Bezanija-OFK Beograd 1-2(0-0)

Sve stare, glupe i ostale stvari koje ne zaslužuju posebnu pažnju...

Sta ocekujete na startu nove sezone?

pobedu
15
75%
remi
5
25%
poraz
0
No votes
 
Total votes: 20

User avatar
BF Karaburma
Nemac
Posts: 1093
Joined: Thu Apr 13, 2006 1:41 pm
Location: karaBUrma

Bezanija-OFK Beograd 1-2(0-0)

Post by BF Karaburma »

Image

E pa dosli smo i do pocetka novog prvenstva.Sezonu otvaramo mecom sa Bezanijom, na Vracaru.U pripremama smo moze se reci ostvarili dobre rezultate:

OFK Beograd-Hajduk Veljko 1:0
Olimpiakos(Kipar)-OFK Beograd 0:0
Napoli-OFK Beograd 1:1
OFK Beograd-Djer 2:0
Admira Vaker-OFK Beograd 2:3
Gazmeta-OFK Beograd 0:1
AEK-OFK Beograd 1:1
Beitar-OFK Beograd 1:0

Bezanija:

Ekipa Bezanije je ranije zapocela pripreme, zbog ucesca u kupu uefa. Ispali su od albanske bese na gol u gostima:

Bezanija-Besa 2:2
Besa-Bezanija 0:0

U odnosu na proslu sezonu Bezaniju su od "zvucnijih" imena u nasem fudbalu pojacali Ely Tadeu(Crvena Zvezda) i Dejan Osmanovic(Hajduk).
Po zavrsetku prosle sezonu napistuio ih je trener Ratko Dostanic, a na njegovo mesto doso je Miloljub Ostojić

http://en.wikipedia.org/wiki/FK_Be%C5%BEanija
http://www.fcbezanija.com/index1.htm

Statistika:

http://www.soccerway.com/teams/comparis ... +the+teams

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Bogami azuran je nas YBF 8) Mislim da prvom utakmicom mozemo da vidimo pravo lice naseg tima,pripremne utakmice ne moraju nista da nam kazuju,zato cemo svi na onaj odvratni stadion da vidimo nas tim na delu...
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
voja 10
terijer
Posts: 1902
Joined: Mon Oct 31, 2005 10:47 am
Location: divlji zapad

Post by voja 10 »

I ja tako nešto kapiram. Ako ne celu sliku, onda ćemo da vidimo barem jedan dobar deo onoga što možemo da očekujemo u novoj sezoni. Da budem iskren, to me pomalo i plaši, jer ako krene po starom (u fazonu prošle sezone) :wall: . Ne znam šta da očekujem 2x1 sve je otvoreno. Ali srce kaže pobeda... :fan: :flag:
"un poco con la cabeza de Maradona y otro poco con la mano de Dios"

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Re: Bezanija-OFK Beograd

Post by Booze Brothers »

Young Blue Family wrote:
U odnosu na proslu sezonu Bezaniju su od "zvucnijih" imena u nasem fudbalu pojacali Ely Tadeu(Crvena Zvezda) i Dejan Osmanovic(Hajduk).
Po zavrsetku prosle sezonu napistuio ih je trener Ratko Dostanic, a na njegovo mesto doso je Miloljub Ostojić
Brazilac Eli Tadeu, koji je član Crvene zvezde godinu dana, ipak neće provesti narednu sezonu na pozajmici u Bežaniji.

Tadeu će braniti boje portigalske Amadore, gde će igrati kao pozajmljen fudbaler crveno-belih.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

domacin ima osmana i vanica koji su pred penzijom, vukajlovic i djurovski su tu na sredini kao opasni ali nista posebno, "super" mariu izgleda ide hemija pa ne moze bas mnogo da trci,ovaj vukajlovic kao nesto brz dribler ali da valja ne bi vec drugu sezonu isao na pozajmice iz partizana, gosa im je dobar pozajmljen je iz ciganmale, ostalo sve druga liga mozda eventualno neki mladji koji ce da grize,sa nasom sredinom i rakom napred nakon pohvalnih reci o trudu na treningu bez lazne skromnosti ocekujem pobedu od recimo 0;1 ili 0:2 8) 8) 8)

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

meni vuce na nereseno...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Booze Brothers wrote:meni vuce na nereseno...
zasto, daj neko vidjenje pred tekmu,kakva nam je odbrana iz tvog ugla,jer smo i dalje tu tvrdi ili je pocela da duva promaja :roll:

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ma bre ne znam nikog tamo...ne znam ni 10 ljudi bre...ne znam na koga Bane racuna da gura u porvu postavu...a nisu igrali klasican fudbal nego iseceno po terenu sa onim plasticnim sranjima...odbrana igra u jednom polju,srednji red u drugom a napadaci u trecem sektoru...tesko se moze tu nesto oceniti osim sto se bore za svaku loptu,vidi se da nicije mesto nije sigurno pa kidaju za svaku loptu...a nereseno ocekujem zbog naseg nevelikog iskustva...cisto osecaj jer nesto konstruktivno ne mogu reci...a i ta bezanija nam nije odgovarala prosle sezone...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
poplaveliorgan
junior
junior
Posts: 493
Joined: Wed Jul 18, 2007 4:20 pm

Post by poplaveliorgan »

oni nemaju stadion .igraju na tamo nekom vracaru.

Pobeda :bounce: :salut:

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Remi...

Sto se tice pravog lica OFK Beograda ne verujem da cemo moci da izvucemo neki zakljucak iz jedne utakmice...prosle 2-3 sezone smo u pevih 10 kola bili vodeci na tabeli, a koliko me secanje sluzi prvo kolo smo gubili.

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

Usamljeni hashishar wrote:Remi...

Sto se tice pravog lica OFK Beograda ne verujem da cemo moci da izvucemo neki zakljucak iz jedne utakmice...prosle 2-3 sezone smo u pevih 10 kola bili vodeci na tabeli, a koliko me secanje sluzi prvo kolo smo gubili.
mislim da te lose sluzi secanje,omatorio si :mrgreen:

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Pored svega ocekujem pobedu.
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
Electric Blue
Siledzija Sebes
Posts: 3579
Joined: Wed Aug 31, 2005 11:21 pm

Post by Electric Blue »

Ocekujem pobedu....U prednosti smo jer nam je tim mladji i neuporedivo pokretniji...Bitno je samo da u toj brzini ne pocne da deluje havarijski i stihijski...Steta sto se ne igra na nekom vecem terenu,to bi nama islo u prilog..Ovaj teren (igraliste)je nesto manji,pa kurve mogu da se zatvore,i ne daj Boze spakuju gol iz kontre.Da se ja pitam ja bih prvih pola sata stavio katanac,povukao se i pustio kurve da napadaju,te tako stvorio prostora za napadace i situacije 2 na 3 i slicno...Takodje,nisam siguran koliko je troma i nepokretna nasa central bek linija.Tacnije,ne znam ni ko ce igrati u njoj.Mada,to ovde i nece biti veci problem,jer oni nisu toliko leprsavi i startni,a i teren je manji kao sto rekoh.Takodje me zanima kakva ce nam biti igra u skoku,sto defanzivno,sto ogfanzivno.To nas je krasilo poslednjih godina,ali se nadam da taj segment igre nece biti previse potenciran,jer je to izvaljeno.Takodje se nadam da ce se Babovic brzo oslobadjati lopte jer on uvek gusi napad i daje svojim nepotrebnim driblinzima vremena protivnickoj odbrani za postavku i konsolidaciju...
ImageImageImageImage

User avatar
Zbidelj
OFKovac
OFKovac
Posts: 1304
Joined: Thu Mar 01, 2007 10:34 pm
Location: Beograd

Post by Zbidelj »

Slazem se sa Buzom,i meni smrdi na remi...
Volim i ja zljut,kentor i mespatle!

User avatar
petraki
novajlija
novajlija
Posts: 33
Joined: Sun Jun 17, 2007 9:52 am

Post by petraki »

Bice teska utakmica, za pocetak i remi bi bio dobar, jer kao sto je neko vec naveo bitnije je da nas tim pruzi dobru igru, i da iz meca u mec bude sve uigraniji, setimo se prosle sezone Vojvodina je bila predposlednja do osmog kola, a na kraju prvenstva zavrsila na visokom trecem mestu.

Post Reply