Ultras Zrinjski

Sa svih ostalih navijačkih meridijana...For fans from all around the world
User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Zrinjski vazi za grupu sa jako lepim transparentima...ko vam to radi? Sami ili preko nekoga?

User avatar
otkaceni profesor
junior
junior
Posts: 137
Joined: Sun Dec 11, 2005 3:59 pm
Location: zbornica

Post by otkaceni profesor »

Ma mostarski derbi je trenutno definitvno zanimljiviji(bar navijacki) od ovog Sarajevskog. Dvije jake grupe sa pravim rivalitetom-ma kanim se vec par godina da odem da to pogledam. Ma ta Hercegovina je cudo,eto i Boozina Skriparcad su se prubudila :lol: !

User avatar
WMC
junior
junior
Posts: 80
Joined: Wed Oct 25, 2006 12:20 pm

Post by WMC »

ovako..transove radi svaka podgrupa ili gradsko naselje kako se ko snadje..a s obzirom da nas ima dosta imamo i transove za koje objektivno mislim da su neloshi....do derbija je ostalo jos samo malo ( nista sa usporedbom koliko dugo ih cekamo da udju u premier ligu da se sretnemo!) tekma je u subotu 15:00 H sudi novo panic(inace ostar sudac ali totalno nenaklonjen nikomu i nepodmitljiv)pa se nadam da ce Zrinjski uspjeti osvojiti sva 3 boda i nastaviti utrku sa Sarajevom za naslov prvaka! slike tog derbija vam obecajem , a i izvjestaj...nas ( ULTRASA) vec ima oko 300 prijavljenih za tekmu,a predpostavlja se da ce nas biti oko 400...
ULTRAS MO

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

shkriparchadi josh shkripe...idu svugde ali ih je malo...ali ako se aktivira onaj sa video klipa bice zajebano... :D
inache na mestu ultrashchadi ja bih se prebacio na veliku tribinu...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

otkaceni profesor wrote:Ma mostarski derbi je trenutno definitvno zanimljiviji(bar navijacki) od ovog Sarajevskog. Dvije jake grupe sa pravim rivalitetom-ma kanim se vec par godina da odem da to pogledam. Ma ta Hercegovina je cudo,eto i Boozina Skriparcad su se prubudila :lol: !
ко је из Мостара, јесте ли већ мост средили да би скакати после дербија? :wink: ..читам све то (БиХ сцену) па се чудим-какав покрет...или можда ми то само чини и треба само један пут видети, jer baš sam mislio да досадни текми и путовања али у сваком случају добро да неко нешто покушаје радити

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

a vidim na slikama da i chitluk navija za Zrinjski...Brotnjo nema navijache...?
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
WMC
junior
junior
Posts: 80
Joined: Wed Oct 25, 2006 12:20 pm

Post by WMC »

daj majke ti neko prevedi ovo od ult_ze..znam ponesto ali nemogu da desifriram cjelu poruku ? citluk nema organiziranu grupu...ima momaka koji forzaju za nas ...brotnjo je sad u 2-lizi...
ULTRAS MO

User avatar
ult ze
junior
junior
Posts: 296
Joined: Wed Mar 22, 2006 2:52 pm
Contact:

Post by ult ze »

ult ze wrote:ко је из Мостара, јесте ли већ мост средили да би скакати после дербија? :wink: ..читам све то (БиХ сцену) па се чудим-какав покрет...или можда ми то само чини и треба само један пут видети, jer baš sam mislio да досадни текми и путовања али у сваком случају добро да неко нешто покушаје радити
ево ти си ништа не схватио?

User avatar
WMC
junior
junior
Posts: 80
Joined: Wed Oct 25, 2006 12:20 pm

Post by WMC »

normala da je dobro da se nesto desava....evo ostalo je manje od 24 sata do tekme....osjeca se naboj ugradu ....ljud su vec uveliko u dresovima ..ovaj derbi cekam vec 3 godine !! nas ce biti 400 iako nas ima 800 prijavljenih ...naime ne da uprava vehleza karata nama vise...RAZBICEMO IH!! u svakom pogledu..
ULTRAS MO

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Sta mislis koliko ce biti njih?

User avatar
Booze Brothers
glavni internet kezualac Srbije...
Posts: 36044
Joined: Wed Sep 07, 2005 3:40 pm
Location: Singidunum 44°48'51.26"N / 20°29'52.15"E
Contact:

Post by Booze Brothers »

a jeste li ranije gostovali u Vrapchicima...?
treba murja tu dosta da se pomuchi da bi obezbedila put iz MO do stadiona...
'63. OFK Beograd-Juventus 2-1
Image
Ofka till I die
Nezvanični sajt OFK Beograda
Sačuvajmo Omladinski stadion!

User avatar
WMC
junior
junior
Posts: 80
Joined: Wed Oct 25, 2006 12:20 pm

Post by WMC »

ovako...ranije nismo dolazili u vrapcice a evo razloga : uprava veleza nije mogla osigurati sigurnost navijacima,i nije htjela dati dio tribine nama!! a prjevoz je gradskim busevima osiguran do dole...njih ce biti ja mislim oko 6 000 (znaci 6000 ukupno....a RA mozda oko 3000 po mojoj procjeni) eto ocekujte slicice danas !
ULTRAS MO

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Bice veselo danas u Mostaru! 8)

User avatar
WMC
junior
junior
Posts: 80
Joined: Wed Oct 25, 2006 12:20 pm

Post by WMC »

e evo ga zavrsila tekma....bat ga izgubili smo 2 : 1 ( velez poveo 1:0 u 43.min. , zrinjski izjednacio u 89. , velez 2:1 - 92 min.) sve u svemu 400 ultrasa ,dok livadici nisu mogli ispuniti ono malo stadiona sto imaju kapacitet 7000 ( danas velezovaca 5500 ) od toga ne sumnjam da je bilo raje nase koja nije uspjela nabavit karte na onoj tribini za gledatelje...navijanje cjelu tekmu odlicno,koreo ( LJUBAV NASA ZAVIST VASA ) i evo zasad jedna slika..vise kasnije i izvjestaj http://img132.imageshack.us/my.php?imag ... mixqm4.jpg
ULTRAS MO

User avatar
Usamljeni hashishar
ken vi touk abaut d biznis...
Posts: 6179
Joined: Tue Dec 27, 2005 2:10 am
Location: Kasha
Contact:

Post by Usamljeni hashishar »

Bad link...aj postavi ponovo!

Post Reply