Robijasi -Zenica

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
Zenica-Boys
novajlija
novajlija
Posts: 11
Joined: Sun Nov 19, 2006 5:48 pm

Post by Zenica-Boys »


Columbia
junior
junior
Posts: 82
Joined: Sat Apr 01, 2006 12:02 pm
Location: Zenica

Post by Columbia »


smrtfasizmu
junior
junior
Posts: 200
Joined: Tue May 02, 2006 7:39 pm

Post by smrtfasizmu »

Eo i klipa s dimovima...
http://www.youtube.com/watch?v=1SMvelx7vq0
Umalo se ne pogusismo...
Malo su kratko dimili,al dim je bio prejak...
VOLIM BABU ABDICA

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Izgleda odlicno...i vas je bilo poprilicno...ali ovi se ne predaju...bilo je i njih!

smrtfasizmu
junior
junior
Posts: 200
Joined: Tue May 02, 2006 7:39 pm

Post by smrtfasizmu »

Usamljeni hashishar wrote:Izgleda odlicno...i vas je bilo poprilicno...ali ovi se ne predaju...bilo je i njih!
Mislis na juznjake?Ma ima,navijaju na derbijima,a glavni razlog sto su tu je jeftina karta...al neka ih,ne smetaju nam...jucer smo se cak medjusobno dovikivali na jednoj od pjesama(na fazon one panatenaikosove) i bilo je pravo dobro...kad bi i oni poceli malo s edukacijom bili bismo ko marsej :D :D :D
VOLIM BABU ABDICA

Columbia
junior
junior
Posts: 82
Joined: Sat Apr 01, 2006 12:02 pm
Location: Zenica

Post by Columbia »


Ludilo
novajlija
novajlija
Posts: 42
Joined: Thu Oct 26, 2006 6:28 am

robijasi

Post by Ludilo »

BSK 1911 wrote:Gde vam je bre "ludilo" nema ga vec duze vreme,sta on kaze na podele...
Evo tu sam brate P. ma sta da kazem na ove podjele kao oldschool navijac koji je od nastanka organizovanog navijackog pokreta u svom gradu sam protiv tih podjela ali opet momci sto su presli na istok su u zadnje vrijeme bili pluca ROBIJASIMA jednostavno smo disali zahvaljujuci njima jer su oni jedini koji su pokusavali da unaprijede nasu tribinu dok su pojedinci bili zadovoljni samo brojem navijaca na tribibni.Par puta su ovi momci opominjali da ce doci do razlaza i par puta sam ih ja nekako ubjedjivao da je u interesu grupe da se drzimo zajhedno i na kraju su otisli jer nisu mogli naci zajednicki jezik s starijim navijacima koji nemaju nikakve volje da idu naprijed.Momci sto su presli na istok su pokazali zavidan napredak sto se tice organizacije robijaskog pokreta vidi se da je drugarstvo prisutno medju njima ali ipak im fali nesto da bi doveli tribinu do perfekcije a to je broj starijih navijaca koji ce u nekim situacijama stati u zastitu ovih mladih navijaca.Sve u svemu pozitivno sam iznenadjen njihovim nastupom i svaku tekmu dokazuju ako ovako nastave da nece biti zime za navijacki pokret u nasem gradu u buducnosti
Sto se mene tice ja cu biti tu uz njih da im pomognem koliko mogu mada necu okrenuti ledja ni jugu koji ne pokazuje zanimanje za neke stvari koje bi prave navijace morale da interesuju

Pozdrav za Pecu brata
ROBIJA MI SMO
NEMAMO LOVE
AL IMAMO SRCE
I GRAD NAM SE ZOVE
NICAZE NICAZE NICAZE NICAZE

Ludilo
novajlija
novajlija
Posts: 42
Joined: Thu Oct 26, 2006 6:28 am

ROBIJASI

Post by Ludilo »

smrtfasizmu wrote:
Usamljeni hashishar wrote:Izgleda odlicno...i vas je bilo poprilicno...ali ovi se ne predaju...bilo je i njih!
Mislis na juznjake?Ma ima,navijaju na derbijima,a glavni razlog sto su tu je jeftina karta...al neka ih,ne smetaju nam...jucer smo se cak medjusobno dovikivali na jednoj od pjesama(na fazon one panatenaikosove) i bilo je pravo dobro...kad bi i oni poceli malo s edukacijom bili bismo ko marsej :D :D :D
Drug nemogu da se slozim s tobom da su na jugu ostali navijaci zbog jeftinije karte za 1km.Jednostavno neki su puno vezani za jug da im je tesko otici s istog.To je isto ko da odlazis od kuce na neki daleki put i neznas kad ces se vratiti.Jako dobar potez medjusobnog dovikivanja i zajednickog navijanja u buducnosti da ce se nekad izgladiti odnosi i da ce opet ROBIJASI s jedne tribine bodriti CELIK.Vasem prelasku na istok sam se u pocetku protivio ali sam shvatio da ste ipak to morali uraditi i da ste u vecini slucajeva u pravu samo ostaje nada da ce se vasi zahtjevi uvaziti i da cete se ubrzo VRATITI KUCI.Samo naprijed
ROBIJA MI SMO
NEMAMO LOVE
AL IMAMO SRCE
I GRAD NAM SE ZOVE
NICAZE NICAZE NICAZE NICAZE

smrtfasizmu
junior
junior
Posts: 200
Joined: Tue May 02, 2006 7:39 pm

Re: ROBIJASI

Post by smrtfasizmu »

Ludilo wrote:
smrtfasizmu wrote:
Usamljeni hashishar wrote:Izgleda odlicno...i vas je bilo poprilicno...ali ovi se ne predaju...bilo je i njih!
Mislis na juznjake?Ma ima,navijaju na derbijima,a glavni razlog sto su tu je jeftina karta...al neka ih,ne smetaju nam...jucer smo se cak medjusobno dovikivali na jednoj od pjesama(na fazon one panatenaikosove) i bilo je pravo dobro...kad bi i oni poceli malo s edukacijom bili bismo ko marsej :D :D :D
Drug nemogu da se slozim s tobom da su na jugu ostali navijaci zbog jeftinije karte za 1km.Jednostavno neki su puno vezani za jug da im je tesko otici s istog.To je isto ko da odlazis od kuce na neki daleki put i neznas kad ces se vratiti.Jako dobar potez medjusobnog dovikivanja i zajednickog navijanja u buducnosti da ce se nekad izgladiti odnosi i da ce opet ROBIJASI s jedne tribine bodriti CELIK.Vasem prelasku na istok sam se u pocetku protivio ali sam shvatio da ste ipak to morali uraditi i da ste u vecini slucajeva u pravu samo ostaje nada da ce se vasi zahtjevi uvaziti i da cete se ubrzo VRATITI KUCI.Samo naprijed
Naravno,slazem se da na Jugu ima dosta onih koji nece da ga napuste iz razloga sto su citav zivot na njemu...i to par dobrih ekipa....mislio sam da cijena karte utice na to da ipak ima dosta vise raje na jugu nego na istoku...mislim na derbi navijace...
VOLIM BABU ABDICA

Ludilo
novajlija
novajlija
Posts: 42
Joined: Thu Oct 26, 2006 6:28 am

xxx

Post by Ludilo »

:wink:
ROBIJA MI SMO
NEMAMO LOVE
AL IMAMO SRCE
I GRAD NAM SE ZOVE
NICAZE NICAZE NICAZE NICAZE

User avatar
enkoo
junior
junior
Posts: 104
Joined: Mon May 01, 2006 6:44 pm

Re: xxx

Post by enkoo »

Ludilo wrote::wink:
Sta migas hos da ti oko izbijem :lol: :lol: :lol:

smrtfasizmu
junior
junior
Posts: 200
Joined: Tue May 02, 2006 7:39 pm

Post by smrtfasizmu »

Bjez te svi ovuda bice frke... :D :D :D
VOLIM BABU ABDICA

Ludilo
novajlija
novajlija
Posts: 42
Joined: Thu Oct 26, 2006 6:28 am

ROBIJASI

Post by Ludilo »

:shock:
ROBIJA MI SMO
NEMAMO LOVE
AL IMAMO SRCE
I GRAD NAM SE ZOVE
NICAZE NICAZE NICAZE NICAZE

User avatar
enkoo
junior
junior
Posts: 104
Joined: Mon May 01, 2006 6:44 pm

Re: ROBIJASI

Post by enkoo »

Ludilo wrote::shock:
To stimas oko hehehehe.Dosta sale ajmo malo ozbiljno.

Rezimo sezone iza nas sve na jednom mjestu:

http://www.robijasi.org/index.php?area= ... &newsid=57


Post Reply