THE MANIACS 1987

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
kasha casuals

Post by kasha casuals »

Ja za ovo nemam komentar...njih kao da je neko vratio 15 godina unazad!!! :shock:

Tuzne su Horde!!!

User avatar
otkaceni profesor
junior
junior
Posts: 137
Joined: Sun Dec 11, 2005 3:59 pm
Location: zbornica

Post by otkaceni profesor »

kasha casuals wrote:Nema Profe da da svoj komentar... :lol:

Odlicno odradjeno...vazno je da se nesto radi!
Tu tekmu bih sto prije zaboravio jer smo se mi pred samu tekmu pokacili medjusobno i ja sam bio u grupi koja je ostala pred stadionom,prozivala upravu i hvatala zalutale Manijake 8) .

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

evo ga Profo ...'ajd malo opshirnije...kakva je to frka kod vas...znam da vam uprava brani da budete na istoku...ali tolike podele...mogao bi da otvorish novi topic-Sokolovi Slavija...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
otkaceni profesor
junior
junior
Posts: 137
Joined: Sun Dec 11, 2005 3:59 pm
Location: zbornica

Post by otkaceni profesor »

Otvoricu brate i postavicu masu nekih slika(ti ces mi pomoci jer sam u nedelju tamo). Vidimo se

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

profa wrote:Otvoricu brate i postavicu masu nekih slika(ti ces mi pomoci jer sam u nedelju tamo). Vidimo se
dodji do 16h... :wink:
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
otkaceni profesor
junior
junior
Posts: 137
Joined: Sun Dec 11, 2005 3:59 pm
Location: zbornica

Post by otkaceni profesor »

Booze Brothers wrote:
profa wrote:Otvoricu brate i postavicu masu nekih slika(ti ces mi pomoci jer sam u nedelju tamo). Vidimo se
dodji do 16h... :wink:
Tesko brate,ali vidjecemo...posto je ovo topic o TM,evo jedan njihov shal :lol: :lol: :lol:
Image

User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

AUUU pa sta se ovo desava ovde?jel ovo neko bratimljenje sa Manijacima?
ROxaNE you don't have to put on a red light!!!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

nije... :D
bilo je nekih sitnijih incidenata pre tekme Slavija - Zeljo koja je skoro odigrana...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

BIP
junior
junior
Posts: 56
Joined: Wed Apr 26, 2006 10:31 pm
Location: N/A
Contact:

Post by BIP »

Brate.... Manijaci jesu dobri, u odnosu na one zalutale islamske fanatike. Medjutim... Ono sto se desavalo u Lukavici je za svaku osudu... Opet se divljalo i nacionalizam je uzeo maha. Lepo je gledati slike, jedino sto vadi navijace Zeljeznicara jeste plava boja...

Ali oni indijanci u bordo-dresovima... Raduju se pobedi nad gradskim rivalom nakon sest godina, 'ladno pevaju "plavo oko, plakalo je"... Neka se javi profa i neka mi pojasni o kakvim se podelama radi. Vidim da Slavija igra toplo-hladno. Sad gostuju Sirokom... Peti su, sto i nije tako lose.
Nema, nema niko kao on, samo Vanja Grubac moze dati gol!

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

nije me dugo bilo,i evo odmah zaostalih izvjestaja

ZELJEZNICAR-radnik

Image

siroki-ZELJEZNICAR(polufinale kupa)

KLIP SETNJE ISPRED STADIONA

frka
Image

frka sa obezbjedjenjem
Image

Image


zepce-ZELJEZNICAR
Image

'garaza' :) (jedan dio ekipe)
Image

zrinjski-ZELJEZNICAR

Image

trenutak kada se njihov zalijece na nas i pusi foru

ImageImageImage

ImageImageImage

ImageImageImage
ImageImage

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'ajde malo pored slika napishi zanimljivosti sa tih tekmi...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

ZELJEZNICAR-radnik

na ovoj tekmi se nije desilo nista specijalno,mada smo imali jako lose izdanje.Jedva smo nekako i kop formirali i za to vrijeme dok se navijalo bilo je fakat extra(do poluvremena) ali to je zaista bio kratak period da bi se moglo reci da smo dobro navijali.Doslo i nekih 30,40 incidenata.

siroki-ZELJEZNICAR
Nas oko 150-200 (nisam dobar u procjenama).Navijanje 120 minuta bez prestanka glasno i jasno. Navijalo se 90 regularnih i 30 minuta nakon kraja koliko su nas drzali na stadionu poslje utakmice. Izbor pjesama dobar mada treba jos malo tu pjesama umiksati. Male carke sa redarima i policijom ali nista posebno.Bilo je provokacija i malo gadjanja od strane publike sa kojom smo dijelili tribinu.Vrijedjanje standardno - turci, ba.lije, itd.Sto se tice nas, isli smo sa dva kombija. Prosetali se pored stadiona uz gromoglasno navijanje.Imali smo i parolu "...OVO MORA DA JE LJUBAV...". Izgled ograde na ovoj utakmici je trebao biti bolji ali yebi ga ispalo je kako je ispalo.

Pri izlasku sa stadiona smo se dobro nacekali. Na kraju makadama kojim nas je policija sprovodila neko nas je zakamenjao i jednom kombiju je razbijen prozor. Tek kasno stizemo u Sarajevo.
zepce-ZELJEZNICAR
Danas u ?epcu solidno izdanje Manijaka,oko 50-tak.Navijanje svih 90. minuta,izgled ograde odlican.Pogotovo bih zelio da pohvalim nase navijanje u drugom poluvremenu.Danas su na dijelu tribine gdje smo bili smjesteni bili vecinom mladji momci zeljni dokazivanja...uz sve sto sam danas vidio mogu slodobno reci da imamo jednu grupicu mladjih momaka izmedju 16-17 godina koji su vrijedni paznje!

U prvom poluvremenu podignuta je i parola "MI NISMO NA PRODAJU"! Jako dobar izlet
zrinjski-ZELJEZNICAR

1 kombi+nekoliko auta+voz je dalo cifru od oko nekih 30-ak manijaka u mostaru sinoc.u mostar,odnosno na autobusku stanicu u istocnom mostaru(gdje je bilo i dogovoreno okupljanje) dolazimo oko 17.30 bez ikakve najave.ubrzo nakon toga slijedi i dolazak murije i tu pocinje peglana oko odlaska u zapadni mostar.govore nam kako necemo imati pratnju (jer se kao nismo najavili) do stadiona niti da slucajno ne pomislimo da idemo u korteu u zapadni dio.predlazu da idemo u grupicama po dvoje,troje bez obiljezja,sto mi,naravno,odbijamo.nakon kraceg dogovaranja odlucujemo da vozac kombija odradi dvije ture stanica-BB a jedna grupa od nasih 10-ak momaka u zap. mostar otisla je pjeske.vozac kombija je i uradio ono sto je obecao i nakon odbacene prve ture(mladja ekipa) vraca se po drugu ekipu.moram da napomenem da nismo imali nikakvu pratnju,ali ama bas nikakvu.mladja ekipa biva ostavljena na milost i nemilost skutora ispred stadiona(jednostavno kera nije bilo s' glave oko mladje ekipe i nisu imali nikakvu pratnju,no opet skutori ne uspijevaju uraditi nista)i zelio bih samo da pohvalim nase mladje jer su se odvazili,otisli ispred BB,stajali tu nekih 15-ak minuta a da nisu imali nikakve pratnje.i druga tura stize ispred BB i tu smo se nasli svi koji su bili i na stanici u ist. mostaru.traze nam karte a na opste iznenadjenje svih jedan nas vadi bruku karata iz neke koverte i dijeli nam svima(jos je ostala nepoznanica kako je on dosao do tih karti ).ulazimo lagano,smjestamo se na gornji dio tribine,stavljamo transparente ispred nas i lagano pocinje pjesma.navijali smo gotovo cijelo prvo poluvrijeme,a u drugom pocinje show.nakon poluvremena u njihovom kopu je falilo dosta raje sto je bio znak da se nesto sprema,pocinju se skupljati u grupicama oko stadiona i pocinju da padaju prve kamenice.tu ih valjda drotovi rastjerivaju i oni pocinju da 'neofirno' ulaze na tribinu(istu onu na kojoj smo i mi bili).zaista,dijelilo nas je samo 10-ak prasinara i sve sto su skutori uspjeli uraditi je bilo 'braveheart' kamenjanje i prijetnje upucene iza kordona.jedan skutor se nekako uspijeva provuci kroz kordon ali nazalost ubrzo zbog toga je i zazalio jer se nasao na zemlji i p.o.p.u.s.i.o nam nogu,a bogami uz sve to ostao i bez kacketa
gadjaju nas kamenicama i svime cime stizu gotovo cijelo drugo poluvrijeme(i to na tribini,a bog zna otkuda im kamenje na tribini,mada je ona tribina u fazi raspadanja pa me bas i ne cudi)i nakon sto su ocekivali da cemo se povuci i pobjeci k'o p.i.c.k.e,primaju udarac,mi im jos jace uzvracamo sve te kamenice,flase i k.u.r.c.e palce.drzimo se svi zajedno i u jednom momentu smo se fakat zaletili na njih i u tom trku smo i mi njih 'bombardovali'.drotovi sprijecavaju nesto vise,dolazi pojacanje,no nista znacajno,novih 5 prasinara i situacija se koliko toliko smiruje no i dalje oni gadjaju,i dalje mi gadjamo,oni pale i jednu baklju i bacaju je na nas,no nikome nista nije bilo.kljucna stvar ovdje je bila ta da su nam pored onako lose organizovanosti policije MOGLI URADITI STA SU HTJELI,ali valjda NISU SMJELI,sta li vec???mogli su nam prici sa svake strane na tribini ali nisu,prolazili su tik isprod nas i mogli su se popeti do nas da se 'loma druzimo' ali nisu,mogli su se tako dobro organizovati po gradu da i ne izadjemo iz njega ali nisu,mogli su uraditi masu toga ali nisu,i izgleda da je ovdje ipak kljucna rijec MOGLI.no dobro,njima na dusu .izlazimo sa tribine nekih 15-ak minuta prije kraja i pri izlasku kao da pocinje kisa kamenja iz neba,nekako se ipak uspijevamo izvuci bez razbijenih glava i sjedamo u kombije,auta,neke je policija sprovela u marici(nazalost ,ali jbg,nije bilo drugog izlaza,bas je bilo uzavrelo u tim trenutcima,raja nisu imala prevoza,sofer kombija se nije mogao ponovo vracati dva puta).prolazimo bez razbijenih stakala i bilo kakve stete na autima i kombijima i izlazimo iz skutorije.sastajemo se svi na stanici u ist. mostaru,uvidjamo da smo svi na broju,i krecemo put sarajeva.
posto se provlace price po drugim forumima da je taj debil kojeg smo isutali uzeo sal nekom nasem u tom naletu,ovim putem bih zelio da demantiram takve price jer nikome nasem na tribini sal nije uzet!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

zanimljivo...zashto tako mali broj za ultrase...morate to da sredite...inache OK...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

DEBA
junior
junior
Posts: 235
Joined: Fri Nov 18, 2005 9:00 am

Post by DEBA »

Booze Brothers wrote:zanimljivo...zashto tako mali broj za ultrase...morate to da sredite...inache OK...
ma da,bilo nas je jako malo(u odnosu na prethodne sezone porazavajuce) no i trenutna situacija u klubu(jako losa) se odrazila na neodlazak u vecem broju(sto ne bi trebalo da je slucaj ali jebiga)

User avatar
Shakal B.F.
junior
junior
Posts: 217
Joined: Mon Mar 13, 2006 7:16 pm
Location: Banovo Brdo

Post by Shakal B.F. »

debo gruni jos po neku novu sliku!!! :lol:
nasa je titula

Post Reply