dobri smo se pokazali... :)
Ne budi samokritichan.........
ImageImageImageImage

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

:lol:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
zlotvor OFKBGD
junior
junior
Posts: 361
Joined: Sun Sep 11, 2005 9:24 pm
Location: Vrtic

Post by zlotvor OFKBGD »

Booze Brothers wrote:evo ga zloca...posle svake tekme samo kritikuje...pa bre zloco moj zasto ne utichesh na te koji ne navijaju...na tvoje godishte mozesh sigurno...lako je kritikovati a nista ne raditi za organizaciju...organizuj se malo sa mladjom bandom...slazem se da tu dosta ne shtima ali da bi bili bolji moramo se svi iole potruditi...
ma shto se mene tiche ova utakmica je odlichno prosla shto se unije tiche...odvratni zeleznik... :roll:
eto u ovo vreme sa Vozdom na zelezniku unije je bilo 60-ak plus 20-ak zmajeva a juche do 100 ljudi sa sve placanjem karata...gde smo bili dobri smo se pokazali... :)
Moze da se utice, ali cemu to? ko nece, ne zeli ili ga je blam ( :shock: ) da se dere ko ga ..... sto se tice kritikovanja, bolje da se kazu i negativne stvari jer samo tako moze da se nadje resenje :wink: Sto se broja ljudi tice to je po meni sasvim ok... uvek je tamo bio mali broj ljudi, sad nesto vise + karte... 8)
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ma znam Zloco...postujem sto dajes kritike i treba da ih dajes...al kazi i neku pozitivnu stvar... :D mozemo mi mnogo bolje!!!
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

loca je krenuo mojim stopama,postace i on Crni...
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ama jedan je Crni!!! a Zloca je samo Zloca... 8)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
marmozet iz dvaestrojke
GSP egzibicionista
Posts: 1288
Joined: Fri Sep 09, 2005 2:45 pm
Location: Nize nego ljudski

Post by marmozet iz dvaestrojke »

Booze Brothers wrote:ama jedan je Crni!!! a Zloca je samo Zloca... 8)
Zloco jesi pario?

Pahio!!!
Cuj on Zivorad a cale Marko...valjda bi trebalo da je cale Zivorad a on Marko


Image

Post Reply