"MANJE SRPSKE GRUPE"-slike novije istorije

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

Eric Cartman wrote:
IEROLOHITES 3 wrote:
plava_krv wrote:........apsolutno se slazem sa ovim sto kaze Eric..............mada nikad se nezna,ali znam da ce biti tesko odoleti iskusenju a ne prici vecoj grupi.......verovatno ce pribeci mungosima :evil:
Who the fuck is Mungosi!?
Ne ide ti engleski :P Zemunci, od milja nazvani Mungosi.
:8) :8)
31300

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

IEROLOHITES 3 wrote:
plava_krv wrote:........apsolutno se slazem sa ovim sto kaze Eric..............mada nikad se nezna,ali znam da ce biti tesko odoleti iskusenju a ne prici vecoj grupi.......verovatno ce pribeci mungosima :evil:
Who the fuck is Mungosi!?

Hahaha ovo su ti sledbenici :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

Underworld
junior
junior
Posts: 137
Joined: Tue Sep 06, 2005 9:12 pm

Post by Underworld »

Gde bunarite ovo? Bez`te,najebacemo :roll:

Zagrizeni 1987
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Sat Mar 22, 2008 8:29 pm

Post by Zagrizeni 1987 »

10 Gustera sa danasnje tekme na gostovanju Radnickom Jugopetrolu

Image
Image
Image

Utakmica je prekinuta na kratko zbog dimnjaka i rolna ubacenih na teren.

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

skroz simpa...a jel idete vi na utakmice nekih drugih klubova...? raznobojni dimovi... :8)
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Zagrizeni 1987
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Sat Mar 22, 2008 8:29 pm

Post by Zagrizeni 1987 »

Pozdrav,neidemo e sad ima tu neki koji idu al retko.al kod nas ima 10 njih koji se samo cimaju za Teleoptik a ovi ostali ne bas tolko,al kod kuce nas bude vise,pa znas vec kako to ide na papiru nas ima 50 a na tekmi najvise 20-30,al jbg sledeca tekma nam je gostovanje u Jagnjilovu.ova grupa postoji jos od 1989 samo je tad bila mnogo ozbiljnija,e sad se opet nesto kao oformirala u toku je izrada zastave posto su nam ove do jaja lose do je za sad neka prolazna varijanta,al mi idemo na svaku tekmu dal nas je 10,20,30 il 50,otisli smo na gostovanje u jakovo nas 8 cisto da ispratimo tekmu i to zbog igraca.E sad kod nas ima i starijih samo sto oni se necimaju odnosno bas retko uglavnom to ostaje na toj mladjoj ekipi od 89 do 94 godista.Tako ukratko odprilike...evo jedna slika starih gustera:
Image
Tu ih je mozda 20-25 nista vise od nas(sadasnjih gustera),a lepo su napravili ovu koreografiju.Pitaj ako te jos nesto interesuje

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

Sokolovi juce na tekmi sa Sarajvom...

Image
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Borota
junior
junior
Posts: 80
Joined: Thu Dec 15, 2005 11:28 am
Location: Beograd

Post by Borota »

Na danasnjoj utakmici Fk.Brodarac-Fk.Omladinac(ciji sam ja clan),doslo je do tuce navijaca brodarca(visa sila)i neke ne poznate navijacke grupe,koja je uletela u kop Vise Sile sprzila ih bengalkama i oduzela dve zastave dok su trecu zapalili na ogradi.Visa sila je bezala glavom bez obzira.U tuci je ucestvovalo sa jedne i druge strane po 25 klinaca.Niko uhapsen,a par Vise Sile u urgentnom.
Mi smo momci plave krvi,u tuci smo uvek prvi!

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Tako to izgleda kada gleda jedan fudbaler (golman)...Vise Sile je bilo 13, a napali su ih Nomadi Kumodraz...njih je bilo oko 30 , naoruzanih...uzeli su ima par zastava i par ljudi je povredjeno...

Borota
junior
junior
Posts: 80
Joined: Thu Dec 15, 2005 11:28 am
Location: Beograd

Post by Borota »

Usamljeni hashishar wrote:Tako to izgleda kada gleda jedan fudbaler (golman)...Vise Sile je bilo 13, a napali su ih Nomadi Kumodraz...njih je bilo oko 30 , naoruzanih...uzeli su ima par zastava i par ljudi je povredjeno...
Trebali su da ih karaju,Sila me vredjala sto branim u golmanskom dresu Ofk Beograda.I Nomada nije bilo 30 maksimum 20 klinaca.
Mi smo momci plave krvi,u tuci smo uvek prvi!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
sb
junior
junior
Posts: 51
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:14 am

Post by sb »

u srijedu polufinale kupa Berane-Buducnost :8)

ultra nbg
novajlija
novajlija
Posts: 36
Joined: Thu Nov 10, 2005 5:04 pm

Post by ultra nbg »

Borota wrote:
Usamljeni hashishar wrote:Tako to izgleda kada gleda jedan fudbaler (golman)...Vise Sile je bilo 13, a napali su ih Nomadi Kumodraz...njih je bilo oko 30 , naoruzanih...uzeli su ima par zastava i par ljudi je povredjeno...
Trebali su da ih karaju,Sila me vredjala sto branim u golmanskom dresu Ofk Beograda.I Nomada nije bilo 30 maksimum 20 klinaca.
Sta pricas ti ... ko je tebe vredjao ? kada ? uostalom nebitno ...
Znam i ko si a i sam znas ,jer si bio na nekoliko nasih tekmi u raznim ulogama, da smo sada bili najslabiji, bilo nas je najmanje i nalosija ekipa ali daleko od toga da je to neko opravdanje, meni je najteze i nema sta kome da se pravdam, nase stanje je trenutno takvo, da i od tih 13 imas 9 koji su 91.god, uhvaceni smo nespremni i to je to. Jebiga, 4 godine das zivot svoj necemu i to ti ode u kurac za 40 sekundi ...

Zagrizeni 1987
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Sat Mar 22, 2008 8:29 pm

Post by Zagrizeni 1987 »

Juce krenulo 12 gustera za Jagnjilo,1 uhapsen na zeleznickoj stanici,mi ostali usli u voz za Mladenovac posto je Jagnjilo selo kraj Mladenovca.Imali malo poteskoca u vozu sa kondukterom al na kraju smo se provukli do Mladenovca,kad smo stigli u Mladenovac nas 11 bilo 15:30 a tekma pocinje u 16:00 a od Mladenovca treba 20 minuta malo vise,basom do Jagnjila.A bas za jagnjilo tek u 17:20 znaci i da smo sacekali taj bas stigli bi u Jagnilo 5 minuta pre kraj tekme i dok nadjemo stadion zavrsi se tekma tako da smo odlucili da izblejimo 15 minuta u Mladenovcu popijemo nesto,ipak smo ozedneli u putu i vratimo se u Beograd busom iz Mladenovca,bus nam je dosao za 20 minuta i u Beogradu smo bili oko 17:30,jbg mi smo hteli da odemo da bodrimo teleotpik al nismo mi krivi sto bas nije imao ranije za Jagnilo al jbg sta sad u sredu igramo kod kuce tako da tu nema nikakvih problema.Gledao sam reportazu ove utakmice na sosu,odnosno samo golovi su bili pokazani i video sam neke rolne i cini mi se da sam video i navijace Sumadije.Pa ako neko zna il je iz te grupe dal ima Sumadija navijace?

Borota
junior
junior
Posts: 80
Joined: Thu Dec 15, 2005 11:28 am
Location: Beograd

Post by Borota »

ultra nbg wrote:
Borota wrote:
Usamljeni hashishar wrote:Tako to izgleda kada gleda jedan fudbaler (golman)...Vise Sile je bilo 13, a napali su ih Nomadi Kumodraz...njih je bilo oko 30 , naoruzanih...uzeli su ima par zastava i par ljudi je povredjeno...
Trebali su da ih karaju,Sila me vredjala sto branim u golmanskom dresu Ofk Beograda.I Nomada nije bilo 30 maksimum 20 klinaca.
Sta pricas ti ... ko je tebe vredjao ? kada ? uostalom nebitno ...
Znam i ko si a i sam znas ,jer si bio na nekoliko nasih tekmi u raznim ulogama, da smo sada bili najslabiji, bilo nas je najmanje i nalosija ekipa ali daleko od toga da je to neko opravdanje, meni je najteze i nema sta kome da se pravdam, nase stanje je trenutno takvo, da i od tih 13 imas 9 koji su 91.god, uhvaceni smo nespremni i to je to. Jebiga, 4 godine das zivot svoj necemu i to ti ode u kurac za 40 sekundi ...

A ne znas kada sam bio drugi pomocni sudija kada sam dosao na Brodarac-Pionir da bi pomogao a par zemunaca me gadjalo drvecem dok sam sudio,to ne znas,a ovo vam je bilo najslabije izdanje,kako sam branio????uzeo sam vam bod!!!!!
Mi smo momci plave krvi,u tuci smo uvek prvi!

Post Reply