Ruska scena
Posted: Sat May 06, 2006 12:12 pm
legenda
S-skupine
N-neprijatelji
PR-prijatelji
P-politička opcija
SPARTAK Moscow
S: Flint' S Crew, Tuki, Red White Spider Band, Shturmoviki, Mad Butchers, Gladiators, Young Crew, Independant Crowd, Simple Servant boys, North West Side, Clench Fist, Beautiful Strangers.
N: CSKA, Dynamo, Zenith, Lokomotiv, D. Kiev, A. Tula, S. Yaroslav, S. Ramenskoe, K Krasnodar, R. Kazan, clubs of the Caucasus, S. Prague, Ajax.
PR: Torpedo Moscow.
P: Ekstremno desno
CSKA Moscow
S: Red Blue Warriors, N-Troop, Shedy Horse, Urban Kids, Red Blue Support, Gallant Steeds, Yaroslavska, Yugend, Army.
N: Spartak, Torpedo, Zenith, Lokomotiv, R. Kazan, S. Ramenskoe, K Lviev, clubs of the Caucasus.
PR: Legia Warsaw, Dynamo.
P: Ekstremno desno
ZENITH St Petersbourg
S: Nevsky Face, Coalition, Gremlins Firm, Peter Wolves, Regional Vsevoljsky Group, Jolly Nevsky, Legion Flash, Crazy Fans, Music Hall, Brigadir, Krymski, Z 44.
N: Dynamo, Spartak, CSKA Moscow, Torpedo, FC Metallurg, R. Kazan, S. Ramenskoe, clubs of the Caucasus.
PR: SKA St Petersbourg, Red Star.
P: Ekstremno desno
Moscow DYNAMO
S: Crazy Garbage, Signal Stable-lads, MHS.
N: Spartak, Zenith, Torpedo, Lokomotiv.
PR: CSKA.
P: Ekstremno desno
TORPEDO Moscow
S: West 5 Action Group, Supporters, Troublemakers, Beach Servant boys.
N: Dynamo, CSKA.
PR: Spartak Moscow.
P: Ekstremno desno
ROSTELSMACH Rostov
S: Wild Legion.
N: Volgograd Rotor.
P: Ekstremno desno
LOKOMOTIV Moscow
S: Loko 81', Street Band, Real Firm Train, Viking, Extremists.
N: Dynamo, CSKA, Spartak, Torpedo.
P: Ekstremno desno
KRYLIA SOVIETOV Samara
S: Senators Firm, Extremists Wings Hooligans.
N: Shinik Yaroslav.
P: Ekstremno desno
FAKEL Voronezh
S: Napalm, Fiery Power, Rough Hooligans.
N: Kristall Smolensk, Sokol Saratov.
P: Ekstremno desno
SATURN Ramenskoe
S: Dorfmenchen, Black Blue Barbarians, Zuid Ost Confederation.
N: S. Moscow, Zenith, CSKA.
P: Ekstremno desno
RUBIN Kazan
S: Straights Stable-lads, Red Green Angels, Kazan Horde.
N: Zenith, CSKA Moscow, S. Moscow, A. Perm.
SHINIK Yaroslav
S: East Side.
N: S. Moscow, K S. Samara.
P: Ekstremno desno
ROTOR Volgograd
S: Mjollnir, Sharks.
N: Rostov.
P: Ekstremno desno
SOKOL Saratov
S: Blue White Rovers.
N: Fakel Voronei.
P: Ekstremno desno
KRISTALL Smolensk
S: Keytown Firm, Crazy Flyers.
N: Fakel Voronei.
P: Ekstremno desno
BALTIKA Kaliningrad
S: Konig Legion.
N:
P: Ekstremno desno
AMKAR Perm
S: Red Black Brigade, Poison Clan.
N: Dynamo Perm, Gazovik Izhevsk, R. Kazan.
Perm DYNAMO
S: Bulldogs.
N: Armka Perm.
PR: Gazovik Izhevsk.
TOM Tomsk
S: Fan Tom.
N:
P: Ekstremno desno
Tula ARSENAL
S: Red Yellow Cannoneers, Crazy Monsters, Hunthers, WHB.
N: Spartak Moscow.
PR: Kursk.
P: Ekstremno desno
VOLGA Astrakhan
S: The Volga Poachers.
N:
GAZOVIK GAZPROM Izhevsk
S: Gas Gangrene.
N:
PR: Perm Dynamo.
LADA Togliatty
S: New City.
N:
METALLURG Krasnoiarsk
S: Red Blue Islanders, Sibirskiye Bestii.
N:
P: Ekstremno desno
Orel
S: Orel Butchers, Jokers.
N: Kursk, Tula Arsenal.
P: Ekstremno desno
VOLGA Ulyanovsk
S: Simbirsk Legion.
N:
URALMASH Ekaterinbourg
S: 043 Firm, Strike Firm, Scoundlers.
N:
PR: FC Tyumen.
FC ALANIA Vladikavkhaz
S: Alanians Bars.
N: Svi ruski klubovi.
PR:
TEREK Grozny
S:
N: Ruski klubovi
PR:
S-skupine
N-neprijatelji
PR-prijatelji
P-politička opcija
SPARTAK Moscow
S: Flint' S Crew, Tuki, Red White Spider Band, Shturmoviki, Mad Butchers, Gladiators, Young Crew, Independant Crowd, Simple Servant boys, North West Side, Clench Fist, Beautiful Strangers.
N: CSKA, Dynamo, Zenith, Lokomotiv, D. Kiev, A. Tula, S. Yaroslav, S. Ramenskoe, K Krasnodar, R. Kazan, clubs of the Caucasus, S. Prague, Ajax.
PR: Torpedo Moscow.
P: Ekstremno desno
CSKA Moscow
S: Red Blue Warriors, N-Troop, Shedy Horse, Urban Kids, Red Blue Support, Gallant Steeds, Yaroslavska, Yugend, Army.
N: Spartak, Torpedo, Zenith, Lokomotiv, R. Kazan, S. Ramenskoe, K Lviev, clubs of the Caucasus.
PR: Legia Warsaw, Dynamo.
P: Ekstremno desno
ZENITH St Petersbourg
S: Nevsky Face, Coalition, Gremlins Firm, Peter Wolves, Regional Vsevoljsky Group, Jolly Nevsky, Legion Flash, Crazy Fans, Music Hall, Brigadir, Krymski, Z 44.
N: Dynamo, Spartak, CSKA Moscow, Torpedo, FC Metallurg, R. Kazan, S. Ramenskoe, clubs of the Caucasus.
PR: SKA St Petersbourg, Red Star.
P: Ekstremno desno
Moscow DYNAMO
S: Crazy Garbage, Signal Stable-lads, MHS.
N: Spartak, Zenith, Torpedo, Lokomotiv.
PR: CSKA.
P: Ekstremno desno
TORPEDO Moscow
S: West 5 Action Group, Supporters, Troublemakers, Beach Servant boys.
N: Dynamo, CSKA.
PR: Spartak Moscow.
P: Ekstremno desno
ROSTELSMACH Rostov
S: Wild Legion.
N: Volgograd Rotor.
P: Ekstremno desno
LOKOMOTIV Moscow
S: Loko 81', Street Band, Real Firm Train, Viking, Extremists.
N: Dynamo, CSKA, Spartak, Torpedo.
P: Ekstremno desno
KRYLIA SOVIETOV Samara
S: Senators Firm, Extremists Wings Hooligans.
N: Shinik Yaroslav.
P: Ekstremno desno
FAKEL Voronezh
S: Napalm, Fiery Power, Rough Hooligans.
N: Kristall Smolensk, Sokol Saratov.
P: Ekstremno desno
SATURN Ramenskoe
S: Dorfmenchen, Black Blue Barbarians, Zuid Ost Confederation.
N: S. Moscow, Zenith, CSKA.
P: Ekstremno desno
RUBIN Kazan
S: Straights Stable-lads, Red Green Angels, Kazan Horde.
N: Zenith, CSKA Moscow, S. Moscow, A. Perm.
SHINIK Yaroslav
S: East Side.
N: S. Moscow, K S. Samara.
P: Ekstremno desno
ROTOR Volgograd
S: Mjollnir, Sharks.
N: Rostov.
P: Ekstremno desno
SOKOL Saratov
S: Blue White Rovers.
N: Fakel Voronei.
P: Ekstremno desno
KRISTALL Smolensk
S: Keytown Firm, Crazy Flyers.
N: Fakel Voronei.
P: Ekstremno desno
BALTIKA Kaliningrad
S: Konig Legion.
N:
P: Ekstremno desno
AMKAR Perm
S: Red Black Brigade, Poison Clan.
N: Dynamo Perm, Gazovik Izhevsk, R. Kazan.
Perm DYNAMO
S: Bulldogs.
N: Armka Perm.
PR: Gazovik Izhevsk.
TOM Tomsk
S: Fan Tom.
N:
P: Ekstremno desno
Tula ARSENAL
S: Red Yellow Cannoneers, Crazy Monsters, Hunthers, WHB.
N: Spartak Moscow.
PR: Kursk.
P: Ekstremno desno
VOLGA Astrakhan
S: The Volga Poachers.
N:
GAZOVIK GAZPROM Izhevsk
S: Gas Gangrene.
N:
PR: Perm Dynamo.
LADA Togliatty
S: New City.
N:
METALLURG Krasnoiarsk
S: Red Blue Islanders, Sibirskiye Bestii.
N:
P: Ekstremno desno
Orel
S: Orel Butchers, Jokers.
N: Kursk, Tula Arsenal.
P: Ekstremno desno
VOLGA Ulyanovsk
S: Simbirsk Legion.
N:
URALMASH Ekaterinbourg
S: 043 Firm, Strike Firm, Scoundlers.
N:
PR: FC Tyumen.
FC ALANIA Vladikavkhaz
S: Alanians Bars.
N: Svi ruski klubovi.
PR:
TEREK Grozny
S:
N: Ruski klubovi
PR: