"MANJE SRPSKE GRUPE"-slike novije istorije

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Predlazem Visoj Sili da uzme i da ispresavija Borotu tako ce se bar malo oprati od onoga sto im se desilo
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

ultra nbg
novajlija
novajlija
Posts: 36
Joined: Thu Nov 10, 2005 5:04 pm

Post by ultra nbg »

Borota wrote:
ultra nbg wrote:
Borota wrote:
Usamljeni hashishar wrote:Tako to izgleda kada gleda jedan fudbaler (golman)...Vise Sile je bilo 13, a napali su ih Nomadi Kumodraz...njih je bilo oko 30 , naoruzanih...uzeli su ima par zastava i par ljudi je povredjeno...
Trebali su da ih karaju,Sila me vredjala sto branim u golmanskom dresu Ofk Beograda.I Nomada nije bilo 30 maksimum 20 klinaca.
Sta pricas ti ... ko je tebe vredjao ? kada ? uostalom nebitno ...
Znam i ko si a i sam znas ,jer si bio na nekoliko nasih tekmi u raznim ulogama, da smo sada bili najslabiji, bilo nas je najmanje i nalosija ekipa ali daleko od toga da je to neko opravdanje, meni je najteze i nema sta kome da se pravdam, nase stanje je trenutno takvo, da i od tih 13 imas 9 koji su 91.god, uhvaceni smo nespremni i to je to. Jebiga, 4 godine das zivot svoj necemu i to ti ode u kurac za 40 sekundi ...

A ne znas kada sam bio drugi pomocni sudija kada sam dosao na Brodarac-Pionir da bi pomogao a par zemunaca me gadjalo drvecem dok sam sudio,to ne znas,a ovo vam je bilo najslabije izdanje,kako sam branio????uzeo sam vam bod!!!!!
kakve to veze sa nama ima ... hvala tebi za bod u Resniku :wink:

Borota
junior
junior
Posts: 80
Joined: Thu Dec 15, 2005 11:28 am
Location: Beograd

Post by Borota »

ultra nbg wrote:
Borota wrote:
ultra nbg wrote:
Borota wrote:
Usamljeni hashishar wrote:Tako to izgleda kada gleda jedan fudbaler (golman)...Vise Sile je bilo 13, a napali su ih Nomadi Kumodraz...njih je bilo oko 30 , naoruzanih...uzeli su ima par zastava i par ljudi je povredjeno...
Trebali su da ih karaju,Sila me vredjala sto branim u golmanskom dresu Ofk Beograda.I Nomada nije bilo 30 maksimum 20 klinaca.
Sta pricas ti ... ko je tebe vredjao ? kada ? uostalom nebitno ...
Znam i ko si a i sam znas ,jer si bio na nekoliko nasih tekmi u raznim ulogama, da smo sada bili najslabiji, bilo nas je najmanje i nalosija ekipa ali daleko od toga da je to neko opravdanje, meni je najteze i nema sta kome da se pravdam, nase stanje je trenutno takvo, da i od tih 13 imas 9 koji su 91.god, uhvaceni smo nespremni i to je to. Jebiga, 4 godine das zivot svoj necemu i to ti ode u kurac za 40 sekundi ...

A ne znas kada sam bio drugi pomocni sudija kada sam dosao na Brodarac-Pionir da bi pomogao a par zemunaca me gadjalo drvecem dok sam sudio,to ne znas,a ovo vam je bilo najslabije izdanje,kako sam branio????uzeo sam vam bod!!!!!
kakve to veze sa nama ima ... hvala tebi za bod u Resniku :wink:

hehe poklon,ali i u 90 min.je zadrzan bod.
Mi smo momci plave krvi,u tuci smo uvek prvi!

Zagrizeni 1987
novajlija
novajlija
Posts: 14
Joined: Sat Mar 22, 2008 8:29 pm

Post by Zagrizeni 1987 »

Teleoptik 1-1 Sindjelic

16:00 sreda radni dan je uticao na mali broj gledalaca kao i domacih navijaca gustera,skupilo se 15 gustera i doslo na stadion.Navijanje solidno,uz upaljenu pirotehniku atmosfera je bila jos bolja(4 dima i 1 baklja).
Image
Image
Uglavnom dobro navijanje,steta sto Teleoptik nije pobedio imao je i priliku iz penala ali nije iskoristio.Evo jedan klip sto je snjimao neki lik sto je skupljao lopte uglavnom totalno nebitan lik snjimio je i posle nam prebacio samo sto je kasnio sa snjimanjem al bolje ista nego nista:
http://www.youtube.com/watch?v=qQ9z9toYpz0

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!


User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ove klipove pustajte duze,ne kratite cim se obrne pesma do kraja...dunu ovaj vetar oca mu jebem kada ne treba.. :x
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
zmajevi karaburma
senior
senior
Posts: 728
Joined: Wed Sep 07, 2005 1:28 pm

Post by zmajevi karaburma »

Ja sam mislio da su Varvari jedina ozbiljna grupa dole al izgleda da Beranci sada mogu da im pariraju. Samo 50 Varvara na gostovanju :shock: Bas im je drasticno opao broj, oni su bili odlicni u zadnjoj sezoni dok je bilo zajednicko prvenstavo, a to nije bilo bas tako davno
Paranormal Division VFC
Sezione Karaburma

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

zmajevi karaburma wrote:Ja sam mislio da su Varvari jedina ozbiljna grupa dole al izgleda da Beranci sada mogu da im pariraju. Samo 50 Varvara na gostovanju :shock: Bas im je drasticno opao broj, oni su bili odlicni u zadnjoj sezoni dok je bilo zajednicko prvenstavo, a to nije bilo bas tako davno
Dobro si mislio,ali trenutno loshe mislsh :wink: ......
Beranci su jaki samo kuci,u goste ih ne mozes zive videti,o gostovanju u PG da i ne pominjem,to je za njih misaona imenica...........
Slazem se da je opao broj,ali doslo je do totalne smene generacija,od stare ekipe retko ko svrati na curva-u pod goricom,o gostovanju da i ne pricam........
stare face sam sreo samo na proslavi 20 godishice jesenas,i lepo ih je bilo sve videti.........evocirane su mi stare uspomene na moje nesrecno skolovanje...i vikende provedene po "Morachi".........
31300

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ceski semestri...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

jesu Ulicarima gostovanja losa strana ali im svaka cast u odnosu na velicinu grada i mentalitet koji tamo vlada...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Garfield
prosto obozavam da gostujem...
Posts: 4160
Joined: Sun Jan 27, 2008 5:08 pm
Location: Tribina stajanje!!!

Post by Garfield »

Booze Brothers wrote:jesu Ulicarima gostovanja losa strana ali im svaka cast u odnosu na velicinu grada i mentalitet koji tamo vlada...

slazem se,ali to ti je onaj klasicni lokal-patriotizam,pogotovo kad dolaze varvari ili bivshi prijatelji iz B.Polja,naloze se kako sto se ostatak Jevrope lozi na engleze....ali cisto sumnjam da tu ima pravog ultrasa,.......ali eto stavio bi ih odma iza varvara sto se tice CG tifo scene........
31300

User avatar
sb
junior
junior
Posts: 51
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:14 am

Post by sb »

plava_krv wrote:
zmajevi karaburma wrote:Ja sam mislio da su Varvari jedina ozbiljna grupa dole al izgleda da Beranci sada mogu da im pariraju. Samo 50 Varvara na gostovanju :shock: Bas im je drasticno opao broj, oni su bili odlicni u zadnjoj sezoni dok je bilo zajednicko prvenstavo, a to nije bilo bas tako davno
Dobro si mislio,ali trenutno loshe mislsh :wink: ......
Beranci su jaki samo kuci,u goste ih ne mozes zive videti,o gostovanju u PG da i ne pominjem,to je za njih misaona imenica...........
Slazem se da je opao broj,ali doslo je do totalne smene generacija,od stare ekipe retko ko svrati na curva-u pod goricom,o gostovanju da i ne pricam........
stare face sam sreo samo na proslavi 20 godishice jesenas,i lepo ih je bilo sve videti.........evocirane su mi stare uspomene na moje nesrecno skolovanje...i vikende provedene po "Morachi".........
pa bili smo prosle sezone,i ove cemo,za deset dana je revans u PG :wink:

User avatar
sb
junior
junior
Posts: 51
Joined: Fri Nov 17, 2006 11:14 am

Post by sb »

plava_krv wrote:
Booze Brothers wrote:jesu Ulicarima gostovanja losa strana ali im svaka cast u odnosu na velicinu grada i mentalitet koji tamo vlada...

slazem se,ali to ti je onaj klasicni lokal-patriotizam,pogotovo kad dolaze varvari ili bivshi prijatelji iz B.Polja,naloze se kako sto se ostatak Jevrope lozi na engleze....ali cisto sumnjam da tu ima pravog ultrasa,.......ali eto stavio bi ih odma iza varvara sto se tice CG tifo scene........
Tri sezone smo aktivni,i za te tri sezone samo smo se dva puta sastali sa timovima koji imaju navijace...znaci da nije u pitanju kako ti rece klasicni lokal patriotizam...druga je stvar kad dodje neki tim sa navijacima,onda je naravno i brojnost veca,sto je normalno,to se i vama desava i svim grupama na svijetu...berane kao grad,ne opstina ima 15000-20000 stanovnika i takmici se u drugoj cg ligi,sa malim sansama da se i ove sezone domogne prve,i uprkos tome grupa opstaje,oko 60-70 standardnih ljudi...a i znamo kao sto rece Booze kakav je mentalitet ovdasnjih ljudi :evil: ...aj probaj da se stavis na nase mjesto...druga liga Crne Gore(!) znas da ces suprotne navijace sresti jednom u dvije godine,mentalitet ljudi,policija kao nidje u svijetu :evil: ...ni ne pomisljas da ce ti klub uci u Evropu,a i kada bi se nekim slucajem to desilo,igralo bi se negdje daleko,sigurno ne u Beranama...

User avatar
the avetinje
junior
junior
Posts: 131
Joined: Sat Feb 02, 2008 2:05 am
Location: Podgorica

Post by the avetinje »

Cekamo vas da dodjete kao novu godinu ali ovaj put ako moze bez dukseva cigana i firme
PODGORICA PODGORICANIMA

Post Reply