OFK Beograd 1911-c.z

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...
User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

OFK Beograd 1911-c.z

Post by BSK 1911 »

U iscekivanju slika da malo sumiramo utiske sa danasnje tekme...Na celom stadionu po mojoj slobodnoj proceni je bilo oko 7.000 ljudi od toga na jugu 700 ljudi (toliko je karata prodato),a od tih 700 oko 400 je bilo u kopu...Navijanje nije bilo bas kako treba sobzirom na brojnost jer mnogo je manekena cuvalo glasice,ali na momente se zagrmelo...Mislim da mora jos koja sipka da se odsljaka i to na sredini kopa jer mi je malo bez veze da se navijanje vodi sa coska...Zastave na dve motke i novi barjacici su izgledali do jaja setalica koju su doneli navijachi Dinama iz Moskve je skroz za respekt i momcima svaka chast za cimanje,doneli su i zastavu koja je okachena tik pored nase oficijalke...Moramo jos mnogo da se cimamo da bi u ljude usadili tu navijacku kulturu koja podrazumeva da se celu tekmu stoji u kopu i da se navija,vrti barjak,drzi zastava na dve motke itd...Sve u svemu bice sve bolje i bolje,sledi pauza pa gostovanje u Smederevo,tamo nas tradicionalno bude dosta,ali ovog puta mora da nas bude najvishe do sada...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

lepo si to opisao a evo i prvih slika koje uopste nisu lose...cak sta vise bas commando.....

Image

http://img152.imageshack.us/img152/5801/dsc7094pn5.jpg

Image

http://img247.imageshack.us/img247/8585/bakljekd5.jpg
Last edited by Booze Brothers on Sun Mar 18, 2007 10:35 am, edited 1 time in total.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

S obzirom da smo se nas par nasli u 8 ujutro i da smo se ceo dan setkali po gradu da bi na kraju zavrsili u kafani na karaburmi pa odatle otisli da se nadjemo sa ostalima sve je ispalo odlicno,samo okupljanje,korteo do stadiona koji je bio odlican po mojoj proceni u korteu je bilo oko 200 ljudi mozda i vise na samom stadionu mali propust ljudi su ulazili mnooooooooogo dugo prokleti panduri su pustali po 10 ljudi da ulazi a ono budjavo obezbedjenje je pretresalo po pola sata na tekmi navijanje s obziromna broj solidno moze to mnogo bolje mnogo je manekena bilo juce na jugu cak sam se i sporeckao sa nekom budalom koja nije htela da dodje do kopa da navija pa id na zapad majmuncino pa tamo grickaj semenke tek sad na slikama videh kolko smo barjaka progoreli sve u svemu dobra tekma jedno od nasih boljih izdanja jbg nedostajao je rezultat naravno treba da se poradi jos na pesmama da ih ljudi nauce i da pevaju juce sam video sigurno 20 manekena kao sto bsk rece mora jos jedna sipka dve ovo moze mnoooogo bolje
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

prebaceno na odgovarajuce mesto...

Dzoni YBF wrote:Evo komentara delija sa njihovog foruma...
Лоше навијање данас стварно... Било је око 2000 људи, а чули смо се исто као и они на супротној страни којих је било 300 (како неко од вођа рече)... Пуно барјака, КОЈИ СУ СВИМА СМЕТАЛИ Rolling Eyes па ако оћете да гледате утакмицу и коментаришете је, псујете судију, играче, било је места на западу за вас...
Такође бакље после гола... инцидент нећу наравно коментарисати..
И да, карта није била 200 већ 250 Very Happy најјача фора што на њој пише 150 па то прецртано па 200 па и то прецртано и на крају 250.. ај нек буде ипак
Слабо,слабо....свака част за барјаке,а стварно је било слабо навијање,па зар да се у сред наше песме чују њихови навијачи....
Навијање није онако како би требало да буде са нашом снагом коју имамо и бројем људи...али ипак на крају поправио се утисак. Тапкамо у месту са навијањем и требало би се позабавити тиме озбиљније. Офковци су се чули пар пута али никако јаче од нас. У неким тренуцима треба мотивисати људе,раздрмати их пробудити инат у њима,жељу за навијањем када иде лоше...па је скренута пажња да не би требали навијаче преко пута себе да чујемо код нас на трибини јер их има седмоструко мање.
ofkovac wrote:e sad ce neko ovo da procita pa da kaze eto i kod cigana se lose navija, a neko ce da kaze eto culi smo se dobro a ja kazem da sam video 200 manekena kod nas u kopu
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Post by BF Karaburma »

Juce na utakmici potpuno uredu.Korteo do stadiona,malo su na smarali panduri.Nishta novo.Ispred stadiona se cekalo po pola sata da se udje.Na samom stadionu oko 400 ljudi u kopu.Navijanje ja bih reko mnogo bolje u drugom nego u prvom poluvremenu.Rusima svak cast shto su se iscimali za setalicu.Novi barjaci i zastave na dve motke.Po meni skoro sve dobro.Navijanje je jedino moglo da bude bolje. :lol:

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Ja sam veci deo utakmice juce proveo u prijatnom razgovoru sa momkom koji je 94. godiste i koji je pun ideja! Recimo on smatra da treba da se organizuje ekipa Blue Kids koju ce ciniti on i njegovi vrsnjaci iz te ekipe ce vremenom prelaziti u Blue Family i kako on istice za dvadesetak godina BF ce imati oko 5000 clanova, zatim, kako on kaze nikako ne sme da se navija za komunjarske klubove!! To nikako. Bilo me je malo strah da mu priznam da navijam za Vozdovac ali mi je rekao da smo mi ok da nismo komunjare. Predlozio mi je i da na primer on kada stasa navijacki svoj sal preda nekom mladjem i tako u krug, ima i ideje o novim salovima, bezbroj puta je ucestvovao u tucama gde je izvojevao sve same pobede,... Decko je veliki potencijal i treba ga forsirati. Toliko od mene
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

8) toooooo...New Kids on the Block
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Ima li jos slika ili su ove dve mutne SVE sa tekme ???

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Post by BF Karaburma »

Trebalo bi da ima josh.Setalica!!!

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Sto se tice samog navijanja,mozda je samo na momente licilo na ranija bolja izdanja.Veliki problem naseg kopa, ako hocemo da budemo iskreni prema sebi, ne samo na jucerasnjoj utakmici, nego i na predhodnim, je masa ljudi koji dolaze na tribinu, a ne znaju zbog cega su tu. Nema tekme gde se neko ne ljubi sa cicom, prica sa drugarima okrenut ledjma terenu, odmara se posle petnaest minuta navijanja... Ako se tim ljudima objasni da tekma traje samo devedeset minuta, i da ako vole klub nije tesko odvojiti to parce vremena za podrsku klubu, a za sve ostalo imaju sve vreme ovoga sveta, posle tekme. Samokritikom mozemo da podignemo kvalitet navijanja na visi nivo.
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

admine pored ove dve slike koje su meni bas dobre naravno da ce biti jos njih... :wink:
Zbidelj-tacno je sve sto kazes...ali daj da se svi iscimamo da tribina deluje kao jedan...premalo ljudi ulaze sebe da bi se tribina organizovala...eto vi uvek stojite na vrhu kopa....tu smo i najneorganizovaniji...pevate vas 10-15 a na ostale ne uticete...
zato sam ja za to da se napravi sipka na sredini kopa...tako bi se lakse organizovalo kada nam je velik broj...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

inace na sos-u smo izgledali strasno dobro...bakljada pogotovo...
licno smorio sam se zbog loseg navijanja koje izgleda i nije bilo tako lose kao sto je meni izgledalo...plusevi-broj,korteo,ulaz na vreme,torcijada...minusi-losije navijanje,slabo se ljudi prihvatilo da drzi barjake...cekam ostale slike pa da se da konacan sud...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Pocetak utakmice obelezila je setalica koju su donela Ruska braca...

Image

Image

barjaci na sve strane...moglo je i bolje da se rasporedi ali ako cemo iskreno ovo odlicno izgleda...

Image

Image

Image

i torcijada...

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

i jos jedna...Boza ima fanove iz kafane...mora da im ostavlja dobar baksis...a i ovi su bas pismeni... :D

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

a gde su slike kortea?
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

Post Reply