Robijasi -Zenica

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
BIP
junior
junior
Posts: 56
Joined: Wed Apr 26, 2006 10:31 pm
Location: N/A
Contact:

Post by BIP »

Anerova greska je ta, sto je isao na utakmicu visokog rizika.

Horde su indijanci, mislim to je dobro poznato. Uvek mrse muda, uvek nsto izvode... Na strani ih ima jako malo, a onda se posle prica o tome kako ih kradu ovi iz Saveza...

Meni samo nije jasna jedna stvar. Zasto su toliko ljubomorni na Modricu, Slaviju, Radnik, Leotar? Mi imamo samo cetiri kluba u ligi BIH...

Ja jesam Srbin i nacionalista, ali nikada ne napadam prvi nikoga... U tome je razlika izmedju nacionaliste(nekoga ko voli svoju zemlju, grad) i soviniste(koji bolesno mrzi sve sto nije u mom slucaju srpsko)...

TM su postali smesni sa onim isticanjem zastava protiv Slavije. Ja nisam video Robijase, da su igde u bilo kojoj situaciji klicali Alahu, da jesu ja bih to osudio kao sto osudjujem TM... Neutralan sam i gledam na sve to veoma objektivno.

"Incidenti" iz BN su dolazili u Zenicu, nisu imali problema. Bilo ih je 50-100 navijali su najnormalnije...

U Sarajevu ih je cuvala pubovska ekipa, jer su ovi majmuni kamenovali kamenjem bus Radnika sa igracima.... Ni na Kosevu ne bi nista bolje prosli....


Ne uplicem politiku u diskusiju, jednostavno pokusavam da gledam ovo strogo sa navijacke strane... Ne zanimaju me odredi smrti i slicne budalastine. Nastavi da kacis slike. Pozdrav!
Nema, nema niko kao on, samo Vanja Grubac moze dati gol!

Blue fan

Post by Blue fan »

-Него Колумбија имам једно питање за тебе:
-Како оцењујеш утакмицу између СРБИЈЕ и Босне(на Маракани)?-тј. нереде.
-Прича се да су неки Робијаши,Фукаре и још неке екипице,више од пола текме провели у WC-u,јер је баш тамо било,најбезбедније.
Без увреде,надам се да знаш да читаш ћирилицу!
-Гледао сам снимак "60 минута",а и био сам на текми.
По мени најбоља утакмица репрезентације.Први пут да полиција(гамад сељачка)није кренула на свој народ.СВЕ У СВЕМУ ЗЛО :twisted:

..Поздрав...

Columbia
junior
junior
Posts: 82
Joined: Sat Apr 01, 2006 12:02 pm
Location: Zenica

Post by Columbia »

Blue fan wrote:-Него Колумбија имам једно питање за тебе:
-Како оцењујеш утакмицу између СРБИЈЕ и Босне(на Маракани)?-тј. нереде.
-Прича се да су неки Робијаши,Фукаре и још неке екипице,више од пола текме провели у WC-u,јер је баш тамо било,најбезбедније.
Без увреде,надам се да знаш да читаш ћирилицу!
-Гледао сам снимак "60 минута",а и био сам на текми.
По мени најбоља утакмица репрезентације.Први пут да полиција(гамад сељачка)није кренула на свој народ.СВЕ У СВЕМУ ЗЛО :twisted:

..Поздрав...

Naravno da znam cirilicu ,ko je ne zna polu pismen je :lol:


Bio sam na Marakani ,mi smo isli odvojeno od svih drugih navijackih skupina kojim je savez ili BHF placao put ,mi smo isli u sopstvenom arazmanu!!Ne znam gdje si cuo da smo MI proveli poluvrijeme u WC ??!! :shock: Jaro to su ti ovi dijasporci i Fukare(doduse oni su na poluvremenu htjeli ici kuci) ,ne znam gdje si to cuo ali nisi u pravu sto se tice NAS ,cak naprotiv ,nasa dva momka su vodili navijanje dole na onoj ogradi u kavezu ..... citavo vrijeme a mi se nismo odvajali od njih ....

Fazon je u tome sto su nerede na Marakani poceli od strane Bosanskih Pravoslavaca iz RS .... u to sam 100% ubjedjen i niko me ne moze demantovati u tome ... Utakmica kao utakmica ,niko nije ocekivao da ce nas na Marakani docekati cvijece ,ko imalo prati fudbal ili svijet navijaca mogao je ocekivati ono sto se desilo ....Bilo proslo ,idemo dalje...

Columbia
junior
junior
Posts: 82
Joined: Sat Apr 01, 2006 12:02 pm
Location: Zenica

Post by Columbia »

Celik-Radnik(jucer) :


http://www.robijasi.org/show.php/127_PICT0010.JPG.html


Nista posebno ,"Incident" se nije pojavio ....utakmica sumorna kao i navijanje...


[/img]

kasha casuals

Post by kasha casuals »

Fazon je u tome sto su nerede na Marakani poceli od strane Bosanskih Pravoslavaca iz RS .... u to sam 100% ubjedjen i niko me ne moze demantovati u tome ...
Izvini ali ja cu morati da te demantujem!

Sve sto se desavalo tog dana na Marakani bilo je skroz spontano i pocelo je onoga trenutka kada ste vi usli na stadion!
Niko nista nije organizovao niti je planirao...a po najmanje Srbi iz Bosne...
Jedino sto je sigurno da su ucestvovali svi koji su bili na suprotnoj strani od vase....

Columbia
junior
junior
Posts: 82
Joined: Sat Apr 01, 2006 12:02 pm
Location: Zenica

Post by Columbia »

kasha casuals wrote:
Fazon je u tome sto su nerede na Marakani poceli od strane Bosanskih Pravoslavaca iz RS .... u to sam 100% ubjedjen i niko me ne moze demantovati u tome ...
Izvini ali ja cu morati da te demantujem!

Sve sto se desavalo tog dana na Marakani bilo je skroz spontano i pocelo je onoga trenutka kada ste vi usli na stadion!
Niko nista nije organizovao niti je planirao...a po najmanje Srbi iz Bosne...
Jedino sto je sigurno da su ucestvovali svi koji su bili na suprotnoj strani od vase....

Drug,ja sam se vozio od Ze do Bg ,prolazili smo kroz Rs ,znam sta sam vidio :!: Na auto putu prema Bg ,kolone vozila su bile zasutavljene(kolone iz Rs ,Bjeljina ,Brcko ,Bl ,znam po registracijama kao i njihovim pokusajima da se obracunaju s nama ) na djelu auto-puta gdje su sporedna ukljucenja kad ides iz Istocne Bosne i Semberije ,nisam lud....

kasha casuals

Post by kasha casuals »

To stoji da su oni hteli da se obracunaju sa vama ali to ne znaci da su oni to organizovali i zapoceli!

Blue fan

Post by Blue fan »

Преко хиљаду навијача из Београда(који навијају за београдске клубове) је било на истоку(до вас).
Веруј ми,да смо се ми више цимали да дођемо до вас него Срби из Босне(тунел,ров,а имали смо ликове и у обезбеђењу).
Са моје стране гледишта нисте испали пичке(не мислим на Робијаше него на све вас).Да више не полемишемо,као што си реко,било па прошло до следећег виђења :smt067 :smt068 :smt070

User avatar
Eric Cartman
exbanovani starmali Raja
Posts: 5183
Joined: Wed Mar 08, 2006 10:37 am
Location: Beograd
Contact:

Post by Eric Cartman »

Columbia,ajde okaci slike nekih vasih salova,dukseva,majci...itd
Χριστός Ανέστη εκ νεκρών

User avatar
hugh hefner
junior
junior
Posts: 181
Joined: Mon Sep 05, 2005 7:14 pm
Location: Senjak

Post by hugh hefner »

Ma daj te Reprezentacije ja to ne volim.Reprezantacija :lol: jebote koja je to glupost.Meni je OFK-a iznad reprezentacije i tih sranja.Ja sam Beogradjanin na prvom mestu.
ROxaNE you don't have to put on a red light!!!

BIP
junior
junior
Posts: 56
Joined: Wed Apr 26, 2006 10:31 pm
Location: N/A
Contact:

Post by BIP »

hugh hefner wrote:Ma daj te Reprezentacije ja to ne volim.Reprezantacija :lol: jebote koja je to glupost.Meni je OFK-a iznad reprezentacije i tih sranja.Ja sam Beogradjanin na prvom mestu.
Potpisujem... Samo cu da dodam, da cu reprezentaciju da bodrim zbog Ilketa majstora i eventualno zbog nasih igraca, koji nastupaju za istu. Ali ako prsnu, necu se sekirati.... OFK je na prvom mestu, iznad svih i svega.
Nema, nema niko kao on, samo Vanja Grubac moze dati gol!

User avatar
Richard III
sasvim,potpuno sasvim najbolji dasa...
Posts: 1162
Joined: Sun Sep 18, 2005 1:22 pm

Post by Richard III »

...mislim da sam na snimku nereda(na scg-bh) video dresove celika medju navijacima bh...davali su sve od sebe...

...buza me podseti na utakmicu izmedju OFKe i Celika negde 86-87 ne secam se tacno imao sam 5-6 godina...elem stariji momci iz kraja koji su cunili blue thunderse tadasnje ofkine navijace su nas klince plasili pricama da ce biti tuce na tekmi i da ce policija pustiti kerove...kako sam se stravicno plasio kerova sa jos par drugara sam otisao u lozu na zapad i odatle gledao itakmicu,sto je sigurno sigurno...secam se celikovih navijaca na severu 20-ak njih valjda nosili su okrenute faerke...tuce naravno nije ni bilo...
Ljudi cim nas vide odma znaju da smo gospoda

User avatar
enkoo
junior
junior
Posts: 104
Joined: Mon May 01, 2006 6:44 pm

Post by enkoo »

Booze Brothers wrote:ognjevi za koreo "uzavreli grad"...
Kao prvo bi pozdravio sve na ovom forumu.

Sad imam pitanje za tebe Booze Brothers.Ako mozes da postavis sliku da vidim kako izgledaju ti ognjevi.Juce me je bas zvao jedan vas clan u vezi toga medjutim ja nemam pojma sta je to.Mi smo koristili baklje za koreo Uzavreli Grad.Pozz

User avatar
Shakal B.F.
junior
junior
Posts: 217
Joined: Mon Mar 13, 2006 7:16 pm
Location: Banovo Brdo

Post by Shakal B.F. »

IMAM JEDNO PITANJE ZA COLUMBIU.KAKVI SU LEOTAREVI NAVIJACI??
nasa je titula

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

ne postoje...valjda tigrovi...lokalno neshto...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

Post Reply