Bezanija-OFK Beograd 1-2(0-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Sta ocekujete na startu nove sezone?

pobedu
15
75%
remi
5
25%
poraz
0
No votes
 
Total votes: 20

User avatar
petraki
novajlija
novajlija
Posts: 33
Joined: Sun Jun 17, 2007 9:52 am

Post by petraki »

Samo teren da bude koliko toliko dobar za igru, da ne bude kaljuga, sto se nas tice, treba u sto vecem broju da se pojavimo danas, ne bitno sta pada.

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Post by voja 10 »

Brate, koja kiša :lol: 8)
:sunny: :flag: :sunny:
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

:flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag: :flag:

Mi znamo da mozes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :fan:

Kako smo igrali,koliko nas je bilo,kakvo je bilo navijanje pisite....

Kako su se ponasali igraci?

Jel ima neki napredak u odnosu na proslu sezonu.

Koliko je bilo familije?

Kako smo igrali?

Jel imamo sanse za vrh?
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Mnogo bre zakeras Familijo... :lol:

Utakmicu sam krenuo da gledam tek od tridesetog minuta! :? Jbg...plati kartu...jurcaj levo-desno...

U svakom slucaju...nisam prezadovoljan igrom nase ekipe, tesko da bilo sta konkretno moze da se kaze za pruzenu partiju...smrdljivi mali teren, tesko da smo prilazili do gola...tek pri kraju drugog poluvremena smo ih lepo otvorili i onda se zaredjalo par sansi...
Novakovic 1-0!
Kaludjerovic 2-0!

Odlicno...dobro je da smo krenuli sa pobedom...

8)

@Navijacka strana tekme u podforumu "SLIKE"...

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Post by poplaveliorgan »

BRAVO ! idemo dalje

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

MAT KALUĐEROVIĆA

Romantičari uzeli meru lavovima na Vračaru
Posle dve godine apstinencije najkvalitetnijeg fudbala,
Vračarci su dobili priliku da na svom stadionu gledaju elitu.

Do duše tu šansu su im omogućili momci iz Bežanije, jer su licencirali Vračar za ligaška takmičenja.

Pred otvaranje sezone prštale su kurtoazne izjave iz oba tabora, ali na terenu nije bilo tako. Viđena je rovovska borba za svaki pedalj trave. Prva deonica je završena najnepopularnijim rezultatom – bez golova. Možda mogu momci sa Bežanije da žale za drugim minutom kada se sudija nije oglasio posle diskutabilnog prekršaja u petercu nad Isidorovićem. Ravnotežu na sredini terena promenio je Babović u 15. minutu kada je iskosa s desne strane sa oko 16 metara šutirao pod prečku, ali je Bojan Pavlović intervenisao poslavši loptu u korner Uzvratili su igrači Bežanije u 34. posle ubacivanja lopte iz kornera, koju je idealno uputio Vukajlović na glavu Pavlovića, čiji je udarac bio izblokiran. Poslednju interesantnu situaciju zabeležili smo u finišu, u 42. minutu kada se prvo Rakić, posle istrčavanja golmana Ilića, našao pred golom Pavlovića, koji je ispucao loptu do Isidorovića, a ovaj se našao u identičnoj situaciji, ali je Radiša Ilić bio oprezan.

Drugi deo utakmice je doneo i golove. Najlepšu akciju videli smo u 62. mintuu koju su brzo izveli romantičari a učestvovali Novaković i Rakić, ali je Babović zakasnio na drugoj stativi. Prednost gostima doneo je Novaković u 74. minutu posle izvedenog slobodnog udarca Babovića, nisu lavovi uspeli pošteno ni da se konsoliduju, a u 84. minutu je na semaforu pisalo 0:2. Sve je sam uradio Kaluđerović, dobio je loptu na levoj strani, ušao u šesnaesterac i plasirao loptu u suprotan ugao. Dva minuta kasnije opet se oprobao Kaluđerović ,šutom izdaleka, ali ovoga puta neprecizno. I kad su svi očekivali poslednji zvižduk sudije Jeknića najstrožu kaznu nad Osmanovićem skrivio je Nuhi. Siguran sa bele tačke bio je Vukajlović za konačnih 1:2. Još jednom su se u prilici našli romantičari u poslednjem 92.minutu utakmice, ali šut mladog Krstičića sa pet metara završio je u rukama golmana Pavlovića.

Čini nam se da je otvaranje sezone na Vračaru zadovoljilo ukuse publike.

IZJAVE

OSTOJIĆ

BOLjI

POBEDIO

- Čestitam OFK Beogradu na zasluženo osvojenim bodovima. Da je bilo i drugačije ne bi bilo nezasluženo, ali su romantičari znali da kazne naše greške, što nama nije pošlo za nogom.

VUKAŠINOVIĆ

PRAVE

IZMENE

- Zaista sam se pribojavao meča sa Bežanijom. Otvaranje sezone je uvek najteže. Znam da smo došli u goste kvalitetnoj ekipi. U prvom poluvremenu nismo uspeli da ostvarimo ono što smo želeli, pa sam izvršio dve izmene. Veoma brzo nam se posrećilo da damo gol, a odmah zatim i drugi, tako da smo prelomili utamicu u svoju korist.

BEŽANIJA 1 (0) OFK BEOGRAD 2 (0)

89. Vukajlović (iz penala)

74. Novaković

84. Kaluđerović

BEŽANIJA

B. Pavlović 5

Stančeski 5,5

V. Pavlović 6

Đalović 6

Mihajlović 6

(od 80. Osmanović -)

Baranin 5,5

Putinčanin -

(od 14. Obradović 5,5)

Vukajlović 6

Pajović 5,5

Isidorović 6

Košutić 6

OFK BEOGRAD

R. Ilić 7

Stevanović 6

Marković 6

Lazarević 6

Markoski 6,5

Ivelja 6

(od 58, Kaluđerović 7)

Nuhi 7

Novaković 6,5

Babović 7,5

(od 83. Milovac -)

Beljić 6

(od 72. Krstičić 6,5)

Rakić 6,5



IGRAČ UTAKMICE

Stefan Babović (OFK Beograd)

Žuti kartoni: Pavlović, Baranin, Đalović, Mihajlović, Vukajlović (Bežanija), Stevanović, Marković, Novaković, Nuhi (OFK Beograd)

STATISTIKA

10 ŠUT UKUPNO 8

5 ŠUT U GOL 6

3 KORNERI 2

1 OFSAJDI 2

26 FAULOVI 12
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

mislim da smo svi lepo rekli pred pocetak sezone da treba sacekati jos par tekmi da bi videli kakva nam je igra,ono juce nije bas za hvaljenje ali rezultat je odlican,3 boda na strani prvo kolo,sledece dolazi raspali cacak ako i to dobijemo bice dobro jer posle sledi ns i grobarija kuci, andrija je pokazao kako se bori za tim jos par igraca, vidim da je kao babovic igrac utakmice,ma daj te ljudi koga vi lazete,decko je stvarno u kanalu, joj sto mi drago sto smo pocepali fk zabelu,ovaj pardon fk bezaniju :lol:

User avatar
pinoce
Direktor
Posts: 570
Joined: Thu Jun 28, 2007 6:26 pm
Location: politicki azilant u dijaspori....

AA

Post by pinoce »

OVO JUCE JE BILA SMESNA IGRA OD STRANE NASEG TIMA,AKO OVAKO NASTAVE DA IGRAJU MOZEMO DA ZABORAVIMO NA EVROPU SLEDECE GOD. :cry:
UPRAVA NAPOLJE!!!!!!!!!!

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Post by poplaveliorgan »

Pogledajte kako igra zvezda sa stranim pojacanjima.Prvo je kolo.Uvek je nervoza.Tim je nov.Neizvesnost sa Rakicem i jos nekim igracima.Bolje da budemo strpljivi i ako ti momci stvarno rade posteno i izgaraju i imaju kvalitet ,igra ce doci....zadnjih godina smo igrali lepo pa smo padali.cak smo jedini u evropi smenili trenera posle 8 pobeda.zato bolje sada da cutimo i da vidimo sta ce biti....

User avatar
Tar-Andukal
Van Nistelroj
Posts: 2315
Joined: Mon Oct 17, 2005 4:38 pm
Location: Belgrade
Contact:

Post by Tar-Andukal »

Prvo poluvreme skoro da nisam ni gledao a drugo nije bilo lose...polako prva tekma, sad Borac kuci pa ako uzmu i tu 3 boda ja cu biti prezadovoljan.

Nego potajno prizeljkujem neko pojacanje (u ODBRANI!!!), ne znam dokada traje prelazni rok.....ili je zavrsen?
Naš je samo jedan grad, zove se Beograd,
Mi smo deca njegova, on je naša svetinja.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Tar-Andukal wrote:Prvo poluvreme skoro da nisam ni gledao a drugo nije bilo lose...polako prva tekma, sad Borac kuci pa ako uzmu i tu 3 boda ja cu biti prezadovoljan.

Nego potajno prizeljkujem neko pojacanje (u ODBRANI!!!), ne znam dokada traje prelazni rok.....ili je zavrsen?
i ja potajno prizeljkujem da dobijem na nekoj nagradnoj igri ali dzabe, koga ce onaj pomoravac da dovede,kvalitetnog nekog taj ne dovodi

User avatar
petraki
novajlija
novajlija
Posts: 33
Joined: Sun Jun 17, 2007 9:52 am

Post by petraki »

Prelazni rok traje do kraja avgusta.

User avatar
Patriots(D.M)
raskomaćeni
Posts: 350
Joined: Sat Jan 27, 2007 4:11 pm
Location: MOSCOW

Post by Patriots(D.M) »

I congratulate on the excellent beginning of a season.

Напред ОФК!!!!!! Напред Плаво-Бели!!!!!Image

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Post by voja 10 »

Polako, još nije ni počelo. Skraćeni teren, visoka trava, prva tekma. Kako je počela tekma, mislio sam da smo nastavili tamo gde smo prošle godine stale. jednom reči bezidejno i bez trčanja. Ipak sve u svemu ostaju tri boda. Dajmo im još malo vremena. raduje me što su posle skoro 6 meseci došli da proslave gol sa nama. Vidi se da im je stalo. Još kad bi ona stara komentatorska - o velikim timovima, koji pobeđuju i kad igraju loše, bila tačna...
Što se novih igrača tiče, teško da bi nekog od njih mogao da nazovem pojačanjem. Za sve koji su se pitali ko je igrač sa brojem 30 - to je bio Krstičić (dečko je mogao da se proslavi na debiju). Onaj Marković (33) je delovao preplašeno, vidi se da je hitar ali čini mi se da mu fali snage za duele, deluje mi prelak, voleo bi da grešim ali čini mi se da ćemo se nagledati njegovih kikseva (setimo se Baneta). Strašno je što uvek moramo iznova da prolazimo kroz to da bi dobili igrača. Lazarevića i Markovskog nisam odgledao kako treba, nisu imali baš previše posla ali imali su par paničnih intervencija. Ipak prva im je tekma koju igraju u tandemu. Samo kad bi još skapirao ko je od njih broj 5, a ko 6. Izgleda da najviše možemo da očekujemo od Beljića dečko je pokazao par dobrih poteza i mislim da će se on prvi nametnuti kao važan faktor u timu. Jedino što mi je kod njega zasmetalo je Božovićev sindrom - vezujem pertle, nameštam štucne, istežem listove....a, ne, nemam ja grčeve, samo ne mogu sad da potrčim...A izmena sine? Ne, radije bih ostao na terenu, još malo....
Što se ostalih tiče, neko reče da je Babović posle gola ljubio nekog navijača. Trudio se ali igra mu je na nivou od prošle godine, ipak, za nijansu brže se oslobađa lopte. Šini mi se da je to sad Rakićev problem. Primi je zabode glavu dole i ćao, ni levo ni desno. Andrija je preokrenuo utakmicu, u stvari Bane kada je shvatio da sa jednim špicem nećemo dati gol do prekosutra. Mrča se izvadio golom. On i Nuhi nekreativni, Ivelja ispod svog nivoa i igre na koju nas je navikao prošle godine. Robi standardan...
Sve u svemu, mislim da sa Čačkom ne bi trebalo da bude problema, a posle toga, videćemo od čega je ovaj tim napravljen.
+ navijanje do jaja
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Post by voja 10 »

Ajmo, odgovorni za izgled ovog foruma .... Želim ovog ruskog smajlija sa barjakom :pray:
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

Post Reply