SpaFC1974fans

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
Post Reply
User avatar
BG Gambo
alkoholni obrok
Posts: 3774
Joined: Sat Oct 01, 2005 9:42 pm
Location: small part of Belgrade
Contact:

Post by BG Gambo »

Decace raspitaj se malo o kompleksima ja nemam komplekse ni od jedne grupe a za tuce.................. ne bih da ulazim u to ko kolko tuca ima itd. Brate kad odpratite klub za koji navijate kroz celu sezonu i na svakom gosotvanju gde god igrali e onda mozete reci da navijate za njega.A U.F. sam spomenuo onako posto sam cuo da su najbrojniji u vasim redovima

I necemo vise da se raspravljamo topic je Trans Boys a ne Nomadi
Potrcao je u susret tramvaju. Tramvaj ga nije prepoznao.

http://www.slobodanavijacima.com/wp-con ... 511872.jpg

User avatar
BSK 1911
Sinovac
Posts: 1919
Joined: Fri Sep 02, 2005 10:55 am
Location: Beogradski hram fudbala

Post by BSK 1911 »

Nomadi Kurmojdraz----za vas ne bi chuo da se ne pojavljujete po internetu....
Zamolio bi i exhoola da zajebe raspravu jer ne posecuje utakmice ovog ranga pa ni ne zna sta se desava....vec samo zna o internet pricama....

Zamolio bi da se nastavi o grupi Trans Boys...

Evo i mog misljenja o TB...
Tek ce se grupa razvijati u vidu brojnosti,korea itd.Znaci grupa je u totalnom usponu,a ja poznavajuci mentalitet mamaka iz TB mogu upravo da ocekujem tek lepa izdanja...

A ti Nomad mogao bi da postavis neke slike od vase grupe u topicu "manje Srpske grupe"
Једини Српски клуб са краљевским титулама
1931,1933,1935,1936,1939...

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Topic postaje REZERVISAN za Spa fanove...ako se slucajno nastave neke bezevezne "rasprave" - moze BAN Jelacic da vas sretne...

Blue fan

Post by Blue fan »

изгледа да само похвале овде могу да се пишу на рачун trans boys-a..ужас...када се напише против њих нешто одмах се обрише..

User avatar
forum_admin
OFKovac
OFKovac
Posts: 2114
Joined: Tue Aug 30, 2005 4:36 pm

Post by forum_admin »

Gresis Bf...

Radi se o tome sto ne zelimo tudje besmislene i cesto vrlo glupe rasprave na nasem forumu...info, slike, neka spika - OK ali neko svadjanje...NE HVALA..

Nastavljamo sa topicom >>>>>

User avatar
Huligandza
odoh da se osvezim...
Posts: 130
Joined: Thu Oct 20, 2005 10:33 pm
Location: Istok

Post by Huligandza »

BF...kada bi ja odgovarao na sve,i pricao o stvarima koje su se dogodile u skorijoj proslosti...zavrsilo bi sa klasicnim napusavanjem...veruj mi,nisi upoznat sa nekim akcijama i situacijama koje ne zelim da iznosim na netu upravo iz preventive...da ih znas,verujem da bi drugacuje mislio...
Inace,nije problem napisati kritike na nas racun.Iako smo najbolja mala grupa,nismo nabedjeni...jer niko nije savrsen.Ali ako se nesto kritikuje,po meni,treba prihvatiti samo one realne,"dobronamerne",pametne kritike...a ne klasicna proseravanja...
Pozdrav,vidimo se posle svabije...
:arrow: HOOLIGANJA ON TOUR :arrow:

User avatar
John Matuszak
Bopac...uuuuuuuuuuu...
Posts: 921
Joined: Thu Sep 01, 2005 10:06 pm

Post by John Matuszak »

..poz huligandzi i nadam se da ce se lepo provesti po svabiji...to i zasluzuje...pazi se bsk-ove kleke i sve ce biti u redu....

Blue fan

Post by Blue fan »

Huligandza wrote:BF...kada bi ja odgovarao na sve,i pricao o stvarima koje su se dogodile u skorijoj proslosti...zavrsilo bi sa klasicnim napusavanjem...veruj mi,nisi upoznat sa nekim akcijama i situacijama koje ne zelim da iznosim na netu upravo iz preventive...da ih znas,verujem da bi drugacuje mislio...
Inace,nije problem napisati kritike na nas racun.Iako smo najbolja mala grupa,nismo nabedjeni...jer niko nije savrsen.Ali ako se nesto kritikuje,po meni,treba prihvatiti samo one realne,"dobronamerne",pametne kritike...a ne klasicna proseravanja...
Pozdrav,vidimo se posle svabije...
:arrow: HOOLIGANJA ON TOUR :arrow:
Батице...ја сам изнео моје мишљење на које имам право(и ипак је ово наш форум и стварно је небитно чији је topic)...а то је:"да није у реду да се качи ваша застава на нашој текми(у Земуну)нацонална застава Јамајке(на којој пише ћириличним словима "хг")није спорна застава Јамајке...већ што је ваша(Trans Boys-a)"...и написао сам да вас мрзим као групу,као што мрзим смРАДовце,цигане,итд...и стварно немам намери и није ми циљ да се прозивам са тобом на форуму..Ово је ваш topic и немам намеру да га смарам...ја поштујем овај форум
поздрав...

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

joj sto volim da mrzim :D

BLUE HEART
novajlija
novajlija
Posts: 13
Joined: Fri May 12, 2006 2:41 pm

Post by BLUE HEART »

JA JOS VISE!!! :lol:

User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

Nemojte da se prepucavate svi smo DRUGARI.
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Blue Fan..nisi u pravu...

Odnos nase grupe sa TB nije kao sa drugima..mi nismo zvanicno u prijateljstvu ali smo drugari i to treba da se ceni...

ultra nbg
novajlija
novajlija
Posts: 36
Joined: Thu Nov 10, 2005 5:04 pm

Post by ultra nbg »

Ima li fotki iz ove sezone ?

User avatar
Huligandza
odoh da se osvezim...
Posts: 130
Joined: Thu Oct 20, 2005 10:33 pm
Location: Istok

Post by Huligandza »

...nema... :roll: :arrow: :oops: :shock: :idea: :twisted:

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

ма одакле ће бити слики кад стално хулиГАНЏАЈУ се па пију...клуб њима паре не даје па сигурно и камери сви своји већ продали да би један њихов представник дошао у неку северну земљу да гледа неких "омиљених" комшија и секица :wink:

Post Reply