Ruska scena

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
User avatar
PLAVA FAMILIJA
Plumber
Posts: 1195
Joined: Sun Apr 30, 2006 3:38 pm
Location: Jakov!!!

Post by PLAVA FAMILIJA »

Samo ti zezaj videces jednog dana kad budem postao slavan na tebe jedinog necu obracati paznju. :lol:
Napred OFKa, razbij sve bez milosti i znaj da ce Tvoji UNIONISTI na bedemu grada vecno stajati, Tvoje ime braniti!

http://www.youtube.com/watch?v=OfOACVCOJsM

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

Usamljeni hashishar wrote:
PLAVA FAMILIJA wrote:Jebem ti engleski. :-k
Ma bas te briga...barem znas da repujes! :lol:
PLAVA FAMILIJA wrote:Samo ti zezaj videces jednog dana kad budem postao slavan na tebe jedinog necu obracati paznju.
хахаха :smt061

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Ti nemoj da ga podrzavas da ne bi bilo... :smt021

:lol:

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

Usamljeni hashishar wrote:Ti nemoj da ga podrzavas da ne bi bilo... :smt021

:lol:
ма баш ти лепо је одговорио овај плави хаха, а от овог твог чекича
:smt021
баш брига јер видиш колика гумена глава :smt030

User avatar
Bezimeni
novajlija
novajlija
Posts: 12
Joined: Mon Jan 29, 2007 2:36 pm

Post by Bezimeni »

Moscow Firms

Spartak Moscow
Flints crew,Gladiators Firm,CWO,Red-White Devils Band,Mad Butchers,Hard Gang,North-West Site,Klinc Fist,Avangard,Simple Boys,Union,Штурмовики.
CSKA Moscow
Red-Blue Wariors,Yaroslavka,Kids,Mustangs Firm,YGS,Galant Steads,Stаllions,N-Troop,Zarya.
Dynamo Moscow
Patriots,Capitals,OTF,Crazy Garbages,MHS,New Age
Lokomotiv Moscow
Red-Green Vikings,Ultra Loko,Train Team,Street Band,BHZ,
Mad Dobermans Firm
Torpedo Moscow
Trouble Makers,Supporters group,Company,Showtime,Tubes,Blasters.
Moscow
Moscow Lads
:D :D :D

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
Bezimeni
novajlija
novajlija
Posts: 12
Joined: Mon Jan 29, 2007 2:36 pm

Post by Bezimeni »

Major Sites

Torpedo (Moscow)

http://unitedtorpedo.borda.ru/

Dynamo (Moscow)

http://qwe.borda.ru , http://wearethefamily.borda.ru/ , http://oldsebastian.borda.ru/

CSKA ( Moscow)

RBfans.borda.ru

Lokomotiv ( Moscow)

Lokohools.borda.ru

Spartak (Moscow)

http://theunity.borda.ru/

Use friends
:D :D :D

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

sledeci vikend pocinje prvenstvo u rusiji,u prvom kolu igraju dinamo-spartak jako zanimljivo i zenit-saturn za saturn igraju saimo vukcevic i dule petkovic ali zenit ima mnogo dobar i sto je veoma bitno mnogo para,doveli su timoscuka iz sahtjora za 20 milki :roll:

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

ofkovac wrote:sledeci vikend pocinje prvenstvo u rusiji,u prvom kolu igraju dinamo-spartak jako zanimljivo i zenit-saturn za saturn igraju saimo vukcevic i dule petkovic ali zenit ima mnogo dobar i sto je veoma bitno mnogo para,doveli su timoscuka iz sahtjora za 20 milki :roll:
код спартака одмах 2 веома добрих дерби по реду, прошлу недељу са конима суперкуп па са динамом прво коло..зенит играје са сатурном 3 пута за 10 дана!! прошлу недељу куп па прво коло шампионата па реванш купа...могуче и полудети :D ...Тимошћук 20млн, Домингес 10млн, Погребњак 7 млн..има још један, али само за 3,5 млн..чекајте дигање цени на газ у европе :lol: ...нема везе за паре, динамо пар година пре потрошило неких 80-к млн али све џаба..није толико битни паре колико квалитет футбалера...

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

u pravu si dinamo je doveo pola ekipe porta koja je osvojila ligu sampiona i nista,nego reci ti meni da igramo mi keca na zenit ili ne,jel su jos uvek arsavin i oni slovaci u ekipi,znam da je kerzakov otisao u sevilju i dobro mu ide,dade ga barsi.

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

ofkovac wrote:u pravu si dinamo je doveo pola ekipe porta koja je osvojila ligu sampiona i nista,nego reci ti meni da igramo mi keca na zenit ili ne,jel su jos uvek arsavin i oni slovaci u ekipi,znam da je kerzakov otisao u sevilju i dobro mu ide,dade ga barsi.
продали само једног Кержакова, остали су сви у тиме па још купили четверицу добрих..Аршавин добио уговор до 2010 па ће имати 12,5млн уз то, код Тимощука скоро сличан контракт али мало мање..кажи кеци да слободно ће играти јер постављена циљ шампионство, али видећемо како ће бити..макар пара за то дали прилично много...што тиче да Кержакова даде Барси-све то вода..тек дошао у тиму па одмах га негде у другу чак и бољу...не, пуста та прича да скаче саједног на друго затолико кратко време..

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

sad sam pogledao ekipu na zenitovom sajtu,cini mi se da vam fale jos jedan ili dva odbrambena igraca,ako se vec ide na titulu,sredina i napad su dobru,u slucaju povrede imate dugacku klupu,jel igrao prvi tim u kupu,dobili ste samo 1 0 kao su se pojacali spartak i lokomotiva, na prvi pogled vi i csk-a ce da se borite za titulu

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

у прилике тако и никога не узели у одбрану, али ови у средине су универсални и за одбрану, тако нешто...па видећемо...најбезвезе трансфери код првих клубова је били код спартака, уопште никога не купили, чак ни у напад гдеимају само једног квалитетног играча, а други или трећи у лиге по количине пара...

User avatar
ofkovac
kladionica u malom prstu...
Posts: 3645
Joined: Tue Feb 21, 2006 6:10 pm

Post by ofkovac »

riksen promasio penal,primili ste gol sa igracem vise,izjednacili u 90 sta kazes ult ze ja igrao 1 i padnem za 40 evra,nije igrao onaj argentinac

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

па одакле све знаш? :) гол смо добили такође са пенала, код аргентинаца грипа, па још и рефери будала, чудио нонстоп..а лепо сам реко да играју у футбал не паре него екипа, а овом првом мече било видно да нису још лепо играју заједно...али све напреду, чекај :wink:

Post Reply