SpaFC1974fans

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
Post Reply
User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Super je sto se formiraju takve ekipe ali stvarno je smesan post... :lol:

Neke grupe pocinju da lice na one iz Tempa!

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Pocinju da lice ????

Koliko ja kapiram vecina ekipa JESTE kao grupe koje su se predstavljale u "Tempu",samo sto se vise ne nose teksas jakne i crne cvike i starke, sada su u modi "burberry" kacketi i "stoneisland" jakne ili mozda neke ultrabrze trenerke i tikepa pa likovi ne izgledaju BAS toliko smesno...fazon u glavama je ostao isti...

TransBoys-ima i podekipama svaka cast, iznenadjen sam izvesnom originalnoscu i tripom koji prave, ali od njihove pa sve do prve lige - sve je to jedna velika "Tribina Navijaca"...

Jbg, moram u OFF, izvinjavam se ali :

Klinci od 14-20 godina se ponovo vise loze na slikanje, koreografije, pirofeste i tako te vizuelne tripove nego kada nema casopisa i kada mediji pljuju po fanovima...Isto je bilo sa "TN" isto sa "Kop"-om, isto sa "SN"-om...Ne kazem ja da je to lose, naprotiv - kvantitet ume da iznadje kvalitet ali isto tako ume da sunovrati ceo trip jer se sa masom javlja i masa problema...Opet ponavljam - sve je to isto "mi smo 10 baklji, vi ste samo 6, mi ovo, vi ono, vi ste picke gde ste bili kada smo...bla bla"...Masa dolazi iz pomodarstva i kojekakvih psihotripova vezanih za slikanje, osecaj pripadnosti itd...
GDE je tu ona grmljavina sa tribina, dranje grla, cepanje dlanova, osecaja (namerno kazem osecaja jer nekada te bas zabole za one prekoputa) da sada STVARNO treba prebiti nekoga sa druge strane terena...????
Masa voli da se slika, da se hvali, da - eto, bude deo talasa...sve je to "Tribina Navijaca"...
Oni koji ostanu kada prodje talas - cist HC...

Izvin'te sto sam malo smorio topic sa spikom ali ima veze i sa Vama u svakom slucaju...

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ovo je super..
samo vrhunac je nauciti ekipu da kad radi koreografije da se to radi zbog samog kluba..ne zbog slikanja da bi se to videlo na navijachkom sajtu,fanzinu...slike...pa samo je vazno nama kakve cemo spektakle napraviti nashm klubu...to treba raditi kao jedan vid ljubavi prema tom klubu zbog kojeg si doshao tog dana na tekmu...najvaznije je dati sve od sebe grmeci i bodriti klub...koreo je jedan proces koji ostvaruje dosta ljudi dosta dana pre utakmice...i ako to uspe navijac koji je davao sve od sebe da se to ostvari presrecan je...
znachi ponavljam...najvaznija je pesma...a koreja je samo sastavni deo navijackog kolorita i ispoljvanje ljubavi prema klubu na jedan nesvakidashnji nachin...
Last edited by Booze Brothers on Wed Jun 07, 2006 12:24 pm, edited 1 time in total.
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Huligandza
odoh da se osvezim...
Posts: 130
Joined: Thu Oct 20, 2005 10:33 pm
Location: Istok

Post by Huligandza »


ultra nbg
novajlija
novajlija
Posts: 36
Joined: Thu Nov 10, 2005 5:04 pm

Post by ultra nbg »

Mnogo je dobro kada cela prica uspe i kada grupa ima ovakvu sezonu ...

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Malo je reci da ce vam i neke prvoligaske ekipe pozadvideti na ovome!

Mozda neki misle da je lako ali za svaku koreo potrebno je mnogo truda i discipline..

Svaka cast! :wink:

User avatar
NOMADI KUMODRAZ
novajlija
novajlija
Posts: 6
Joined: Wed May 24, 2006 1:36 am
Location: Kumodraz

Post by NOMADI KUMODRAZ »

Sve pohvale za ekstra odredjenu sezonu i prvo mesto. Samo mi nije jasno sta si hteo da kazes ovom 3 slikom sa Banja-Torlak . Vidimo se ponovo sledece sezone Teren Napretka Selo Rakovica je nama jako blizu.

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

NOMADI KUMODRAZ wrote:Sve pohvale za ekstra odredjenu sezonu i prvo mesto. Samo mi nije jasno sta si hteo da kazes ovom 3 slikom sa Banja-Torlak . Vidimo se ponovo sledece sezone Teren Napretka Selo Rakovica je nama jako blizu.
Vi stvarno nemate pravo glasa..prvo idite na utakmice redovno pa onda pricajte!

Gistro navijaci! :lol:

User avatar
zlotvor OFKBGD
junior
junior
Posts: 361
Joined: Sun Sep 11, 2005 9:24 pm
Location: Vrtic

Post by zlotvor OFKBGD »

TB je ubedljivo najbolja grupa u svim nizim ligama.. =D> =D> =D>
Odlicna sezona 8)
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

User avatar
NOMADI KUMODRAZ
novajlija
novajlija
Posts: 6
Joined: Wed May 24, 2006 1:36 am
Location: Kumodraz

Post by NOMADI KUMODRAZ »

Nismo odradili samo jedno gostovanje a zato sto je termin bio u 10 ujutru i ne bi se skupila ekipa kakva bi se skupila da je bio normalan termin . Zanima me koliko su TB odradili gostovanja ove sezone sem Torlaka i Dunavca.

User avatar
zlotvor OFKBGD
junior
junior
Posts: 361
Joined: Sun Sep 11, 2005 9:24 pm
Location: Vrtic

Post by zlotvor OFKBGD »

Ti mislis da je gostovanje kad ode vas 6 na Zvezdaru?
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

I onda se jos zalite kako su vam oteli trans ma daj bezi bre budalo i pokrij se necim
KOje ste vi mudonje kad isprebijate nekog kod kuce kao jaki smo ovo,ono jebacemo svima mamu pa vi bre niste ni navijaci Torlaka skupila se sacica forsa i koga vec jos pa kao ajmo na Torlak to nam je klub iz kraja a i dolaze neki sabani da ih malo ispresavijamo i povrh svega toga napade ljude kojih je bilo manje od vas i jos ih napade sa bakljama,stanglama itd koji su bili prakticno nenaoruzani bez'te bre budale vi niste vredni ni spominjanja.Vi navijaci ma daj bre......... :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
zlotvor OFKBGD
junior
junior
Posts: 361
Joined: Sun Sep 11, 2005 9:24 pm
Location: Vrtic

Post by zlotvor OFKBGD »

Jeste, seti se samo kad ste vi bili na Banji... :twisted:
STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

User avatar
NOMADI KUMODRAZ
novajlija
novajlija
Posts: 6
Joined: Wed May 24, 2006 1:36 am
Location: Kumodraz

Post by NOMADI KUMODRAZ »

ex hooligan wrote:I onda se jos zalite kako su vam oteli trans ma daj bezi bre budalo i pokrij se necim
KOje ste vi mudonje kad isprebijate nekog kod kuce kao jaki smo ovo,ono jebacemo svima mamu pa vi bre niste ni navijaci Torlaka skupila se sacica forsa i koga vec jos pa kao ajmo na Torlak to nam je klub iz kraja a i dolaze neki sabani da ih malo ispresavijamo i povrh svega toga napade ljude kojih je bilo manje od vas i jos ih napade sa bakljama,stanglama itd koji su bili prakticno nenaoruzani bez'te bre budale vi niste vredni ni spominjanja.Vi navijaci ma daj bre......... :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078 :smt078
Alo majmune to sto ti imas komplekse od U.F. to je tvoj problem a da mi nismo navijaci to moze da prica samo budala ko je bio nenaoruzan kada smo ih napali pa odakle onda onoliko baklji kod TB -a u Kumodrazu pitajte Huligandzu sta mu je ispalo kada se zaleteo na nas on i jos jedan lik su se zaleteli a ostali pobegli ko picke prvo su istrcali na ravno pa se onda povukli slepom ulicom skroz do stadiona i gledali kako im gaze njihove i samo bacali baklje na nas cela ulica je gorela isto su bacali cigle i sve ostalo a kada bi krenuli da im prilazimo opet bi se povlacili nazad i kao nesto urlali a da na pomenem da su neki likovi cak bezali u dvorista kod ljudi. sa TB je bio jedan moj drug U.F. koji je lepo rekao dobili ste nas i to je to ovalicemo mi vas kada budemo imali priliku .
Samo mi je krivo sto svi kao mi smo bacali koktele ovo ono a oni goloruki ma daj i jos smo mi ispali picke to je to kada nekome nesto sere onaj ko nema ni 5 ozbiljnih tuca u zivotu.
I da vazno je da svi TB navijaju samo za Banju al u kurcu.
:smt098 :smt098
Bice dana za megdana :smt027 pa se nadam da ce onda neko da slika ili snima a ne da svi lupetaju napamet pogotovo neko ko nema veze ni sa Banjom ni sa Torlakom

User avatar
NOMADI KUMODRAZ
novajlija
novajlija
Posts: 6
Joined: Wed May 24, 2006 1:36 am
Location: Kumodraz

Post by NOMADI KUMODRAZ »

I da nesto sam zaboravio da da kazem da ja ni jednog trenutka nisam ni pomislio da smo mi bolji od TB-a koji postoje 10 godina ja stvarno volim nize lige i po meni oni su najbolja grupa u nizim ligama a napali smo ih zato sto uvek treba udarati na najace . Igramo i mi sledece sezone u Banji opet a i oni blizu nas u Selu Rakovica pa onda bi voleo da dodju svi ti koji misle da smo mi picke i sve ostalo da nas vide na delu.

Post Reply